• 20 липня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Шановний мер, отримавши відповідь (на мій запит від 08.06.2019) від міської ради від 26.06.2019 року щодо роз'яснювально-профілактичної роботи з адміністрацією ресторану Доктор Гурвін, та дотримання ним тиші, повідомляю наступне:

  Виклики на 102 щодо порушення тиші рестораном Доктор Гурвін:

  1. 09.06.2019 18:18
  2. 09.06.2019 23:03
  3. 21.06.2019 16:15
  4. 16.07.2019  22:51
  5. 19.07.2019 22:23

  Лише після цих викликів у вечірні часи припинялась музика та порушення громадського порядку.

  А також звернення на гарячу лінію цілодобової варти:

  1. Dialog № _ISWC 21.06.2019  о 15:50 Оператор Валентина онлайн-чат
  2. Dialog № DG0WC 19.07.2019 о 12:42 Оператор Оксана онлайн-чат

          Звернення були щодо ГОЛОСНОГО звучання музики з літнього майданчика ресторану Доктор Гурвін, на встановлення та функціонування якого дала дозвіл міська рада.

  19.07.2019 року, починаючи з 12 години на літньому майданчику голосно була включена музика, яка лунала, правильно, до того часу, поки не було викликано наряд поліції, до 22:30.

  Але після 22:30 до 24:00 ми змушені були слухати п'яні голоси та сміх відвідувачів, які ще вітали іменинника. Ова, клас!

  При чому на літньому майданчику відбувалось застілля, а саме день народження, і як зрозуміло із цієї події, «з днем народження» лунало голосно і часто голосами п'яних відвідувачів, що сиділи за столами на цьому майданчику.

  То чи дотримується адміністрація ресторану режиму тиші??!

  Та аж НІЯК. Мабуть, Вам відомо, що кількість місць у літньому майданчику визначена.

  То чому ж вона збільшується при проведенні там застілля?

  Чому порушуються мої права на здоровий відпочинок після роботи?

  Чому мої діти повинні чути майже кожен день із вікна п'яні голоси і музику до пізньої ночі?

  Зважаючи на вищесказане, прошу анулювати дозвіл на функціонування літнього майданчика ресторану Доктор Гурвін у зв'язку з тим, що він не виконує норм щодо режиму роботи, та грубо порушує громадський спокій та громадський порядок.

  Поліція палить паливо, виїжджає на виклики, година роботи 2 поліцейських коштує купу грошей.

  А ВЛАДА вперто не хоче нічого діяти, тобто анулювати свій же дозвіл, який видала.

  Питання риторичне: чому?

  Також в силі  залишається запрошення щодо особистого навідування до ресторану Доктор Гурвін, щоб на практиці переконатись у його «тихій діяльності». Вхід вільний кожен день з 21:00 до 24:00, особливо «тихо» в п'ятницю-неділю! І заодно послухати, як спеціалісти налаштували «тиху» роботу витяжної системи.

 • 19 липня 2019
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Пане Володимире!

  Від імені мешканців вулиці Москвіна та 1-го провулку Москвіна у місті Вінниці звертаюсь до Вас з проханням стосовно невідкладного ремонту та асфальтування аварійних вулиць  з приватною забудовою за рахунок коштів місцевого бюджету. За весь період існування вул. Москвіна та 1-го провулку Москвіна дорогу тут НІКОЛИ не асфальтували, не говорячи вже про лівньову каналізацію чи тротуари.

  Цією дорогою пересуваються не тільки транспортними засобами, а й пішки люди похилого віку, молоді мами з колясками і маленькими дітьми. На сьогоднішній день проїхати на легковому автомобілі або велосипедом практично не можливо, про пересування пішки нічого говорити. Найгірше те, що коли випадають осадки (дощ, сніг), пересування дорогою стає неможливим взагалі.

  Ми переконані, що дане питання потрібно вирішувати кардинально, адже після зимового періоду ситуація погіршилась до неможливого.

  Маємо велику надію, що Ви допоможете нам у вирішенні цієї проблеми та посприяєте у передбаченні коштів для невідкладного капітального ремонту дорожнього покриття по вищезазначеним вулицям,  у кошторисі на наступний бюджетний період(2020 рік).

