• 15 серпня 2020
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Доброго дня! Звертаюсь до усього керівництва департаменту освіти! Чому лінійку для першачків провести не можна, а святкувати 3 дні день міста можна?  Я мама дитини,яка йде до першого класу, у нас не було  випуску в садочку, а тепер ще й забороняєте таку важливу подію у житті дітей та батьків! Бо це масове зібрання, так діти на уроках будуть спілкуватися між собою, батьки на вулиці, чому не зробити хоч 30 хв урочистої лінійки? У мам першокласників обуренню немає меж! Дослухайтеся, будь ласка, до людей! 

 • 14 серпня 2020
  Звернення до:
  Краєвський Сергій Станіславович
  Голова комітету , Комітет по фізичній культурі і спорту

  ​Доброго дня.

  Шановний Сергій Станіславович, звертаюсь до вас з питанням про реконструкцію спорткомплексу "Аква-Він" (колишнього СКА) по вулиці Янгеля. Наскільки готовий спорткомплекс і коли можна буде відвідати там бассейн? По останнім данним реконструкцію мали закінчити в липні 2020 року. Дякую.

 • 14 серпня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Шановний Сергій Анатолійович. Прощу вас розібратися з ситуацією яка виникла за адресою Бузький узвіз 20. Власник будинку за цією адресою перекрив прохід Вінничанам яким громада користувалася десятиліттями. На мої попередні звернення поки не має жодної відповіді хоча вже пройшло майже два тижні. Як я розумію власник будинку саме оформлює документи.
  Прошу відновити історичний прохід для громади.


 • 13 серпня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня!Не раз зустрічала ваші публікації стосовно поборів у садочках ,школах...де ви закликали відмінити побори ,батьківські комітети,тому виникло питання чи фінансуються дитячі садочки ,школи у 2020 році,особливо цікавить садочок 36…?чи виділялись кошти на нього,на що саме?

 • 13 серпня 2020
  Звернення до:
  Шиш Олександр Володимирович
  Директор департаменту , Департамент охорони здоров’я

  ​Доброго дня!Прошу Вас відзначити доганою лікаря амбулаторії 1…по вул Станіславського 36,Кушніренко Євгенію Сергіївну,за не професіоналізм у роботі ,хамовитість,впертість(щоб залишала свій поганий настрій вдома),вела себе коректно щодо своєї роботи з людьми,вона лікар,а не королева!Можливо для ваших співробітників є курси підвищення професіоналізму ,будь ласка ,виділіть їй путівку,час на це!Можливо вона дуже втомлюється,від сидіння у своєму кабінеті,на її місце є дуже багато бажаючих!

 • 13 серпня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​За обставин що склались змушена звернутись до Вас за допомогою. На вулиці Князів Коріатовича, біля військово-медичног клінічного центру Центрального регіону, який знаходиться за адресою: м. Вінниця, вул., Князів Коріатовичів, 185 установлено світлофор. Даний світлофор вже третій день не працює. Перехожі, а серед них діти, перебігать вулицю прямо перед автомобілями, які рухаються на швидкості. Ситуація  критична та небезпечна, тому і прошу Вашого втручання та сприяння у вирішені питання щодо усуненняаварійної ситуації що скалась через відсутність роботи світлофора. 

 • 13 серпня 2020
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня, пишу від імені багатьох громадян Липовецького району (при необхідності підписи будуть зібрані) про те що водій маршрутки яка прямує "Вінниця-Липовець чз Турбів" ім'я водія Руслан ( більше інформації про цю особу не має ) Номерний знак авто АВ 0873 ЕН  Поводить себе агрессивно на дорозі за кермом маршрутного таксі з пасажирами.  Випадки коли люди стоять на зупинках і їх підбирають знайомі на власних авто, він будучи за кермом маршрутки підрізає ці автомобілі,  погрожуе водіям, виїзжае на зустрічні смуги та різко гальмуе щоб спричинити ДТП з власниками цих авто. Також не зупиняеться на зупинках де стоять громадяни які раніше сідали до знайомих чи в попутки. Погрожуе пасажирам що більше ім не буде зупинятися якщо вони не будуть їздити з ним. Такі випадки відбуваються впродовж 2х років, вже не можливо доїхати до роботи. Тільки зі слів знайомих людей таких випадків було більше двадцяти, і це те що відомо мені. При попередженні про написання скарги відреагував агрессивно та погрожував розправою. Прошу прийняти міри.

