• 16 лютого 2020
  Звернення до:
  Варламов Михайло Васильович
  Директор департаменту , Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

  ​​Доброго дня, звертаюсь до Вас із проблемою мікрорайону Хутір Шевченка і в особливості вулиці Цимлянської. У нас настільки низька напруга електроенергії, що не працює окрема побутова техніка . Заміри фіксують 200-217 В .Неодноразові звернення до диспетчерскої служби МЕМ до очікуванного результату не призвели..  Прошу Вас від імені усіх мешканців, допоможіть вирішити дане питання, та забезпечити мікрорайон якісною електроенергією, адже оплата ведеться за "продукт" ,що має відповідати встановленим державним нормам.

 • 16 лютого 2020
  Звернення до:
  Варламов Михайло Васильович
  Директор департаменту , Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

  Шановний Михайле Васильовичу, прошу Вашої допомоги у вирішені неправомірних нарахувань комунальним підприємством "ВінницяОблТеплоенерго" коштів за місця загального користування  кожного місяця. У нашому будинку вони просто відсутні, у нас не опалюється підїзд.  У мене індивідуальне опалення, кришу утеплили я проживаю на 5 му поверсі . централізоване опалення залишилося лише на першому поверсі. стояк відрізаний у підїзді не опалюється. Прошу створити комісію і перевірити провомірність нарахувань, та пояснити чому першому та другому підїздам будинку по вул. Якова Гальчевського 62, плата за опалення не нараховується.

 • 15 лютого 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​15.02.2020 о 16:30год., в трамваї борт.номер 331 м-ту 6, я в черговий раз виявив обман споживачів. В салоні виввшані інформаційні постери про безкоштовний Wi-fi доступ до інтернету. Проте ця функція не була справна, тобто належно не працювала, що є систематичний станом в муніципальному транспорті КП"ВТК".

  Таким чином є необхідність, враховуючи загальну кількість повідомлень на тел. Цілодобової варти, про несправність, неробочий стан, WI-FI обладнання в транспорті КП "ВТК", винних посадових осіб, притягти до юридичної відповідальності. Розглянути питання позбавлення премії найнятого керівника КП "ВТК". Негайно зняти інформаційні постери про безкоштовний Wi-Fi в муніципальному транспорті КП "ВТК.

  Перевірку скарги, її розгляд, провести за моєї участі. Відібрати відповідно, пояснення в керівника КП "ВТК". З матеріалами скарги ознайомити мене під розпис. Про стан функціонування безкоштовного Wi-fi у муніципальному транспорті довести інформацію до громадськості публічно, прощо повідомити мене з надання посилання, доказами. Відповідь надати в т.ч. на ел.скриньку.

 • 15 лютого 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Добрый день.Обращаюсь к Вам с надеждой на помощь!От всех жытелей дома пл.Гагарина 4.Наш дом относиться Винницаоблтеплоенерго и в этом году просто ужас сколько нам надо платить за тепло.У нас стоит щетчик и подачу держым на минимуме.Это хорошо что теплая зима!Но все равно нам получаеться очень дорого платить 45-49гр за м2.Хотя и была скидка в январе 18%,а феврале 15%.У нас на дом идет 2 Г/кал в сутки ,а 1Г/кал в ВОТЕ стоит 2149.92.Мы уже обращались с прозьбой что бы нас передали в Винницямиськтепло,хотя там и надо платить целый год,но всеравно выходит на много дешевле!И разница даже в зимний периуд по цене 1Г/кал почти на 800гр меньше.Надеемся на Вашу помощь!!!Зарание спасибо.

 • 15 лютого 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Шановна Галина Анатоліївна! 14 лютого на муніципальному телеканалі ''Віта'' вийшов сюжет про так звані ''аквамати'', які встановлені по всьому місту. В даному сюжеті наводяться дані лабораторних досліджень якості води які, звісно, не ідеальні. Наприкінці сюжету журналіст навідалась до Ірини Односталко, начальника вінницького управління держпродспоживслужби, яка стверджує, що їм невідомо, хто здійснює господарську діяльність з продажу води, та найголовніше - держпродспоживслужба не проводила аналіз води. Також їм невідомо, чи дотримуються санітарних орм в самих ''акваматах''. Оскільки питання якості питної води стосується здоров'я вінничан, прошу звернути увагу на дану ситуацію, визначити чому ''аквамати'' встановлені без погодження держпродспосивслужби, та провести заходи для того, щоб якість води контролювалась та відповідала стандартам питної води. 

