• 15 червня 2021
  Звернення до:
  Аладіна Тетяна Михайлівна
  Начальник відділу , Архівний відділ

  Добрий день

  Потрібна допомога в отримання довідки про стаж роботи на "Винницкий авиаремонтный завод". Батько почав оформлювати пенсію, і при подачі заявки йому сказали що у трудовій книжці в стрічці де запис про звільнення з данного підприємства (за 92й рік) - є виправлення (виправлена дата),  а тому потрібно надати довідку з заводу, що він дійсно там працював. Батько поїхав на Чехова 7 (там зараз знаходиться "ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ - ВІННИЦЬКИЙ АВІАЦІЙНИЙ ЗАВОД ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "МОТОР СІЧ""), але там йому видали довідку що відношення до "Винницкий авиаремонтный завод" вони не мають. Я написав листа у наш міський архів - вони кажуть що у них документів цього заводу також немає і що підприємство не ліквідовано. У зв'язку з цим взагалі не зрозуміло куди звертатися - підприємство не ліквідовано, але і фізично його ніде нема. Чи можете ви допомогти в цій ситуації?

 • 15 червня 2021
  Звернення до:
  Петров Андрій Анатолійович
  Директор департаменту , Департамент комунального майна

  ​Шановний Андрію Анатолійовичу!

  Згідно закону України "Про звернення громадян", прошу Вас надати відповідь на питання :

  1. Чи здійснювалось фінансування проведення капітального ремонту стадіону Вінницького Національного медичного уніврситету за рахунок коштів міского бюджету?

  2. Чи під час погодження проектної документації передбачалась можливість відвідання оновленого стадіону мешканцями міста, які не є студентами університету?

  3. Чи завершились роботи з ремонту і на коли заплановане його відкриття?

  4. Яка процедура користування даним стадіоном для мешканців Вінниці, які не є студентами?

  Газета "Місто" 04.02.2020 надрукувала статтю з посиланням на Ваш  допис у  Фейсбук

  https://misto.vn.ua/misto/u-vinnici-nareshti-vidremontuyut-stadion-meduniversitetu/

 • 15 червня 2021
  Звернення до:
  Сорока Денис Васильович
  В.о. директора департаменту, начальник відділу контролю за будівництвом , Департамент архітектурно-будівельного контролю


  Уважаемый Денис Сорока, получил ваш ответ N Є- 01- 52051/ 01-36 от 30.04.2021 где вы сообщаете, что после многоразовых выходов на обьект по моей жалобе в г. Винница, улица Митрополита Петра Могилы, рядом с домом N 8  не смогли попасть на него, что является ложью. Так как мерия г. Винницы забрала без разрешения жильцов прилегающих домов сквер, где построено  вышеуказанное офисное здание с гаражами на первом этаже, все соседи готовят судебный иск к Сергею Моргунову за рейдерский захват скрера,  и соседи и я не оставили бы внимания приход вашего инспектора.  Не кто не приходил. Если конечно просто не проходил мимо. За покрывание  рейдерства я подам на вас заявление в Прокуратуру как соучастника преступления. Я уверен, что все причастнае к рейдерству рано или поздно  будут отвечать перед законом.  Кроме того вы можети провести плановую проверку, но отвечаете мне, что  вы не можете провести инспекцию. За этим строительством стоит мерия, так как всегда идет против местных жителей и потдерживает безпредел застройщика, поэтому ни кто и не надеялся, что вы проведете проверку. Зачем скажите вы занимаете должность которую не в состоянии исполнять?  

  В моем заявлении было указано, что нарушены нормы пожарной безопасности и жизням жильцов соседних домов угрожает опасность. и расстояние до проезжей части так же нарушено, вам не обязательно попадать на обьект.

  Прошу не дурачить меня такими ответами, а провести проверку обьекта построенного на недопустимо близком расстоянии, (около 4 метров, вместо положеных 8 метров) для здания с гаражами и таких размеров. Наш многоквартирный двухэтажный дом построен из деревянных перекрытий и офисное здание будет препядствием в случае пожара и угрожает нашим жизням.


