Не вдалося відобразити цю веб-частину. Щоб усунути цю проблему, відкрийте веб-сторінку в редакторі HTML, сумісному із програмою Microsoft SharePoint Foundation, наприклад у редакторі Microsoft SharePoint Designer. Якщо проблема не зникне, зверніться до адміністратора веб-сервера.


Ідентифікатор взаємозв'язку:892b929f-2ab1-b0db-f06f-901ad40e1e5d
 • 27 листопада 2020
  Звернення до:
  Варламов Михайло Васильович
  Директор департаменту , Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

  ​​Доброго дня. Звертаюсь з приводу відсутності тепла в квартирі за адресою м. Вінниця, вул. Антонова 19а, кв.88. Тепло відсутнє з 23.11.2020 і по сьогоднішній день 27.11.2020, звернення в обслуговуючу компанію ПП"Бокуд", не дало результату. Працівник ПП"Бокуд"спробував вирішити проблему 27.11.2020, але тепло в батареях кімнати так і не з'явилось. Хоча попередньо все було гаразд, батареї працювали.  Диспетчерська 0432617844 до якої не одноразово звертались протягом відсутності тепла, не надає чіткої відповіді, коли буде усунуто проблему. 

  Дякую за відповідь.
   

 • 27 листопада 2020
  Звернення до:
  Варламов Михайло Васильович
  Директор департаменту , Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

  ОБ'ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «В.ПОРИКА 40»

  21000, м.Вінниця,вул. Василя Порика, буд.№40, код ЄДРПОУ 40590460

                                                                                      

  № 03/36                                                                                         від 26.11.2020 року.

                                                 Директору Департаменту енергетики,

                                                             транспорту та зв`язку Вінницької міської ради

                                                                            Варламову М.В.

   

  Звернення

        На підставі повідомлення від виконавця робіт фізичної особи підприємця Барчука В.А. від 19 листопада 2020 року за номером №19/11/20-01 про проведення реконструкції Трансформаторної  Підстанції №543, період відключення електроенергії планувався з 04.11.2020 року по 19.11.2020 року, щодня з 10:00 по 16.00 год.

  Станом на 27.11.2020 року, виконання робіт не завершено, та продовжується.

  Враховуючі погодні умови, факт, що житлові приміщення в зимовий період опалюється приладами, що потребують підключення до електроенергії, обмеження «помаранчевої» зони, дистанційне навчання, прошу Вас розглянути можливість коригування періоду відключення с 10:00 до 16:00 на період с 10:00 до 14:00.

   

   

  З повагою

  Голова Правління                                                       Бережнова Н.С.

  ОСББ «В.Порика 40»


 • 14 листопада 2020
  Звернення до:
  Варламов Михайло Васильович
  Директор департаменту , Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

  ​Доброго дня шановний Михайле Васильовичу!

  Мене звати Надія Щегельська і я проживаю в смт.Вороновиця Вінницького р-ну. Звертаюсь до Вас зі щирим проханням допомогти вирішити нелегку ситуацію. Якщо правильно зрозуміла, дана ситуація є у вашій компетенції згідно займаною посадою. Постараюсь лаконічно її описати.

  Нещодавно батьки мого чоловіка придбали будинок в смт.Вороновиця по вул.Українська 29, але з моменту покупки не проживають в ньому і відповідно електроенергію не споживають. Послуги електропостачання тут надає "Енера Вінниця".  Останні квитанції про оплату є в наявності, жодної суми заборгованості на них НЕ вказано. Договір про користування послугами новий власник (мій свекор) теж ще НЕ укладав.  Але нещодавнім дзвінком "Енера" нам повідомила наступне: вони провели перерахунок 2018-2019.років і виявили борг в сумі 20 000 грн!!! Вимагають негайно сплатити, погрожуючи відключити електроенергію! При цьому жодних роздруківок про нарахування і оплати рахунків, які б відображали звідки з'явився цей "борг" вони не надають.  Запитання - чи в праві взагалі "Енера Вінниця" вимагати сплати боргу від людини, яка не укладала з ними жодного договору про користування їх послугами? Чи це має вимагатись від попереднього власника дому, з яким і укладений такий договір? І як реально перевірити, чи взагалі існує цей борг та яким чином він виник? І чи не зобов'язана "Енера" надавати попередження про підключення електроенергії в друкованому вигляді особисто в руки? 

  Оскільки адекватної розмови з працівником "Енери" по телефону не получилось, ми прдали офіційне звернення на гарячу урядову лінію України, де до речі були вкрай здивовані даною ситуацією. Ми щомісячно сплачуємо за електроенергію, щомісяця платимо податки,хоча й маємо невеликі доходи, але відповідно очікуємо і справедливого та чесного ставлення до себе. 

  Дуже просимо Вас допомогти в цій ситуації, оскільки беззаконня та свавілля "Енера Вінниця" перейшло всілякі межі. При потребі будемо подавати заяву в прокуратуру, запрошувати журналістів та юристів, використовувати всі доступні методи боротьби з нечесністю та надання розголосу ситуації яка склалася з "Енера Вінниця". 

