Не вдалося відобразити цю веб-частину. Щоб усунути цю проблему, відкрийте веб-сторінку в редакторі HTML, сумісному із програмою Microsoft SharePoint Foundation, наприклад у редакторі Microsoft SharePoint Designer. Якщо проблема не зникне, зверніться до адміністратора веб-сервера.


Ідентифікатор взаємозв'язку:db33b29f-2a0e-b0db-f06f-9bfff19e4004
 • 02 березня 2021
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  ​Я інвалід війни 2 групи із числа учасників АТО.4роки я був на 3 групі та отримав компенсацію .Літинський военкомат не хоче принімати у мене документи на отримання грошової допомоги по 2 групі.Чи є їх діі правомірними.

 • 11 лютого 2021
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  ​Прошу Вас надати допомогу у вирішенні непорозуміння між мешканцями будинку 27 по вулиці Олега Антонова та  ПП "БОКУД".  Суть питання полягає в тому, що мешканці будинку 27 по вулю О. Антонова у встановленний чинним законодавством спосіб створили ОСББ. Згідно рішення Загальних зборів мешканців будинку ОСББ з 1 грудня 2020 року розпочало виконувати функції управління будинком та прибудинковою територією. Про те, що мешканці створили ОСББ і в зв'язку з цим пропонують ПП "БОКУД" припинити надавати послуги з 1 грудня, данне підприємство було повідомлено завчасно. Незважаючи на те, що управління будинком і територією в грудні 2020 здійснював ОСББ, ПП "БОКУД" виставив рахунки мешканцям будинку за грудень. І не просто виставив рахунок, а самовільно збільшивши тариф з 4.42 грн. за м.кв до 15.84 грн. за м.кв. ( Мені особисто 951.98 грн). Жодного виконання будь-яких робіт представниками ПП "БОКУД" в грудні 2020 року я не спостерігав. Подібні дії ПП "БОКУД" , на мою думку, носять ознаки шахрайства, бажання збагатитись "напослєдок". Жодних відповідей на звернення як з боку ОСББ, так і з боку мешканців будинку "БОКУД" не надав. Мешканці зверталися в органи соціального захисту за допомогою,  допомоги не отримали. Сподіваємося на Вашу допомогу. З повагою, мешканці будинку 27 по вул. Олега Антонова

 • 09 лютого 2021
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  ​Прошу Вас надати допомогу або юридичні роз'яснення щодо незрозумілого відношення ПП Бокуд до мешканців будинку 27 по вул. О. Антонова. На загальних зборах жителв ібудинку було створено ОСББ (про що у письмовій формі сповіщено заздалегідь всі зацікавлені особи та укладені договори про надання послуг для будинку 27), яке взяло на себе повноваження надання послуг пов'язаних з управлінням будинку та прибудинкової території. В грудні 2020 року надання послуг забезпечував ОСББ, за що мешканці в повному провели розрахунок. Але при отриманні єдиного рахунку за наданні житлово-комунальні та інші послуги за грудень 2020 року надійшли незрозумілі нарахування від ПП Бокуд (особисто 1151.57 грн, з розрахунку 15.84 грн за кв.м) за послуги які вони не надавали у грудні 2020 року. На всі звернення мешканців будинку та управління ОСББ адекватних роз'яснень ПП Бокуд не надає, посилаючись на забаргованість по виконанню робіт  та конфіденційность інформації. В органах соціального захисту населення району відмовляються від правової оцінки ситуації та допомоги по вирішенню даного питання.  З повагою мешканці будинку 27 по вул. О. Антонова

 • 04 лютого 2021
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  ​Шановна керівник!

  ГО "Асоціація жертв Чорнобил" ГО "Ветерани Чорнобиля" місто Вінниця, ГО" Здоров"я" та колеги з інших організацій чорнобильцвів міста та області  щиро дякують працівникам департаменту соцполітики Шульгі Л М та її колезі, що привітали жінку ліквідатора аварії на ЧАЄС Німенко Любов Іванівну з ЮВІЛЕЙНИМ ДНЕМ народження!

  Це справжня допомога влади людині в скрутні часи!

  З повагою до Вас та колег

  В Мельник " Асоціація жертв Чорнобиля"

 • 01 лютого 2021
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  ​Добрый день.