 • 14 червня 2021
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  В з’язку з погодними умовами в житловому будинку за адресою вул. Стеценка 5 відбулося затоплення декількох верхніх поверхів великою кількістю води. Вода тече з даху великим потоком по стінах та з пройому лампочок. Таке явище в нашому будинку відбувається постійно, навіть при невеличкому дощику, а при зливах тече “як з відра”. Внаслідок цього будинок починає руйнуватися, розсувається цегла і падає мешканцям на голову. Будинок в аварійному стані! Прохання розглянути звернення та прийняти міри з усунення проблеми!

 • 14 червня 2021
  Звернення до:
  Семенюк Юрій Володимирович
  Заступник директора департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Доброго дня,  Юрій Володимирович, сьогодні отримала відповідь від вас на своє звернення стосовно ремонту дороги с. Щітки , вул. Богдана Хмельницького.  Я проживаю на вул. Богдана Хмельницького і можу запросити для того щоб ви особисто оцінили стан дороги.

  Так дійсно 01.06.21 частина  дороги була всипана щебенем, але  дана вулиця має два  розгалуження, кожне з яких протяжністю мінімум 500 м, після грейдерування даної території повністю зняте тверде покриття яке було до цього.

  Дуже прошу розглянути питання ремонту дороги по всій вулиці Богдана Хмельницького , так як йдуть проливні дощі, з двору вийти не має можливості, вся дорога вкрита водою . Прошу вас всипати та вкатати дорогу щебенем.

  Якби була можливість загрузити фото я  • 13 червня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада


  Шановний Сергій Анатолійович ! 

          Співвласники багатоквартирного будинку розташованого за адресою:
    м. Вінниця, вул. Келецька, буд. № 86 (ОСББ «Келецька 86») вдячні Вам та Вашим колегам Фурману Роману Сергійовичу та Ніценко Володимиру Миколайовичу за оперативне реагування на наше звернення з приводу видалення аварійних та санітарної чистки дерев.

          Особливу подяку співвласники також просять оголосити безпосередньо ФОП Чиж О.М., а саме представнику виконавця робіт Поліщуку Олександру Васильовичу.

           Роботи по видаленню та чистці дерев виконані професійно, гілля та залишки деревини вивезено вчасно.

          Співвласники багатоквартирного будинку № 86 по вул. Келецька задоволені роботою бригади та оцінюють її позитивно.

  З повагою,

  Голова правління ОСББ «Келецька 86»                                 Інна Кириця

   


 • 13 червня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня!

  Чесно кажучи, я не сильно сподіваюсь на ваш відгук, а тим-паче реальну допомогу, але думаю хоч може інші жителі міста побачать дане звернення і можливо почнуть якось діяти. Це питання стосується жителів району "Вишенька" а особливо тих хто мешкає на вулицях Юності, А.Первозваного, Пирогова, Подільська, 1й пров. Юності, 2й пров. Юності де люди уже декілька років потерпають від стихійного збіговиська на парковці музею Пирогова що кожної ночі галасують, влаштовують перегони на авто і мотоциклах і вмикають музику так гучно ніби навколо нікого немає. Ми постійно звертаємось у поліцію, писали петіції\звернення до влади про допомогу у варішенні даного питання, але у відповідь завжди отримували просто відмовки, ніби нас тут і не існує. А тепер влада зробила нам взагалі "подарунок" - пішла на зустріч вінницькій концертній агенції і музею пирогова і дозволили зробити тут концертний майданчик прямо у музеї. І от я зараз сиджу у себе вдома, у вихідний день, намагаюсь відпочити, просто розслабитись після робочого тижня, побути у тиші, а на вулиці ніби вибухи - лунають баси - мабуть готують апаратуру до вечірнього концерту.  Навіщо ж ви так з нами? Почніть приймати розумні рішення. Не шкодьте містянам.