  Дуже розраховуємо на Вашу  допомогу в цій ситуації. Впевні, що, як людина яка має повноваження та владу, Ви зможете допомогти нам в цьому. Наперед щиро дякую Вам.

  Гарного Вам дня!

  З повагою Надія


 • 13 листопада 2020
  Звернення до:
  Варламов Михайло Васильович
  Директор департаменту , Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

  ​Доброго вечора Вам.

  Оскільки мій був зіпсований.

  Тролейбус під номером 4 за маршрутом Лугова- Вишенька мав бути на зупинці Олега Антонова о 18:19, але спізнився орієнтовно на 5-7 хвилин та проїхав повз, так як був заповнений повністю відповідно до карантинних вимог.

  Наступний тролейбус цього ж маршруту МАВ БУТИ о 18:42,але на мій величезний жаль та холодну пору, не з'явився взагалі.

  Наступний транспорту цього маршруту прибув о 19:03(раніше на допустимі 2 хвилини відхилення) і врятував мене від остаточного замерзання, яке тривало протягом 50 хвилин.

  Прошу Вас розібратися у даній ситуації та вияснити чому тролейбус номер 4 Лугова- Вишенька був відсутній на маршруті і як наслідок на зупинці Олега Антонова о 18:42  13.11.2020 року.


 • 13 листопада 2020
  Звернення до:
  Варламов Михайло Васильович
  Директор департаменту , Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

  Доброго дня. Будинок за адресою, вул. Гладкова, 5, 4 під'їзд - ми, мешканці, вже тиждень звертаємося в усі інстанції, щоб вирішити елементарну ситуацію - у підвалі, під'їзді,  а головне - у квартирах стоїть страшенний сморід каналізації. Ця проблема виникає періодично вже близько року, і кожен раз УП Бокуд розказує, що то Водоканала люки забиті, а Водоканал розказує байки, що вони дивились, і все добре, хоча є мешканці, що цілий день знаходяться дома, і чудово бачать, що ніхто не приїзджав і нічого не робив. У цей час все смердить, навіть одяг у квартирах набирає цим сморідом. І з 10-го дзвінка аварійка інколи приїзджає и робить щось з тими люками.  А от цього разу йде зухвале, злісне ігнорування. В міськраду ці горе-постачальники ком. послуг звітують, що все добре, а насправді нічогісенько не зроблено. Вимагаємо змусити вищеназвані служби виконувати ті обов'язки, за які вони справно щомісяця нараховують і отримують кошти від мешканців. Цю проблему потрібно вирішувати зараз аварійно, а загалом - кардинально, а саме робити ремонтні роботи по заміні того обладнання (труби і т.д.), яке вже вийшло з ладу і стає причиною даної проблеми. Тому ще раз звертаємося до вас із проханням розібратися (якісно, без їхніх "липових" відповідей, що все гаразд - зовсім негаразд!) та змусити Водоканал та Бокуд вирішити дану проблему - усунення смороду каналізації (та причини) у підвалі,  під'їзді, та квартирах. Дякуємо.

   


 • 12 листопада 2020
  Звернення до:
  Варламов Михайло Васильович
  Директор департаменту , Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

  Добрый день Михаил Васильевич ! Обратите внимание на подвижной состав троллейбусной депо. Выходящие  за последнее время с ремонта троллейбусы (№№ 279,297,353,354 ) не оснащены защитными резиновымы арками колесной базы предусмотренными производителями, что приводит к быстрой коррозии кузова из-за поподания влаги на металл, тем более в осенне- зимний период . Многие работают без них (№№241,298,302, 341 ) Зачем деньги тратить на ветер, тем более что все троллейбусы марки ЗИУ прошли КВРы.  Жалко машин и людского труда. Повлияйте на данную ситуацию, тем более, что ремонтная база депо позволяет это сделать. если мы производим собственный транспорт, а старый не щадим и ремонтируем как попало. Спасибо за понимание.

 • 09 листопада 2020
  Звернення до:
  Варламов Михайло Васильович
  Директор департаменту , Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

  ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГІЯ В УКРАЇНИ -БЕЗКОШТОВНА.
  Ольга Яремків 
  Не знаю хто, але так праведно сказав:
  «Якщо народ твій,ворог, як отаву, косить
  Хтось мусить закричати - Досить!»

  Президенту України 
  Зеленському В.О.
  01220, вул. Банкова 11, Адміністрація президента України
  м. Київ, 
  Ольга Михайлівна Яремків,
  Голова громадської правозахисної 
  організації «Народна солідарність»
  79039, м. Львів, вул. Бортнянського 34/30 Павло Юркович Лаврів,
  Голова Народного контролю України у Львівській області,
  79068, м. Львів, вул. Міртова 15/1
  Ірина Валеріївна Білоус
  Голова Громадянського об’єднання комісії з питань національної безпеки України 79017, м.Львів, вул. Ольжича,13/33

  Звернення
  Преамбула:
  «За приблизними підрахунками за 28 років нашої державності український народ обкрадено за рахунок експорту електроенергії на суму понад 5 трильйонів Євро. 
  Якщо Уряд порахував скільки зовнішнього боргу припадає на кожного з нас, так ми Вам нагадуємо, порахуйте суму коштів вкрадених у кожного з нас тільки за рахунок експорту електроенергії.» 

