• 23 вересня 2021
  Звернення до:
  Варламов Михайло Васильович
  Директор департаменту , Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

  ​Доброго дня, звертаємося до вас за допомогою в вирішенні відновлення водопостачання за адресою м.Вінниця вул.Бевза буд7 де на протязі чотирьох неділь відсутня вода. Представники водоканалу вирили під будинком яму і зникли на чоторі тижні!!!! Поясніть будь ласка яким чином відновити водопостачання

 • 23 вересня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний Сергію Анатолійовичу! До Асоціації ОСББ "Успішний дім" звернулась голова новостворенного ОСББ "Ватутіна-33", з проханням допомогти в протистоянні ії з управляючо-обслуговуючої компанії ПП "Бокуд". Справа в тому, що ОСББ переходе на самообслуговування з 1-го жовтня 21 р. (послуга з управління надається до 30 вересня, гроші ще будуть в жовтні надходити на рахунок ПП "Бокуд" ) і про це було повідомлено ПП "Бокуд" ще в липні місяці, а 22.09. голова отрмала лист від керівництва ПП "Бокуд", про те, що після перевірки КП ВМР "Вінницяміськтеплоенерго", як зазаначено в листі від  КП ВМР "Вінницяміськтеплоенерго": "...№22/5/2694 від 09.09.2021 р. про те, що під час обстеження житлового фонду на предмет готовності до опалювального сезону 2021-2022 рр. було встановлено., що практично в усіх житлових будинках не виконанні в повному обсязі заходи попідготовці до оплювального  періоду, зокрема не налагоджені елеваторні вузли, в не робочому стані запірно-регулююча арматура, відсутня теплова ізоляція, не проведена промивка внутрішньо-будинкових мереж теплопостачання і т.д. "  Надалі керівництво ПП "Бокуд" спирається на Закон  України  "Про особливості здійснення права власності в багатоквартирном убудинку" ст. 10, не ясно з якого боку тут його прикласти, але пропонують терміном до 25.09.2021 року провести збори будинку,  за для того, що б внести зміни у  перелік надання послуг з управління будинком,  для того що б забезпечити належний стан загально будинкових мереж для забезпечення:  "...проведення опалювального періоду 2021-2022 рр. на належному рівні. В іншому випадку,  теплоносій у житловий будинок подаватись не буде."                                                                                                   Сергію Анатолійовичу! прошу Вас розібратись в тому, чому ПП "Бокуд" дозволяє собі ігнорувати листи від новостворенних ОСББ, нахабно отримувати кошти від мешканців, а натомість не надавати хочя б на мінімальному рівні  послуги з утримання будинку. Ця так би мовити управляюча компания, мала б одразу після опалювального періоду 2020-2021 рр. (внески на управління будинком без узгодження з мешканцями були суттево збільшені з 1-го січня) розпочати підготовку до нового опалювального сезону, а не розсилати листи з порадами та попередженнями, ще й після того як їх повідомили про створення в будинку ОСББ. 

   Маю надію на ваше сприяння на роботу ПП"Бокуд" та Вдячна  Вам и вашій команді за вашу працю.

 • 23 вересня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Что должен первым делом делать приезжий иногородний человек в городе, если ему нужно сделать много дел и успеть на поезд?                                                                                          Решить все дела и не опоздать на вокзал.

  Но как успеть, если в деле ты ничего не понимаешь?
  Идти напрямую к профессионалам и надеяться на чудо.

  Место чуда: Прозрачный Офис.
  А само чудо: Сотрудницы отдела государственной регистрации юридических и физических лиц-предпринимателей Департамента административных услуг Винницкого городского совета. Руководитель Македонская Светлана Николаевна.

  Уважаемый Сергей Анатольевич.
  В июле Верховная Рада приняла закон о конечных бенефициарах. Суть его подать ведомости, кто является конечным бенефициаром у юридического лица. Уверен, что Вы знаете. Но как это сделать? Процедура на первый взгляд несложная. Но только на первый взгляд.

  Есть много нюансов, которые нужно соблюдать. И если допустить ошибку, то пристальный взгляд регистратора это заметит и придётся всё переделывать.
  Это как пригласить руководителя города на кафедру ядерной физики, чтобы выступить с лекцией перед физиками-ядерщиками, при том, что приглашённый гость не физик. В общих чертах знаем, что есть такая наука, но задачку разгадать не получится.

  С такой задачкой мне и помогли справиться сотрудницы Прозрачного Офиса.                Загруженные своими делами девушки нашли время, чтобы мне помочь.
  И спасибо им, что они не только разъяснили в подробностях, что нужно сделать теоретически, но и помогли с выполнением. Буквально каждую букву корректировали.

  Огромное спасибо вашим сотрудницам. Спасибо тем людям кто создал такую команду и спасибо Вам, что такая команда работает у Вас. Бываю в разных городах и могу сравнить отношения к людям со стороны властей.
  Такое внимание как в Виннице я не встречал нигде. Этим и славится Ваш город. Добротой. Чистотой. Красивыми девушками:)

  Желаю Вам всего самого доброго. Виннице продолжать процветать и развиваться. Бываю не часто. Поэтому постоянные улучшения в городе заметны сразу.

  Спасибо ещё раз Вам всем!
  С уважением, Руслан.


 • 23 вересня 2021
  Звернення до:
  Варламов Михайло Васильович
  Директор департаменту , Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

  ​Доброго дня , Михайло Васильович,  звертаюся до вас з прохання допомогти вирішити питання з горячою водою по нашому будинку. Ситуація така: "Тепломережа" постійно без попередження  відключає нам горячу воду в зв"язку з проривами на трасі чи ще десь. Коли включають знову ж без попередження в нас з"являються повітряні пробки , які ми змушені виганяти шляхом спуску води в підвалах. З травня місяця нам "Тепломережа " поставила лічильник на горячу воду для  її обліку і  тепер коли у нас після їхніх відключень не має горячої води,  люди жаліються , що біжить холодна вода  з горячого крана  за яку платять 90,10 грн за м3  і ми йдемо спускати у  підвалах теж виливаємо свої гроші в землю , а води йде не мало. Тобто,  вони нам самі створюють проблеми постійним відключенням та й ще обліковують  те,  що ми самі ліквідовуємо наслідки,  щоб вода з"явилася по стояках та й ще маємо платити за це . Виходить якесь замкнуте коло і мешканці не отримуючи належного надання послуг  постійно жаліються . Де справедливість  їх дій?  Чи може нам не спускати самим,   а кожного разу визивати їх представника для  обліку скільки води в нас  майже щодня йде в землю після їх відключень.  Головне , що усі інженерні мережі у нас заміненні за кошти мешканців,  які не можуть нормально користуватися тим за що палатять. їм. 

 • 23 вересня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Доброго дня. Прошу надати інформацію про вартість харчування в ДНЗ ВМР з 01.09.2021 року.

 • 22 вересня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня, Сергіє Анатолійовичу. Звертаюсь до Вас з питання незаконних дій моєї сусідки Мазурової Людмили Анатоліївни по відношенню до мене та моєї сім'ї.