 • 13 червня 2021
  Звернення до:
  Шиш Олександр Володимирович
  Директор департаменту , Департамент охорони здоров’я

  ​Прошу надати відповідь на питання, коли, нарешті, з'являться бланки лікарняних? Чекаю з березня. Невже важко було спрогнозувати при замовленні бланків зростання кількості хворих і, відповідно, збільшену потребу у листках непрацездатності? Скільки ще люди мають чекати на свої гроші? Про процедуру проведення тендеру вже слухала неодноразово, тому прошу не повторювати у відповіді формальну відписку про механізм отримання бланків. Цікавить не ЯК та ЧОМУ, а КОЛИ?

 • 13 червня 2021
  Звернення до:
  Сорока Денис Васильович
  В.о. директора департаменту, начальник відділу контролю за будівництвом , Департамент архітектурно-будівельного контролю

  Уважаемый, Денис Сорока, получил ваш ответ N Є- 01- 52051/ 01-36 от 30.04.2021 где вы сообщаете, что после многоразовых выходов на обьект в г. Винница, улица Митрополита рядом с домом N 8 не смогли попасть на него, что является ложью. Так как мерия г. Винницы забрала обманом сквер где построено вышеуказанное здание, все соседи готовят судебный иск к Сергею Моргунову за рейдерский захват скрера и не оставили бы внимания вашего инспектора.  Не кто не приходил. За покрывание  рейдерства подам на вас заявление в прокуратуру как соучастника преступления. И я уверен, что все причастнае к рейдерству рано или поздно будут отвечать перед законом. Кроме того вы можети провести плановую проверку, но отвечаете мне, что вы безсильны. За этим строительством стоит мерия, так как всегда идет против местных жителей и потдерживает застройщика, по этому не кто и не надеялся, что вы проведете проверку. Зачем занимаете должность которую не в состоянии исполнять?  

  В моем заявлении было указано, что нарушены нормы пожарной безопасности и жизням жильцов соседних домов угрожает опасность. и расстояние до проезжей части тоже нарушено, вам не обязательно попадать на обьект.

  Прошу не дурачить меня такими ответами, а провести проверку обьекта построенного на не допустимо близком расстоянии, около 4 метров, вместо положеных 8 метров для здания с горожами и таких размеров. Наш многоквартирный двухэтажный дом построен из деревянных перекрытий и офисное здание будет препядствием в случае пожара.
 • 11 червня 2021
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Доброго дня!

  Шановний Роман Сергійович! 

  Від імені жителів  1 під'їзду по вул. І. Богуна буд.3, прошу Вас допомогти вирішити питання із заміни вхідних дверей. Нам повідомили, що наш будинок підпадає під заміну одних дверей з чьотирьох в нашому будинку. На що старший по дому склав заяву і передав до ЖЕО. Зі своєї сторони, як повідомляє нам ЖЕО, всі обов'язки документально виконали. Також, підрядник ще 8.05.21р заміри зробив, але вже яке число і далі розмов нічого не відбувається.  Кажуть, що немає фінансування та підписів з боку міської ради.  Це питання тягнеться ще з кінця березня. Дуже просимо посприяти нам в цьому питанні і вирішити нашу проблему в найближчий час. З повагою, мешканці буд. 3 по вул. І. Богуна.