  З офіційних джерел засобів масової інформації нам стало відомо, що Україна займає одне із перших місць у світі по продажу електроенергії за межі держави тобто в 24 країни Європи. В Україні зосереджено 5% усіх атомних електростанцій світу. Це приблизно стільки, як у Великобританії, Канаді чи Швеції, трохи менше, ніж у Російській Федерації. Цих п'ять потужних атомних електростанцій, які працюють – у західній і центральній її частинах відносять: Чорнобильську, Запорізьку, Південноукраїнську Хмельницьку і Рівненську. Найпотужнішою серед них є Запорізька АЕС, на яку припадає близько 20% всього виробництва електроенергії України. АЕС працюють на вітчизняному (51%) і привізному з Російської Федерації діоксиді урану. На атомних станціях України працює 16 і будується 5 реакторів. Як уже зазначалося, на атомні станції припадає 45% загального виробництва електроенергії в Україні. Також нам відомо, що теплові електростанції переважно споживають донецьке вугілля і частково горючий газ та мазут. Електростанції і теплоцентралі західної частини України Бурштинська, Добротвірська, Львівська (дві ТЕЦ ) та ін. в основному споживають львівсько-волинське паливо. Однак, ТЕС є найбільшими забруднювачами довкілля. Наприклад, одна з найпотужніших в Україні Бурштинська станція викидає в атмосферне повітря близько 150 тис. тонн шкідливих речовин щороку. Це значно більше, ніж усі види атмосферного забруднення Києва і Київської області. Це шкідливо впливає на здоров’я населення України, а шкідливий вплив ніхто не компенсує.
  В нижче наведеній таблиці № 1 вказані тарифи на передачу електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами.
  Таблиця № 1.

  Показники тарифу : ДП «НАЕК Енергоринок» на передачу електричної енергії.
  Слід відзначити, що Україна входить в клуб країн, які експортують електроенергію. Так, за 2014 рік країна виробила 1,8 трильйона кіловат-годин. А спожили ми за рік тільки 145 мільярдів кіловат-годин, майже в 13 разів менше.
  Якщо порахувати кількість електроенергії, яка експортується (1,8 трильйона кіловат-годин – 145млрд. квт.год. = 1трл.655млрд.квт.год. та помножити на ціну 1кВт.год. 0,07євро, це = 115 млрд.850 млн. євро. 
  Хто привласнює ці кошти, адже в Україну їх ніхто не повертає? 
  А вся вироблена в Україні електроенергія коштує 1,8 трл.квт.год х 0,024= 43 млрд. грн. або=1,6 млрд. євро., а заробляють на експорті 116 млрд. євро тобто майже в 70 разів більше. А в Україні використовують 145млрд.квт.год.х1грн.= 145млрд.грн. – сума коштів за реалізовану в Україні ел.енергію, яка по ціні виробника коштує 145 млрд.квт.год.х0,024 грн.=3 млрд.480 млн.грн.
  З інших джерел є інформація, що Україна виробляє 2,8 трл. кВт. год. електроенергії , то в такому випадку експорт електроенергії зростає на 1 трл. кВт. год. електроенергії. Виникає цілком логічне запитання, де осідають ці гроші? Адже ця сума сягає 185млрд. Євро.

  В наведеній нижче таблиці №2 вказано структуру експорту електричної енергії.

  Таблиця №2

  Ці показники в таблиці № 2 занижені до абсурду.
  Весь експорт електроенергії в країни Європи здійснюється Україною через електромережі «Острова Бурштинської ТЕС», куди входить Добротвірська та Львівська ТЕЦ. Відповідно до даних статистики середня ціна собівартості 1кВт/год. становить 1коп., а відпускна ціна в межах 2,5-3,5коп. (Дані з офіційної таблиці №1). Звідки тоді береться ціна для населення за 1кВт/год. від одної грн. до 1грн.68коп., а для підприємців -2грн.68коп. 
  Також з наданої інформації НАЦІОНАЛЬНОЇ КОМІСІЇ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ нам відомо, що 90 відсотків власності ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО є власністю Кіпру. Виникає питання до Львівської облдержадміністрації та обласної ради, Верховної Ради України, хто (персонально ) є власником 90 відсотків Львівобленерго та де, тоді 51 відсоток власності держави України та хто надав право продати державну національну власність закордонним приватним особам?
  Також напрошується питання, хто несе персональну юридичну відповідальність за роздержавлення національної енергосистеми та формування ціни на електроенергію в Україні, враховуючи те, що із 2008 року спостерігається наступне зростання цін: так ціни в 2008 по 2010 рік 0,24 коп за 1кВт, 2011 по 2014 рік до 150 кВт 0,23 коп., більше 150 кВт 0,40 коп.; а в 2017 році вже до 100 кВт. 0,75 коп., а більше 100 кВт.1,40 (без ПДВ), а для підприємців 2 грн. 68 коп. в т.ч. ПДВ.

