• 19 квітня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня, Сергію Анатолійовичу! Перш за все велике ДЯКУЮ хочу висловити Вам і Вашій команді з підготовки Вишенської  лікарні до прийому людей з ковідом, особливо неврологічне та кадіологічне відділення. Там працюють Люди з великої літери та справжні медики! Усі ліки були безкоштовними, а відношення до пацієнтів на вищому рівні. 1000 разів ПОДЯКА ВАМ І  НЕВТОМНИМ ЛІКАРЯМ! А зараз мене та моїх сусідів непокоять легені нашого  двору. Прошу Вас звернути увагу на проєкт нового спортивного комплексу по вул. Янгеля, а саме на парковку машин та автобусів за його корпусом, яку там хочуть розмістити. ЯК МОЖНА НЕ ПОДУМАТИ ПРО ЛЮДЕЙ, ЯКІ ТАМ ПРОЖИВАЮТЬ, про те, що розташування цієї автостоянки буде спричиняти багато страждань мешканцям будинку, який поряд. З усіх сторін будівлі на Стрілецькій під №14 - автостоянки машин! Біля школи №6 є стоянка на пару машин, то усі батьки підвозячи учнів, щоразу паркуються зі сторони нашого під'їзду, іноді і проходу немає. У нас своїх власників авто вистачає, припарковують біля парадних по 40 машин. До будівництва комплексу, був малесенький клаптик землі за будинком, де усі мами гуляли з колясочками та дітками, зараз тут намагаються розташувати парковку машин! Зробіть краще дитячі гойдалки чи спортивний майданчик для дітей, а не душегубку з вихлопних газів! Машини можна гарно розміщувати та припарковувати, нікому не заважаючи, перед спортивним комплексом. На побудову автопарковки перед вікнами нашої багатоповерхівки власники квартир налаштовані вкрай негативно! Чому не було громадських обговорень? Сподіваюсь на Вашу розсудливість та повагу до мешканців.  Дякую за Вашу працю. Дякую за те, що робите моє місто комфортним для людей. З вірою в ще краще для ВІННИЧАН, Лариса К.

 • 19 квітня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня.

  ОСББ "Вишневе-39" просить Вас здійснити благоустрій прибудинкової території буд.39 по проспекту Юності. Біля під'їздів коріння старих дерев повиламувало асфальтне покриття, лавки старі, побиті.

  Надіємось на Вашу допомогу.

 • 19 квітня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​   Шановний Сергію Анатолійовичу! Звертається до Вас Бебих Марія Петрівна, пенсіонерка та ветеран праці, мешканка міста Вінниці. Я отримала Єдиний Рахунок, в якому Вінниця Газзбут виставила мені в березні 2021 року рахунок на суму  2760 грн., стрерджуючи, що це: «...Різниця в об’ємах спожитого газу в стандартних і робочих умовах за Вашим особовим рахунком за період з 1 грудня 2015 року по 30 вересня 2018 року, що не виставлялась у рахунках через рішення органів влади, становить 448,56 куб. м.. Ми з розумінням ставимось до ситуації та сподіваємось, що найближчим часом урядом будуть розроблені механізми врегулювання цієї заборгованості». 

     Чи маю я сплачувати кошти, нараховані підприємством Вінниця Газзбут у розмірі 2760 грн., і чи являється дане  нарахування законним.

 • 19 квітня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня, Сергій Анатолійович! Просимо вас допомогти вирішити наше питання. Я з чоловіком- інваліди по зору з дитинства, проживаємо у своїй квартирі. І до 2021 року всі розрахунки за послуги сплачували вчасно. Але у січні 2021 року прийшла платіжка, по якій за одне тільки гаряче водопостачання треба сплатити 4800 грн, а в березні 7200 грн. Ці суми нам, двом інвалідам, сплатити неможливо. У КП ВМР "ВМТЕ" відповіли, що ці суми коректні і нараховані нам за показами внутрішньобудинкового  лічильника.  Таке відчуття, що на нас списують всі борги будинку за гаряче водопостачання. 

  Прошу Вашої допомоги у вирішенні нашої проблеми, тому шо сплачувати нараховані ВМТЕ суми є для нас неможливим.

 • 19 квітня 2021
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  Доброго дня!

  Я жителька багатоквартирного будинку за адресою: В. Антоновича 18. Прошу зрізати/зачистити дерева на прибудинковій території , їм понад 50 років ( будинок 1964-66, років будови). Комунальне підприємство до якого ми відносимось зараз та відносилось раніше зачистки не організовували. На сьогодні у нас є три громадні,  трухляві дерева,  які перетинають проводи світла. Час від часу падають гілки на голову людям або пооїзжу частину. Змога самостійно їх зачистити/ зрізати відсутня.