 • 13 серпня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​в мене напроти кухні і комнати росте два дерева нахиляні на дім.при вітрові вони нагинаються так ще трішки і впадуть. Прошу зрізати зарання щоб не наробило біди. Як що буде вітер побє мені вікна. Потім  будуде жек говорити що я нічого не говорила... прохання приняти міри що до зрізання цих двух дерев..

 • 13 серпня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Доброго дня!!! Хочу довести до вашого відома ,  що на територии 33 школи знаходиться дитячій майданчик , в якому у жахливому стані гірки, а сама їх конструкція в будь-який момент може впасти. Благаю знайти відповідального і виправити недоліки до поки не сталося лиха. 

 • 13 серпня 2020
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Доброго дня. Цікавить питання, чи повинні батьки купувати безконтактний термометр в садочок??? 

 • 13 серпня 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня.В зв'зку з наближенням початку навчання у школах до батьків звертаються з вимогою купити безконтактні термометри та дезінфікуючі засоби.Причому вимагають, щоб кожний клас мав свій термометр.Вимоги формулюють в ультимативній формі-не забезпечите школу необхідним,школа не пройде комісію , то ваші діти будуть навчатися вдома.Прошу пояснити, чи це законні вимоги.Адже міський голова м.Вінниці зовсім нещодавно запевняв, що в бюджеті достатньо коштів для фінансування шкіл .Дуже обурює така ситуація, тому прошу надати роз'яснення.

 • 13 серпня 2020
  Звернення до:
  Варламов Михайло Васильович
  Директор департаменту , Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

  Доброго дня!

  Роз'ясніть будь ласка таке питання:

  Чи є вказівка чи розпорядження КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВСТВУ "ВІННИЦЬКА ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ" про заборону готівкового методу розрахунку пасажирів та перехід на безготівковий метод розрахунку у громадському транспорті?

  Якщо подібні документи мали місце надайте будь-ласка номер дату та копію даного документу.

  З повагою


 • 13 серпня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Шановний Сергію Анатолійовичу,

       До Вас звертаються власники майнових прав на квартири у об'єкті будівництва - будинку № 1 по вул. Стрілецькій у м. Вінниця (ЖК Комфорт), замовником якого є ТОВ «ГРАДО СТРОЙ». На даний момент забудовник порушує зобов'язання перед співвласниками щодо здачі будинку в експлуатацію та порушує наші права (пункту 4 ст.5 Закону України №417; ст. 1, ст. 39 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», пункт 24 Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 № 461), про що були подані відповідні заяви в поліцію та повідомляються засоби масової інформації. Не зважаючи на багаторазові колективні звернення до забудовника, він відмовляється вести із нами діалог щодо планів по здачі будинку в  експлуатацію.  Наше колективне звернення до Міської Ради (17 липня) та до Вас (31 липня) залишились без відповіді. Ми також звертались до Вас у Facebook (11 серпня), але Ви не відповіли.

  З огляду на вимоги адаптивного карантину, нам відмовлено у зустрічі з Вами, але ми сподіваємось на можливість обговорити дану проблему шляхом телеконференцій (Zoom, Skype, Teams). Ми розраховуємо на Вашу участь у побудові продуктивного діалогу із забудовником. Проблема є досить гострою, оскільки довгобудова вже триває 12 років (!) і люди роками орендують житло, сплачують кредити, але не можуть оселитесь у квартирах, які їм належать.

  З повагою,

  Ініціативна група власників майнових прав на квартири у об'єкті будівництва - будинку № 1 по вул. Стрілецькій у м. Вінниця (ЖК Комфорт)

 • 13 серпня 2020
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Шановний Миколо Вікторовичу,

       До Вас звертаються власники майнових прав на квартири у об'єкті будівництва - будинку № 1 по вул. Стрілецькій у м. Вінниця (ЖК Комфорт), замовником якого є ТОВ «ГРАДО СТРОЙ». На даний момент забудовник порушує зобов'язання перед співвласниками щодо здачі будинку в експлуатацію та порушує наші права (пункту 4 ст.5 Закону України №417; ст. 1, ст. 39 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», пункт 24 Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 № 461), про що були подані відповідні заяви в поліцію та повідомляються засоби масової інформації. Не зважаючи на багаторазові колективні звернення до забудовника, він відмовляється вести із нами діалог щодо планів по здачі будинку в  експлуатацію.  Наше колективне звернення до Міської Ради (17 липня) та до мера міста (31 липня) залишились без відповіді.    