  Ціна на експорт електроенергії — на рівні 7 євроцентів.

  Прибуток експортера складає приблизно 185 млрд.Євро, при затратах 2млрд.Євро. Це астрономічні розміри нетрудових доходів, а в реальності це кошти обкрадених акціонерів, пенсіонерів, стипендії, дивіденди, соцзахист, затрати на науку та освіту, та ін. Їхні надприбутки, а злидні обкраденого народу!
  Незрозуміло, хто рахував цю рентабельність, адже закупивши 1 кВтг за 2,4 копійки і продати за 7євроцетів (0,30х7=2,10грн.:0,024= 88 разів дорожче).
  Такий рівень рентабельності — мрія для будь якої галузі бізнесу в Україні.
  Чому ж така ситуація має місце? Невже керівництво нелегітимної НКРЕКП та Уряду України не володіє даними щодо цін на електроенергію в країнах, до яких здійснюється експорт? Чи не розуміють рівень рентабельності діяльності постачальника?
  Користуючись таким вигідним становищем, ДТЕК запровадила політику постійного підвищення цін, яка аж ніяк не позначилася на покращенні роботи системи.
  Великий розрив між закупівельною і продажною ціною, як обіцяють гравці ринку забезпечить додаткові надходження до бюджету, дасть можливість розвивати саму галузь, добудувати додаткові енергоблоки, які збільшать виробництво електроенергії.
  Виникає питання. А для чого збільшувати виробництво, якщо Україна споживає лише тринадцяту частину виробленої електроенергії, а решта йде для продажу за кордон і лише засмічує наше природнє середовище та зовсім не збагачує Український народ, а збагачуються злодії. 
  Отже за приблизними підрахунками за 28 років нашої державності український народ обкрадено за рахунок експорту електроенергії на суму понад 5 трильйонів Євро.
  Такий грабіж українського народу і є причиною постійного знецінення нашої гривни. Оскільки кошти неповернені в наш бюджет знижують і знецінють активи державного балансу. Нам дуже часто нагадують, що зовнішній борг держави сягає 36 млрд.дол. і навіть озвучують суму з розрахунку на одного жителя країни. Порахуйте, будь-ласка, а скільки вкрадено у кожного українця тільки за рахунок експорту електроенергії?
  Відповідно до ч. 1 ст. 1177 Цивільного кодексу України шкода, завдана фізичній особі, яка потерпіла від кримінального правопорушення, відшкодовується відповідно до закону. Оскільки такого спеціального закону на даний час не прийнято, то в силу вимог ч. 1 ст. 8 Цивільного кодексу України до даних правовідносин має застосовуватися аналогія закон. Адже згідно зазначеної норми якщо цивільні відносини не врегульовані цим Кодексом, іншими актами цивільного законодавства або договором, вони регулюються тими правовими нормами цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, що регулюють подібні за змістом цивільні відносини (аналогія закону). Тому в даній ситуації при визначенні розміру шкоди мають застосовуватися положення ч. ч. 1, 2, 3 ст. 22 та ч. 1 ст. 1166 Цивільного кодексу України.
  Як вбачається із ч. 1 ст. 1166 Цивільного кодексу України майнова шкода, завдана неправомірними рішеннями, діями чи бездіяльністю особистим немайновим правам фізичної або юридичної особи, а також шкода, завдана майну фізичної або юридичної особи, відшкодовується в повному обсязі особою, яка її завдала. Згідно ч. 1 ст. 22 Цивільного кодексу України особа, якій завдано збитків у результаті порушення її цивільного права, має право на їх відшкодування. Відповідно до п. 1 ч. 2 ст. 22 Цивільного кодексу України збитками є: 1) втрати, яких особа зазнала у зв’язку зі знищенням або пошкодженням речі, а також витрати, які особа зробила або мусить зробити для відновлення свого порушеного права (реальні збитки); 2) доходи, які особа могла б реально одержати за звичайних обставин, якби її право не було порушене (упущена вигода). 

  Ви навіть порушили свій рабський цивільний кодекс, списаний з римського права, а в римському праві рабство ніхто не відмінив.