 • 15 лютого 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​після того як я звертався неодноразово в такі установи: Вінницькі ЗЕМ, Вінниця обленерго, неодноразові скарги на урядову гарячу лінію - ситуацію не вирішено, письмової відповіді я не отримав хоча термін в 15 днів вже перевищено неодноразово.

  Справа у тому що, я проживаю з родиною (я, жінка, дитина) в с. Агрономічному, масив науковий, у нас є величезна проблема з світлом, відключення відбуваються систематично та ще й в зимовий період при тому що,  альтернативої енрегії немає, ми залежимо повністью від електроенергії, звісно я як чоловік потурбувався про те щоб в такому випадку моя родина почувала себе комфортно і жінка та дитина не страждали я придбав та встанонивив генератор для забезпечення будинку електроенергією. Тим не меньше, в даному випадку систематичні відключення світла є незаконними в зимній період і можуть нести пряму загрозу життю та здоров'ю людей проживаючих у ньому. Ще хочу звернути увагу на те що, підключення світла коштувало неприпустимо великих коштів та в цьому я вбачаю признаки корупції, за підключення 10кВт я заплатив близько 100тис. гривень, що, вважаю є незаконним, але так як звернутись немає до кого щодо підключення, тому, що, після неодноразових звернень мені було відмовлено і потрібно було все робити через "своїх" людей - у даному випадку "своїх" я маю на увазі "їхніх".

  Хочу особисто поспілкуватись з міським головою Сергієм Моргуновим та розповісти йому в деталях всі проблеми. Надіюсь що моє звернення потрапить до голови та він мене запросить мене на співбесіду.


  Дякую,

  З повагою,

  Сергій.

 • 14 лютого 2020
  Звернення до:
  Варламов Михайло Васильович
  Директор департаменту , Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

  ​Інформаційний запит

  Прошу надати наступну інформацію по комунальному підприємству "ВТК:

  1) ПІБ керівництва відділу експлуатації автопраку, тролейбусного, трамвайного депо, із вказівкою посад.

  2) ПІБ керівництва відділу безпеки руху "ВТК", із вказівкою посад.

  3) Відомості про нараховану й виплачену заробітну плату вище вказаних осіб за період з 01 вересня 2019 року по дату відповіді.

  4) Відомості про нараховану й виплачену заробітну плату керівнику КП "ВТК" за період з 01.01.2019 року по дату відповіді.

  Відповідь надати на ел.пошту й по можливості продублювати на ел.пошту.


 • 14 лютого 2020
  Звернення до:
  Варламов Михайло Васильович
  Директор департаменту , Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

  ​Інформаційний запит

  Прошу надати наступну інформацію по комунальному підприємству "ВТК:

  1) ПІБ керівництва відділу експлуатації автопраку, тролейбусного, трамвайного депо, із вказівкою посад.

  2) ПІБ керівництва відділу безпеки руху "ВТК", із вказівкою посад.

  3) Відомості про нараховану й виплачену заробітну плату вище вказаних осіб за період з 01 вересня 2019 року по дату відповіді.

  4) Відомості про нараховану й виплачену заробітну плату керівнику КП "ВТК" за період з 01.01.2019 року по дату відповіді.

 • 14 лютого 2020
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  ​Доброго дня. Прошу надати роз'яснення стосовно надання пільг на проїзд дітям з багатодітних сімей. 

  Законом України «Про охорону дитинства» встановлений перелік  пільги для багатодітних сімей, зокрема безоплатний проїзд усіма видами міського пасажирського транспорту (крім таксі), автомобільним транспортом загального користування в сільській місцевості, а також залізничним і водним транспортом приміського сполучення та автобусами приміських і міжміських маршрутів, у тому числі внутрішньорайонних, внутрішньо- та міжобласних незалежно від відстані та місця проживання .