  Ми дійсно живемо в гарному, сучасному та європейському місті, а тому просимо підтримати всіх мешканці вул. Москвіна та 1-го провулку Москвіна в т.ч. людей похилого віку, дітей, інвалідів в їх праві на рівність та комфортне проживання і пересування на власних вулицях.

  Заздалегідь вдячна!


 • 19 липня 2019
  Звернення до:
  Пересунько Михайло Михайлович
  В.о. директора департаменту , Департамент самоврядного контролю
  Шановний Михайле Михайловичу!

  Звертаємось до Вас стосовно забезпечення виконання рішення Вінницької міської ради №464 від 30.09.2011 р. (п. 11-11.3 додатку 2), у якому зазначено вимогу про звільнення та повернення до територіальної громади міста земельної ділянки за кадастровим номером 0510136600:02:055:0055 по вул. Архітектора Артинова. Що послужило причиною 8-ми річної затримки у виконанні цього рішення? Адже у ньому чітко зазначено строки та способи виконання вимог про звільнення земельної ділянки.
  Повідомте, будь ласка, коли, нарешті, буде забезпечено виконання цього рішення міської ради, в тому числі стосовно звільнення цієї земельної ділянки від споруд незавершеного будівництва, а також стихійних сміттєзвалищ на території цих споруд та прилеглої території?

  Надайте, будь ласка, інформацію про вжиті заходи з цього приводу. Дякуємо.


 • 19 липня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня! Звертаюсь по питанню дорожніх знаків у м. Вінниця. У нас є таке явище, коли на дорожніх знаках Уступи дорогу заклеєна написом купи їй квіти. Це повністю нівелює значення знаку. Я декілька разів викликав патрульну поліцію. Мені повідомили, що це питання міської влади, саме тому звертаюсь до Вас для вирішення цього питання!  Дякую. Чекаю на результат. 

 • 19 липня 2019
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

       Шановна Валентина Романівна, 09 липня цього року я звертався до Вас на цьому сайті про те що Законами України ряду категорій пільговиків, надане безкоштовне ПРАВО на проїзд у громадському транспорті.

       19 липня 2019 року,  від Вашого імені я прочитав дуже дивну відповідь, виконавці такої відповіді мусят знати що в державі Україна існує верховенство ПРАВА, тобто, ЗАКОНИ УКРАЇНИ, не можуть відмінятись рішенням Вінницької міської ради від 27.06.2018р.

       З поставлених мною питань, я НЕ отримав жодної відповіді, мушу Вам зауважити що виконавцями, яким Ви доручили готувати відповідь, ПОРУШИЛИ, ( або не знають) "ПОРЯДОК"  роботи із зверненнями громадян, де чітко написано:

  5. "Звернення вважаються вирішеними, якщо розглянуто всі поставлені в них питання, вжиті необхідні заходи, заявникам дані вичерпні відповіді"…

       З врахуванням описаного прошу Вас ПОВТОРНО дати  публічні КВАЛІФІКОВАНІ і офіційні РОЗ'ЯСНЕННЯ, а також вирішення питання безкоштовного проїзду для тих кому передбачено Законами України, БЕЗ обмеження в поїздках- згідно Законів, яких ще ніхто не відміняв.


 • 19 липня 2019
  Звернення до:
  Чернега Олександр Михайлович
  Директор департаменту , Департамент архітектурно-будівельного контролю

  Доброго дня! Звертаюсь до Вас від імені мешканців будинку 44 по проспекту Юності, 2-й під'ізд квартири з 37 по 72. Майже сім років потому  громадянином Н було викуплено квартиру 38 з метою її реконструкції . Всі ці роки квартира пустувала, ремонтні роботи не велись! На прикінці 2018 року власник квартири вирішив розпочати свою діяльність не тільки на території своєї власності, но і захопиdib прибудинкову територію!!!! Що має бути збудовано і який це буде мати вигляд, ми тільки можемо здогадуватись. Дозвіл на будівництво та захоплення прибудинкової території ніхто із мешканців будинку не давав. (Ніхто і не запитував!) Однак, це не зупиняє власника квартири 38!!!! Ним (у робочий час, поки всі на роботах) були варварськи зрублені всі дерева на прибудинковій території , приблизної площі 50 кв. метрів та поставлена металева огорожа під замок!!!!! Раніше з вікна квартир був гарний краєвид !!! зараз, ОГОРОЖЕНИЙ ПУСТИР -СМІТНИК!!!!! Все що випатково падає з балконів чи закидається недобросовісним перехожим, залишається за огорожею, так як доступу до цієї території немає навіть у двірника!!! 
  З цим питанням я зверталась до міського голови -пана Моргунова. На звернення я отримала відписку: "Я дав доручення з’ясувати усі обставини законності дій власника приміщення та відрегулювати це питання в рамках чинного законодавства."
  Не знаю, що він з'ясував?!  Однак, на сьогодні власник квартири 38 розвернув відкрите будівництво!!!! Зніс свою ж огорожу і розпочав будівництво, самовільно захопивши майже 100 кв.м  прибудинкової території!!!! 