  У 2020 році я купила частину будинку у Мазурової Людмили Анатоліївни (по генеральному дорученню оформленого на її сина Мазурова А.) так як на той час вона знаходилась у Федеративній Республіці Німеччина на роботі та Кутковського Андрія Леонідовича (спільна власність). При покупці частини будинку було не оформлене  окреме водопостачання та водовідведення продавцями. Водопостачання до моєї частини будинку проходить по території яка належить Мазуровій Л.А. Мене завірили та показали документи, що все вже оформляється. На теперішній час водопостачання та водовідведення на моїй частині будинку не оформлене Мазуровою Л.А.(хоча весь цей час – 1,5 року, вона мене запевняла, що все оформить) 04.09.2021 року Мазурова Л.А. звернулась до мене з проханням надати дозвіл на продаж її частини будинку. На що я відмовила, мотивуючи це тим, що надам дозвіл після оформлення водопостачання та водовідведення на мене, як власника. Погрожуючи мені та моїй сім'ї, 05.09.2021 вона відключила мене від водопостачання (відрізала трубу водопостачання). Вже 18 днів я та моя родина змушені ходити по сусідах та просити воду. Моє життя та життя моєї родини перетворилось на суцільне жахіття. А Мазурова Л.А. повністю усвідомлює свої незаконні дії по відношенню до мене та моєї сім'ї, вважає себе недотканною так як знаходиться на території ФРН.

  За моєю заявою до поліції були внесені відомості в Єдиний реєстр досудових розслідувань за фактом самоправства даної громадянки.

  Документи я подала на КП «Вінницяоблводоканал» про проведення водопостачання та водовідведення на мою частину будинку, але я усвідомлюю, що цей процес займе багато часу и грошей, яких в моєї родини нажаль немає. Йде зима, що ми будемо робити, я навіть не уявляю. Тому я Вас дуже прошу втрутитись та допомогти у вирішенні мого питання щодо скорішого оформлення та проведення води та каналізації.

  Я мешканка м. Вінниці – самого кращого міста в України, потребую Вашого захисту і втручання в ситуацію, яка склалась у моїй родині.

  Завчасно дякую!!!


 • 22 вересня 2021
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​22 сентября 2021 года в районе дома Волошкова, 4б неизвестные люди не предъ явив никаких разрешительных документов  приступили к разрушению асфальта муниципальной дороги, перекрывая этим проезд к домам находящихся на этой территории, что затруднит проезд автотранспорта рта, в том числе скорой помощи и пожарной машины. Просим разобраться и принять меры. Так же рядом  ведется стройка без указания  паспорта объекта, который собираются здесь построить.

 • 22 вересня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​     Ми мешканці села Малих Крушлинець, які проживають по вул. Котляревського дякуємо Віктору Мацері за допомогу у підсипці дороги. Ми вкотре переконались, що Ви людина - слова.  Щиро вдячні. Бажаємо Вам здоров'я  і натхнення у Вашій праці. • 22 вересня 2021
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Прошу надати скореговану інформацію про початок ремонтних робіт на дитячому майданчику поряд з комунальним закладом "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №35 ВМР". Якщо керуватись відповіддю  на звернення іншого небайдужого вінничанина від 1.09.2021, то початок реконструкції зазначеного об'єкту було заплановано на 20.09.2021. Сьогодні 22.09.2021. Жодних ремонтних робіт досі не проводиться. Тому виникає запитання, яка актуальна дата початку робіт на цьому об'єкті містобудування, зкріпленому за Департаментом освіти міста?

 • 22 вересня 2021
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

                                                                                  Директору департаменту житлового господарства

                                                                                  Р.Фурману

                                    

  ЗАПИТ

  на отримання публічної інформації

             Відповідно до ст. 34 Конституції України кожному гарантовано право на отримання, зберігання та поширення інформації. Гарантія права на інформацію забезпечується обов'язком органів державної влади та органів місцевого самоврядування, як розпорядників інформації, оприлюднювати інформацію, яка була отримана або створена в процесі їхньої діяльності згідно зі статтями 3,4,14 Закону України "Про доступ до публічної інформації".

             Згідно зі статтею 5 Закону України "Про доступ до публічної інформації" доступ до інформації забезпечується шляхом надання інформації за запитами на інформацію, при цьому згідно зі статтею 19 цього самого закону запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.

          Зважаючи на вищевикладне, відповідно до статтей 5,6,13 Закону України "Про доступ до публічної інформації", статтей 5,6 Закону України "Про інформацію", прошу надати інформацію:

  1. Згідно яких чинних норм, виготовляти дозвільні документи не потребується при розширенні проїзду на прибудинкових територіях?

           Відповідно до статті 20 Закону України "Про доступ до публічної інформації " прошу надати відповідь протягом 5 робочих днів з дня отримання запиту. Відповідь прошу надіслати на  електронну адресу: olpolishukxxx@gmail.com

   

   

   

            З повагою О.В. Поліщук                                                                                                   22/09/2021 р


 • 22 вересня 2021
  Звернення до:
  Варламов Михайло Васильович
  Директор департаменту , Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

  Звертаюсь до Вас з проханням посприяти вирішенню питання з відновлення газопостачання за адресою: м. Вінниця, вул.А.Кримського, буд.46, кв.33.

  20 вересня 2021 року вдень було припинено газопостачання до мого помешкання за адресою: м.Вінниця, вул.А.Кримського, буд.46 кв.33. Жодного попередження про дату та причину відключення я не отримувала. Газопостачання було припинено до квартир 1,5,9,13,17,21,25,29. Відповідно до оголошення  АТ "Вінницягаз" повідомила, що виникла аварійна ситуація, і для пуску газу мешканці цих квартир мають бути присутніми ввечері о 18-30 у помешканнях, відповідно ми зібрались і очікували на відновлення газопостачання у той же день. Ніхто з представників АТ «Вінницягаз» особисто до моєї квартири не з'явився.

  Станом на 22 серпня 2021 року газопостачання до моєї квартири не відновлено. Жодних письмових повідомлень про підстави припинення постачання газу та дату його відновлення я так і не отримала. Мешканці квартири не порушували правил безпеки користування газовими приладами. Наголошую, що за моїм помешканням немає заборгованості за постачання газу, а за послугу з розподілу природного газу сплачено також. Квартира крім газової плити, обладнана проточним газовим водонагрівачем, отже за відсутності газопостачання я та мої малолітні діти (одна з яких дитина з інвалідністю) позбавлені мінімальних побутових зручностей.

  На неодноразові телефонні звернення представники АТ «Вінницягаз» повідомляють, що власники деяких квартири  не надають доступ до помешкання, і вони нічим не можуть нам допомогти. Від кого було звернення про витік газу оператор не повідомляє. Представників аварійно-ремонтної бригади мешканці нашої квартири жодного разу не бачили. Натомість, працівники АТ «Вінницягаз» просто припинили постачання газу на невизначений строк, фактично порушивши цим наші права.

  Зважаючи на те, що така ситуація для міста Вінниці за останній час непоодинока, можна допустити, що АТ «Вінницягаз» хоче вирішити свої спірні питання з боржником за рахунок мешканців інших квартир, імітуючи виникнення аварійної ситуації, замість того, щоб стягувати борги у встановленому законом порядку.

  Прошу надати допомогу у вирішенні ситуації, що склалася, та посприяти відновленню газопостачання до квартири у найкоротші сроки.