 • 11 червня 2021
  Звернення до:
  Шиш Олександр Володимирович
  Директор департаменту , Департамент охорони здоров’я

  ​Доброго дня шановний Олександр Володимирович. Сьогодні ми з донькою якій 1рік і11 місяців були на профогляді у садочок у МЛ ЦМ та Д.  Хочу насамперед виразити щиру подяку за професіоналізм і гарне ставлення до дитини лікарів: офтальмолог Істоміна І.Г. та лор Штельмах Г. К.  Це лікарі дійсно від Бога і на своєму місці. Бажаю їм здоров'я і терпіння у вашій нелегкій праці. Але не про всіх лікарів цієї поліклініки можна таке сказати. Хочу щоб ім'я лікаря невролога КУШНІР С.І та її медсестри стало відомим,нажаль не знаю прізвища медсестри. Ми були записані до неї на прийом на 8.00  (нажаль це був єдиний час на сьогодні)а до інших лікарів на 10.45і 11.45 і я вирішила щоб не чекати з дитиною між прийомами три години під час карантину прийти на 10.45 і між прийомами попасти до невролога. Але не склалося. Коли прийшла наша черга заходити у коридорі більше нікого не було. Ми зайшли нас спитали чи маємо направлення і талон. Я вибачилася і сказала, що ми були записані на 8.00 і пояснила чому ми так прийшли. На що мені лікар відповіла агресивно : цитую"От ви як купуєте білет на поїзд і не встигаєте на нього, а він вже поїхав, а ви що робите,правильно йдете додому,от так само і в вашому випадку."І медсестра ще піддакує. Каже у нас і так багато вже сьогодні пацієнтів. Я кажу, то що ви нас не подивитеся. Вона сказала що НІ. А в цей час моєї розмови саме медреєстратор зайшла в двері і все чула. Я в ШОЦІ вийшла на коридор вона за мною. Каже почекайте вона вас прийме. Я кажу тож нікого більше немає і вона сказала що не прийме нас. Я запитала 3 рази її прізвище лікаря, на що вона сказала, а нащо вам почекайте вона вас прийме.    (Але я згадала що його можна подивитися в електронній картці.)А якщо не вона то у дві години прийде інший лікар. Але ж люди добрі в коридорі крім нас нікого не було і було 11.55 це що небуть не чекати з дитиною в кортдорі в карантинних умовах. Я сказала дякую, але навряд чи вона вже адекватно подивитися мою дитину після розмови про поїзд....Хочу звернутися до неврологині КУШНІР С.І. щоб до вас відносилися так всі до кого ви будете стукати у двері лікарень. Коли ви з малою дитиною з іншого кінця міста зробите декілька пересадок і не попадите на прийом.Це по найменшій мірі не по людські.  А ще називаєтесь лікарем який працює з дітьми...А якщо ви порівнюєте свій прийом з потягом який вже відправився то подумайте чи на своєму місці ви знаходитеся шановна неврологиня! Я маю ендокринне захворювання і після вашого"прийому"у мене трясеться все тіло,тиск зашкалює.Я теж мед працівник і завжди вхожу у положення пацієнтів бо насамперед ми повинні бути людьми,але нажаль це не про вас шановна КУШНІР С.І. Моя вина лиш у тому що не хотіла з 8.00до 10.45 чекати у коридорах лікарні в умовах карантину.Прошу адміністрацію відреагувати на моє звернення. Дякую

 • 11 червня 2021
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  ​Доброго дня. Я, Лісова О.С. інв.2 групи, маю двох донечок 12 років і  6 років. Підкажіть, як можна оздоровити діток, хочаб старшу. Маємо статус малозабезпеченої сім'ї.

 • 11 червня 2021
  Звернення до:
  Семенюк Юрій Володимирович
  Заступник директора департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​11 червня 2021 року по вулиці Б. Хмельницького та Д. Нечая, після 12 години трактор Білорус з причіпом додатково віз змоловарку, яка диміла по тих вулицях де її провозили. Декілька років тому назад, категорично було заборонено  шляховому управлінню використовувати Несертифіковані смоловарки. Одного з майстрів було оштрафовано. Є письмові відповіді В.Ніценка, на той час.  Тож ПОВТОРНО  і негайно просимо заборонити використання вищезгадані смоловарки як на території шляхового управління (вул. Гл.Успенського  6) так і  на вулицях нашого міста.