  Меня интересует вопрос бездомных животных нашего города.

  Почему в 2021 году не выделен бюджет на их стерилизацию?

  Для чего нам тогда муниципальный приют?

  Если жители города занимаются этим на добровольной основе, то такой развитый город, как Винница, должен способствовать этому.

  Я уже не говорю об их бесплатном лечении, а просто контроле численности гуманным путем.

  В 2020 году в муниципальном приюте стеризовали бесплатно + по 2 пеленки на каждого котика, а собак даже вылавливали и возвращали назад.

  В этом же, говорят, что бесплатного уже ничего не будет. 

  Только льготная цена для бездомных кошечек 320 грн+ 2 пеленки, а собачку могут взять бесплатно одну и то если сами люди привезут.

  Как так, что на животных в нашем городе нет денег?

  Куда деваться всем новорожденным этой весной?

  За что их лечить?

  Силы и места передержек неравнодушных горожан на исходе.

  Мы просим, в срочном порядке, обратить внимание на этот вопрос


 • 27 січня 2021
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

                                                     Шановна Валентина Романівна!                               

  Я, Кисельова Зінаїда Миколаївна 1929 року народження, маю Посвідчення учасника ВВВ, яке видане 16 липня 2003 року. Посвідчення є безтерміновим і дійсне на всій території України.

  Згідно Українського Законодавства я користувалася пільгами на 50% знижку на комунальні послуги та телефон. Але з 2021 року з мене зняли пільги гарантовані державою. Обгрунтування: моя занадто велика пенсія. Моя пенсія на сьогодні складає 3572,22.

  Але яка б в мене не була пенсія, пільги мені гарантовані Конституцією України. Мені розказали в службі соцзахисту  про  прожитковий мінімум, та інше… але це тут до чого? Якщо:  Конституційний  Суд  України ухвалив   своїм   Рішенням   від   27.02.2020    (рішення №3-р/2020) :

  Конституційний суд визнав таким, що не відповідає Основному закону, обмеження пільг ветеранам війни, яке затвердив Кабінет міністрів окремим положенням пункту 26 розділу VI "Прикінцеві та перехідні положення" Бюджетного кодексу.

  "Цим рішенням Конституційний Суд України визнав таким, що не відповідає Конституції України, окреме положення пункту 26 розділу VI "Прикінцеві та перехідні положення" Бюджетного кодексу України у частині, яка передбачає, що норми та положення статей 12, 13, 14, 15 та 16 закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" від 22 жовтня 1993 року № 3551–ХІІ (далі – закон № 3551) застосовуються у порядку та розмірах, встановлених Кабінетом Міністрів України, зважаючи на наявні фінансові ресурси державного та місцевого бюджетів і бюджетів фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування.

  Зазначені положення закону №3551 передбачають пільги для учасників бойових дій та особам, прирівняним до них; людям з інвалідністю, отриманою через війну; учасникам війни; особам, на яких поширюється дія закону № 3551 і людям, у яких є особливі заслуги перед Батьківщиною.

  В КСУ зазначили, що держава не може в односторонньому порядку відмовитися від зобов'язання щодо соціального захисту громадян, які вже виконали свій обов'язок щодо захисту суверенітету своєї країни і її територіальної цілісності. Також невиконання державою соціальних зобов'язань стосовно ветеранів війни та осіб, на яких поширюється дія закону №3551, підриває довіру до країни.

  "Обмеження або скасування пільг для ветеранів війни, осіб, на яких поширюється дія закону №3551, без їх рівноцінної заміни або компенсації є порушенням зобов'язань держави щодо соціального захисту осіб, які захищали Батьківщину, і членів їх сімей. У разі зміни правового регулювання придбані зазначеними особами пільги або інші гарантії соціального захисту повинні бути збережені із забезпеченням можливості їх реалізації", - йдеться в рішенні суду.

  Під час ухвалення рішення судді Конституційного суду дійшли висновку, що за допомогою кодексу не можна вносити зміни до інших законів України, зупиняти їх дію чи скасовувати їх. Також за допомогою кодексу не можна встановлювати інше законодавче регулювання відносин, яке відрізняється від того, що є предметом спеціального регулювання іншими законами країни.