  З огляду на вимоги адаптивного карантину, нам відмовлено у зустрічі з Вами, але ми сподіваємось на можливість обговорити дану проблему шляхом телеконференцій (Zoon, Skype, Teams). Ми розраховуємо на Вашу участь у побудові продуктивного діалогу із забудовником. Проблема є досить гострою, оскільки довгобудова вже триває 12 років (!) і люди роками орендують житло, сплачують кредити, але не можуть оселитесь у квартирах, які їм належать.

  З повагою,

  Ініціативна група власників майнових прав на квартири у об'єкті будівництва - будинку № 1 по вул. Стрілецькій у м. Вінниця (ЖК Комфорт)

 • 13 серпня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня! Сергій Анатолійович, дякуємо за чисте місто та фонтани, але прохання від вінничан, звернути увагу на жахливий стан ліжок в палатах інфікційного відділення КНП "Вінницька міська клінічна лікарні №1". Для хворих нормальний сон дуже важливий, а на цих пружинчатих пережитках минулого неможливо ні сидіти, ні лежати. Надіємося на Ваше розуміння! Наперед дякуємо!

 • 13 серпня 2020
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Шановний Миколо Вікторовичу,

       До Вас звертаються власники майнових прав на квартири у об'єкті будівництва - будинку № 1 по вул. Стрілецькій у м. Вінниця (ЖК Комфорт), замовником якого є ТОВ «ГРАДО СТРОЙ». На даний момент забудовник порушує зобов'язання перед співвласниками щодо здачі будинку в експлуатацію та порушує наші права (пункту 4 ст.5 Закону України №417; ст. 1, ст. 39 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», пункт 24 Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 № 461), про що були подані відповідні заяви в поліцію та повідомляються засоби масової інформації. Не зважаючи на багаторазові колективні звернення до забудовника, він відмовляється вести із нами діалог щодо планів по здачі будинку в  експлуатацію.  Наше колективне звернення до Міської Ради (17 липня) та до мера міста (31 липня) залишились без відповіді.    

  З огляду на вимоги адаптивного карантину, нам відмовлено у зустрічі з Вами, але ми сподіваємось на можливість обговорити дану проблему шляхом телеконференцій (Zoon, Skype, Teams). Ми розраховуємо на Вашу участь у побудові продуктивного діалогу із забудовником. Проблема є досить гострою, оскільки довгобудова вже триває 12 років (!) і люди роками орендують житло, сплачують кредити, але не можуть оселитесь у квартирах, які їм належать.

  З повагою,

  Ініціативна група власників майнових прав на квартири у об'єкті будівництва - будинку № 1 по вул. Стрілецькій у м. Вінниця (ЖК Комфорт)

 • 13 серпня 2020
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Заступнику міського голови м. Вінниці

   Форманюку Миколі Вікторовичу

  Вінничанина Чайковського Павла Миколайовича

   

   

   

  Доброго дня!

   

           Шановний Сергій Анатолійович! Прошу звернути увагу та, по-можливості, вжити заходів, щодо покращення стану парку-пам'ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Парк ім. О.І. Ющенка». Знаю, що парк знаходиться на балансі обласної ради, але наближається 1 вересня і новостворена «Гімназія No24 ВМР» відчинить двері для більше тисячі юних вінничан. Зрозуміло, що парк стане одним із місць проведення часу учнями після занять. Крім того, парк є улюбленим місцем для відпочинку жителів мікрорайону «Поділля» та усього міста.

   

          На жаль, на сьогодні, ця територія перебуває в жахливому стані. Багато сухих та пошкоджених дерев ( дерев з пошкодженнями стовбурів, дерева з асиметрично навантаженими гілками), що нависають над алеями та доріжками і несуть загрозу для життя та здоров'я городян. З метою попередження небезпеки, прошу розробити заходи для зменшення ризиків виникнення можливих нещасних випадків. Для цього не завжди потрібно вдаватися до зрізання дерев: деякі з них потребують зменшення маси крони, прорідження гілок, встановлення опор, тощо.

   

         Також, хочу звернути увагу на загальний стан парку. Зокрема, лише одна центральна алея має асфальтне покриття, лавки на території парку пошкоджені, а від спортивного майданчику залишились лише частина металевих конструкцій, окремі елементи яких ніяк не закріплені та покрилися іржею. Усе це також несе несе небезпеку для відвідувачів парку. Сподіваюсь на Вашу реакцію, адже ціна питання - здоров'я вінничан!

   

   

  З повагою, Чайковський Павло Миколайович.


 • 13 серпня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Міському голові м. Вінниці

  Моргунову Сергію Анатолійовичу

  Заступнику міського голови м. Вінниці

   Форманюку Миколі Вікторовичу

  Вінничанина Чайковського Павла Миколайовича

   

   

   

  Доброго дня!