 • 21 вересня 2021
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Здрастуйте. Одразу до справи, вже який рік(5) (навчальний) одне і теж саме . Отже у гуртожитку ВХПТУ 5 студенти викидають сміття з вікон(7-9поверх). Постійні скарги до вихователів нічого не дають, бо вони не компетентні у цій справі, і мабуть не зацікавлені,а ще кажуть "що я можу зробити". Якщо уточнювати , то ці студенти викидають недопалки ,які залітають у відчинені вікна,пляшки,залишки їжі,виливають воду(а може і щось інше). Допоможіть ,бо вже сил немає. Можливо вони Вас почують. Бо хочеться, щоб комфортне місто було у всіх,а не коли ти боїшся ,що тобі на голову щось впаде.

   Дякую!


 • 21 вересня 2021
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Шановний Микола Вікторович! Прошу Вас, як уповноважений будинку Космонавтів 29,  здійснити підчистку дерев, на прибудинковій території по переду будинку( 20 дерев), так як підчистка здійснювалась у 2017 році.  Та зрізати з причілка будинку  черешню, яка забруднює бруківку , і  під час негоди - гілки дерев дістають до  вікон та балконів житлорвих квартир. 

  Прошу здійснити ці роботи ( підчистку та зріз) у 2021році.

  Дякую, та сподіваюсь на Ваше розуміння .                                           Корнійчук С.А.
 • 21 вересня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Шановний Сергій Анатолійович! Прошу Вас, як уповноважений будинку Космонавтів 29,  здійснити підчистку дерев, на прибудинковій території по переду будинку( 20 дерев), так як підчистка здійснювалась у 2017 році.  Та зрізати з причілка будинку  черешню, яка забруднює бруківку , і  під час негоди - гілки дерев дістають до  вікон та балконів житлорвих квартир. 

  Прошу здійснити ці роботи ( підчистку та зріз) у 2021році.

  Дякую, та сподіваюсь на Ваше розуміння .                                           Корнійчук С.А.
 • 21 вересня 2021
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  Шановний Роман Сергійович! Прошу Вас, як уповноважений будинку Космонавтів 29,  здійснити підчистку дерев, на прибудинковій території по переду будинку( 20 дерев), так як підчистка здійснювалась у 2017 році.  Та зрізати з причілка будинку  черешню, яка забруднює бруківку , і  під час негоди - гілки дерев дістають до  вікон та балконів житлорвих квартир. 

  Прошу здійснити ці роботи ( підчистку та зріз) у 2021році.

  Дякую, та сподіваюсь на Ваше розуміння .                                           Корнійчук С.А. • 21 вересня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня Сергію Анатолійовичу.                                                                                                         До Вас в черговий раз звертається жителька Вінниці,Онгуа Ольга Вікторівна.                                      Молю і просю Вас допомогти мені і моїй родині у вирішенні моєї великої проблеми.                        Все розпочалось ще 30.05;09.06; та 02.07.2021 році,по вул.Громова,4А,одразу за спорудою Паркінг-МІСТ який побудували.Мій будинок і всі наші речі,затопило.                                                  Як я Вам вже повідомляла,мене з родиною відселили тимчасово в готель"Поділля",за що, я дуже вдячна,але час минав і через 1 місяць,нам довелось з готелю з*їхати,термін добіг кінця,до друзів.По теперішній час я з родиною(донька і двоє онуків 13ти і 4х років) "Кочуємо" по знайомих та друзів,бо по сьогодення наш будинок.в Аварійному,небезпечному стані і не придатний до життя. А орендувати житло ми не в змозі.                                                                                               Після числених перевірок та комісій,було встановлено,що будинок знаходиться в такому стані,через незакономірні дії забудовника:Підорченко Олександра Вікторовича.                                  Мною було зібрано всі необхідні документи та акти,на основі яких,була проведена належна комісія та складений кошторис ремонтних робіт.а також розмір завданих збитків.                               Всі вище вказані документи,були передані мною до Управління Соціального Захисту Населення(Лівобережне)ДСПМР на розгляд,для подальшого вирішення моєї з родиною проблеми. Час спливає,а розгляд так і не відбувся.                                                                                                         Прошу Вашої підтримки та впливу для прискорення цього процесу,так,як наближається сезон холодів,а житла по суті в нас так і немає.Я в відчаї,вся надія на Вас.                                                               Допоможіть моїй родині.                                                                                                                            З повагою Ольга вікторівна.
                 

 • 21 вересня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Шановний  МОРГУНОВ СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ!!!

  Проаналізувавши лист Вінницької міської ради від 25.08.2021 року за №Р-01-110519/1-00-10, та проаналізувавши дану інформацію, я виявив ряд невідповідностей, а саме: 

  1) в листі вказано, що на подану мною заяву та пакету документів від 07.10.2020 р. №Р-01-105894, мене зареєстровано до пільгового списку бажаючих отримати вільну земельну ділянку "Учасників бойових дій" за №3-4337, про що було надіслано відповідь листом від 06.11.2020 р. за №Р-01-105894/01-37, - вказаної відповіді я так і не отримував листом, підвердження про відправку такого листа міською радою я також не отримував, оскільки лист не відправлявся рекомендованим листом; 

  2) вказаного порядкового номеру №3-4337 у листі  від 25.08.2021 року за №Р-01-110519/1-00-10 у вищезгаданій черзі за посиланням http://ato.vmr.gov.ua/Pages/LEQ1.aspx немає, він відсутній взагалі.

  Прошу повторно, але якісно та правдиво надати відповідь на моє звернення в якому вказати дійсний порядковий номер у  списку бажаючих отримати вільну земельну ділянку "Учасників бойових дій" . Відповідь прошу надіслати на мою електронну адресу та оригінал поштовою адресою.

 • 20 вересня 2021
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Я, Пугачук Светлана Филипповна, проживаю по адресу г. Винница, ул. Олександра Кошиця дом 3,кв.4.

  Обращаюсь за помощью в решении проблемы, на которую в течении нескольких лет не реагирует ЖЭК.

  Я живу на 1 этаже, вход в под'езд и окно моей кухни- на одной стене. Козырек, который находится над входом в под'езд сделан так, что все осадки задерживаются на нём. Вследствии чего стена моей кухни насквозь промокла, ремонт испорчен, мебель испорчена, на стенах грибок, мокрицы.

  Год назад у меня на кухне был сделан капитальный ремонт, заказана и установлена новая мебель. В июне месяце я обнаружила на стенах, на откосах пятна. Обратилась в ЖЭК, никакой реакции. Прошло лето , у меня чёрная, сырая стена кухни, грибок, бегают мокрицы и новую мебель ждёт таже участь.

  Кто мне оплатит новый ремонт и мебель?

  Сам козырек находится в аварийном состоянии. Опоры на которых он держится у основания проржавели и если эта плита рухнет, то будет беда.

  В подъезде от сырости покорежены стены, стены влажные.

  За что мы платим ЖЭКу, за какие услуги?

  Пожалуйста примите меры по демонтажу козырька.

 • 20 вересня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Велика подяка державним реєстраторам юридичних осіб під керівництвом Македонської С.М. Консультація є повною та зрозумілою. Дякую.

 • 19 вересня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Вих.№19/09/-2021/1-1 від 19 вересня 2021р.

   

  Додаткове повторне звернення до звернення

  Міському голові м. Вінниця

  Вих.№14/09/-2021/1 від 14 вересня 2021р.