  КСУ постановив, що встановлення з допомогою Бюджетного кодексу законодавчого регулювання відносин у сфері надання пільг ветеранам війни, яке відрізняється від зазначеного в статтях 12, 13, 14, 15 та 16 закону №3551, викликає юридичну невизначеність при застосуванні зазначених норм Кодексу та закону №3551. Крім того, це не відповідає Конституції України.

  "Положення, визнане неконституційним, втрачає чинність з дня ухвалення Конституційним судом України цього рішення. Рішення Конституційного суду України є обов'язковим, остаточним і таким, що не може бути оскаржене".

  Також я маю претензії до Укртелекому та очолюваної Вами структури. За вересень та жовтень 2020р.  мені не повернули пільги за телефон (хоча на той період я буда зареєстрована в базі пільговиків), тому, що як мені сказали у відділі пільг Укртелекому, Міська влада і Укртелеком, так  «вирішили»! Яке обґрунтування цього? Тому що служба соцзахисту не подавала списки пільговиків в Укртелеком.

  Прошу вирішити ці питання та надати мені відповідь у встановлений Законом термін. Якщо Ви вважаєте, що моє Звернення знаходиться поза Вашої компетенції,  прошу        перенаправити його, згідно Закону «Про Звернення громадян» ст.7 органу або посадовій особі, до компетенції яких відноситься моє звернення.  Щиро дякую. 

 • 14 січня 2021
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  ​Доброго дня, чому досі не має дитячих виплат, якщо я мама в декреті, і крім цих виплат у мене немає іншого доходу, як кормити дітей???

 • 12 січня 2021
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  ​Я є пенсіонер Міністерства оборони України, по статусу-інвалід війни  3 групи. проживаю разом з дружиною в 3-кімнатній квартирі.  Отримую готівкою компенсацію за комунальні послуги, які приходять мені на карточку. Раніше в ці числа ці кошти вже були мені перечислені і я вже міг розраховуватись за ком. послуги. Тепер же сьогодні вже є рахунок за грудень місяць, а коштів від вас не перечислено. Скажіть коли їх перечислять і як мені оплачувати за ці послуги, якщо гроші не прийдуть? 

 • 11 січня 2021
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  ​Доброго дня!

  Звертаюсь від імені Якушинецької Спілки  ветеранів АТО/ООС (голова Правління) із наступного питання.

  На сьогоднішній день вступило в дію рішення Вінницької міської ради щодо  встановлення ліміту кількості поїздок УБД  та використання при цьому електронного квитка, зокрема званої "картки вінничанина" , яка видається громадянам, які зареєстровані у м. Вінниці. Іншим учасникам бойових дій, які не зареєстровані у м. Вінниці, рекомендується платити за проїзд власним коштом , після чого звертатися за відшкодуванням до органів місцевої влади за відшкодуванням.

  Разом з тим,  на території Якушинецької ОТГ проживають понад 60 діючих військовослужбовців, зареєстрованих у  військових частинах, які знаходяться поза межами населених пунктів й не входять до жодної адміністративно-територіальної одиниці (дислокуються на ділянках із цільовим призначенням "землі оборони", ідентифікуються за номерами в/ч та польової пошти) та згідно процедури відшкодування, запровадженої Кабінетом Міністрів України не є "відшкодовувачами" затрачених пільговиками коштів й до жодних органів місцевої влади (самоврядування)  ніякого відношення не мають.

  Питання: "Яким чином таким учасникам бойових дій реалізовувати гарантоване Законом "Про статус ветеранів війни та гарантії їх соціального захисту"  стосовно безкоштовного проїзду у громадському транспорті конкретно  м. Вінниці. Окрім цього, прошу надати роз'яснення, на якій підставі встановлювався т. зв. "ліміт" , відповідно до вимог Закону. Дякую за відповідь. 

 • 29 грудня 2020
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

       Шановна Валентина Романівна, 11 грудня 2020, на цьому сайті я Вам писав що:

  починаючи з вересня місяця 2020 року, ПАТ "Укртелеком" безпідставно вимагав, і отримав (шляхом зловживань і відключень) 100% оплату за користування міським телефоном у нашому місті з пільговиків.

       Я Вас просив як директора департаменту, вирішити питання про відшкодування, компенсацію і повернення коштів, які мені як особі з інвалідністю 2-ої групи внаслідок війни, довелось сплатити з власної пенсії на безпідставну вимогу ПАТ "Укртелеком", за користування міським телефоном починаючи з вересня місяця 2020 року.