   

           Шановний Сергій Анатолійович! Прошу звернути увагу та, по-можливості, вжити заходів, щодо покращення стану парку-пам'ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Парк ім. О.І. Ющенка». Знаю, що парк знаходиться на балансі обласної ради, але наближається 1 вересня і новостворена «Гімназія No24 ВМР» відчинить двері для більше тисячі юних вінничан. Зрозуміло, що парк стане одним із місць проведення часу учнями після занять. Крім того, парк є улюбленим місцем для відпочинку жителів мікрорайону «Поділля» та усього міста.

   

          На жаль, на сьогодні, ця територія перебуває в жахливому стані. Багато сухих та пошкоджених дерев ( дерев з пошкодженнями стовбурів, дерева з асиметрично навантаженими гілками), що нависають над алеями та доріжками і несуть загрозу для життя та здоров'я городян. З метою попередження небезпеки, прошу розробити заходи для зменшення ризиків виникнення можливих нещасних випадків. Для цього не завжди потрібно вдаватися до зрізання дерев: деякі з них потребують зменшення маси крони, прорідження гілок, встановлення опор, тощо.

   

         Також, хочу звернути увагу на загальний стан парку. Зокрема, лише одна центральна алея має асфальтне покриття, лавки на території парку пошкоджені, а від спортивного майданчику залишились лише частина металевих конструкцій, окремі елементи яких ніяк не закріплені та покрилися іржею. Усе це також несе несе небезпеку для відвідувачів парку. Сподіваюсь на Вашу реакцію, адже ціна питання - здоров'я вінничан!

   

   

  З повагою, Чайковський Павло Миколайович.


 • 13 серпня 2020
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Заступнику міського голови м. Вінниці

  Форманюку Миколі Вікторовичу

  Вінничанина Чайковського Павла Миколайовича

   

  Доброго дня.

         Шановний Микола Вікторович! Прошу розглянути питання, щодо оптимізації транспортного сполучення мікрорайонів Сабарів та Академічний. Дана проблема вже досить давно постала перед жителями цих мікрорайонів, а в умовах карантинних обмежень, пов'язаних з Covid19, вона стала ще більш нагальною. В години пік багато людей змушені йти пішки чи пропускати кілька автобусів і можна лише уявити масштаби проблеми, коли з початком навчального року пасажиропотік збільшиться за рахунок учнів та студентів.

  Пропоную кілька можливих варіантів вирішення проблеми:

  1. Відкриття додаткових маршрутів транспорту до вищевказаних мікрорайонів. В тому числі, в перспективі, прошу розглянути можливість тролейбусного сполучення.

  2. Розуміючи, що в умовах пандемії Covid19, ресурси бюджету вінницької громади є обмеженими, так само як і потенціал автобусного парку, можливий інший варіант. Зокрема, пропоную незначні зміни до руху існуючих транспортних маршрутів автобусів та маршрутних таксі.

  Докладніше про пропозицію по 2 варіанту. Пропоную:

  ● Змінити маршрут маршрутного таксі 32А Сабарів – Зал .Вокзал, додавши зупинку мікрорайон «Академічний» по вул. А.Шептицького. Відхилення від існуючого на сьогодні маршруту складе 550 метрів. Тому обов'язковою умовою є зменшення інтервалу руху цього маршрутного таксі на 5-10 хвилин. Власники транспорту - приватні перевізники, тому при високому пасажиропотоку, зменшення інтервалу не є проблемою.

  ● Змінити маршрут маршрутного таксі 12А Сабарів – Західний автовокзал, додавши зупинку мікрорайон «Академічний» «Академічний» по вул. А.Шептицького. Відхилення від маршруту - 550 метрів, тому обов'язковою умовою є зменшення інтервалу руху на маршруті на 5-10 хвилин. Власники транспорту - приватні перевізники, тому при високому пасажиропотоку, зменшення інтервалу не є проблемою.

  ● Змінити маршрут автобусу No11 Сабарів – вул. Ботанічна Додати зупинку мікрорайон «Академічний» по вул. Шептицького. Відхилення від маршруту - 550 метрів. Бажано зменшити інтервал руху.

  ● Змінити маршрут автобусу No22 Мікрорайон «Академічний – Зал. Вокзал». На «Сабарів - Зал. Вокзал.» Додати зупинку мікрорайон «Академічний»  по вул. А.Шептицького. Відхилення від маршруту складе 550 метрів. Бажано зменшити інтервал руху.