  Прошу прийняти позитивне рішення та надіслати бригаду для майбутньої безпеки мене,  моєї родини , моїх сусідів і мешканців наших домів.

  З повагою ,

  Олена Олександрівна Третяк.

  19.04.2021

 • 19 квітня 2021
  Звернення до:
  Сорока Денис Васильович
  В.о. директора департаменту, начальник відділу контролю за будівництвом , Департамент архітектурно-будівельного контролю

  Шановний Денисе Васильовичу!

   

           Від імені співвласників багатоквартирного житлового будинку №78 по просп. Коцюбинського прошу Вас допомогти у вирішенні наступного питання:

          На минулому тижні на території поряд з багатоквартирним житловим будинком №78 по просп. Коцюбинського, практично під вікнами квартир (зі сторони проспекту Коцюбинського), розпочалось проведення будівельних робіт.

           Вказана обставина непокоїть співвласників будинку, оскільки:

  1. Як вже згадувалось проведення робіт здійснюється практично під вікнами жилих квартир, що завдає значних незручностей їхнім мешканцям;
  2. Проведення вказаних робіт не було узгоджено з співвласниками будинку. Окрім того ми навіть не були попереджені про їх проведення, не знаємо, що саме заплановано збудувати на вказаній ділянці, чи санкціоноване проведення вказаних робіт з боку Вінницької міської ради, та чи наявні відповідні дозвільні документи.

        З огляду на вищенаведене прошу Вас надати доручення відповідальним працівникам провести перевірку законності проведення будівельних робіт на території поряд з багатоквартирним будинком №78 по просп. Коцюбинського (зі сторони проспекту Коцюбинського) та повідомити ОСББ «КОЦЮБИНСЬКОГО-78» про її результати.


  З повагою,

  Голова правління

  ОСББ «КОЦЮБИНСЬКОГО – 78»                                                О.О. Ткачук


 • 19 квітня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня. Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "Воїнів-інтернаціоналістів, 9А" просить здійснити благоустрій прибудинкової території біля буд.9а по вул..Воїнів-інтернаціоналістів. 

  На даний час відсутні бордюри, поребрики, автомобілі знищують зелену зону, об'їжджаючи калюжі.

  Дякуємо за розуміння.


 • 19 квітня 2021
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  ​Доброго ранку,Павле Васильовичу!Розумію,що у Вас є безліч важливих справ,тому прошу вибачення за турботу! Я вже мав нагоду звертатись до Вас,Розумію,що мої звернення виглядять ,можливо,кумедно,але я дійсно дуже гостро потребую допомоги( про за все моя ситуація з кредитами: безумовно,я згодний повернути навіть ту суму, яку  за мене сплатили, щоб я міг би мати час заробити кошти свої,щоб гасити свої борги самотужки).Вибачте,можливо,допоможете порадами,як впорядкувати свої фінансові справи? Просто на мене одного навалилось безліч справ, всі вимагають негайного вирішення одночасно, не знаю,за яку справу братись спочатку! Ще й набридла завжди нестача ліків, продуктів! Я б'юся,як риба об лід,нервую,психую,безсоння! Ще насмілюся:я зараз шукаю віддалену офіційну  роботу зі свого смартфона( ноутбука,або комп'ютера немає),закінчив сам комп'ютерні курси в Вінниці в академії"Шаг".Чому шукаю саме таку роботу? Щоб ближче бути коло матері,щоб мати змогу негайно прийти на допомогу- вона діабетик.Ранігп працював нічним охоронником, але тепер поки-що навіть і таку роботу виконувати не можу: були моменти вночі,коли мене не було,матері було погано;почала дуже часто забувати про час прийому медичних препаратів! Але я теж активно знаходжуся в пошуку роботи дистанційно,розсилаю свої резюме в багато інстанцій,відповіді ще не отримував.А от 16.04.2021,під час пошуку такої роботи в месенджері"Вайбер"нарвався на шахрайку, яка обманним шляхом заволоділа моїми особистими даними, та відверто розповіла про те, як буде їх використовувати! Я це спілкування зберіг,зробив відповідно запит до обласного відділення поліції, та викликав наряд поліції по лінії102,де зафіксували моє звернення.Розумію,що в кожного громадянина територіальної громади є можливість один раз в рік оформлювати допомогу,проте зі мною трохи було не так з-за неуважності соціального інспектора.Можливо,ще можна ще щось зробити? Взагалі я дуже рідко звертаюсь в подібні інстанції,я не дуже добре розумію специфіку роботи відповідних закладів,тому це обов'язки інспектора все детально пояснювати, що в моєму випадку цього не було.Благаю дуже Вас,прошу про допомогу! З надією та повагою до Вас, Сергій!