  Просимо, здійснити перевірку на законнісь дій громадянина Н щодо будівництва на прибудинковій території яка є спільною власністю співвласників будинку 44 по проспекту Юності в місті Вінниця!!!


 • 18 липня 2019
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Добрый вечер, я к Вам уже обращалась по поводу подпиденного дерева за домом по ул Порика 11, приехали рабочие, обпилили ветки, а само дерево оставили, думала может через день или два доделают, но аварийное дерево так и стоит, ответьте пожалуйста сто далее

 • 18 липня 2019
  Звернення до:
  Єлізарова Ірина Євлампіївна
  Начальник відділу , Відділ звернень апарату міської ради

  ​Доброго дня! Прошу надати інформацію щодо програми муніципальних надбавок медичним сестрам в вашому місті. Інформацію прошу надати на електронну пошту oknalivayko@gmail.com в строки, передбачені Законом України «Про доступ до публічної інформації».

 • 18 липня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня.

  Прошу допомогти вирішити проблему з опаленням в будинку.Вже не перший рік просим ЖЕК але ніхто нічого не робить.Кажуть щось із системою.Отже в чому саме біда знають але нічого не роблят.По всьому стояку однокімнатих квартир зимою холодні батареї.Температури води в трубах 30 градусів.На 9 поверсі цілу зиму температура в квартирі 13 градусів.За що платиться кожен місяць 1000 грн не відомо.Темломережа радить утеплити будинок і записують що в нас температура 19 градусів.... звідки?від чого?від холодних батарей?а за що ж тоді платять люди гроші?за опалення якого нема....

 • 18 липня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний Сергію Анатолійовичу, прошу Вас звернути свою увагу та вжити заходів, щодо умов  охорони Сабарівського кладовища. Дуже сумно приходити і бачити пам'ятники, які ставили рідні своїм близьким всі в бруді і в фікаліях. Сабарівське кладовище досить нове і на кладовищі є охорона, но по кладовищі пасуть кози і вони ходять по могилам і пам'ятникам, а дуже шкода, що за цим нікто не слідкує.  В наш час дуже дорого коштує поставити пам'ятник і не хочеться, щоб потім його переробляти.  Дякую Вам за розуміння і заздалегідь дякую за відповідь.

 • 18 липня 2019
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня, Миколо Вікторовичу!
  Прошу Вас допомогти у вирішенні питання, щодо видалення 2 старих, аварійних дерев (липа та каштан), які знаходяться на території буд. №5 по вул. Лебединського.  Через липу, що знаходиться біля самого будинку сонце не потрапляє у кілька помешкань. Через це в квартирах постійна сирість та грибок, а на фасаді та біля будинку росте мох. Після дощу по стінам з вулиці повзають слимаки.  Під час пориву вітру та дощів часто ламаються і падають гілки, сама липа під час негоди скрипить.  Дерево вище самого будинку і під час вітру б'є гілками в дах, стіни та вікна.  Після того, як під час негоди у дану липу вдарила блискавка і пошкодила її, ми побоюємось за власне життя та життя своїх дітей, які часто граються поблизу будинку. Липа трухнява та може впасти у будь яку мить. Друге дерево- це каштан, який знаходиться біля дитячого майданчика і воно також аварійне. Внизу на стовбурі утворилась пустота.
  Звертаюсь до Вас від імені кількох мешканців буд. №5 і благаємо про допомогу та сприяння у якнайскорішому видаленні цих аварійних дерев. Надіємось лише на Вас, так як 16.07.2019 приїхала бригада працівників, для того щоб зрізати ці аварійні дерева, адже до цього приїжджали експерти і було вирішено виділити кошти на видалення даних дерев.  Та нажаль кілька мешканців нашого будинку не розуміючи, якої шкоди можуть нанести ці дерева, якщо їх не зрізати, перешкоджали працівникам виконати видалення даних дерев і бригада поїхала. Липу мали зрізати ще кілька років тому, коли проводилось видалення аварійних дерев біля нашого будинку (на неї також був дозвіл і також були виділені кошти), але кілька мешканців будинку так само не дали її зрізати. Зараз ми в розпачі і не знаємо, як нам вирішити це питання, адже ніякі вмовляння та доводи на цих мешканців не діють. Вікна цих мешканців виходять зовсім в інший бік і з їх слів, ці дерева їм не заважають. Але ж ми не можемо чекати, поки ці дерева впадуть самі.