 • 11 червня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний Сергій Анатолієвич! Ми, мешканці будинків по вул Станіславського, просимо Вас підсвітити спортивний майданчик біля буд Станіславського 22 так як в вечірній час багато дітей займаються  та проводять свій вільний час на цьому майданчику. Будемо дуже вдячні.

 • 10 червня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Подяка депутату Вінницької міської ради 5 округу

  Мацері Віктору Вікторовичу! 

  Уже тиждень батьки та помічник вихователя у ДНЗ 20, 1 групи тішуться гарним подарунком від Віктора Вікторовича Мацери. Дуже приємно, що в наш нелегкий час, існують люди, які завжди готові прийти на допомогу іншим. Роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця. Батьки та вихованці ДНЗ 20, групи 1 висловлюють подяку Мацері Віктору Вікторовичу за чудовий подарунок – пилосос, який ми отримали. Кажуть, що добра людина – це щаслива людина, і доброта обов’язково повертається до того, хто її віддає. Хай Вам Бог посилає своє благословіння на добрі справи!
 • 10 червня 2021
  Звернення до:
  Шиш Олександр Володимирович
  Директор департаменту , Департамент охорони здоров’я

  Хочу висловити слова подяки всім працівникам нейрохірургічного відділення Вінницької міської клінічної лікарні ШМД (вул.Київська, 68) за дбайливе і чудове ставлення, за повагу та увагу до своїх пацієнтів.
  Я щиро вдячна лікарям-хірургам Максимову В.В., Нікітюк Я.В., Скрижедловському М.М. та анестезіологу Марценюк І.О. за кваліфіковану допомогу під час операції.
  Особливо хочу подякувати Максимову Валентину Володимировичу за його високий рівень медичної майстерності, за уважність, за відношення до пацієнтів, за людяність, привітність і професіоналізм. Він - Лікар з великої букви.
  Я бажаю всім працівникам нейрохірургічного відділення міцного здоров'я, миру, добра і достатку. Нехай те добро, що ви робите для людей, повертається до вас. Нехай вас благословляє Бог у вашій нелегкій роботі.
  Я вам дуже вдячна!!!
  З повагою Ткачук Алла Федорівна.


 • 10 червня 2021
  Звернення до:
  Іващук Антоніна Янківна
  Начальник відділу , Відділ оперативного реагування «Цілодобова варта» міської ради

  ​Звертаюсь від імені мешканців будинку.

  Просимо вплинути на адміністрацію ЖЕК-15 . На нашій території знаходиться смітник на якому розвелись здоровенні криси.  На наші звернення ЖЕК не реагує. А криси несуть небезпеку для людей.

 • 10 червня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​​Доброго дня!сталася така ситуація, я багатодітна мама, і коли я пішла здавати документи на Замостянську,7 ще в минулому році мені неодин фахівець не сказав що я НЕ оформила документи як "багатодітна мама", я там отримала свідоцтво, як багатодітну, допомогу при народженні та пільги, при тому що фахівці ЗОБОВ'ЯЗАНІ сповіщають , які документи треба ЩЕ доздати, 3-тя дитина народилася 26.08.2020, а я тільки дізналася що документи на багатодітну Не оформлені 28.05.2021, скажіть як мені компенсувати втрачений час і за ті всі місяці хто мені виплатить 1700грн/ щомісяця? Можливо є ще люди які не знають про те що їм є можливість оформити, але якщо вже є прозорий офіс то нехай все прозоро і чесно буде! Буду вдячна за вирішення питання! Дякую за відповідь,з повагою 

 • 10 червня 2021
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня Галина Анатоліївна. Я батько учениці 2-ої ЗОШ. Управлінням освіти м.Вінниці була поширена інформація про пришкільні табори, згідно якої учні 2-ї школи будуть прийматися в табір школи №4. Батьки зібрали документи і написали заяви чомусь про прийняття в табір 1-ї школи. В п'ятницю 4 червня всім дітям 2-ї школи було відмовлено у прийнятті в табір мотивуючи це тим , що діти в табір вже набрані. Поясніть будь-ласка як таке могло статися і чому діти повинні страждати із-за чиїсь помилок.  Дякую.