  Одночасно повідомляємо Вас, що Lvivoblenergo, Publichne AT D-U-N-S® Nummer 366489516 ( платник податків США) Budynok 3 Vul.Kozelnytska 79000 Misto Lviv Ukraine Person:Volodymyr Evgenovych Matviishyn (SIC) 4911. Виникає запитання, на підставі чого всі обленерго України є платниками податків США та своїми коштами збагачують чужу державу, а для свого народу залишають пилюку, злидні і кредити МВФ?
  Вивіз капіталу – енергоносіїв, неповернення грошей в Україну підриває основи нашої економіки, яка відображена у нестабільності нашої валюти постійне її знецінення по відношенню до долара США, що постійно піднімає вартість чужої валюти і чужу економіку 
  Враховуючи вищесказане вимагаємо від Верховної Ради України, наступне:
  1). Зобов’язати Кабінет Міністрів України представити точні дані виробництва електроенергії в кВт./год. по роках з 01.01.1992 року по даний час і у чиїй власності вона перебуває.
  2). Зобов'язати Кабінет Міністрів України встановити науково-обґрунтовану ціну (ціна виробника + середній рівень рентабельності по Україні) на електроенергію для користувачів відповідно до теми ціноутворення і калькуляції та обнародувати її.
  3). Зобов'язати Кабінет Міністрів України надати роз’яснення на якій підставі підприємцям продається світло для побутового користування по завищених цінах у порівнянні із цінами на світло для громадян.
  4). Зобов'язати Кабінет Міністрів України надати дані по продажу електроенергії у інші країни світу, де осідають гроші за продану електроенергію, на яких рахунках, і яка сума повертається в Україну на чиї рахунки. 
  5). Ліквідувати у незаконний спосіб створену приватну структуру НКРЕКП та скасувати всі її незаконні Постанови, і зокрема Постанову НКРЕКП від 26.02.2015 р. №220 про підняття ціни на світло. 
  6) Виключити з тарифу ПДВ, згідно закону про ПДВ (споживачі не є платниками ПДВ), а також оплата за електроенергію є наші витрати, віднята вартість, а не додана.
  7). Щорічно виплачувати представникам Української нації дивіденди за реалізовану на експорт електроенергію, яка є національним багатством корінного народу - Української нації.
  Наше звернення довести до відома до кожного народного депутата Верховної ради України і виконати наші вимоги згідно 5статті Конституції України.

  Підписи:
  Голова громадської правозахисної 
  організації «Народна солідарність» О. М. Яремків,
  Голова Народного контролю України 
  у Львівській області, П. Ю. Лаврів,
  Голова Громадянського об’єднання комісії з питань національної безпеки України І. В. Білоус.
  19.09.2019року.
  https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3183472021694631&id=100000955929789


 • 06 листопада 2020
  Звернення до:
  Варламов Михайло Васильович
  Директор департаменту , Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

  ​Шановний Варламов В М 

  Поясніть чому зривається розклад руху комунального транспорту? маршрут 17 ДТЗ мав бути на вул Антонова маг Грош  Антонова 48а в 13/49 Не було  люди чекають та залишилися чекати на зупинці з 13/40 год

  Я залишив зупинку в 14/08 год В чому справа

  Мало того, що вивіски всі вицвіли там нічого не видно пора оновлювати графік так ще і трансорт не приходить завчасно 06/11/20 року

  Вул Антонова буд 28 напроти маг Українські товари зупинка є  

  А де подівся павільон для очікування людей в непогоду!

 • 29 жовтня 2020
  Звернення до:
  Варламов Михайло Васильович
  Директор департаменту , Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

  Добрый день!

  На протяжении нескольких месяцев был периодически в г.Винница. И скажу честно, был неприятно удивлен, когда в троллейбусе не смог заплатить наличными. Я понимаю, удобство безналичного расчета, новые технологии-в жизнь!!!, вектор интеграции в цивилизованый мир с его продвинутыми контентами, и даже банальная, может быть!, экономия на зарплате водителя, убрав из его обязанностей, функции кассира. Но как же пенсионеры, не имеющие всех перечисленных инструментов оплаты,  транзитные пасажиры (Винница ведь большой транзитный город), гости города,  да,  наконец, севший телефон или забытая (утерянная карта) и т.д. ( А ведь впереди зима и пешком идти будет холодно и опасно). В этом нововведении и желании муниципальной власти быть "на уровне" прослеживается фактически дискриминация части населения страны и малоимущей прослойки общества (надеюсь, не нужно обьяснять, что не все имеют мобильные телефоны, а тем более с функцией NFC, банккарты с чипом и т.д.).  Даже в продвинутых европейских странах в общественном транспорте предусмотрены все виды оплаты!!! А менее инновационные города Украины проявляют, фактически, больше заботы о людях и  соблюдении их прав.

 • 27 жовтня 2020
  Звернення до:
  Варламов Михайло Васильович
  Директор департаменту , Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

  ​Доброго дня!

  Звертаюсь до Вас із проханням вирішити проблему недотримання розкладу відправлення останнього рейсу маршрутного таксі №18а (Західний автовокзал - Аграрний університет). Згідно з наявним розкладом на сайті depo.vn.ua час відправлення останнього маршрутного таксі з зупинки Західний автовокзал 21:00. Такий розклад підтверджували також й інші водії цього маршруту. В реальності маршрутне таксі №18а було відсутнє на останньому рейсі вже неодноразово.

   Декілька разів очікували його впродовж минулого і цього тижнів з 20:50 до 21:25 на зупинці просп. Юності, однак маршрутки №18а не було. Востаннє 27.10.2020 він проїхав повз зазначеної зупинки з одним пасажиром близько 21:10 і повернув в сторону ринку "Сатурна" замість села Пирогово. Водій не зупинився на зупинці, де окрім нас його очікувало ще з десяток струрбованих пасажирів, які всіляко намагались подати знаки з вимогою зупинитись. 