 • 18 липня 2019
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Доброго дня Володимир Михайлович, на наші неоднаразові письмові звернення по відаленню аварійної сухої берези в останьому №19-00-006030804 від 20.06.19 ви пишите "за інформацією деп. житлового госп. виконання робіт по видаленю дерева (берези) включено в план на 2019рік."

  Вважаю питання невідкладним для униможливлення травмування мешканців та пошкодження майна міської громади,  а саме дротів живлення вуличного освітлення.

  Враховуючи вищезазначене, просимо вас повідомити об'єднання щодо найближчих строків виконання по зрізанню сухої берези у дворі пр.Юність 20/73. 

  Зазделегідь дякую, голова правління Попадюк Ю.Г.

 • 18 липня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний Сергій Анатолійович,до Вас звнртпють мешканці будинку по вулиці Польовій!У нас 5 днів тече труба а підвалі,води по коліна і нікому немає діла ми обірвали усі телефони ЖЕО,водокалу,цілодобової варти,зробили заявку на Київ,а руху ніякого!Ходимо по колу,одні відправляють до інших!!!Допоможіть у вирішенні цього питання!!!!

 • 17 липня 2019
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Уважаемый Владимир Николаевич! Довожу к Вашему сведению,  что на Старом городе,  ул. Покрышкина, 1,5 - 2 месяца назад ВОДОКАНАЛ или не известная нам организация, что то делала, делала, не доделала, поставила предупредительный заборчик, и эту яму , типа под люк, закрывать не собираються!!!! Какая проблема,  чтобы накрыть эту яму люком?  Ходят дети, пенсионеры, машины обьезжают в прижимку к бардюру,  а яма "зявает". Яма достаточно глубокая, и не дай Бог в неё оступиться. Мне как жителю этого микрорайона не все равно. Убедительно прошу Вас разобраться с данной ситуацией и решить проблему!!! Заранее спасибо!

 • 17 липня 2019
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  Шановний Володимире Миколайовичу!​

  Черговий раз звертаємось до Вас з проханням допомогти.  Ми, жителі вулиці Немирівське шосе, 214, 214а, 214б повідомляємо: нещодавно відновилися роботи по ремонту вулиці включно з розв'язкою моста об'їзної дороги і Немирівського шосе, а саме будівництво третьої смуги в бік міста Вінниці. Ми неодноразово зверталися до міської влади та Служби автомобільних доріг у Вінницькій області з приводу відсутності тротуару та неможливого і небезпечного руху вулицею Немирівське шосе. Наші діти, які навчаються у місті Вінниці, і ми до автобуса номер 19 рухаємось проїжджою частиною 900 метрів, грубо порушуючи правила дорожнього руху та наражаючи своє життя на небезпеку, оскільки тротуар відсутній  і з відновленням будівництва побудований не буде, бо проектом не передбачений. ЯК ХОДИТИ ДО ШКОЛИ НАШИМ ДІТЯМ І НАМ НА РОБОТУ?!?! Просимо сприяння у вирішенні проблеми будівництва тротуару.

 • 17 липня 2019
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Шановний Миколо Вікторовичу!