      Замість вирішення конктретно поставленого питання, Ви  24 грудня 2020 оприлюднили відповідь, фактично  ні про що, написавши в трьох абзацах, те про що мені, абсолютно не потрібно знати, все це в принизливій,  безграмотній, формально бюрократичній і знущальній формі.              

       Звичайно якщо 50 % Я ЗАПЛАТИВ Укртелекому зі своєї пенсії, (замість Вас, як розпорядника коштів), то вони задоволені тим.

      ПОВТОРНО ПРОШУ Вас вирішити питання про відшкодування, компенсацію і повернення коштів, які мені як особі з інвалідністю 2-ої групи внаслідок війни, довелось сплатити з власної пенсії на безпідставну вимогу ПАТ "Укртелеком", за користування міським телефоном починаючи з вересня місяця 2020 року.


 • 23 грудня 2020
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  ​Шановна Валентина Романівна!

  1.Чи повинен пенсіонер, інвалід- одержувач субсидій в пандемію ходити по колу інстанцій, доказувати, дзвонити, принижуватись? Всі футболять, перекладаючи вину одне на одного. 

  2.Мені з листопада була надана субсидія (монетизація безготівкова) №550406 на суму 1330,25грн. в яку включено крім інших послуг утримання будинку та розподіл природного газу. При перегляді в особистому кабінеті Ощадбанку ці послуги чомусь не були проплачені, хоча на рахунку залишився залишок 607,19 грн. Чому так, хто винен?

  3.Уважно перепровірте мій випадок та зробіть все можливе для того, щоб я з листопада 2020р. отримував субсидію  в тому обсязі, що надана мені державою, а не бігав по кабінетах в карантин і доказував те, що й так зрозуміло.

                        Завчасно дякую                З повагою  

 • 11 грудня 2020
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

                                                                                                                                                                 Начальнику управління_СЗН(Правобережне)    м.Вінниця, проспект Космонавтів,30 - 21021_                              
  КОПИЯ :   1. Департамент  СП ВМР    Директору Департаменту   В.Р.Войтковій 

  від  Нежданової Валентини Яківни, інваліда 1 групи в наслідок ВВ війни,  мешканки м. Вінниця, вул.Келецька, буд.61, кв.9 ,поштовий індекс - 21027 
                                           З    А   Я    В    А .                                                                                    
         Прошу  Вас долучити до єдинного реєстру пільговика поновлені дані ; 

  для підтвердження підстав, щодо нарахування мені пільг по газопостачанню на опалення подвійної норми житла -   62.2 кв.м., згзгідно постанови КМУ №409 від 06.08.2014 року, "Для сімей, що складаються лише з непрацездатних осіб, надається 100-відсоткова знижка за користування газом для опалювання житла на подвійний розмір нормативної опалюваної площі (42 кв. метри на кожну особу, яка має право на знижку плати, та 21 кв. метр на сім'ю)",

  мою довідку форма №3 про склад сім"ї  та особовий рахунок  № 7094309 за період з 01.12.2020 р. по 31.05.2021 р., підтверджені  офіційними довідками про те, що зареєстровані мої діти та онуки працездатного віку по даній адресі зі мною не проживають і не входять до складу моєї сім"ї  та не є членами моєї сім"ї.
         В моїй сім"ї  на даний час  не має  осіб працездатного віку, які  проживали б спільно зі мною, тому моя сім"я  складаються з однієї непрацездатної особи - мене пільговика.

                Підтвердженням цьому є також Єдині Рахунки комунальних платежів - ( характеристика помешкання - листопад 2020 р.) та дані особового рахунку на газопостачання ТОВ "Вінницягаз Збут", в яких зазначено, що по даній адресі я зареєстрована та проживаю одна - пільговик             ( інвалід 1 групи в наслідок ВВ війни ).
       