  Додаткове повторне звернення до звернення

  Начальнику головного управління ДСНС

  України у Вінницькій обл.. 

  Вих.№09/09/-2021/1 від 09 вересня 2021р.

  Шановні Сергій Анатолійович і Руслан Богданович!

  Повторно просимо Вас термінового реагування  та доводимо до Вашого відома, що  16.09.2021р.приходила створена на моє звернення  комісія з міськради, яка не заставши на місці громадянина Юрченко Євгена Васильовича телефоном  домовилась з ним про зустріч на 20.09.2021р. і про те що з його сторони  до того часу будуть припинені всі самовільні будівельні роботи, але не зважаючи на всі домовленості та порушуючи законодавство Юрченко Є.В. вночі 17-09-2021р. було самовільно проведено вогняні (зварювальні) роботи по втручання в систему пожежогасіння, а саме  приєднання водопровідного крану до пожежного водогону всередині незаконно  встановленої споруди на місці пожежного гідранту біля дверей офісу №401 , на 4-му поверсі нежитлової адміністративної будівлі, що знаходиться за адресою Вінницька обл., м. Вінниця, вул. Келецька , буд.51, що фактично перекрила  вільний доступ до протипожежних евакуаційних виходів в коридорі ;

  а у вихідні дні 18-19 вересня 2021р. Юрченко Є.В. здійснив самовільне перенесення пожежного гідранта вже на іншу зовнішню стіну мого приміщення  офісу 401 (№2,3,4) також без узгодження зі мною . Такими діями порушено затверджені правила пожежної безпеки в Україні,а саме :

  ДБН В.1.1-7:2016 п.7.3.4

   а) – «У коридорах поверхів не допускається розміщувати обладнання, комунікації, які виступають з площини стін на висоті меншій за 2м, крім вертикальних комунікацій тепло- та водопостачання, які не зменшують нормовану ширину евакуаційного шляху, а також випадків обумовлених у НД;

  ДБН В.1.1-7:2016 п.7.3.7

  б) – «За наявності дверей, що відчиняються з приміщень у коридори поверхів, ширину евакуаційних шляхів по коридору слід приймати такою, що дорівнює ширині коридору, яку зменшено на ширину найширшого дверного полотна – при розташуванні дверей з двох боків коридора (у нашому випадку коридор, як фактичний евакуаційний вихід, має розташування дверей з обох боків коридору, а найширші двері якраз знаходяться навпроти споруди, що зведена Юрченком Є.В. і при відкритих цих дверях ширина проходу залишається лише 46 см, при встановленому нормативі 100 см.)

  Своїми діями Юрченко Є.В. фактично систематично спричиняє ризики життю та знищення майна  не тільки нашого офісу а і  приміщень  власників  прилеглих к  коридору в т.ч. і  власників та орендарів.

   

   Реєстраційні дані особи,яка здійснила вищезазначене порушення:  Юрченко Євген Васильовичем ІПН 3058104899 реєстрація за адресою м. Могилів-Подільський вул.Володимирська ,буд.5кв.8

   

  З повагою та сподіваннями на швидке реагування та вирішення питання згідно чинного законодавства,

  Гавронська Ірина Юріївна_________________________

  Власниця Приміщень № 2-4 у Будівлі (офіс №401), незалежний аудитор, директор та співвласник

  ТОВ «АУДИТОРСЬКА ФІРМА «ФАЙНЕНС ЛОУ АУДІТ ГРУП»

  Телефони: 067-433-21-48; 098-481-72-54


 • 19 вересня 2021
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  Вих.№19/09/-2021/1-1 від 19 вересня 2021р.

   

  Додаткове повторне звернення до звернення

  Міському голові м. Вінниця

  Вих.№14/09/-2021/1 від 14 вересня 2021р.

   

  Додаткове повторне звернення до звернення

  Начальнику головного управління ДСНС

  України у Вінницькій обл.. 

  Вих.№09/09/-2021/1 від 09 вересня 2021р.

   

   

  Шановний Павло Васильович!

   

   Просимо Вас термінового реагування  та доводимо до Вашого відома, що  16.09.2021р.приходила створена на моє звернення  комісія з міськради, яка не заставши на місці громадянина Юрченко Євгена Васильовича телефоном  домовилась з ним про зустріч на 20.09.2021р. і про те що з його сторони  до того часу будуть припинені всі самовільні будівельні роботи, але не зважаючи на всі домовленості та порушуючи законодавство Юрченко Є.В. вночі 17-09-2021р. було самовільно проведено вогняні (зварювальні) роботи по втручання в систему пожежогасіння, а саме  приєднання водопровідного крану до пожежного водогону всередині незаконно  встановленої споруди на місці пожежного гідранту біля дверей офісу №401 , на 4-му поверсі нежитлової адміністративної будівлі, що знаходиться за адресою Вінницька обл., м. Вінниця, вул. Келецька , буд.51, що фактично перекрила  вільний доступ до протипожежних евакуаційних виходів в коридорі ;

  а у вихідні дні 18-19 вересня 2021р. Юрченко Є.В. здійснив самовільне перенесення пожежного гідранта вже на іншу зовнішню стіну мого приміщення  офісу 401 (№2,3,4) також без узгодження зі мною . Такими діями порушено затверджені правила пожежної безпеки в Україні,а саме :

  ДБН В.1.1-7:2016 п.7.3.4

   а) – «У коридорах поверхів не допускається розміщувати обладнання, комунікації, які виступають з площини стін на висоті меншій за 2м, крім вертикальних комунікацій тепло- та водопостачання, які не зменшують нормовану ширину евакуаційного шляху, а також випадків обумовлених у НД;

  ДБН В.1.1-7:2016 п.7.3.7

  б) – «За наявності дверей, що відчиняються з приміщень у коридори поверхів, ширину евакуаційних шляхів по коридору слід приймати такою, що дорівнює ширині коридору, яку зменшено на ширину найширшого дверного полотна – при розташуванні дверей з двох боків коридора (у нашому випадку коридор, як фактичний евакуаційний вихід, має розташування дверей з обох боків коридору, а найширші двері якраз знаходяться навпроти споруди, що зведена Юрченком Є.В. і при відкритих цих дверях ширина проходу залишається лише 46 см, при встановленому нормативі 100 см.)

  Своїми діями Юрченко Є.В. фактично систематично спричиняє ризики життю та знищення майна  не тільки нашого офісу а і  приміщень  власників  прилеглих к  коридору в т.ч. і  власників та орендарів.