  Будемо дуже вдячні, якщо ця ситуація буде вирішена найближчим часом з Вашою допомогою. 


 • 20 жовтня 2020
  Звернення до:
  Варламов Михайло Васильович
  Директор департаменту , Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

  ​Шановний Михайло Васильович, вже неділю тече міська мережа водопосточання по вул Південна.  Робітники водоканалу приїхали, подивились та поїхали нічого не робивши.  Мов тече не з колодязя а десь по трасі.  Ми розуміємо заслонку перекрити здатен кожен а хто буде ремонтувати ?  може Ви надасте відповідь мешканцям вул Південна ?  Мабуть тому водопостачання збиткове, що скрізь тече.


 • 20 жовтня 2020
  Звернення до:
  Варламов Михайло Васильович
  Директор департаменту , Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

  ​Доброго дня. По вул. Келецька будинок 86 не має півтора місяця у половини мешканців гарячої води, а інша половина страждає від перебою постачання гарячої води. Жек "Теріторія Комфорту" тільки каже, що роблять, але страждаємо ми. Я сумніваюсь в компетентності працівників, які 1,5 місяця не можуть чи не хочуть найти причину. Вінницятеплоенерго говорить, що це не їх вина, тому що при вході фіксується 53 градуси. Дзвінкі на Цілодобову варту дають тимчасовий ефект. Потім все вертається. Жильці вже у відчаї, гаряча вода з крана тече, але вона холодна і оплочується по таріфу гарячої. Доможить вирішити це питання. Тому що доводять до позову до суду! 

 • 20 жовтня 2020
  Звернення до:
  Варламов Михайло Васильович
  Директор департаменту , Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

  Шановний Варламов Михайло Васильович

  Звертаються до Вас мешканці Будинку за адресою Андрія Первозванного 76, у нас виникла така проблема: вчора 19.10.2020 було подано тепло, в результаті виявили прорив труби і перекрили подачу тепла і сказали, що прийдуть невідомо коли. У нас в будинку багато пенсіонерів, а також сімей з дітьми усі мерзнуть, а за даної епідеміологічної ситуації це просто не припустимо. Просимо вас прийняти міри у цьому питанню. Дякую!

 • 19 жовтня 2020
  Звернення до:
  Варламов Михайло Васильович
  Директор департаменту , Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

  Директору департаменту

                                                             Енергетики, транспорту  та зв'язку

                                                                     Варламову Михайлу Володимировичу

                                                                     Мешканців Староміського району

                                                                      Гачковська Лариса Петрівна

                                                                     Тел. 068-00-02-550

   

                                                                                         

   

   

  Шановний Михайле Володимировичу!

                   Ми, мешканці вулиці Паліїв Яр, звертаємось до Вас з проханням посприяти  вирішенню питання по відновленню лінії освітлення нашої вулиці. З настанням осінньо-зимового періоду день стає коротшим, а діти повертаються зі школи після 19.00 коли вже зовсім темно. Так  як дорога в жахливому стані а ще й нічого не видно, ми та наші діти щоразу ризикуємо отримати  травму. На початку вулиці, Паліїв Яр,40 є три ліхтарі, але це крайня точка освітлення що знаходиться за 100 метрів від наших будинків. Також є один стовп з ліхтарем  але лампочка відсутня.  Ми неодноразово зверталися до голови вуличного комітету, але проблема і досі не вирішена.

  Будемо дуже вдячні Вам за допомогу.

   

  З повагою,

  жителі Староміського

   району м. Вінниці                                   Лариса Петрівна Гачковська                              

   


 • 16 жовтня 2020
  Звернення до:
  Варламов Михайло Васильович
  Директор департаменту , Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

  ​Вдячна за швидкість реагування на моє питання (встановлення лічильника).


 • 13 жовтня 2020
  Звернення до:
  Варламов Михайло Васильович
  Директор департаменту , Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

  Більше тижня провели з чоловіком у Вінниці. Більше всього довелося пересуватися по місту автобусами. Були приємно вражені, що громадський транспорт в Україні також може працювати якісно. Автобуси завжди рухалися за графіком (!) та були чисті. Передаємо подяку усім, хто причетний!

 • 09 жовтня 2020
  Звернення до:
  Варламов Михайло Васильович
  Директор департаменту , Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

  ​Доброго дня.

  Прошу допомогти вплинути на ЖеО, що обслуговує наш будинок по вул. Академіка Янгеля 71. Їх невиконання своїх обов'язків по питаннях з електрикою в квартирах і по будинку. Дуже складна комунікація з ЖеО, щось добитися дуже важко. Підвищену напругу у квартирі і по будинку ніхто вирішувати не хоче, розміщено мною вже 4заявки за тиждень.  ЖЕо навіть не має часу передати про проблему на Міські електромережі, які в свою чергу без ЖеО перевіряти щось не хочуть, так само як і РЕС. Відсутність належного виконання своїх обов'язків ЖеО і комунікацій між цими конторами по енергетиці не дає можливості вирішення питання по підвещенню напруги у квартирі і на будинок.