                До своєї заяви, я додаю  копії  документів, які підтверджують достовірність  підстав для нарахування  мені пільг по газопостачанню на опалення подвійної норми житла -        62.2 кв.м.,  згідно постанови КМУ №409 від 06.08.2014 року, "Для сімей, що складаються лише з непрацездатних осіб, надається 100-відсоткова знижка за користування газом для опалювання житла на подвійний розмір нормативної опалюваної площі (42 кв. метри на кожну особу, яка має право на знижку плати, та 21 кв. метр на сім'ю)",
                                                                      ДОДАТОК  :
  1. Довідка  форма №3 про склад сім"Ї - № 05-21/840 від 09.12.2020 р.- підтвердження - не проживають 6 осіб з 01.12.2020 р. по 31.05.2021 р., згідно офіційних довідок.
  2. Копія ОСОБОВОГО  РАХУНКА № 7094309 від 09.12.2020 р № 839 - підтвердження - не  проживають 6 осіб з 01.12.2020 р по 31.05.2021 р., згідно офіційних довідок.
  3. Характеристика помешкання -  за листопад 2020 року - за даною адресою -  кількість мешканців  -    1 мешканець-пільговик.
  4. Дані особового рахунку газопостачання ТОВ "Вінницягаз Збут" - станом на 10.12.2020 року - підтвердження- зарестровано осіб : 1 ( одна ).
   
            З повагою       Нежданова Валентина Яківна  _____________-        10  грудня  2020 року. • 11 грудня 2020
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

       Починаючи з вересня місяця 2020 року, ПАТ "Укртелеком" безпідставно вимагав, і отримав (шляхом зловживань і відключень) 100% оплату за користування міським телефоном у нашому місті з пільговиків.

       Між ВМР та ПАТ "Укртелеком" має існувати угода про реструтуризацію заборгованості за надані телекомунікаційні пуслуги пільговим категоріям громадян, за рахунок бюджету територіальної громади починаючи з листопада поточного, 2020 року.

       З врахуванням описаного прошу вирішити питання про відшкодування, компенсацію і повернення коштів, які мені як особі з інвалідністю 2-ої групи внаслідок війни, довелось сплатити з власної пенсії на безпідставну вимогу ПАТ "Укртелеком", за користування міським телефоном починаючи з вересня місяця 2020 року.


 • 03 грудня 2020
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  ​Шановна Валентина Романівна !

  Дякую за вирішення питання та отримання відповіді. 02.12.2020 року пенсійним фондом прийнята моя заява для допризначення пенсії у зв"язку зі змінами  у зарплаті і в січні місяці я буду повідомлена про результати.

 • 16 листопада 2020
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  Шановна Валентина Романівна!

  У вересні місяці цього року я зверталася з питанням припинення  допомоги по догляду за особою похилого віку -моєї матері Виговської Б.С.01.10.2020 р. я повернула через банк 232 грн.10 коп. і мені працівниками соцзахисту було роз"яснено ,що зміни будуть внесені протягом 2-3 тижнів.До даного часу, крім перенесення дат внесення змін програмістом, я ніякого результату не отримала.Я не можу зробити перерахунок пенсії,отримати пенсійне посвідчення.Мені також необхідно буде повертати надмірно виплачену пенсію.Я не винна у тому,що протягом 5 років працівники соцзахисту відмовляли у оформленні допомоги по догляду і пояснювали,що це в страховий стаж не входить.Я не винна що по всьому світу пандемія і карантинні обмеження.Я не винна у тому що у мене сліпа лежача матір і я неможу надовго її залишати.Все що я хочу, це зробити перерахунок пенсії і знати якого вона розміру.Ніяк не могла подумати,що на це підуть місяці.

 • 11 листопада 2020
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  ​Добрий день! 

  27.10.2020 року я отримала смс-повідомлення що мені призначена субсидія з 01.10.20202року. Але до теперішнього часу кошти я не отримала. Пенсія була ще 05.11.2020 року. Коштів щодо субсидії не було. В рау-рахунку також не вказано про субсидію. Зато пільгу ветерана військової служби успішно зняли. Чому затримуєте кошти? Можливо це помста за скаргу на Кравец О. Г.?

  Прошу надати обгрунтовану відповідь стосовно невиплати коштів. В Урядовий контактний центр 

  скаргу уже подала.

 • 15 жовтня 2020
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  ​Шановна Валентина Романівна!

  Повідомляю Вам та колегам я  виклав матеріали про роботу спільну громадськості та влади на ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ сайд СЧУ Харків, Матеріал про дошку в Вінниці та ювіляра 

  Виклав матеріал про роботу організації по відзначенню Ювіляра Ільченко Л С 

   Вам та окремим поссадовцям  у ВМР повідомлюя, що робота Ваша та наша має бути виставлена у ЗМІ чорнобильців України від влади не на місцевому рівні!