   Очікуваний результат – поява нових маршрутів транспорту для жителів мікрорайонів Сабарів та Академічний, збільшення обсягу пасажироперевезень та зменшення тривалості очікування громадського транспорту.  

  З повагою, Чайковський Павло Миколайович


 • 13 серпня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Міському голові м. Вінниці

  Моргунову Сергію Анатолійовичу

  Заступнику міського голови м. Вінниці

  Форманюку Миколі Вікторовичу

  Вінничанина Чайковського Павла Миколайовича

   

  Доброго дня.

         Шановний Сергій Анатолійович! Прошу розглянути питання, щодо оптимізації транспортного сполучення мікрорайонів Сабарів та Академічний. Дана проблема вже досить давно постала перед жителями цих мікрорайонів, а в умовах карантинних обмежень, пов'язаних з Covid19, вона стала ще більш нагальною. В години пік багато людей змушені йти пішки чи пропускати кілька автобусів і можна лише уявити масштаби проблеми, коли з початком навчального року пасажиропотік збільшиться за рахунок учнів та студентів.

  Пропоную кілька можливих варіантів вирішення проблеми:

  1. Відкриття додаткових маршрутів транспорту до вищевказаних мікрорайонів. В тому числі, в перспективі, прошу розглянути можливість тролейбусного сполучення.

  2. Розуміючи, що в умовах пандемії Covid19, ресурси бюджету вінницької громади є обмеженими, так само як і потенціал автобусного парку, можливий інший варіант. Зокрема, пропоную незначні зміни до руху існуючих транспортних маршрутів автобусів та маршрутних таксі.

  Докладніше про пропозицію по 2 варіанту. Пропоную:

  ● Змінити маршрут маршрутного таксі 32А Сабарів – Зал .Вокзал, додавши зупинку мікрорайон «Академічний» по вул. А.Шептицького. Відхилення від існуючого на сьогодні маршруту складе 550 метрів. Тому обов'язковою умовою є зменшення інтервалу руху цього маршрутного таксі на 5-10 хвилин. Власники транспорту - приватні перевізники, тому при високому пасажиропотоку, зменшення інтервалу не є проблемою.

  ● Змінити маршрут маршрутного таксі 12А Сабарів – Західний автовокзал, додавши зупинку мікрорайон «Академічний» «Академічний» по вул. А.Шептицького. Відхилення від маршруту - 550 метрів, тому обов'язковою умовою є зменшення інтервалу руху на маршруті на 5-10 хвилин. Власники транспорту - приватні перевізники, тому при високому пасажиропотоку, зменшення інтервалу не є проблемою.

  ● Змінити маршрут автобусу No11 Сабарів – вул. Ботанічна Додати зупинку мікрорайон «Академічний» по вул. Шептицького. Відхилення від маршруту - 550 метрів. Бажано зменшити інтервал руху.

  ● Змінити маршрут автобусу No22 Мікрорайон «Академічний – Зал. Вокзал». На «Сабарів - Зал. Вокзал.» Додати зупинку мікрорайон «Академічний»  по вул. А.Шептицького. Відхилення від маршруту складе 550 метрів. Бажано зменшити інтервал руху.

   Очікуваний результат – поява нових маршрутів транспорту для жителів мікрорайонів Сабарів та Академічний, збільшення обсягу пасажироперевезень та зменшення тривалості очікування громадського транспорту.  

  З повагою, Чайковський Павло Миколайович • 13 серпня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Реконструкція приміщень №№49 - 49-а по вул.Київській в м.Вінниці

 • 12 серпня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний Сергій Анатоійович, звертаюсь до Вас від мешканців 4 підїзду буд №2 по вул. А.Первозваного. Ми вимушені звернутися до Вас, бо обурені бездією, халатністю та низькім рівнем відповідальності  Управляючої Компанії "Господар Люкс".  На пртязі останніх років з регулярністю 2-3 рази на тиждень вимушені викликати аварійну службу на ліквідацію прориву каналізації в підвалі 4 підїзду - ліве крило. Трапляєтся це, за висновками фахівців та самих робітників місцевої аварійної служби, по причині невірного монтажу труб при їх плановій заміні робітникамі У.К."Господар Люкс" (колишній ЖЕК-7). Многократні звернення до керівництва У.К."ГЛ" результатів не дали. Смрад, пліснева, антисанітарія, руйнування стін підвалу і вже квартир першого поверху не дають можливості безпечно жити в цьому будинку. Допоможіть будь ласка вирішити цю проблему.