   

   Реєстраційні дані особи,яка здійснила вищезазначене порушення:  Юрченко Євген Васильовичем ІПН 3058104899 реєстрація за адресою м. Могилів-Подільський вул.Володимирська ,буд.5кв.8

   

  З повагою та сподіваннями на швидке реагування та вирішення питання згідно чинного законодавства,

  Гавронська Ірина Юріївна_________________________

  Власниця Приміщень № 2-4 у Будівлі (офіс №401), незалежний аудитор, директор та співвласник

  ТОВ «АУДИТОРСЬКА ФІРМА «ФАЙНЕНС ЛОУ АУДІТ ГРУП»

  Телефони: 067-433-21-48; 098-481-72-54


 • 19 вересня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​ Шановний Сергій Анатолійович насамперед хочу подякувати Вам та вашій команді за сприяння та проведену роботу по будівництву спортядра у НВК ЗШ 1-2ст ГЕК 29 ВМР за яке я дуже вдячний,але знову нас турбує питання так званих "благодійних внесків",в нашій школі існує так званий  "батьківський комітет"який вимагає за кожного учня протягом року робити внески по 300грн в рік,для багатодітних знижки 50 відсотків,тобто 150 грн.Я як багатодітний батько в змозі забезпечити та здавати ці внески але турбує законність їх зборів та Ваша заборона на такі збори.Зі слів директора Миколи Петровича він заявив на зборах що без цих внесків навчальний заклад не взмозі існувати!Тому просимо Вас роз'яснити нам законність існування таких ГО в навчальних закладах,необхідність зборів "благодійних внесків",та чому міський бюджет не взмозі забезпечити фінансування навчального закладу!З Повагою!

 • 19 вересня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Доброго дня, Сергій Анатолійович. Просимо звернути вашу увагу на забудову по пр.Космонавтів 53, саме житлового будинку Прем'єр Тавр. Дані забудовники будують заїзд та паркомісця зі сторони будинків №55, 59 забравши тротуар. Підкажіть, будь ласка:як дітям, людям похилого віку, а також іншим мешканцям даних будинків добиратись до своїх дворів? Також дані забудовники не виконують своїх обіцянок, щодо побудови дитячого майданчика та ремонту дороги про які було заявлено на початку будівництва. Прошу приєднатись до розв'язання цього питання та створити комфортні умови не тільки для Прем'єр Тавр, а й для людей які живуть поряд. 

  З повагою мешканці буд.55 по пр.Космонавтів.

 • 19 вересня 2021
  Звернення до:
  Сорока Денис Васильович
  В.о. директора департаменту, начальник відділу контролю за будівництвом , Департамент архітектурно-будівельного контролю


  Шановний Денисе Васильовичу!


  Я, Гройсман Леонід Матвійович,інвалід ІІ-ої групи,малолітній в'язень гетто, є власником квартири N1,що знаходиться в багатоквартирному будинку за адресою: вул. Миколи Оводова, б.54, в м. Вінниця(цією квартирою я володію за правом власності, на підставі договору купівлі-продажу,посвідченого Лукашенко В.Б., приватним нотаріусом Вінницького міського нотаріального округу, від 06 вересня 2003 року, за реєстровим N11103, дублікат якого виданий Лукашенко В.Б., приватним нотаріусом Вінницького міського нотаріального округу від 17 листопада 2005 року за реєстровим N 12347).Я є членом ОСББ «М.Оводова 54»,звертаю Вашу увагу на наступне:

  Громадянка Кравчук Оксана Андрієвна є власницею квартири, що знаходиться за адресою: м. Вінниця,вул. Миколи Оводова, буд. 54, кв.4.До вказаної квартири здійснено 2 ( дві) прибудови. Зараз я хочу звернути Вашу увагу на одну з двох прибудов, а саме,незаконну прибудову до вказаної вище квартири, прибудова здійснена в такий спосіб, що дах останньої безпосередньо знаходиться впритул до зовнішньої стіни будинку, під одним з вікон квартири N1( що перебуває в моїй власності). 

  Я хочу наголосити на тому, що я ніколи не надавав жодного дозволу на зведення цієї прибудови, ніколи не підписував жодних документів з цього приводу,зі мною ніхто ніколи не погоджував прийняття в експлуатацію цього об'єкту будівництва.

  Незаконне будівництво здійснено без жодного погодження з сусідами,всупереч нормам законодавства України, санітарним нормам, протипожежним нормам, нормам забудови,нормам добросусідства.

  Наявність вказаної незаконної прибудови порушує мої майнові права, право на вільне та безперешкодне користування моїм майном, право на отримання правомірної вигоди від продажу мого майна( у випадку такої необхідності), також моєму майну наноситься шкода( моє майно псується через існування вказаної незаконної прибудови).А мені та членам моєї родини, що мешкають в квартирі, щодня наноситься моральна шкода.

  Відповідно до статті 41 Конституції України, кожен має право володіти, користуватися і розпоряджатися своєю власністю, результатами своєї інтелектуальної, творчої діяльності.Відповідно до ст. 22 ЦК України, особа, якій завдано збитків у результаті порушення її цивільного права, має право на їх відшкодування.

  Через порушення будівельних та санітарних норм руйнується зовнішня стіна будинку, не влаштовано водовідведення, у випадку опадів останні накопичуються на даху незаконної прибудови та посилюють руйнацію зовнішньої стіни будинку, сприяють виникненню цвілі та грибку, росту рослин,проникненню вологи та грибку через товщу зовнішньої стіни будинку до житлового приміщення.На даху незаконної прибудови постійно зявляються сторонні особи, які заглядають в вікна мого приватного помешкання та залишають сміття та будматеріали.Через такі події я та члени моєї родини не почуваємось безпечно у власному житлі, через що змушені були встановити на вікнах квартири металеві грати та витрачаємо щомісяця кошти на страхування житла( що спричиняє додаткове навантаження на сімейний бюджет). Порушено наше право на приватність житла.А сміття та будівельні матеріали є пожеженебезбечними. Я є інвалідом 2-ої групи, хворію на цукровий діабет та бронхіальну астму, маю алергію на грибок,а, відтак, сирість, бруд, пил, антисанітарія на даху незаконної прибудови сприяють погіршенню стану мого здоров’я, через що я змушений збільшити свої витрати на щомісячне придбання ліків. Через вищезазначений антисанітарний стан даху незаконної прибудови я не можу відкрити вікно у кімнаті ( у кімнату одразу попадає бруд, пил, листя з даху незаконної прибудови). З цього приводу я та члени моєї родини неодноразово викликали поліцію та муніціпальну поліцію. 

    По периметру даху незаконної прибудови зведено  металевий паркан,частина паркану кріпиться безпосередньо до зовнішньої стіни будинку,на якій знаходяться вікна квартири N 1.  Металевий паркан знаходиться в аваріному стані, щодня може впасти на голови перехожих і стати причиною важких травмувань громадян, про що я писав заяву в поліцію, але паркан залишається). Паркан знаходиться в жахливому естетичному стані, він не тільки перешкоджає проникненню природного світла до кімнати моєї квартири, але має неприйнятний естетичний вигляд, цей паркан я маю спостерігати щодня з вікна своєї квартири, що завдає мені суттєвий дискомфорт та моральні страждання.Недостатня інсоляція кімнати призводить до зниження гостроти зору та надмірного використання електроенергії, я щодня читаю книжки, змушений вмикати штучне освітлення.

    Вищезазначений металевий паркан та дах незаконної прибудови перешкоджає моєму доступу до зовнішньої стіни квартири та моїх вікон.Неможливо виконати ремонтні роботи  та прибирання.

  Я глибоко обурений наслідками незаконного будівництва, що мною описано вище та наполягаю на негайному демонтажі незаконної прибудови та металевого паркану. 

  Я та члени моєї родини звертались до Кравчук Оксани Андріївни з вимогами демонтувати незаконну прибудову та металевий паркан, але вона не погоджується на пропозиції і не приймає компромісних пропозицій.