  Моя донька Хмельницька Ярослава Юріївна 2008р.н. навчається в Лука-Мелешківській школі мистецтв, змушена щодня платити за проїзд в Лучанському, Прибузькому чи Тиврівському автобусі. Водії відмовляються провозити її по посвідченню, погрожують висадити з автобуса в разі несплати. Як діяти в такій ситуації?

  З повагою, Юрій. 

 • 14 лютого 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Ми багатодітна родина - «переселенці». До 26 травня 2014 ми мешкали в м. Донецьку в районі аеропорта. Під час бойових дій, ми були вимушені покинути свою домівку, та шукати притул на теріторіі України. Зараз ми мешкаєм в селі Чечелiвка Гайсинського р-ну, в арендованому житлі. Перша дитина навчається в університеті, другий - випускник школи, та майбутній студент. Третій - школяр.
  Зараз наше житло напівзруйноване. Повернутися нам не можна, та і нема сенсу. Вже шостий рік ми так і живемо - все «тимчасове». Особисто я, втратив роботу. Запити до державних органів, громадських організацій... привели нідочого. Ніхто не хоче займатись питанням житла для «переселенців». Що до нас, особисто, то ті доходи, що ми зараз маємо, нам ледве вистачає на отримання багатодітної родини, і придбати особисте житло ми неспроможні. 
  Я звертаюсь до пана Сергія Анатолійовича за допомогою. 
  Зверніть будь ласка увагу на таких як ми. Вирішіть, будь ласка, це питання. Ми ті, які дійсни постраждали. Шостий рік ми чекаєм від влади допомоги. 


 • 14 лютого 2020
  Звернення до:
  Варламов Михайло Васильович
  Директор департаменту , Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

  ​Каждый день отовсюду мы слышим о снижении цен на отопление,а по факту каждый месяц цена растет,получить объяснение невозможно ни от кого.Тариф за последние три месяца:2,08+32,73;2,08+35,52;2,08+42,43.Как такое возможно???Что происходит,дайте объяснение.Зимы нет,балконы открыты.За что мы отдаем деньги??? • 14 лютого 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Міському голові

  Сергію МОРГУНОВУ

  Україна, 21100, м. Вінниця, вул.

  Соборна, 59

   

  Татунька Валерія Григоровича

  Україна, 21009, м. Вінниця, вул.                А. Янгеля, 58 кв.103

  т. 067-77-95-192

   

  З А Я В А

   

  Шановний пане Сергію !

   

  05.07 2005 року Вінницька міська рада рішенням №1307 надала дозвіл на складання проекту відведення земельної ділянки №844 для будівництва багатоповерхового будинку за адресою м. Вінниця вул. Київська, 38 для ТОВ "Вінницяміськбуд". Архітектурно-планувальне завдання від 06.10.2005 № 181 підписали архітектор Замостянського району Кириленко В.Г. та заступник начальника управління, начальник відділу міського кадастру Левошко В.В., а затвердив завдання начальник управління містобудування і архітектури Царенко С.О.

  В характеристиці земельної ділянки, в п.8 планувальні обмеження вказана інформація про наявність моєї приватної земельної ділянки, яка ніби оформлена не належним чином. В розділі містобудівні вимоги п.15 проекту зазначено про демонтаж самочинного гаража гр. Татунька В.Г.

  Вінницька міська рада від 19.07.2005 за №04-310-3048 надала дозвіл на відведення земельної ділянки в натурі, відповідно був виготовлений акт від 05.08.2005 про обстеження земельної ділянки для ТОВ "Вінницяміськбуд" за адресою м. Вінниця вул. Київська, 38. В п.6 акту суміжні користувачі не вказана моя приватна земельна ділянка. Акт підписали начальник управління містобудування та архітектури м. Вінниці (Царенко С.О.), начальник регіональної екологічної інспекції (Герус Д.П.), головний санітарний лікар м. Вінниці (Сорочан О.П.), підпис не поставив лише начальник управлінням земельних ресурсів (Гончар О.В.)

  У висновку Вінницької регіональної екологічної інспекції від 23.08.2005 №32-3/308 в п.13 також не вказана моя приватна земельна ділянка.