 • 19 квітня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго ранку,Сергію Анатольєвичу! Прошу вибачення за турботу,розумію,що у Вас купа більш важливіших справ,але я потрапив в дійсно скрутне становище,потребую сторонньої підтримки на перших етапах ( безумовно згодний повернути навіть ту суму,яку за мене внесуть,щоб я міг в цей час вже мати свої кошти,та гасити борги). Дуже потребую також порад та допомоги,як навести лад в фінансових справах,на мене одного навалилось безліч справ,всі вимагають негайного вирішення одночасно,не знаю,за яку справу братись спочатку,я в розпачі,нервую,психую,безсоння.Вибачте,що  турбую ще по одному питанню: допоможіть,будь- ласка,з офіційною роботою зі свого смартфона( ноутбука,або комп'ютера немає): закінчив сам комп'ютерні курси в Вінниці комп'ютерної академії "Шаг"( шукаю тільки таку роботу в зв'язку з тим,що вимушений постійно знаходитись коло матері.Працював раніше нічним охоронником, але тепер поки-що навіть і таку роботу не можу виконувати- було кілька раз,коли їй було погано вночі,а мене рядом з нею не було,часто забуває про час прийому медичних препаратів).Сам я теж активно розсилаю свої резюме,відповіді ще чекаю.Завжди є нестача в ліках,продуктах харчування.Я вже втомився від цього.Сталося так,що 16.04.2021  під час пошуку роботи в месенджерах Вайбер нарвався на шахрайку,яка обманним шляхом заволоділа моїми особистими даними,та відверто почала розказувати,що вона з цими даними буде робити.Я зразу ж оформив звернення до обласного відділення поліції та викликав наряд по лінії 102,де прийняли та зафіксували від мене заяву.Переписування я зберіг.Розумію,що є можливість тільки один раз в рік допомогти,хоч в моєму випадку соціальний інспектор поставився неуважно до мене,я сам дуже рідко звертаюсь з подібними питаннями,тому я не повністю розумію,як такі процедури відбуваються.Благаю Вас,можливо,є ще якісь можливості? З надією та повагою до Вас, Сергій!

 • 19 квітня 2021
  Звернення до:
  Очеретний Андрій Михайлович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Доброго дня, шановний Андрій Михайлович! Буду дуже вдячний за вашу відповідь. Зараз мені потрібна консультація з приводу законності діяльності онлайн казино України. Наразі, в нашій компанії, планують співпрацю з одним із великих гравців цього ринку, плануємо надавати послуги у сфері маркетингу. Чи можуть виникнути питання, до нашої компанії,  з цього приводу? Я так розумію, що останні роки, після легалізації цієї сфери, можна не турбуватися, та співпрацювати з таким бізнесом? Онлайн казино, я маю на увазі, сайти - де у гравців є можливість робити ставки на гроші. Дякую.

 • 19 квітня 2021
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Доброго дня!

  Коли буде припинено експеримент по дистанційному навчанню. Якість такого навчання дууужжжжееее сумнівна! Діти майже рік не в школі. Наша область - найбільше тримає дітей на дистанційному навчанні, чому так? Життя економічне триває, а у всьому винні діти? Що буде потім? Недонавчені діти стануть недонавченими дорослими?

  Діти втрачають або втратили вже право на якісну освіту за сприянням дорослих. В розвинених державах освіта пріоритет! У нас - ні! Кому потрібні освідчені люди, сірою масою легше маніпулювати!

  Я розумію, що ситуація складна, але на то ви і займаєте свою посаду, щоб знаходити баланс між реаліями і необхідністю.  

  Дистанційне навчання може бути або свідомим вибором або для старших випускних класів. Все інше - це сюр якийсь!