 • 08 жовтня 2020
  Звернення до:
  Варламов Михайло Васильович
  Директор департаменту , Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

  ​Прошу звернути увагу на постійні відключення електроенергії в селі Писарівка Вінницького району. Як звониш то відповідають аварійна поломка. Починаєш сваритися, через хвилин десять- п'ятнадцять з'являється світло. Я не можу зрозуміти як так бистро  вони лагодять. Світло з'являється  з великою напругою, горить техніка.  І це майже кожен день. Ми вже боїмося якщо дощ то будемо без світла. Платимо гроші немалі а послуга ніяка. Розберіться з цим питанням • 07 жовтня 2020
  Звернення до:
  Варламов Михайло Васильович
  Директор департаменту , Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

  Шановний Михайло Васильович, прошу вирішити проблему щодо громадського транспорту у напрямку марштуру тролейбуса № 4, 10, 12. Від зупинки "Волошкова",  "Шимка", "Зої Ткаченко",   і т.д. до "Соборної" ні з ранку, а також у зворотньому напрямку  ввечері  користування  громадський транспортом не можливо. Тролейбуси не зупиняються. Наближується  зимовий період. При таких обставинах, захворівших буде ще більше.  "Комфортним містом" це не назвеш. Прошу прийняти заходи по усуненню даних обставин. Дякую.

 • 29 вересня 2020
  Звернення до:
  Варламов Михайло Васильович
  Директор департаменту , Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

  ​      Прошу Вас разобраться в ситуции, сложившейся между коммунальным предприятием Винницкого городского совета "Винницагортеплэнерго"и мною Гетманской Светланой Николаевной, проживающей по улице Пушкина дом 6 квартира 29.

          С января 2019 года вышеуказанное предприятие, не предупредив жильцов о необходимости обязательной установки индивидуальных счетчиков на воду, начало списывать разницу между показателями общедомового счетчика и суммарных показателей индивидуальных счетчиков жильцов, на пятерых пенсионеров, для которых установка счетчика в квартире является дорогим удовольствием. ( В эту категорию граждан вхожу и я.) Тем не менее, когда суммы в квитанциях стали превышать разумные пределы, а разбирательства с КП ВГС не дали никакого результата, пенсионеры на последние средства все же установили приборы личного контроля. Я оказалась последней в этом списке, так как по факту не проживаю в своей квартире, хотя все начисления регулярно оплачиваю.  И только когда я начала досконально разбираться в происходящем (переписка с КП ВГС прилагается), в марте 2020 года счетчик был установлен.  К этому времени долг накопился в сумме 20754,36гр.

         Каким же образом  я оказалась должником перед КП ВГС " Винницатеплоэнерго".

        Январь 2019 год. 30 квартир дом № 6 по улице Пушкина, согласно показателю общедомового счетчика израсходовали 75кубометров горячей воды. Из них25 квартир, где имеются личные приборы учета воды,оплатили29,77 кубометров, а разницу 45,23 кубометра разделили на 5 квартир без счетчиков и получилось, что каждому пенсионеру пришлось оплатить по 9 кубометров горячей воды на сумму 815,41 гривны. 

         Это пример только за один месяц. Сравните : 25 квартир израсходовали 29,77 кубометров,        а 5 квартир - 45,23 кубометра. Это может поддаваться здравому смыслу? Если вы внимательно проанализируете расчеты, которые на мой запрос предоставило КП ВГС, вы увидите, что работников "Винницатеплоэнерго" нисколько не заставило задуматься о том, как такое может происходить. Они нашли самый простой путь: списать все потери на нищих пенсионеров.

        Согласно статьи 815 "Гражданского кодекса Украины", пункта 2 статьи7 Закона Украины от 09.11.2017 года № 2189-у111 " Про жилищно-коммунальные услуги", гражданин обязан оплачивать средства за полученные услуги, а не за потери, которое несет предприятие. Убедительно прошу разрешить этот конфликт и снять с меня задолженность за неполученные мною услуги от КП ВГС "Винницатеплоэнерго".

 • 23 вересня 2020
  Звернення до:
  Варламов Михайло Васильович
  Директор департаменту , Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

  22.09.2020 року на авто Ford д.н.з. АВ3753ВС біля будинку за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 95 на автомобілі знайдено повідомлення про притягнення до адмінвідповідальності до плостанови ІВ №00009965, за порушення ПДР України. Прошу надати матеріали доказів для ознайомлення з порушенням конкретних пунктів ПДР України та фото/відеоматеріали.

 • 22 вересня 2020
  Звернення до:
  Варламов Михайло Васильович
  Директор департаменту , Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

  ​Адміністрація КЗ "НВК: ЗШ І - ІІ ст. - ліцей № 7 ВМР", просить Вас призупинити рух транспорту по вулиці В. Городецького 24.09.2020 року з 10:00 до 11:30, у звязку з проведенням прощання з директором навчального закладу - Сухомовським О.Г.