  Черговий раз звертаємось до Вас з проханням допомогти.  Ми, жителі вулиці Немирівське шосе, 214, 214а, 214б повідомляємо: нещодавно відновилися роботи по ремонту вулиці включно з розв'язкою моста об'їзної дороги і Немирівського шосе, а саме будівництво третьої смуги в бік міста Вінниці. Ми неодноразово зверталися до міської влади та Служби автомобільних доріг у Вінницькій області з приводу відсутності тротуару та неможливого і небезпечного руху вулицею Немирівське шосе. Наші діти, які навчаються у місті Вінниці, і ми до автобуса номер 19 рухаємось проїжджою частиною 900 метрів, грубо порушуючи правила дорожнього руху та наражаючи своє життя на небезпеку, оскільки тротуар відсутній  і з відновленням будівництва побудований не буде, бо проектом не передбачений. ЯК ХОДИТИ ДО ШКОЛИ НАШИМ ДІТЯМ І НАМ НА РОБОТУ?!?! Просимо сприяння у вирішенні проблеми будівництва тротуару.

 • 17 липня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний Сергію Анатолійовичу!

  Черговий раз звертаємось до Вас з проханням допомогти.  Ми, жителі вулиці Немирівське шосе, 214, 214а, 214б повідомляємо: нещодавно відновилися роботи по ремонту вулиці включно з розв'язкою моста об'їзної дороги і Немирівського шосе, а саме будівництво третьої смуги в бік міста Вінниці. Ми неодноразово зверталися до міської влади та Служби автомобільних доріг у Вінницькій області з приводу відсутності тротуару та неможливого і небезпечного руху вулицею Немирівське шосе. Наші діти, які навчаються у місті Вінниці, і ми до автобуса номер 19 рухаємось проїжджою частиною 900 метрів, грубо порушуючи правила дорожнього руху та наражаючи своє життя на небезпеку, оскільки тротуар відсутній  і з відновленням будівництва побудований не буде, бо проектом не передбачений. ЯК ХОДИТИ ДО ШКОЛИ НАШИМ ДІТЯМ І НАМ НА РОБОТУ?!?! Просимо сприяння у вирішенні проблеми будівництва тротуару.

 • 17 липня 2019
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  Прошу прийняти заявку на капітальний ремонт криші в нашому будинку!

  Цієї весни коли почав танути сніг нас затопило: кухню, вану, коридор, балкон, кімнату

  І зіпсував нам ремонт, на разі для уникнення надалі таких підтопів просимо вжити певні заходи для усунення проблеми і провести ремонт криші
 • 17 липня 2019
  Звернення до:
  Єлізарова Ірина Євлампіївна
  Начальник відділу , Відділ звернень апарату міської ради

  ​Доброго дня! Прошу надати інформацію щодо програм муніципальних надбавок медичним сестрам в м.Вінниця.

 • 17 липня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ! Ліфт нашого будинку знаходиться в аварійному стані (вул. Келецька, 136, під'їзд №5). За останні кілька місяців він неодноразово ламався, та сьогодні сталося жахливе. Після виклику ліфту на 10 поверх він, порівнявшись з останнім поверхном, не зупинився, а з тріском врізався в покрівлю ліфтової шахти. Я перебувала на площадці під`їзду з дитиною в очіківанні злощасної кабіни. Гуркіт і скрежет були такі сильні, що я ледь отямилась від пережитого шоку. Після мого дзвінка в аварійну службу і подання заявки механік прибув більш ніж за 3 години, та навіть не відключив ліфт. Наразі друга година ночі, а кабіна так і продовжує гуркотіти.  Прошу прийняти до уваги можливі жахливі наслідки неналежного ремонту ліфтового обладнання у нас в під`їзді та прийняти заходи!

 • 16 липня 2019
  Звернення до:
  Варламов Михайло Васильович
  Директор департаменту , Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

  ШАНОВНИЙ МИХАЙЛО ВАСИЛЬОВИЧ!

  Довожу до Вашого відома інформацію про те, що у Вінниці по вул. Соборній силами ВТК КДП проводяться ремонтні роботи трамвайних колій. У зв'язку з цим прошу Вас запросити генерального директора комунального ДП Вінницької транспортної компанії Луценка Михайла Петровича в період з 18:00 до 19:00 бути присутнім разом з Вами на тролейбусній зупинці "Лікарня Пирогова" і разом з ним подивитись який бардак організувало це саме ВТК у русі тролейбусів – це хаос! Я, хворий інвалід війни майже годину на цій зупинці (з 17:40 до 18:38) в сторону ринку Урожай очікував тролейбуса маршруту №9 або №11, коли за цей час проїхало 3 тролейбуси маршруту №3, 2 тролейбуси - №4, 3 тролейбуси №5, тролейбуси №№10, 12, 14 і жодного тролейбуса маршруту №9 або №11.