 • 18 квітня 2021
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Доброго дня Микола Вікторович . Звертамось до Вас повторно ,від мешканців будинку по проспекту Космонавтів 29 та  27, а також Порика 5 та 5А. Просимо Вас посприяти відновленню криниці в нашому дворі..Криниця є, але вона давно не працює. Так як з джерел масової інформації Вінницької міської ради відомо ,що були виділені кошти на 2021р по ремонту та відновленню більше ніж на тридцять криниць. Просимо у Вас допомоги та дякуємо за розуміння. 
 • 18 квітня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Доброго дня Сергій Анатолійович . Звертамось до Вас повторно ,від мешканців будинку по проспекту Космонавтів 29 та  27, а також Порика 5 та 5А. Просимо Вас посприяти відновленню криниці в нашому дворі..Криниця є, але вона давно не працює. Так як з джерел масової інформації Вінницької міської ради відомо ,що були виділені кошти на 2021р по ремонту та відновленню більше ніж на тридцять криниць. Просимо у Вас допомоги та дякуємо за розуміння. 
 • 18 квітня 2021
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Доброго дня Роман Сергійович . Звертамось до Вас повторно ,від мешканців будинку по проспекту Космонавтів 29 та  27, а також Порика 5 та 5А. Просимо Вас посприяти відновленню криниці в нашому дворі..Криниця є, але вона давно не працює. Так як з джерел масової інформації Вінницької міської ради відомо ,що були виділені кошти на 2021р по ремонту та відновленню більше ніж на тридцять криниць. Просимо у Вас допомоги та дякуємо за розуміння. 


 • 18 квітня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада
  Шановний Сергій Анатолійович. 14.03.2021, почалось будівництво по вул. Анатолія Бортняка згідно рішення міської ради №2517 від 26.11.2020 р.. Це житло мало бути муніципальним але згідно рішення № 702 від 18.03.2021 р. воно перестало бути таким. Тепер це просто "Нове будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями у м. Вінниця, вул. Анатолія Бортняка, б/н". Ніяких громадських слухань з цього приводу не проводилось. А між тим, громади цього мікрорайону КАТЕГОРИЧНО проти цього будівництва. Про що до міської ради неодноразово були направлені звернення.

  Ситуація яка склалася по вулиці Анатолія Бортняка є дуже складною. Автомобільний трафік на цій ділянці вже перезавантажено. Нещодавно ситуація ще більш ускладнилася відкриттям школи №24. Школу побудували, а під'їзних шляхів ні. Вранці, коли діти йдуть до школи, та ввечері коли йдуть зі школи, по Бортняка неможливо проїхати не порушуючи при цьому правила ПДД. Паркомісьць катастрофічно не вистачає вже! Це при тому, що новобудови по бортняка і зодчих ще навіть не заселені. Це все створює величезну небезпеку для життя і здоров'я громадян які проживають по цій вулиці, та особливо дітей які відвідують цю школу. 

  Окрім цього, "Нове будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями у м. Вінниця, вул. Анатолія Бортняка, б/н", створить додаткове навантаження на електромережу, яка і так не витримує навантаження яке вже є. Постійні перепади напруги, з перманентним вимиканням світла, безперечно шкодить будь який побутовій техніці, та створює загрозу коротких замикань та пожежної небезпеки. На сьогодні, ситуація кричуща. Якщо раптом ввечері чи вночі, потрібно буде проїхати пожежній машині, то багато де на поділлі і зокрема на Бортняка вона не зможе цього зробити. Це пряма небезпека життю і здоров'ю громадян, проживаючих на цій території. 

  Окрім цього, тиск для подачі води в будинках по вулиці бортняка та зодчих, вже є низьким. Доводиться встановлювати додаткові насосні станції, щоб забезпечувати будинки водою. "Нове будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями у м. Вінниця, вул. Анатолія Бортняка, б/н" ще збільшить навантаження на систему водопостачання яка і так вже, є перенавантаженою.

  Незважаючи на вищенаведене, та неодноразове звернення громадян, до міської влади з проханням допомогти, і якимось чином вирішити ситуацію, міська рада навпаки надає дозвіл на будівництво, ще одного багатоквартирного будинку, ще й з комерційною нерухомістю на першому поверсі. Це не тільки не покращує стан речей, а навпаки погіршує його кратно.

  Враховуючи вищесказане, прошу Вас та міську раду, скасувати всі рішення міської ради якими надається дозвіл на будівництво "Нове будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями у м. Вінниця, вул. Анатолія Бортняка, б/н". Розглянути можливість та провести громадські слухання щодо розбудови на цій ділянці скверу, місця для дозвілля, дитячи майданчики тощо.


 • 16 квітня 2021
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  Вул.Ватутiна 174 шиномонтаж, свалка шин, закрытый аварийный вход в високовольткы, так не должно быть.

 • 16 квітня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Я інвалід 1а групи мій батько пенсіонер.ми отримуємо від держави по 1769 грн.Мати по догляду 320 грн.Управління праці та соціального захисту населення Вінницької районної державної адміністрації,повідомили нам про те,що ми маєм повернути 52975,74грн. В 2018 році,коли мій батько вийшов на пенсію,йому подарували мотоцикл.Відразу ж він його зареєстрував у   Єдиному державному реєстрі транспортних засобів,і інформація увесь цей час була відкритою.Через нашу необізнаність і помилковість,ми неповідомили у Вінницьку РДА про наявність у нас мотоцикла.Тобто попередніх  2 роки,нам ще надавали субсидію.А повідомили про повернення тільки у січні 2021 року.У нас немає коштів в сумі 52975,74грн,і як би ми не хотіли,ми фізично не зможемо назбирати таку суму.За рахунок моєї пенсії(з якої я навть усіх ліків не можу придбати) і батькової пенсії,це просто не можливо.Допоможіть будь-ласка у вирішені цієї проблеми.Дякую за розуміння!