  Раніше я звертався до Управління містобудування та архітектури Вінницької міської ради із заявою, мені було повідомлено, що у червні 2002 року, управління містобудування та архітектури Вінницької міської ради зобов’язало громадянина Фортунова Р.І.( попереднього власника квартири) ліквідувати самовільно збудовану прибудову, вимог останній не виконав. Самовільно збудована прибудова в експлуатацію не  була прийнята. З цього приводу Вінницька міська рада зверталась до суду. Наразі, рішення суду мені не відомо.

  В серпні 2021 року Кравчук Оксана Андріївна розпочала ремонтні роботи в своїй квартирі, які супроводжуються складуванням сміття біля незаконної прибудови( викликалась муніціпальна поліція) та складуванням будматеріалів на даху прибудови, безпосередньо під моїми вікнами, також викликалась муніціпальна поліція( фото за посиланням, нижче за текстом). Розпочавши ремонтні роботи, Кравчук Оксана Андріївна знищила клумбу з кущами та багаторічними квітами, яка знаходиться біля вхідних дверей до незаконної прибудови.

  Я неодноразово звертався з заявами до Вінницької міської ради та її виконавчих органів, але мої права та права членів моєї родини і сьогодні залишаються порушеними.

  Посилання на оприлюднення матеріалу щодо порушення моїх прав та фотографії незаконної прибудови і виду з мого вікна на дах незаконної прибудови.

  https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=4718726411479246&id=100000258010857  Зважаючи на вищевикладені факти, 

  прошу Вас:

  1. Використати всі надані Вам законами України повноваження та відновити наші права на вільне користування житлом та право на приватність.
  2. Повідомити мені, чи отримував ДАБІ повідомлення про початок підготовчих робіт, про початок виконання будівельних робіт щодо об'єкту будівництва, яке вище мною описано та знаходиться за адресою: м. Вінниця, вулиця Миколи Оводова, будинок 54, квартира 4?
  3. Повідомити мені,чи видавався ДАБІ документ щодо прийняття в експлуатацію закінченого об'єкту будівництва, яке вище мною описано та знаходиться за адресою: м. Вінниця, вулиця Миколи Оводова, будинок 54, квартира 4?
  4. Чи проводилась ДАБІ перевірка щодо дотримання будівельних норм та виконання умов будівельного паспорту щодо об'єкту будівництва, яке вище мною описано та знаходиться за адресою: м. Вінниця, вулиця Миколи Оводова, будинок 54, квартира 4??
  5. Повідомити мені, який орган легалізував самочинне будівництво,яке вище мною описано та знаходиться за адресою: м. Вінниця, вулиця Миколи Оводова, будинок 54, квартира 4.
  6. Які дії передбачені чинним законодавством,зараз здійснює або планує здійснити відділ, який Ви очолюєте задля відновлення моїх прав та прав членів моєї родини.


  З повагою,

  Гройсман Леонід Матвійович
 • 18 вересня 2021
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Шановний Сергіє Володимировичу!


  Я, Гройсман Леонід Матвійович,інвалід ІІ-ої групи,малолітній в'язень гетто, є власником квартири N1,що знаходиться в багатоквартирному будинку за адресою: вул. Миколи Оводова, б.54, в м. Вінниця(цією квартирою я володію за правом власності, на підставі договору купівлі-продажу,посвідченого Лукашенко В.Б., приватним нотаріусом Вінницького міського нотаріального округу, від 06 вересня 2003 року, за реєстровим N11103, дублікат якого виданий Лукашенко В.Б., приватним нотаріусом Вінницького міського нотаріального округу від 17 листопада 2005 року за реєстровим N 12347).Я є членом ОСББ «М.Оводова 54»,звертаю Вашу увагу на наступне:

  Громадянка Кравчук Оксана Андрієвна є власницею квартири, що знаходиться за адресою: м. Вінниця,вул. Миколи Оводова, буд. 54, кв.4.До вказаної квартири здійснено 2 ( дві) прибудови. Зараз я хочу звернути Вашу увагу на одну з двох прибудов, а саме,незаконну прибудову до вказаної вище квартири, прибудова здійснена в такий спосіб, що дах останньої безпосередньо знаходиться впритул до зовнішньої стіни будинку, під одним з вікон квартири N1( що перебуває в моїй власності). 

  Я хочу наголосити на тому, що я ніколи не надавав жодного дозволу на зведення цієї прибудови, ніколи не підписував жодних документів з цього приводу,зі мною ніхто ніколи не погоджував прийняття в експлуатацію цього об'єкту будівництва.

  Незаконне будівництво здійснено без жодного погодження з сусідами,всупереч нормам законодавства України, санітарним нормам, протипожежним нормам, нормам забудови,нормам добросусідства.

  Наявність вказаної незаконної прибудови порушує мої майнові права, право на вільне та безперешкодне користування моїм майном, право на отримання правомірної вигоди від продажу мого майна( у випадку такої необхідності), також моєму майну наноситься шкода( моє майно псується через існування вказаної незаконної прибудови).А мені та членам моєї родини, що мешкають в квартирі, щодня наноситься моральна шкода.

  Відповідно до статті 41 Конституції України, кожен має право володіти, користуватися і розпоряджатися своєю власністю, результатами своєї інтелектуальної, творчої діяльності.Відповідно до ст. 22 ЦК України, особа, якій завдано збитків у результаті порушення її цивільного права, має право на їх відшкодування.

  Через порушення будівельних та санітарних норм руйнується зовнішня стіна будинку, не влаштовано водовідведення, у випадку опадів останні накопичуються на даху незаконної прибудови та посилюють руйнацію зовнішньої стіни будинку, сприяють виникненню цвілі та грибку, росту рослин,проникненню вологи та грибку через товщу зовнішньої стіни будинку до житлового приміщення.На даху незаконної прибудови постійно зявляються сторонні особи, які заглядають в вікна мого приватного помешкання та залишають сміття та будматеріали.Через такі події я та члени моєї родини не почуваємось безпечно у власному житлі, через що змушені були встановити на вікнах квартири металеві грати та витрачаємо щомісяця кошти на страхування житла( що спричиняє додаткове навантаження на сімейний бюджет). Порушено наше право на приватність житла.А сміття та будівельні матеріали є пожеженебезбечними. Я є інвалідом 2-ої групи, хворію на цукровий діабет та бронхіальну астму, маю алергію на грибок,а, відтак, сирість, бруд, пил, антисанітарія на даху незаконної прибудови сприяють погіршенню стану мого здоров’я, через що я змушений збільшити свої витрати на щомісячне придбання ліків. Через вищезазначений антисанітарний стан даху незаконної прибудови я не можу відкрити вікно у кімнаті ( у кімнату одразу попадає бруд, пил, листя з даху незаконної прибудови). З цього приводу я та члени моєї родини неодноразово викликали поліцію та муніціпальну поліцію. 

    По периметру даху незаконної прибудови зведено  металевий паркан,частина паркану кріпиться безпосередньо до зовнішньої стіни будинку,на якій знаходяться вікна квартири N 1.  Металевий паркан знаходиться в аваріному стані, щодня може впасти на голови перехожих і стати причиною важких травмувань громадян, про що я писав заяву в поліцію, але паркан залишається). Паркан знаходиться в жахливому естетичному стані, він не тільки перешкоджає проникненню природного світла до кімнати моєї квартири, але має неприйнятний естетичний вигляд, цей паркан я маю спостерігати щодня з вікна своєї квартири, що завдає мені суттєвий дискомфорт та моральні страждання.Недостатня інсоляція кімнати призводить до зниження гостроти зору та надмірного використання електроенергії, я щодня читаю книжки, змушений вмикати штучне освітлення.