 • 21 вересня 2020
  Звернення до:
  Варламов Михайло Васильович
  Директор департаменту , Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

  ​Доброго дня. Звертаюсь до вас від мешканців Гніваньського шосе та провулків з таким проханням - дуже часто( та майже завжди) водії  останнього рейсу тролейбуса 14, який має вирушати з кінцевої зупинки в 22.51 їдуть раніше зазначеного терміну(вчора ми проводжали гостей і в 22.42 вже підходили до зупинки але тролейбус вже відїхав). Це від нас останній маршрут і більше добратися в місто не має чим. Пішки до трамвая далеченько, а таксі не всі можуть собі дозволити. Ми ж розраховуєм на пунктуальність рейсів і завжди виходим вчасно і навіть з запасом часу але часто бачим тільки "хвіст" тролейбуса. Дуже просимо звернути увагу керівників на наше прохання і останній рейс зобов"язати дотримуватися графіка. Це для нас і наших гостей дуже важливо.Дякуємо за розуміння і підтримку.

 • 19 вересня 2020
  Звернення до:
  Варламов Михайло Васильович
  Директор департаменту , Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

  ​Доброго вечора! Підскажіть будь-ласка на Некрасова 8 в будинку тече стояк холодної води, по поверхах стоять хомути на стояках. Чи можна якось вирішити це питання по заміні стояка? Обслуговуємося в ЖЕО.

 • 17 вересня 2020
  Звернення до:
  Варламов Михайло Васильович
  Директор департаменту , Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

  ​Коротке запитання: як вирішилось питання про пільги на користування зв'язком "Укртелекома"? За серпень місяць нам прийшла повна оплата замість 50%. З повагою.

 • 13 вересня 2020
  Звернення до:
  Варламов Михайло Васильович
  Директор департаменту , Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

  ​Доброго дня! Михайло Васильович дуже прошу Вас розібратись в ситуації з систематичним відключенням світла на Вінницьких Хуторах, пров. Ватутіна 5 б. Через день, на півдня відключають світло постійно.Заздалегідь вдячна!Надіюсь допоможете у даній ситуації.

 • 11 вересня 2020
  Звернення до:
  Варламов Михайло Васильович
  Директор департаменту , Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

  ​Шановні! Маю скаргу на автобусний маршрут №2 Плоша Шкільна - вул. С. Зулинського.

  Сьогодні (11.09) та у вівторок (8.09) простояв на зупинці Є. Пікуса, так і не дочекавшись автобуса згідно з розкладом о 8-38 у напрямку С. Зулинського.  Як це розуміти: хибний розклад чи хитрий водій?

 • 07 вересня 2020
  Звернення до:
  Варламов Михайло Васильович
  Директор департаменту , Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

  ​Прошу врегулювати рейси муніципальних автобусів у село Писарівка. Так як раніше були рейси на 6-15, на 6-45, на7-15, на 7-50. На даний час зробили на 6-25 та 7-25. Ні я ні моя дитина не можемо своєчасно дістатися ні на роботу ні на навчання. Прошу зробити ще рейс хоча би на сьому годину ранку, та на вечір на 20-40.Це прохання дуже багатьох жителів села Писарівка.Обіцяли що будуть автобуси кожних півгодини, а в результаті стало зовсім важко доїхати в Вінницю і назад.

 • 02 вересня 2020
  Звернення до:
  Варламов Михайло Васильович
  Директор департаменту , Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

  ​Прошу дозволити водіям маршруток і муніципальних автобусів брати стоячих пасажирв, так як з 1-го вресеня не можливо дістатися роботи. Особлива складність рн Бучми,  де автобус №24 заповнюється вже на кінцевій зупинці, і нема можливості дістатись р-ну Вишеньки без пересадок, шлях на роботу і з роботи при звичайному режимі займав 40 хвили, наразі цей час збільшився до 1,50 години. 

 • 01 вересня 2020
  Звернення до:
  Варламов Михайло Васильович
  Директор департаменту , Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

  ​Шановний Михайло Васильович!

  Прошу Вас, відреагувати на ситуацію, яка склалась сьогодні 1 вересня 2020 року з міським транспортом, а саме: у зв’язку з тим, що (в країні продовжується карантин) діти та студенти вийшли на навчання постало гостре  питання з транспортом, яке є не врегульоване та не вирішене.Це стосується маршруту 9-А. Так як, водіям заборонено перевозити більше пасажирів а ніж сидячих місць у т/з постає питання, яким чином вчасно доїхати до роботи, студентам на навчання, учням до школи, а місцевим жителям з роботи (наприклад нічної), якщо для цього необхідно пропустити n-ну кількість маршруток, вислухати лайку з боку пасажирів та самого ж водія? Чому маршрут 9-А досі рухається не за робочим графіком, а за графіком вихідного дня й при тому його не дотримуючись? Надіюсь на вирішення даної проблеми.Дякую.

  З повагою до Вас, Панкевич Т.М.