 • 16 квітня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Припинити підготовчі(будівельні) роботи та скасувати рішення міської ради про будівництво муніципального житла по вул. Бортняка(навпроти гумназії 24) до проведення громадських слухань

  Згідно з планом Вінницької міськради по вулиці Анатолія Бортняка на земельній ділянці у 0,3889 га розпочались підготовчі роботи/будівництво муніципального житла у вигляді багатоповерхового будинку.

  На думку мешканців сусідніх будинків це стовідсотково призведе до ще більшого транспортного навантаження на вулицю Бортняка, а саме: заторів у пікові години, проблем з паркувальними місцями, яких і так не вистачає, а також до підвищення ризику для дітей, які буду перетинати завантажену і запарковану з усіх боків вулицю.

  Також будівництво неминуче призведе і вже призводить до шуму, ускладненню пішоходного и автомобільного руху(вже зараз частіна тротуарів занята територію буд. майданчика ), забрудненню повітря, зниження рівня денного освітлення сусідніх будинків і скоріше за все до перебоїв у електро- і водопосточанні в них.

  ПРОПОНУЄТЬСЯ замість будинку на цій території побудувати паркувальну зону, яка допоможе розвантажити вулиці і двори, в яких кожен день багато машин паркуються за порушенням чинних правил ПДР. В іншому випадку, вул. Бортняка і двори її будинків стануть ще більш запаркованими і небезпечними, перш за все для сотен дітей, які живуть на цій вулиці і які йдуть по ній у гімназію №24.

  Інший варіант, який також міг би влаштувати мешканців, це будівництво на цій території дитячого садочку або спортивного стадіону.


 • 16 квітня 2021
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Доброго Дня Сергій Володимирович, Смірнова Наталія Петрівна отримала вашу відповідь на звернення" де її син успадкував офіційно спадщину, який проживав 12 років з батьком (який помер) та мамою у будинках, який разом збудували, якого якись особи (Зеки) побили та вигнали з особистого будинку ( ці люди НЕ являються нашими родичами, співвласниками чи взагалі до нашої родини хоч якись зв'язок)і вже третій рік без жодного документа проживають там і займаються підприємницькою діяльністю і на сьогодні коли навіть поділ часток іде і майно заарештовано і навіть поділивши частки нас туда не допустять, як що із вашої відповіді я зрозуміла, що хто має силу владу та кошти той і має чуже майно . Я звернулася до Вас по допомогу у вирішені питані, так як ні поліція ні прокуратура не можу нам допомогти, бо мають вигоду. Те що ви мені надали статі Конституції України це добре, і коли нас позбавили ці бандити у прямому відношенні навіть трусів я вивчила всі статті, тому очикувала підтримку та дію по Закону. Ці бандити приізджала до коледжу дитини і погрожують а я все пишу Вам допомогти. Дякую що хоч відповіді присилаєте вони нам дуже допомагають .

 • 16 квітня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Прошу зупинити будівництво "багатоквартирного житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями у м. Вінниця, вул. Анатолія Бортняка, б/н" на земельній ділянці 0510100000:02:080:0224 через наступні причини:

  1. земельна ділянка призначена для об'єктів соціальної інфраструктури;
  2. відстань до найближчих будинків менше 20 метрів;
  3. новий будинок зменшить інсоляцію найближчих будинків;
  4. новий будинок погіршить і так дуже погану ситуацію з транспортом в цьому мікрорайоні - мікрорайону дуже не вистачає місць для паркування;
  5. забудовник мікрорайону всім мешканцям показував план, де на цьому місці буде розташовано дитячий садочок чи зелена зона, яких дуже не вистачає мікрорайону;
  6. мікрорайону не вистачає наявних двох дитячих садочків (ДНЗ);
  7. новий будинок збільшить навантаження на всі параметри мікрорайону: населення, транспорт, зелені зони, комунальну інфрастуктуру.