   Ви та ми ЧОРНОБИЛЬЦІ це ЗАСЛУГОВУЄМО!

  З повагою до Ва та колег

  В Мельник ГО " АСОЦІАЦІЯ ЖЕРТВ ЧОРНОБИЛЯ"

 • 06 жовтня 2020
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  ​Я Кошельна Олена, інвалід 3 групи  маю сина малолітнього  Кошельного Максима Олеговича  04 02 2009 року народження ,якому видане пенсійне посвідчення 3984705652  через втрату годувальника .Прощу Вас посприяти у видачі йому карти Вінничанина ,так як мені відмовили ,не пояснив причину.Моя дитина відвідує  додатково гуртки і потребує постійного користування транспортом.Він отримує пенсію батька,який її заслужив, але чомусь пенсіонерам дають картки Вінничанина ,а йому не дають.Де справедливість?

 • 30 вересня 2020
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  ​Валентина Романівна!

  Я перебуваю на обліу на тримання путівку на санаторне лікування, як ініалід війниз 2019 року

  Згідно ЗЩу маю право на путівку ЩОРІЧНО"!!

  ПАНІ ВОЙТКОВА В Р та колеги памятайте!

  Вчора  29/09/20 мені в 18/10 дзонили та пропонували надати відповідь на згоду  чи не згоду напоїздку до санаторію в місто  Одессу  в савнаторії Салют з 06/10/20 роаку термін 21 день

  Взяв паузу на відповідь

  30/09/20 відповів не поїду бо зайнятий на виборах!

  Просив перенести дату заїзду Відмова!

  Згоден їхати!

  Путівку на руки Далі буде! Прямо з санаторію на Київ!

  Якщо УМОВИ не будуть за Постановою КМУ

  Це одномістне проживвання та лікування

  Хто дозволяє Вам пропонувати те що мені не підходить?

  Відповідь письмова

  Далі суд та тощо

  Чекаю відповіді письмової пані!

 • 28 вересня 2020
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  ​Валентина Романівна !

  ГО " Асоціація жертв Чорнобиля"" надає чергову інформацію про  роботу в 2020 році

  2 чоловіка- Перевезій А І та Маркетан Р М отримали нагороди на сесії облради за свою працю на державу дивіться та читайте матеріали сесії від  24 вересня 2020року

  Дякуємо Вам та колегам, що озвучили звернення до Президента Держави про 2021 рік 

  Особисто дякуємо депутатам ВМР ІВАСЮКУ І Д та Ткачуку Г. С., які одночасно підняли руки та мали прогололсити одну заяву від ГО чорнобильців міста та області

  Дозвольте запитати Вас, що роблять організації чорнобильців, які влада підтримує та фінансує це в першу чергу СЧУ?

   Настає час питати владу куди йдуть кошти громади на підтримку ГО інвалідів та тощо?

  25 жовтня 2020 року насувається

  З повагою до Вас

  Голова організації В Мельник


 • 24 вересня 2020
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  Шановна Валентина Романівна!

  У зв'язку з пандемією коронавірусу перед тим як отримати талон для вирішення питання житлової субсидії необхідно записатися на прийом за номерами телефонів, які видають в дверях прозорого офісу. Всі п'ять таких номерів є стаціонарними. Як відомо, тарифи популярних мобільних операторів не підтримують дзвінки на стаціонарні телефони. А самі стаціонарні телефони мають тільки одиниці людей дуже похилого віку. Наприклад, серед моїх знайомих таких немає. Тому я була змушена поповнювати рахунок спеціально для запису на отримання талона. Але і тоді мої зусилля не увінчалися успіхом. На всіх п'яти виданих мені номерах ніхто не відповідав 40 хвилин, хоча виклик іноді шел.

  Тоді  разом з такими ж зневіриними громадянами, як я, були вимушені просити вийти до нас на сходи начальника прозорого офісу. До нас вийшов Кравець Олександр Григорович. Пихатий і лискучий, він вів себе дуже некоректно з відвідувачами. Дивився на всіх зверхньо , робив недоречні зауваження,  погрожував, демонстративно включив звукозапис на своєму телефоні. При цьому цинічно говорив: "що мені вам грошей дати на рахунок?". А потім просто продефілював назад за двері офісу, нікому не надавши допомоги у вирішенні питаннь.