  Я розумію, що у м.Вінниці при таких ремонтних роботах транспортний колапс обов'язковий, але ж не настільки!?

  Невже неможливо провести нормальне коригування руху тролейбусів щоб не робити таких провалів?

  Прошу Вас втрутитись в роботу Вінницької транспортної компанії та змусити Луценка Михайла Петровича скоригувати графік руху тролейбусів таким чином, щоби тролейбуси маршрутів №9 та №11 не мали значних провалів та не їздили парами.

  Надіюсь за розуміння

  М.КАСЬКОВ


 • 16 липня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня! На Водоносі 100 мм по вулиці Лермонтова між будинками 157.- 159 стався прорив ще в ніч на 16.07. О 6.40 ранку я зателефонував на Цілодобову варту. Виклик прийняли. Вода розмила вулицю. Прорвала в сусідній колодязь. Вже 16.50. Так ніхто і не приїхав. Реагування нульове. Втрати води великі. Підтоплює двори будинків. Прошу вашого втручання!

 • 16 липня 2019
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Доброго дня! Цікавить інформація, що до розміщення пересувних тимчасових споруд на території м. Вінниця, а саме: Порядок і механізм отримання дозволу на право розміщення ПТС та на яких засадах відбувається відбір кандидатів?


 • 16 липня 2019
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Уважаемый Роман Сергеевич!

  21.06.2019 я официально подала заявку Б-341 Начальнику "Господар.люкс" Аверчуку от имени жильцов подъезда с просьбой срочно произвести ремонт канализационных труб  стояка , что находится под кв.3 и уничтожение образовавшейся плесени. 

  Понятно, что никакой реакции на мою заявку по сей день нет! На протяжении мая-июня мы неоднократно вызывали аварийную службу всвязи с многоразовой сильной течью канализационных труб на данном стояке. Аварийная служба прочищала колодцы, работники "Господар. люкс"повесили очередные хомуты.

    В результате многократных обильных течей на площади приблизительно 20 кв.м образовалась лужа, которая по мере высыхания покрылась плесенью. Надеюсь, вы понимаете как быстро распространяется плесень при постоянной влажности. А в кв.3 над этой вонючей лужей с плесенью живет маленький ребенок.

  Я хочу вам напомнить как отчаянно сражались работники "Господар.люкс" под вашим непосредственным руководством за то, чтобы наш дом остался по вашим контролем, в сфере коммунального хозяйства города. Так ремонтируйте теперь!!! Или привыкли только денежки собирать? И не пишите мне про месяц на ответ, про ЗУ " Про жкх". Вы в курсе, что я и так это знаю. Вы напишите мне когда у меня в подвале не будет регулярно после каждого дождя хлестать канализация, будет удалена плесень!!! Ищите резервы, выполняйте свою работу! Мы не можем жить по колено в дерьме и с плесенью в квартирах из-за того, что Аверчук занят предвыборной агитацией , а не насущными проблемами жкх. 

  Если в кротчайшие сроки не будет отремонтирован стояк канализации под кв.3 и не удалена вся плесень мы, жильцы первого подъезда нашего дома, будем вынуждены коллективно обращаться к главному санитарному врачу Украины, в КМУ  к вашему боссу. С нетерпением ждем от вас решения нашей проблемы.