 • 12 серпня 2020
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Шановний Микола Викторвич, звертаюсь до Вас від мешканців 4 підїзду буд №2 по вул. А.Первозваного. Ми вимушені звернутися до Вас, бо обурені бездією, халатністю та низькім рівнем відповідальності  Управляючої Компанії "Господар Люкс".  На пртязі останніх років з регулярністю 2-3 рази на тиждень вимушені викликати аварійну службу на ліквідацію прориву каналізації в підвалі 4 підїзду - ліве крило. Трапляєтся це, за висновками фахівців та самих робітників місцевої аварійної служби, по причині невірного монтажу труб при їх плановій заміні робітникамі У.К."Господар Люкс" (колишній ЖЕК-7). Многократні звернення до керівництва У.К."ГЛ" результатів не дали. Смрад, пліснева, антисанітарія, руйнування стін підвалу і вже квартир першого поверху не дають можливості безпечно жити в цьому будинку. Допоможіть будь ласка вирішити цю проблему.

 • 12 серпня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства


  Звернення

  Я, громадянка України, , проживаю і зареєстрована за адресою: кв.№25 буд. 44, пр. Юності, м.Вінниця звертаюсь до Вас для вирішення наступної проблеми.

  Моя сусідка з другого поверху, мешканка кв.№7 буд.44 пр. Юності, утримує в своїй квартирі більше трьох котів, а також забезпечує доступ до під'їзду вуличним котам.

  Сусідка підгодовує біля сходів під'їзду вуличних котів двічі на день, та влаштовує для котів «спальні місця» в вигляді коробок, ганчірря біля входу в під'їзд №1, де знаходиться моя квартира.

  Коти, яких утримує мешканка кв.№7, щодня забруднюють сходові площадки під'їзду №1 згаданого вище будинку, мочаться на пол та стіни, а також на двері інших квартир, на парадні двері. Запах котячої мочі в даному під'їзді  спричиняє різь в очах, він доноситься у квартиру через дверні щілини. Більшість дворових котів «мешкає» у підвалі будинку. Запах котячих екскрементів піднімається з підвалу в середину під'їзду через другі двері, які знаходяться безпосередньо в під'їзді.

  В під'їзді присутні блохи.

  В зеленій зоні, на дитячому майданчику, що знаходиться навпроти вказаного будинку, немає можливості гуляти з дітьми через велику кількість котячих екскрементів.

  Усні пояснення та прохання дотримуватися гігієнічних норм та правил проживання у багатоквартирному будинку до мешканки кв.№7 безуспішні, вона стверджує, що виділення її котів не мають запаху та не завдають людям шкоди.

  Я двічі зверталася до керівництва  МКП УК «Житло-Гарант», а саме до Мальченка Валерія Дмитровича, з проханням вирішити питання по запобіганню проникнення тварин до підвального приміщення. Але отримала відповідь, що була проведена дезінсекція нашого підвалу та під'їзду від блох. Отже, працівники «Житло-Гарант» не усунули причину появи блох, і, на мій погляд, марно витратили кошти.  

  Відповідно до п. «в» ч. 19. "Правил тримання собак, котів і хижих тварин у населених пунктах Української РСР від 17.06.1980 р. службові особи підприємств,  установ і організацій,  ЖЕК, ЖБК, керуючі та коменданти будинків зобов'язані: …тримати  підвали,  горища  та  інші підсобні приміщення в будинках  закритими  або  відповідно  обладнаними  для запобігання проникненню туди тварин;

  Відповідно до п.6.18 "Правил благоустрою території міста Вінниці" від 01.03.2011р. власникам або утримувачам собак, котів та інших тварин забороняється утримувати собак і котів у місцях загального користування / коридорах, підвалах, на сходових площадках, горищах, тощо /.

  Відповідно до ст.10 Житлового Кодексу Української РСР громадяни зобов'язані дбайливо ставитися до будинку, в якому вони проживають, використовувати жиле приміщення відповідно до його призначення, додержувати правил користування жилими приміщеннями, економно витрачати воду, газ, електричну і теплову енергію.

  Згідно зі ст.9 ЗУ "Про захист тварин від жорстокого поводження" особа, яка утримує домашню тварину, зобов'язана дотримуватися санітарно-гігієнічних норм експлуатації жилого приміщення, де утримується домашня тварина (місце постійного утримання), та норм співжиття.

  У відповідності до ст.5 ЗУ "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" громадяни зобов'язані виконувати розпорядження та вказівки посадових осіб державної санітарно-епідеміологічної служби при здійсненні ними державного санітарно-епідеміологічного нагляду, виконувати інші обов'язки, передбачені законодавством про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя.