 • 10 червня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​добрий день, может стоит сменить начальство втк, место 4 автобусов приехало 2, и только один вообще остановка московская в сторону жд, 10:57 неостановилась йю11:15 и 11:27 небило, 14 в 11:40 взял 3из 10 людей

 • 09 червня 2021
  Звернення до:
  Шиш Олександр Володимирович
  Директор департаменту , Департамент охорони здоров’я

  ​ Коли, нарешті, почнеться вакцинація учителів міста вакциною pfizer?

 • 09 червня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​В такій кризовій ситуації, яка склалась в нашій країні подорожчання Вінницького муніципального транспорту є недоречним. Двократне підвищення вартості за проїзд збільшить соціальну напруженість в місті. Муніципальний транспорт - повинен бути доступний для містян. Пропоную міській владі розглянути варіант підвищення цін у такому форматі: 6 грн — трамвай, тролейбус, 7 грн — автобус.

 • 09 червня 2021
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Шановний Сергій Анатолійович! Звертаються до Вас мешканці багатоквартирного будинку "Парк Тауер" що знаходиться за адресою: вул. Магістратська, 156А. Просимо Вас допомогти у вирішенні наступного питання. Виїзд з двору нашого будинку виходить на вулицю Магістратська, та по декілька разів на день блокується припаркованими вздовж вулиці авто (маємо фото- та відеофіксацію даних порушень). Неодноразово звертались у Поліцію та "Цілодобову варту" з проханням  зробити жовту розмітку та/або всановити відповідний дорожній знак. Власними силами було встановлено два паркувальних обмежувача, але нажаль водії ігнорують їх. Виїзд з двору 17-ти поверхового житлового будинку має бути вільний для проїзду. Сподіваємось на Вашу підтримку у вирішенні даного питання.
 • 09 червня 2021
  Звернення до:
  Варламов Михайло Васильович
  Директор департаменту , Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

  ​Добрий день!

  Прошу Вашого перегляду в ситуаціі з громадським транспортом міста Вінниці. В звязку з переходом Вінниці у зелену зону епіднебезпеки та дозволу на пом'якшення обмежень, дозволити відкриття всіх дверей транспорту на вхід та вихід. Це дозволить зменшити час очікування та затримки транспорту та ЗМЕНШИТЬ кількість контактів через одні двері та в передній частині салону! Прошу надіслати розпорядження усім водіям! Дякую

 • 09 червня 2021
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  Добрий день, Шановна Валентина Романівна!

  31.05.2021 р. Я, З.Д. звернулась до Вас з Заявою про повернення мені соціальної послуги від Департаменту соціальної політики Вінницької міської ради, яку я отримувала з 15.07.2013 року.

  Надання ціеї соціальної послуги було безпідставно та необргунтованно відмінено Рішенням Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міста Вінниці від 26.05.2021р.

  Прошу Вас, повідомити про результати розгляду та прийняття рішення стосовно моеї заяви від 31.05.2021 р.

  З повагою, З.Д.

  ​Прошу вибачення, при копіюванні, загубила звернення. 


 • 09 червня 2021
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  31.05.2021 р. Я, З.Д. звернулась до Вас з Заявою про повернення мені соціальної послуги від Департаменту соціальної політики Вінницької міської ради, яку я отримувала з 15.07.2013 року.

  Надання ціеї соціальної послуги було безпідставно та необргунтованно відмінено Рішенням Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міста Вінниці від 26.05.2021р.

  Прошу Вас, повідомити про результати розгляду та прийняття рішення стосовно моеї заяви від 31.05.2021 р.

  З повагою, З.Д.