 • 16 квітня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний Сергій Анатолійович,прошу Вашої допомоги по вирішенні мого питання.Я учасник бойових дій,з 2015 року не можу отримати земельну ділянку на будівництво в місті.З кожним роком моя черга дуже по малу іде,а іноді взагалі стоїть на одному місці.Люди які подавали заяви в 2016-2017 вже получали землі,хоч і не розумію як.Я подав суто тільки на будівництво.Роки ідуть,але дуже хочеться получити землю ,побудувати будинок і залишити своїм дітям.Дуже прошу Вас розібратись з цим питанням.

 • 16 квітня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Сергій Анатолійович, ПРОШУ ЗВЕРНУТИ УВАГУ НА САМОЧИНСТВО ОДНОГО З ВАШИХ ДЕПУТАТІВ!!!

  Ми проживаємо в селі Майдан-Чапельський за адресою перший провулок Березовського 1. І є сусідами депутата Корольчука Ігора Євгенійовича. Він самовільно перерізам нам електроживлення залишивши без подачі електрики дві сім'ї з маленькими дітьми. Так як наші будинки повністю залежать від електроживлення, а це постачання води у будинок, можливість зварити їсти та обігріти оселю. Своїми діями Ігор Євгенійович позробив не можливим життя 7 людей.


  Наголошую на тому, що дії зі сторони Корольчука були безправними, оскільки в нас є усі потрібні документи, які підтверджують законність проведеної лінії електропередач через його участок.

  Прошу посприяти вирішенню цього питання. І не залишити 2 сім'ї у скрутному становищі.


  З повагою та надією на розуміння Кравцова Аріна Володимирівна.

 • 16 квітня 2021
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Шановна, Оксано Василівно! Минулого року наш будинок Пирогова 89а був включений в список обслуговування школою #24, оскільки будинок розташований в 5 хв ходьби  від школи. Ми включені і відвідуємо дошколярик даної школи. І ми не мали жодних сумніві що дитина піде в 1 клас в #24 школу.  В квітні місяці список оновили і тепер наш будинок виключили зі списку!!! До школи, яка нині обслуговує наш будинок, іти 30 хв!!! Просимо Вашої допомоги у вирішенні ситуації що склалася. Дякую!

 • 15 квітня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Доброго дня, шановний Сергій Анатолійович. Звертаюсь до Вас стосовно будівництва на вулиці Анатолія Бортняка, так званого з Ваших слів муніципального будинку. Ви як міський голова володієте всією транспортною ситуацією в мікрорайоні Поділля і напевно знаєте про транспортний калапс та катастрофічну нестачу паркомісць. Звертаюсь до Вас як жителька даного району і міста. Дане будівництво це велика неповага, до людей які мешкають там. Дбаючи про добробут одних, ніхто не зважає на інших. Люди які проживають в даному районі купували житла за великою ціною( одна з найбільших в місті ), щоб мати хороші умови для  своїх дітей ( так як район в більшості молодь). Здійснювати будівництво у вже забудованому районі це абсурдно. Адже не можна відчинити вікно, шум, забруднення, в подальшому абсолютний колапс із транспортом, безпека наших дітей на пішохідних переходах . Чи все не входить вже в обов'язки місцевої влади?  Я не проти муніципального житла . Але я рахую що в м. Вінниця та приміській території є достатньо вільного місця для будівництв такого призначення . Дуже прошу Вас поважайте усіх мешканців нашого міста. Адже благо для одних на горі інших, це не таке вже і благо. Дуже сподіваюсь на Ваше мудре рішення . Дякую за розуміння 

 • 15 квітня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний сіл кий голова,дуже просимо звернути увагу на будівництво по віл.Бортняка.Там ні по яких нормах не може стояти багатоквартирний будинок.Тим паче,що його розташування було заплановано за іншою адресою.Мікрорайон Поділля,побудований за кошти інве торів,тут і так транспортний колапс біля школи.Забудовник захопив навіть алею,яка веде до школи,яку Ви так БОМЕЗНО відкрили і дякуючи цьому я і мої сусіди віддали за вас голоси на виборах.Так не вчиняють з людьми,які проживають в САМОМУ КоМФОРТНОМУ МІСТІ!!!!!!!!!!!!!!!!