 • 16 липня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ВІнницькому міському голові Моргунову Сергію Анатолійовичу

  ​Шановний пане міський голово, Сергій Анатолійович, в нашому будинку як і в інших сусідніх будинкках по вул . Архітектора Артинова, 1 в м. Вінниці без попередження, вчора ввечері, 15 липня 2019 року, приблизно о 22 : 00 годині, було перекрито водопостачання, котре не відновлено й досі. Як сьогодні вранці, в телефонній розмові повідомив оператор "Іван", на телефонній лінії Вінницько міської ради, за номером 0432-59-51-11, що це відключення сталося внаслідок аварій за адресами: по вул. Соборній, 48 та по вул. Соборній, 68 в місті Вінниці. Сьогодні, станом на 11-ту годину ранку 16 липня 2019 року водопостачання не відновлено. Оскільки, це відключення сталося несподівано, то як Ви розумієте, аварійного запасу води зробити не вдалося. Оператор "Іван", в телефонній розмові порадив нам усім йти до приміщення Вінницької міської ради з батлашками, аби набрати собі трошки води для задоволення життєвих потреб, або ж піти до мешканців приватного сектору в нашому мікрорайоні, попросити в них воду. У мене резонне запитання: чому не організовано доставку води в квартали нашого мікрорайону за допомогою водовозів, в двори, де сталося аварійне відключення? Чому ввечері воду відключили, а аварійна бригада вночі не ліквідовувала наслідки аварії на лінії водопостачання, чому чекали до ранку? Чи Ви про нас згадуєте, тільки перед виборами? В нашому будинку живуть люди з фізичним вадами, інваліди та люди похилого віку, котрі не можуть самостійно ходити по місту та жебрати трішки водички. Все це відбувається в центрі "Європейського міста", під час виконання "стратегічної програми "Вінниця 2020", в ХХІ сторіччі !!! Чому ми маємо залежати від владного рішення чиновників щодо елементарного життєзабезпечення? Адже такі ситуації мають вирішуватися в автоматичному режимі - НЕГАЙНО!!! Без проведення нарад, брифінгів та пресконференцій. Чому потрібно нагадувати чиновникам, що це їх прямий обов'язок забезпечення нормального рівня життя людей, а не тільки виборців, під час виборчих перегонів?

  З повагою та несамовитою надією, Вінничанин, громадянин України, представник електорату Юхименко Валентиин Григорович     

  P.S. Цей лист не є погрозою чи спробою маніпуляцій! Прошу не сприймати його як будь-який прояв іншої форми агресії. Наміри мої суто миролюбиві!

  ЗАСТЕРЕЖЕННЯ!!! Я не даю своєї згоди на обробку персональних даних. Вважю, що достатньо тих даних, котрі я надав вище в тексті.  "Галочку" в квадратику ставлю вимушено, виключно з метою відправки листа, оскільки інакше лист не зберігається/не відправляється. Прошу не сприймати це як згоду на обробку моїх персональних даних. Дякую за розуміння!

 • 16 липня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Шановний Сергію Анатолійовичу!

   

  В черговий раз звертаюсь до Вас з проханням допомогти вирішити питання санітарної обрізки дерев на території навколо житлового будинку №78А по вул. Келецькій.

  Мешканці нашого будинку намагаються вирішити дане питання ще з 2015 року і вже збились з рахунку скільки разів звертались для вирішення вказаного питання.

  На жаль жодних заходів щодо проведення санітарної обрізки дерев навколо нашого будинку ні експлуатуючою організацією, яка на той час обслуговувала будинок (МКП «ЖЕК №7») ні департаментом житлового господарства в подальшому вжито не було. На останні два наших звернення (опубліковані в розділі публічних звернень на сайті vmr.gov.ua) нам відповіли, що обстеження зелених насаджень за нашою адресою заплановане на другий квартал 2019 року. На жаль, станом на сьогодні заходів по санітарній обрізці навколо житлового будинку №78А по вул. Келецькій так і не було виконано.

  В черговий раз наголошую, що сьогодні переважна більшість дерев на території навколо будинку є аварійно небезпечними та несуть загрозу життю та здоров'ю населення. В першу чергу мешканців будинку непокоїть стан дубу, який росте на вказаній території. У 2000 році дане дерево вже було причиною аварійної ситуації, коли в результаті зледеніння частина дерева зламалась та частково зруйнувала фасад будинку та розбила вікна в кількох квартирах.

  Окрім того, з огляду на останні події, своєчасне обстеження та проведення обрізки дерев є життєво необхідним та може попередити виникнення трагічних наслідків.

  На підставі вищенаведеного, від імені співвласників житлового будинку №78А по вул. Келецькій, прошу Вас надати розпорядження департаменту житлового господарства провести санітарну обрізку зелених насаджень на території навколо житлового будинку №78А по вул. Келецькій.