  За ст.22 ЗУ "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" громадяни зобов'язані утримувати надані в користування чи належні їм на праві власності жилі, виробничі, побутові та інші приміщення відповідно до вимог санітарних норм.

  Відповідно до п. «а» ч. 3 "Правил тримання собак, котів і хижих тварин у населених пунктах Української РСР від 17.06.1980 р. не дозволяється тримати собак і котів в місцях загального користування (коридори, сходові площадки, горище, підвали і т. ін.); згідно п. 6 останніх Правил власники собак, котів і хижих тварин зобов'язані не допускати, щоб собаки і коти забруднювали квартири, сходові площадки та інші місця загального користування в будинках, дворах і на вулицях; прибирати в усіх випадках екскременти тварин; відповідно до п. в ч. 8 — забороняється тримати собак і котів у місцях загального користування (коридорах, підвалах, на сходових площадках, горищах тощо).

  Відповідно до п. «в» ч.19 "Правил тримання собак, котів і хижих тварин у населених пунктах Української РСР від 17.06.1980 р: "Службові особи підприємств,  установ і організацій,  ЖЕК,  ЖБК, керуючі та коменданти будинків зобов'язані: тримати  підвали,  горища  та  інші підсобні приміщення в будинках  закритими  або  відповідно  обладнаними  для запобігання проникненню туди тварин;

  Дії мешканки кв.№7 буд.44 пр. Юності порушують п.6.18 Правил благоустрою території міста Вінниці від 01.03.2011, ст.10 Житлового Кодексу Української РСР, ст.9 ЗУ Про захист тварин від жорстокого поводження, ст.5, 22 ЗУ "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення", ст.10 Житлового кодексу України, статтю 154 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

  Враховуючи викладене вище, прошу:

  1. Забезпечити належне виконання своїх безпосередніх обов'язків керівництвом МКП УК «Житло-Гарант» згідно чинного законодавства, а саме відповідно  обладнати підвальні приміщення для запобігання проникненню туди тварин в  буд.44 (під'їзд №1), пр.Юності;

  2. Повідомити управління ветеринарної медицини у м. Вінниці та Вінницьку санітарно – епідеміологічну станцію про факти порушень, які викладені у зверненні.

   

  Дуже сподіваюсь на швидке вирішення проблеми. До Вас з подібною проблемою вже було звернення  від мешканців будинку 55, пр. Юності. І, судячи з відповіді, викладеною Вами на сайті Винницької міської ради, питання було вирішено у відповідності до чинного законодавства.

   

   

  12/08/2020  O.A. Єфремова


 • 12 серпня 2020
  Звернення до:
  Луценко Наталія Дмитрівна
  Директор департаменту , Департамент фінансів


  Шановна Наталія Дмитрівна! 10 серпня 2020 року ГО "РУХ СПРАВДЕЛИВОСТІ" було надіслано засобами електронного зв'язку на адресу "vinrada@vmr.gov.ua" 17 звернень з пропозиціями щодо складання проекту бюджету Вінницької ОТГ на 2021 рік відповідно до пункту 6.13. статті 6 Бюджетного регламенту Вінницької міської ради, що затверджений рішенням Вінницької міської ради від 29.04.2016р. №214.
   
  Станом на 12.08.2020 року відповіді на вказані звернення не отримано.
  Просимо Вас розглянути вказані звернення та повідомити про результати розгляду за електронною адресою: ruhspravedlivosti@gmail.com

  Завчасно дякуємо.


 • 12 серпня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня, шановний Сергій Анатолійович. Вкотре звертаються до вас мешкаці міста Вінниці, які колись обрали вас мером міста з метою та бажанням жити в цьому місті в комфортних умовах. А на ділі - не те що комфортних, навіть елементарних нормальних немає. А саме нормального повітря в мікрорайоні навколо Масложиркомбіната. Вже близько місяця це підприємство травить мешканців навкруги. А звернення мешканців до вас, як до мера, який повинен стояти на захисті прав громадян - абсолютно безрезультатні. Чи може це керівництво Масложира ігнорує вас? Тому вкорте звертаємось до вас із вимогою розібратися з даною проблемою, (а саме забруднення та жахливий сморід повітря, через діяльність Масложиркомбіната (Vioil)). Адже наступні вибори вже скоро, і мешканці міста роблять висновки від діяльності влади кожен день. І від цих висновків залежитиме їхній вибір.