 • 15 квітня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Шановний Сергій Анатолійович. 14.03.2021, почалось будівництво по вул. Анатолія Бортняка згідно рішення міської ради №2517 від 26.11.2020 р.. Це житло мало бути муніципальним але згідно рішення № 702 від 18.03.2021 р. воно перестало бути таким. Тепер це просто "Нове будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями у м. Вінниця, вул. Анатолія Бортняка, б/н". Ніяких громадських слухань з цього приводу не проводилось. А між тим, громади цього мікрорайону КАТЕГОРИЧНО проти цього будівництва. Про що до міської ради неодноразово були направлені звернення.
  Ситуація яка склалася по вулиці Анатолія Бортняка є дуже складною. Автомобільний трафік на цій ділянці вже перезавантажено. Нещодавно ситуація ще більш ускладнилася відкриттям школи №24. Школу побудували, а під’їзних шляхів ні. Вранці, коли діти йдуть до школи, та ввечері коли йдуть зі школи, по Бортняка неможливо проїхати не порушуючи при цьому правила ПДД. Паркомісьць катастрофічно не вистачає вже! Це при тому, що новобудови по бортняка і зодчих ще навіть не заселені. Це все створює величезну небезпеку для життя і здоров'я громадян які проживають по цій вулиці, та особливо дітей які відвідують цю школу. 
  Окрім цього, "Нове будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями у м. Вінниця, вул. Анатолія Бортняка, б/н", створить додаткове навантаження на електромережу, яка і так не витримує навантаження яке вже є. Постійні перепади напруги, з перманентним вимиканням світла, безперечно шкодить будь який побутовій техніці, та створює загрозу коротких замикань та пожежної небезпеки. На сьогодні, ситуація кричуща. Якщо раптом ввечері чи вночі, потрібно буде проїхати пожежній машині, то багато де на поділлі і зокрема на Бортняка вона не зможе цього зробити. Це пряма небезпека життю і здоров’ю громадян, проживаючих на цій території. 
  Окрім цього, тиск для подачі води в будинках по вулиці бортняка та зодчих, вже є низьким. Доводиться встановлювати додаткові насосні станції, щоб забезпечувати будинки водою. "Нове будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями у м. Вінниця, вул. Анатолія Бортняка, б/н" ще збільшить навантаження на систему водопостачання яка і так вже, є перенавантаженою.
  Незважаючи на вищенаведене, та неодноразове звернення громадян, до міської влади з проханням допомогти, і якимось чином вирішити ситуацію, міська рада навпаки надає дозвіл на будівництво, ще одного багатоквартирного будинку, ще й з комерційною нерухомістю на першому поверсі. Це не тільки не покращує стан речей, а навпаки погіршує його кратно. 
  Враховуючи вищесказане, прошу вас та міську раду, скасувати всі рішення міської ради якими надається дозвіл на будівництво "Нове будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями у м. Вінниця, вул. Анатолія Бортняка, б/н". Розглянути можливість та провести громадські слухання щодо розбудови на цій ділянці скверу, місця для дозвілля, дитячи майданчики тощо. 


 • 15 квітня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Шановний Сергій Анатолійович. 

  14.03.2021, почалось будівництво по вул. Анатолія Бортняка згідно рішення міської ради №2517 від 26.11.2020 р.. Це житло мало бути муніципальним але згідно рішення № 702 від 18.03.2021 р. воно перестало бути таким. Тепер це просто "Нове будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями у м. Вінниця, вул. Анатолія Бортняка, б/н". Ніяких громадських слухань з цього приводу не проводилось. А між тим, громади цього мікрорайону КАТЕГОРИЧНО проти цього будівництва. Про що до міської ради неодноразово були направлені звернення.

  Ситуація яка склалася по вулиці Анатолія Бортняка є дуже складною. Автомобільний трафік на цій ділянці вже перезавантажено. Нещодавно ситуація ще більш ускладнилася відкриттям школи №24. Школу побудували, а під'їзних шляхів ні. Вранці, коли діти йдуть до школи, та ввечері коли йдуть зі школи, по Бортняка неможливо проїхати не порушуючи при цьому правила ПДД. Паркомісьць катастрофічно не вистачає вже! Це при тому, що новобудови по бортняка і зодчих ще навіть не заселені. Це все створює величезну небезпеку для життя і здоров'я громадян які проживають по цій вулиці, та особливо дітей які відвідують цю школу. 

  Окрім цього, "Нове будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями у м. Вінниця, вул. Анатолія Бортняка, б/н", створить додаткове навантаження на електромережу, яка і так не витримує навантаження яке вже є. Постійні перепади напруги, з перманентним вимиканням світла, безперечно шкодить будь який побутовій техніці, та створює загрозу коротких замикань та пожежної небезпеки. На сьогодні, ситуація кричуща. Якщо раптом ввечері чи вночі, потрібно буде проїхати пожежній машині, то багато де на поділлі і зокрема на Бортняка вона не зможе цього зробити. Це пряма небезпека життю і здоров'ю громадян, проживаючих на цій території. 