    Вищезазначений металевий паркан та дах незаконної прибудови перешкоджає моєму доступу до зовнішньої стіни квартири та моїх вікон.Неможливо виконати ремонтні роботи  та прибирання.

  Я глибоко обурений наслідками незаконного будівництва, що мною описано вище та наполягаю на негайному демонтажі незаконної прибудови та металевого паркану. 

  Я та члени моєї родини звертались до Кравчук Оксани Андріївни з вимогами демонтувати незаконну прибудову та металевий паркан, але вона не погоджується на пропозиції і не приймає компромісних пропозицій.

  Раніше я звертався до Управління містобудування та архітектури Вінницької міської ради із заявою, мені було повідомлено, що у червні 2002 року, управління містобудування та архітектури Вінницької міської ради зобов’язало громадянина Фортунова Р.І.( попереднього власника квартири) ліквідувати самовільно збудовану прибудову, вимог останній не виконав. Самовільно збудована прибудова в експлуатацію не  була прийнята. З цього приводу Вінницька міська рада зверталась до суду. Наразі, рішення суду мені не відомо.

  В серпні 2021 року Кравчук Оксана Андріївна розпочала ремонтні роботи в своїй квартирі, які супроводжуються складуванням сміття біля незаконної прибудови( викликалась муніціпальна поліція) та складуванням будматеріалів на даху прибудови, безпосередньо під моїми вікнами, також викликалась муніціпальна поліція( фото за посиланням, нижче за текстом). Розпочавши ремонтні роботи, Кравчук Оксана Андріївна знищила клумбу з кущами та багаторічними квітами, яка знаходиться біля вхідних дверей до незаконної прибудови.

  Я неодноразово звертався з заявами до Вінницької міської ради та її виконавчих органів, але мої права та права членів моєї родини і сьогодні залишаються порушеними.

  Посилання на оприлюднення матеріалу щодо порушення моїх прав та фотографії незаконної прибудови і виду з мого вікна на дах незаконної прибудови.

  https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=4718726411479246&id=100000258010857  Зважаючи на вищевикладені факти, 

  прошу Вас:

  1. Використати всі надані Вам законами України повноваження та відновити наші права на вільне користування житлом та право на приватність.
  2. Повідомити мені, ким і коли було здійснено реєстрацію права власності на самочине будівництво, яке вище мною описано та знаходиться за адресою: м. Вінниця, вулиця Миколи Оводова, будинок 54, квартира 4.
  3. Повідомити мені, який орган легалізував самочинне будівництво,яке вище мною описано та знаходиться за адресою: м. Вінниця, вулиця Миколи Оводова, будинок 54, квартира 4.
  4. Чи було відведено земельну ділянку під будівництво описаної мною прибудови?
  5. Чи було прийнято описний мною обєкт в експлуатацію?
  6. Чи існує документ, що підтверджує присвоєння описаному мною  обєкту адреси, як того вимагає законодавство?
  7. Які дії, у відповідності до чинного законодавства та наданих Вам повноважень, зараз здійснюються відділом, який Ви очолюєте задля відновлення моїх прав та прав членів моєї родини?


  З повагою,

  Гройсман Леонід Матвійович
 • 18 вересня 2021
  Звернення до:
  Григорук Людмила Анатоліївна
  Директор департаменту , Департамент правової політики та якості


  Шановна Людмило Анатоліївно!


  Я, Гройсман Леонід Матвійович,інвалід ІІ-ої групи,малолітній в'язень гетто, є власником квартири N1,що знаходиться в багатоквартирному будинку за адресою: вул. Миколи Оводова, б.54, в м. Вінниця(цією квартирою я володію за правом власності, на підставі договору купівлі-продажу,посвідченого Лукашенко В.Б., приватним нотаріусом Вінницького міського нотаріального округу, від 06 вересня 2003 року, за реєстровим N11103, дублікат якого виданий Лукашенко В.Б., приватним нотаріусом Вінницького міського нотаріального округу від 17 листопада 2005 року за реєстровим N 12347).Я є членом ОСББ «М.Оводова 54»,звертаю Вашу увагу на наступне:

  Громадянка Кравчук Оксана Андрієвна є власницею квартири, що знаходиться за адресою: м. Вінниця,вул. Миколи Оводова, буд. 54, кв.4.До вказаної квартири здійснено 2 ( дві) прибудови. Зараз я хочу звернути Вашу увагу на одну з двох прибудов, а саме,незаконну прибудову до вказаної вище квартири, прибудова здійснена в такий спосіб, що дах останньої безпосередньо знаходиться впритул до зовнішньої стіни будинку, під одним з вікон квартири N1( що перебуває в моїй власності). 

  Я хочу наголосити на тому, що я ніколи не надавав жодного дозволу на зведення цієї прибудови, ніколи не підписував жодних документів з цього приводу,зі мною ніхто ніколи не погоджував прийняття в експлуатацію цього об'єкту будівництва.

  Незаконне будівництво здійснено без жодного погодження з сусідами,всупереч нормам законодавства України, санітарним нормам, протипожежним нормам, нормам забудови,нормам добросусідства.

  Наявність вказаної незаконної прибудови порушує мої майнові права, право на вільне та безперешкодне користування моїм майном, право на отримання правомірної вигоди від продажу мого майна( у випадку такої необхідності), також моєму майну наноситься шкода( моє майно псується через існування вказаної незаконної прибудови).А мені та членам моєї родини, що мешкають в квартирі, щодня наноситься моральна шкода.

  Відповідно до статті 41 Конституції України, кожен має право володіти, користуватися і розпоряджатися своєю власністю, результатами своєї інтелектуальної, творчої діяльності.Відповідно до ст. 22 ЦК України, особа, якій завдано збитків у результаті порушення її цивільного права, має право на їх відшкодування.

  Через порушення будівельних та санітарних норм руйнується зовнішня стіна будинку, не влаштовано водовідведення, у випадку опадів останні накопичуються на даху незаконної прибудови та посилюють руйнацію зовнішньої стіни будинку, сприяють виникненню цвілі та грибку, росту рослин,проникненню вологи та грибку через товщу зовнішньої стіни будинку до житлового приміщення.На даху незаконної прибудови постійно зявляються сторонні особи, які заглядають в вікна мого приватного помешкання та залишають сміття та будматеріали.Через такі події я та члени моєї родини не почуваємось безпечно у власному житлі, через що змушені були встановити на вікнах квартири металеві грати та витрачаємо щомісяця кошти на страхування житла( що спричиняє додаткове навантаження на сімейний бюджет). Порушено наше право на приватність житла.А сміття та будівельні матеріали є пожеженебезбечними. Я є інвалідом 2-ої групи, хворію на цукровий діабет та бронхіальну астму, маю алергію на грибок,а, відтак, сирість, бруд, пил, антисанітарія на даху незаконної прибудови сприяють погіршенню стану мого здоров’я, через що я змушений збільшити свої витрати на щомісячне придбання ліків. Через вищезазначений антисанітарний стан даху незаконної прибудови я не можу відкрити вікно у кімнаті ( у кімнату одразу попадає бруд, пил, листя з даху незаконної прибудови). З цього приводу я та члени моєї родини неодноразово викликали поліцію та муніціпальну поліцію. 