  Я вважаю, що таким як Кравець О.Г. не місце серед працівників соціальної сфери взагалі і керівництва офісу соціальних послуг зокрема. У такі установи за субсидією люди приходять в розпачі, в більшості випадків це люди похилого віку з безліччю проблем. І таке пихате хамство керівника офісу соціальних послуг ніяк не покращує враження від роботи всієї ВМР. Тим більше перед місцевими виборами! Хоча поведінка Кравець О.Г. цілком зрозуміла, як голови вінницького осередку партії регіонів, метою якої є налаштування виборців проти ВМР, проти Мера Вінниці. Невже на протязі 10 років не можна знайти нікого на місце цього держслужбовця, який не був би головою осередку партії регионів, хоча б після Революції  Гідності! Ця людина комплектувала списки на антімайдан у Київ в 2014 році, створювала мережі "агітаторів" за партію регіонів, використовуючи своє службове становище. Він проти рекламованих вами Європейських цінностей. Зате, можливо, знає відмінно розподіл, тому й ніяка люстрація його навіть не торкнулася!

  Зауважу, що питання запису на отримання талону на прийом  та консультації може легко  вирішиться застосуванням  загальнодоступного мобільного номера поряд зі стаціонарними номерами. До речі, вже багато років навіть в жеках є можливість додзвонитися до диспетчера по мобільному номеру, а ось в суперсучасних прозорих офісах, що є гордістю  ВМР, таких немає. Сумно.


 • 23 вересня 2020
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  ​У лютому 2019 року я оформила допомогу по догляду за матір"ю,як особою ,яка досягла 80 річного віку.Отримувала по 33,45 грн., потім по 34 грн 75 коп.щомісячної  допомоги.В лютому 2020 року я , як уповноважена особа будинку, була оформлена на 0,5 ставки на посаді інспектора по роботі з населення ПП "Бокуд".Неодноразово намагалась дозвонитися до інспектора чи виплата даної допомоги припиняється, але у зв"язку з оголошенням карантину,дозвонитися нікуди неможливо,обмеження в транспорті і прийомі громадян,неможливості надовго залишати матір, не дали мені можливості це питання вияснити до кінця. В серпні місяці допомога становила 20 грн.Ознайомившись з законодавством я вияснила,що виплата припиняється у випадку втрати права або до виплати іншої допомоги.В вересні місяці я набула право на пенсію за віком і коли почала оформляти її на вебпорталі Пенсійного фонду знайшла дані про виплати,які для мене зовсім не зрозумілі.Переконливо прошу роз"яснити мені,що необхідно зробити для того,щоб усе привести у відповідність з нормами діючого законодавства.Прийом до спеціаліста Пенсійного фонду призначено на 28.09.20 р. на 14-00.

 • 22 вересня 2020
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  ​Доброго дня! Повторно пишу звернення, так як відповіді на своє питання з попереднього звернення не отримала. Питання стояло у тому, куди зникають гроші виділені на 6 місяців для харчування у школі дитини з малоззабезпеченої сім'ї за 15 днів до отримання довідки? Якщо допомога розрахована на всі 6місяців то чому дитина 15 днів харчується за власні кошти? Сподіваюсь на те, що людина, яка готуватиме відповідь не напише знову "банальну" відписку. Дякую!

 • 21 вересня 2020
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики


  Ось що мені відповіли з "Укртелекому":

  Управління праці та соціального захисту населення місцевих рад заборгувала перед Укртелекомом компенсацію за надання абонентам послуг зв’язку на пільгових умовах.

   

  Інформуємо Вас про те, що надання пільг з оплати телекомунікаційних послуг за Вашим особовим рахунком припинено відповідно до вимог Управління Соціального Захисту Населення (УСЗН). Тому в рахунку за серпень абонента плата за телефон нарахована в повному обсязі включно з донарахуванням за період припинення пільги.