  Окрім цього, тиск для подачі води в будинках по вулиці бортняка та зодчих, вже є низьким. Доводиться встановлювати додаткові насосні станції, щоб забезпечувати будинки водою. "Нове будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями у м. Вінниця, вул. Анатолія Бортняка, б/н" ще збільшить навантаження на систему водопостачання яка і так вже, є перенавантаженою.

  Незважаючи на вищенаведене, та неодноразове звернення громадян, до міської влади з проханням допомогти, і якимось чином вирішити ситуацію, міська рада навпаки надає дозвіл на будівництво, ще одного багатоквартирного будинку, ще й з комерційною нерухомістю на першому поверсі. Це не тільки не покращує стан речей, а навпаки погіршує його кратно. 

  Враховуючи вищесказане, прошу вас та міську раду, скасувати всі рішення міської ради якими надається дозвіл на будівництво "Нове будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями у м. Вінниця, вул. Анатолія Бортняка, б/н". Розглянути можливість та провести громадські слухання щодо розбудови на цій ділянці скверу, місця для дозвілля, дитячи майданчики тощо. 

   


 • 15 квітня 2021
  Звернення до:
  Аладіна Тетяна Михайлівна
  Начальник відділу , Архівний відділ

  Доброго дня.

  Я, Мільманн Міхаель (прізвище, ім'я та по батькові були змінені з Мільман Михайло Ілліч на Мільманн Міхаель), 15.08.1959р. народження, громадянин Німеччіни (ФРН), проживаю в 127055 м.Москва, вул.Новослободская 50/1, стр.1, кв.9, проживав, навчався і працював у м.Вінниця з 1979р. -1990г. У 1990 р. виїхав на постійне місце проживання до Ізраїлю. У осіб, що виїжджалпи на ПМЖ з СРСР забирали оригінальні документи (свідоцтво про народження, трудову книжку, паспорт) і видавали нотаріально завірені копії. Пенсійні органи не акцептують нотаріально завірені копії, вимагають оригінальні документи або довідки з місць роботи, або довідки з архівів. Прошу надати мені довідки з місць роботи в м.Вінниця з 1984р по 1990р. 

  -Винницкий педагогический институт. Зачислен в состав слушателей подготовительного отделения. 01.12.1979г. Приказ №131 от 27.11.1979г.

  -Окончил подготовительное отделение. Печать. Инспектор ОК (подпись) 01.08. 1980 Приказ №83 от 19.07.1980г.

  -Винницкий педагогический институт. Зачислен в состав студентов первого курса стационара. 01.09.1980г. Приказ №94 от 22.08.1980г.

  -Окончил институт. Печать. Инспектор ОК (подпись) Ищенко. Приказ №71 от 23.06.1984г. 

  -Клуб Винницкого завода тракторных агрегатов. Принят аккомпаниатором клуба 29.08.1984г. Приказ №28 §2 от 21.08.1984г.

  -Уволен с занимаемой должности по переводу в ЖЭО Ленинского района. 12.11.1985г. Печать. Директор клуба ВЗТА (подпись) В. С. Травкин Приказ №33 от 12.11.1985г.

  -Принят на должность педагога-организатора ЖЭУ-6 переводом с ВЗТА. 13.11.1985г. Приказ №177/к от 12.11.1985г.

  -Переведен на должность педагога-организатора ЖЭУ-15. 13.02.1986г. Приказ №29/к от 14.02.1986г.

  -Переведен преподавателем штатного кружка на самоокупаемости при ЖЭУ-15. 12.25.1989г. Приказ №86/к от 25.12.1989г.

  -Уволен по собственному желанию ст. 38 КЗОТ УССР. 08.05. 1990г. Печать. Инженер по кадрам (подпись) Грабовецкий. Приказ №25/к от 07.05.1990г.

   

  Копію нотаріально завірених документів (трудова книжка і свідоцтво про народження) додаю. 

  За раннє вам дякую.


 • 15 квітня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​https://prnt.sc/11g7ir0


 • 15 квітня 2021
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Доброго дня Володимире Миколайовичу.Звертаюсь до Вас з проханням,звернути увагу та прийняти відповідні міри,щодо дороги,яку декілька років тому заасфальтували на Старому місті (р-н Кривої), перехрестя Данила Нечая Краснофлотська.Усе б нічого,але коли йдуть дощі,перейти її просто не можливо !Величезні калюжі ,по обидві сторони.Транспорт ,який рухається обливає людей ,дітей з ніг до голови.На цю дорогу були витрачені чималі кошти,але до виконання  доріжних робіт (прокладання комунікаціі,зокрема лівньовки ) підійшли безвідповідально!Просимо обстежити  дану  ділянку дороги ,а саме під час дощів,встановити винних і прийняти відповідні міри на даній ділянці дороги.