    По периметру даху незаконної прибудови зведено  металевий паркан,частина паркану кріпиться безпосередньо до зовнішньої стіни будинку,на якій знаходяться вікна квартири N 1.  Металевий паркан знаходиться в аваріному стані, щодня може впасти на голови перехожих і стати причиною важких травмувань громадян, про що я писав заяву в поліцію, але паркан залишається). Паркан знаходиться в жахливому естетичному стані, він не тільки перешкоджає проникненню природного світла до кімнати моєї квартири, але має неприйнятний естетичний вигляд, цей паркан я маю спостерігати щодня з вікна своєї квартири, що завдає мені суттєвий дискомфорт та моральні страждання.Недостатня інсоляція кімнати призводить до зниження гостроти зору та надмірного використання електроенергії, я щодня читаю книжки, змушений вмикати штучне освітлення.

    Вищезазначений металевий паркан та дах незаконної прибудови перешкоджає моєму доступу до зовнішньої стіни квартири та моїх вікон.Неможливо виконати ремонтні роботи  та прибирання.

  Я глибоко обурений наслідками незаконного будівництва, що мною описано вище та наполягаю на негайному демонтажі незаконної прибудови та металевого паркану. 

  Я та члени моєї родини звертались до Кравчук Оксани Андріївни з вимогами демонтувати незаконну прибудову та металевий паркан, але вона не погоджується на пропозиції і не приймає компромісних пропозицій.

  Раніше я звертався до Управління містобудування та архітектури Вінницької міської ради із заявою, мені було повідомлено, що у червні 2002 року, управління містобудування та архітектури Вінницької міської ради зобов’язало громадянина Фортунова Р.І.( попереднього власника квартири) ліквідувати самовільно збудовану прибудову, вимог останній не виконав. Самовільно збудована прибудова в експлуатацію не  була прийнята. З цього приводу Вінницька міська рада зверталась до суду. Наразі, рішення суду мені не відомо.

  В серпні 2021 року Кравчук Оксана Андріївна розпочала ремонтні роботи в своїй квартирі, які супроводжуються складуванням сміття біля незаконної прибудови( викликалась муніціпальна поліція) та складуванням будматеріалів на даху прибудови, безпосередньо під моїми вікнами, також викликалась муніціпальна поліція( фото за посиланням, нижче за текстом). Розпочавши ремонтні роботи, Кравчук Оксана Андріївна знищила клумбу з кущами та багаторічними квітами, яка знаходиться біля вхідних дверей до незаконної прибудови.

  Я неодноразово звертався з заявами до Вінницької міської ради та її виконавчих органів, але мої права та права членів моєї родини і сьогодні залишаються порушеними.

  Посилання на оприлюднення матеріалу щодо порушення моїх прав та фотографії незаконної прибудови і виду з мого вікна на дах незаконної прибудови.

  https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=4718726411479246&id=100000258010857  Зважаючи на вищевикладені факти, 

  прошу Вас:

  1. Використати всі надані Вам законами України повноваження та відновити наші права на вільне користування житлом та право на приватність.
  2. Повідомити мені, ким і коли було здійснено реєстрацію права власності на самочине будівництво, яке вище мною описано та знаходиться за адресою: м. Вінниця, вулиця Миколи Оводова, будинок 54, квартира 4.
  3. Повідомити мені, який орган легалізував самочинне будівництво,яке вище мною описано та знаходиться за адресою: м. Вінниця, вулиця Миколи Оводова, будинок 54, квартира 4.
  4. Які дії зараз здійснюються відділом, який Ви очолюєте задля відновлення моїх прав та прав членів моєї родини.


  З повагою,

  Гройсман Леонід Матвійович
 • 18 вересня 2021
  Звернення до:
  Семенюк Юрій Володимирович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Шановний Юрій Володимирович, просимо вас розглянути проектування дороги на спуску Івана Федорова та Хуторянської. Даний спуск після дощів зіпсувався, і немає як виїхати транспортом з власного подвіря.і взагалі проїхати по даному спуску. Просима Вас допомогти вирішити дане питання.

 • 18 вересня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Добрий день. Я проживаю за адресою Космонавтів 45. Наша прибудинкова територія є тупиковою, немаленькою і зеленою. На весь двір перед під'їздами є дві опори , що належать Міськсвітло (інформацію дізналась  на Скалецького 17 від інженера нашої дільниці). На жаль, світла ліхтарів недостатньо, воно освітлює листя дерев і ввечері страшно навіть від авто дійти до під'їзду, доводиться батькам зустрічати дітей після школи та гуртків в зимню та осінню пору. Також є проблема з тим, що на лавках часто невідомі особи влаштовують розпивання алкогольних напоїв, неповнолітні в тому ж числі , оскільки двір тихий, тупиковий , багато старих дерев, і дуже мало світла , що дозволяє випивати і розважатись. Але це створює великий дискомфорт всім мешканцям, адже поверхів всього 5 і весь галас чути всім мешканцям, особливо жителям 1 поверху. 

  Дуже просимо замінити два ліхтаря на потужніші, аби ввечері було освітлено дорогу біля під'їздів і мешканцям було безпечно пересуватися власною прибудинковою територією. Який порядок заміни ліхтарів ? Потрібно бути в черзі? На жаль, від Міськсвітло надійшла письмова відповідь на моє таке ж звернення , що ліхтарів немає. Скільки нам очікувати і коли млжна розраховувати на заміну? У будинку багато пенсіонерів та субсидіантів, на купівлю за власний кошт ми не можемо розраховувати . Буду очікувати відповіді 

  З повагою 


 • 17 вересня 2021
  Звернення до:
  Аладіна Тетяна Михайлівна
  Начальник відділу , Архівний відділ

  ​Доброго дня.Звертаюсь до Вас з проханням

  перевірки про прописку Топоровский Юрій Сергійович,1965р.н.,чи є прописаний за адресою :м.Вінниця,про.Пирогово,вул.Гідротехнічна-36.Дякую за поміч.Прошу про надіслання повідомлення на мій ел.адресу.

 • 17 вересня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Мы жители дома по ул Стрелецкая 65 хотим получить ответ на интересующий нас вопрос.Под нашим домом  во дворе идет капитальное строительство.Плана на строительство нет ,строийка идет на муниципальной земле ,что строится неизвестно .Все это прододжается в течении 2 месяцев .При этом был ввод в городскую сеть водоканала и сейчас ведут с общего щитка провода на електричеств через квартиру 43.Дом старый и проводка не выдерживает и без этого постоянно выбивает свет.На месте этого строительства стояли сараи жителей дома 65.Идет самозахват земли.Дайте пожалуйста ответ на каком основании идет строительство ,почему человек не показывает разрешение на это строительство а при любых вопросах идут сплошные угрозы.При всем этом при такой стройке не установлен биотуалет и забор .Все нужды справляют в канаву водостока .Очень просим Вас отреагировать нна наше письмо .Копию письма отправляем на Киев в отдел муниципальной полиции и корупции так наша Винницкая полиция при ввзове никаких правовых мер не придпринемает.