  З усіх питань щодо надання пільг з оплати послуг за користування телефоном просимо звертатися до Управління Соціального Захисту Населення (УСЗН), оскільки ПАТ «Укртелеком» не визначає право абонента на отримання пільг з оплати телекомунікаційних послуг. У разі надходження від підрозділів соц. забезпечення інформації про застосування пільг по вашому особовому рахунку ПАТ Укртелеком виконає перерахунок абонентської плати за відповідний період.


 • 21 вересня 2020
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  ​Шановна Валентине Романівно! Звертаюсь до вас вдруге, бо питання з пільгою для "Укртелекому" не вирішено. Рахунок з оплатою за серпень місяць прийшов без урахування пільги (50%). Чому цю пільгу не монетизували так, як всі комунальні послуги? Як мені оплачувати?


 • 18 вересня 2020
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  ​Доброго дня. 

  Я Трофимчук Галина Вікторівна та моя донька Трофимчук Анна Валеріївна є членами сім'ї загиблого в АТО/ООС.

  16 вересня до мене звернулася працівниця департаменту соц.політики і сказала принести пакет документів та написати заяву на отримання подарунку від міскради до дня св. Миколая. 

  Перелік документів: 

  1 паспорт та індифікаційний код

  2. свідоцтво дитини про народження

  3. посвідчення про статус сім'ї загиблого

  4. свідоцтво про смерть чоловіка

  5. документ, який підтверджує причину смерті чоловіка (ВЛК).

  В зв'язку з цим, у мене виникає запитання на підставі якого документу у мене вимагають цей пакет документів? А друге питання навіщо мені нести ці документи, якщо всі вони є в базі данних міскради. 

  Дякую.


 • 11 вересня 2020
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  ​Валентина Романівна!

  Дякую Вам та колегам, які готували відповіді на мої звернення до влади стосовно порушених питань про 35  чорнобильську річницю ,яка наближається!

  Відповідь достойна працівників самого найкомфортнішого міста України!

  З повагою до Вас та колег ВМР що готували відповідь

 • 02 вересня 2020
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  ​Доброго дня! Цікавить питання харчування у школі для дітей з малозабезпечених сімей. Наприклад: 2 вересня до шкільної адміністрації було подано довідку про отримання допомоги малозабезпеченим сім'ям. Довідка дійсна по 31 жовтня. З 1 листопада потрібно поновити документи і дитина харчується за свій рахунок, але після 15 листопада довідку надають знову . Питання: якщо довідка дійсна 6 місяців і держава виділяє кошти на всі ці 6 місяців для харчуванням, чому тоді дитина 15 днів харчується за свій рахунок (з 1 по 15 листопада) до поновлення довідки? Куди зникають виділені кошти за 15 днів? Органи соцзабезпечення відповіді не можуть надати. Школа без довідки безкоштовне харчування не надає. Замкнутий круг виходить! Сподіваюсь на Вашу логічну відповідь. Дякую 

 • 01 вересня 2020
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики


  Керівник департаменту Воткова В Р!

  Ви звернення чорнобильців до міської ради про визначення 2021 року роком вшанування чорнобильців від нас  ВИ до Моргунова С А передали

  ДЯКУЄМО ВАМ ОСОБИСТО  ВОЙТКОВА В Р та КОЛЕГАМ!!!!

  АЛЕ ЧИННА влада проігнорувала його! Ви до неї відноситися!!!!

  ЧОМУ?

  Запитаю у Вас 02 вересня з 09 до 10 год перша середа підготуйтеся до відповіді

  Як було в минулому місяці НЕ ПРОЙДЕ 

  гострі запитання та НУЛЬОВА ВІДПОВІДЬ Телефон мобільний ВИ знаєте

  Завтра ще раз ВАМ ОСОБИСТО нагадаю!

  Дякую Вам та колегам, що віддали людям нагороди на 24 серпняв поточному місяці

  Прогрес ІСНУЄ!

 • 24 серпня 2020
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  image.png

  Член семьи загиблого посвидчення 112640, пенсионерка, ветеран труда Васылева Галына Викторивна. Проживаю Винницкая обл., Г. Могилев Подольск ул Греческая 15. Обратилась в отдел Совбеза что не надали пильги с 2019 г. Выяснилось что пильги подходят на iнший особистий счет с непонятных причин. Обращений в письмовий формы в Совбез не дали результативности. Прошу проверить почему не дали  пильги по данному адресу. Згідно чинного законодавства.