  Додатково повідомляю, що станом на сьогодні територія навколо нашого будинку не передана у власність чи користування ОСББ «Келецька, 78А», а тому в об'єднання відсутні повноваження щодо розпорядження нею, чи об'єктами, які на ній розташовані (в тому числі самостійно проводити санітарну обрізку дерев).

  Також наголошую, що станом на сьогодні ОСББ «Келецька, 78А» підписаний Меморандум про співпрацю та взаєморозуміння, і ми сподіваємось, що департамент житлового господарства надасть нам всебічну підтримку у вирішенні вказаного питання.


  З повагою,

  Голова правління ОСББ "Келецька, 78А"                                                                       А.В. Туляков

 • 16 липня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Пане Голово, моє шанування!
  Біля будимнку номер 25 по вул. Станіславського (поруч з магазином "Гранд") хтось із мешканців перекрив виїзд бетонним жолобом та сміттям. Про мотиви незаконних дій можу лише здогадуватись. Але бездумні вкарй егоїстичні дії окремих особин реально перекрили доступ спецавтотранспорту - служби МНС (пожежникам) та "Швидкої допомоги" (103), водоканалу та газконтори.
  Я мовчу про виклик патрульної поліції й таксі. Якщо хтось має свою якусь оригінальну особливу думку, може її обстоювати легнальним шляхом: в суді, зверненні до депутатського корпусу міськради й таке інше. Навіщо свідомо наражати на небезпеку хворих, інвалідів та перешкоджати діям надзвичайників?
  Щоб потрапити за вказаною адресою потрібно заїжджати на перехресті вул. Гонти та вул.Київської!

  Прошу Вас, як очільнику міста вжити заходів: розблокувати проїзд, забезпечивши доступ аварійних служб до житлового масиву, розьяснити протиправність дій  і в разі необхідності, запропонувати національній поліції діяти згідно вимог чинного законодавства:

  Стаття 279. Блокування транспортних комунікацій, а також захоплення транспортного підприємства

   
   
  1. Блокування транспортних комунікацій шляхом влаштування пере­шкод, відключення енергопостачання чи іншим способом, яке порушило нормальну роботу транспорту або створювало небезпеку для життя лю­дей, або настання інших тяжких наслідків, — карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів до­ходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років.

  Вдячний за клопоти.

 • 15 липня 2019
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Сьогодні представники організації ,що обслуговують будинок 148 по вул.Київській наклеїли оголошення про відключення холодної води в будинку.Не розібравшись,проявивши непрофесійні якості звинувачують кв.12,де я проживаю,що я затоплюю і нікого не пускаю до оселі.Це відверта брехня і наклеп!!!Труби сухі,сусід з нижнього поверху мені ніколи не скаржився і боргів по квартплаті не маю.Розберіться будь-ласка!Чекаю представників МКП УК Київська з документами і вибаченнями.

 • 15 липня 2019
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

  Шановний Яків Олександрович, по вулиці Стрілецькій, біля школи №30 Особняк Центр будує 8-ми поверховий будинок, так вказано на плакаті біля будівництва та у дозвільних документах за цим посиланням http://osobnyak-centr.com.ua/documents/#strilecka. Проблема у тому, що на данний момент удже добудовується 9-й поверх і біля будівлі лежить така кількість панелей, що мабуть і 10-й вистачить перекрити. Прошу терміново перевірити забудовника!

 • 15 липня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня, шановний Сергій Анатолійович.Будь ласка розберіться з компанією"Енера". Щомісяця через pay.ua своєчасно надаю показники по усім лічильникам, своєчасно сплачую. Проте звідкись борг. Він невеликий, проте співробітники Енери констатують факт боргу, не пояснюючи звідки він . Усі квитанції та архів показників з pay.ua. у мене є. Лише у 2019 я 3 рази була на звірках. Сил немає ходити до їх представників. Сайт pay.ua для них не авторитет. З усіма постачальниками послуг жодних проблеми. Лише Енера не дає можливості спокійно доживати старість. Мене лякають ,що як не сплачу, подадуть ,як боржника у відділ субсидій. А субсидія- це суттєво для пенсіонерів. Зазделегідь дякую. Сподіваюсь на допомогу. З повагою Корнієнко Владислава Ігнатівна, 0676964261