 • 12 серпня 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Прошу роз'яснити  чи має  мій чоловік пенсінер ,інвалід другої групи з обмеженим  можливостями на безоплатну операцію по видаленню катракти на оці. Якщо так,  о куди потрібно звернутися. 

 • 12 серпня 2020
  Звернення до:
  Романенко Володимир Борисович
  Директор департаменту , Департамент інформаційних технологій

  ​Добрий день ! Чому не працює сайт єлектронного запису на прозорому офисі  Вишенка? По телефонах дозвонилася на 2 день.. Запис на отримання пенсіі йже аж на 1 жовтня... Дуже прозоре місто..все для людей..

 • 12 серпня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада


  Вінницькому міському голові
  Моргунову Сергію Анатолійовичу
  мешканців вулиці 1905 року

  Вельмишановний Сергій Анатолійович!

  Звертаємося до Вас, з великою та дуже болючою для всіх нас
  проблемою технічним станом нашої вулиці.
  Вулиця 1905 року знаходиться в Староміському районі нашого
  чудового міста в пішій, десятихвилинній прогулянці від центрального
  перехрестя, менш ніж кілометровій зоні від Вінницької міської ради.
  Вулиця має складний рельєф, та під впливом клімату перебуває в
  постійному аварійному стані. На всій не асфальтованій частині вулиці
  рови, які як рани тягнуться по всій її протяжності які утворюються після
  кожної зливи. Тимчасові ремонти ні до чого не призводят, потік води з
  великої частини району зносить всі «Будівельні метеріали» до річки,
  вирішення проблеми, асфальтове покриття.
  Нам відомо про Рішення Вінницької міської ради №494 від
  18.11.2016р. щодо асфальтуванння вулиць приватного сектору на
  умовах співфінансування з мешканцями.
  Хочемо проінформувати Вас, так склалося, що основна частина
  мешканців нашої вулиці це люди соціально незахищені – пенсіонери,
  отримувачі субсидій, малозабезпечені, інваліди, ліквідатори
  Чорнобильської катастрофи, учасники бойових дій та інші пільгові
  категорії громадян, які зробили великий внесок в розбудову нашої
  держави та міста але просто не мають фінансової можливості прийняти
  участь в програмі співфінансування. Серед мешканців нашої вулиці є
  батьки з малесенькими діточками які б хотіли мати можливість вести
  діточок в колясці, а не нести їх на руках та тягнути при цьому коляску від
  якої вже відвалюються коліщатка. Люди з інвалідністю так само, як інші
  мешканці нашого міста мають бажання за своїх потреб виїжджати з своїх
  дворів та спілкуватися з іншими людьми.
  Сергій Анатолійович, дуже просимо Вас, вийти з ініціативою до
  депутатів Вінницької міської ради та знайти кошти для асфальтування
  нашої вулиці.
  Також на нашу думку, ремонт вулиці покращить сполучення з
  районом третьої лікарні, що є вкрай необхідним для нас.
  Безмірно вдячні та сподіваємося на ваше розуміння, як людини з
  великим серцем!

  Такий лист ми Вам надіслали мешканці вулиці 1905 року, вул.Маяковського, провулку 1905 року та провулку Лютневої революції, загально 178 підписів разом з підписом народного депутату Драбовського Анатолія Григоровича і очікували на Вашу підтримку!
  А у відповідь отримали відписку з  комунального господартсва, що наша вулиця в аварійному стані та потребує значних капіталовкладень. Да ми шо цього не знали?!!! Ще в листі була інформація, що в планах нашої вулиці немає, і що питання буде розглядатися після опрацювання з АОСН 30 на 70. Хоча ми чітко зазначаємо що проживають малоімущі. Та за вищезазначеною програмою буде розглядатись тільки асфальтування маленького кусочку від будинку № 12 по вулиці 1905 року до провулку Лютневої Революції а це фактично до будинку № 20 по вулиці 1905 року. Або Вас не ознайомили з наданою нам відповіддю, або і Ви над нами насміхаєтеся. Просимо повторно розглянути нашу проблему. Дякуємо та сподіваємося на небайдужість.


 • 12 серпня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго  дня.Звертаються по Вашу допомогу мешканці дачного масивв Славне ( с.Сосонка). У нас на масиві без попередження  було відрізано електропостачання.Десятки помешкань без світла.

   РЕС аргументує тим, що є заборгованість. Але постраждали не лише боржники,а й люди,які вчссно платять за електричну енергію.

  Як нам виживати? Ми без світла,без холодильників,багато з нас користуються електроплитами.Ми у безвихідній ситуації.Просимо Вашого втручання у дану ситуацію.Зарання вдячні.