 • 09 червня 2021
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доносимо до вашого відома, що фасад та балкони будинку по проспекту Коцюбинського 30, знаходяться в аварійному стані.  Маємо прохання посприяти у вирішені проблеми, щодо ремонту аварійних балконів та фасаду, котрий чи не кожен місяць піддається руйнуванню та обвалюється на тротуар.  Проспект Коцюбинського - одна з найголовніших артерій міста, яка з'єднує залізничний вокзал та найбільші ринки міста з центром. Як відомо, у 2022-23 роках планується капітальний ремонт проспекту.  А що на рахунок житлової інфраструктури? Чи будуть займатись ремонтом фасадів будинків,  які в прямому сенсі слова можуть вбити або травмувати перехожих. На неодноразові звернення до обслуговуючої організації (МКП УК Замостя),  мешканці отримують лише одні відмови,  а конкретні дії,  щодо унеможливлення обвалення та ремонту балконів та фасаду відсутні (окрім одноразового випадку, коли робітники на крані збивали відшаровану штукатурку). Додатково повідомляємо, що в зазначеному будинку в більшості проживають малозабезпечені люди та пенсіонери,  які не мають можливості за власні кошти здійснити ремонт балконів та фасаду при приквартирних ділянках.  Також,  просимо звернути увагу на таке звернення 7-річної давності на рахунок ЖЕКу №5 (такі ж самі повноваження у "Міського комунального підприємства «Управляюча компанія «Замостя»»"), яке вже давно не проводить ремонти фасадів - https://www.vmr.gov.ua/Lists/CitizenAddressResponses/DispForm.aspx?ID=1873

 • 09 червня 2021
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Доброго дня! Прошу провести санітарну обрізку та зрізання аварійних дерев біля будинку Пирогова 81. Є аварійне високе дерево з великим кутом нахилу на будинок.

 • 08 червня 2021
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  ​Доброго дня. 28 травня мною було надіслано усі необхідні документи для призначення субсидії, яку отримувала і до цього. Все заповнила і надіслала заказним листом Укрпоштою. Відслідковуючи за номером накладної бачу, що лист надійшов до адресата 31 травня. Але хвилююся, чи все добре, чи буде призначено субсидію. Не знаю як і де тепер перевірити стан справи. 

  За квітень гроші по субсидії на пошті не отримала, бо лежала в лікарні. Сподіваюся, вони надійдуть цього місяця. 

  Підкажіть, будь ласка, у кого дізнатися, чи все гаразд з документами, які я надіслала. Завчасно вдячна.

 • 08 червня 2021
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Доброго дня. Надзвичайно вдячна за оперативну роботу за зверненнями! Приємно вражена. Не минуло доби, як звернулись до Вас із заявою щодо бездіяльносты Бокуд 1, як майстер, що протягом місяця не звертав увагу на проблему, все таки знайшов час і вийти до квартири і затефонувати мені з погрозами. Він бачите не згоден, що він бездіє і криком повідомив мені, що  складе на мене протокол і притягне до адмін. відповідальності і що замінювати труби маю я( на має здивування,  як виявилось!!!), щоб не було  протікань... Питання в іншому,  а для чого тоді Бокуд, за що комунальні платежі отримують??? Це якийсь оброк??? Більш того, майстер повторно вимагає доступу в квартиру, але по цьому питанню він вже все оглянув місяць тому! І ми домовились, що роботи проведуть з боку підїзду, оскільки місце протікання не відоме і знаходиться ближче до панелі перекриття. Але ні, все це робиться для того, аби мене наказати за скаргу! І час для огляду призначається такий, коли я на роботі і це майстру відомо, проте це робиться умисно!  Я прошу вжити заходів і припинити, це середньовіччя з погрозами, оброками і поборами і примусити Бокуд 1 зробити свою роботу, за яку вони авансом щомісяця  отримують плату. Для цього присутністьмешканців квартири не потрібна!! Я маю робити свою роботу , а Бокуд 1 свою!