  22.02.2006  виготовлено висновок комплексної державної експертизи ДП Вінницька ОС Укрінвестекспертиза №150-2/06 стосовно проекту на будівництво багатоповерхового будинку в якому не виявлено наявних порушень.

  При неодноразових зверненнях до ДАБК УМіА стосовно порушень протипожежних норм (розривів) між моєю приватною земельною ділянкою з цільовим призначенням під гаражну споруду відповідь від начальника міської інспекції ДАБК УМіА Нахтмана Є.В. була завжди однакова – відхилень від проектної та дозвільної документації не встановлено.

  Таким чином, чиновники ВМР порушили мої права гарантовані ст. 41 Конституцією України "Ніхто не може бути протиправно позбавлений права власності. Право приватної власності є непорушним", а також вимоги нормативно-правових актів ДБН 360-92**. Багатоповерховий будинок збудований та введений в експлуатацію в супереч порушень  вимог ДБН 360-92**. В результаті допущених порушень протипожежний розрив між гаражною спорудою і збудованою багатоповерхівкою менше 2,5 метрів. Процедурою опитування на погодження меж із сусідами земельних ділянок під забудову багатоповерхівки було цинічно знехтувано.

  04.07.2018 я, був у Вас на особистому прийомі із заявою щодо вирішення питання про рівноцінний обмін, "міни" моєї приватної земельної ділянки з цільовим призначенням для установки гаражної споруди, державний акт на право приватної власності на землю ВН №2/232 від 10.09.2001, індекс витягу №19460655, виданий Вінницьким обласним об'єднаним бюро технічної інвентаризації технічний паспорт на гараж за адресою вул. Київська, 38, виготовлений 17.01.1994 та виданий мені у відповідності до прийнятого рішення.

  Зрозумівши очевидність допущених порушень вимог ДБН 360-92** Вінницька міська рада прийняла рішення №2143 від 11.11.2008 року підписане Гройсманом В.Б. "Про розгляд протесту прокурора м. Вінниці на п.6 рішення виконавчого комітету Вінницької міської ради", "Про вилучення і передачу земельних ділянок громадянам у приватну власність" від 28.05.1998 №629. Судові тяжби тривали понад 6 років, але приватна власність, земельна ділянка залишилась за мною – непорушною.

  Я прагну здійснити рівноцінний обмін своєї приватної земельної ділянки з цільовим призначенням на іншу, вільну земельну ділянку в межах території кварталу, з протилежної сторони багатоповерхового будинку за тією ж адресою вул. Київська, 38, яка належить територіальній громаді міста Вінниці на правах комунальної власності.

  За результатами розгляду моєї заяви на особистому прийомі, Ви дали доручення директору департаменту земельних ресурсів Кушнірчуку С.А. підготувати відповідні документи та надати дозвіл на встановлення безкоштовного земельного сервітуту на рік (до 23.08.2019) щодо мого користування земельною ділянку в межах кварталу за адресою м. Вінниця, вул. Київська, 38А для встановлення металевої гаражної споруди.

  Вінницька міська рада від 23.08.2018 р. № 1306 прийняла рішення укласти договір про встановлення земельного сервітуту зі мною, на земельну ділянку по вул. Київській, біля будинку №38А для будівництва індивідуального гаража (розміщення металевого гаража) терміном на 1 рік.

   У відповідності до рішення був укладений договір про встановлення земельного сервітуту від 01.10.2018 №1217/10-18 між Вінницькою міською радою в особі секретаря Яблонського П.В. та мною, з терміном дії до 23.08.2019 року.

  Я реалізував договірні умови щодо встановлення металевого гаража на земельній ділянці площею 0,0020 га, кадастровий номер: 0510100000:01:035 __ по вул. Київській, біля будинку №38А у відповідності до Договору від 01.10. 2018 №1217/10-18.

  06.09.2019 за № Т-01-72223/01-37 отримав відповідь від департаменту земельних ресурсів ВМР на моє звернення щодо укладання договору обміну земельними ділянками, "міни" – мені запропоновано звернутись до Центру адміністративних послуг "Прозорий офіс" ВМР з заявою про продовження терміну договору земельного сервітуту від 01.10.2018 №1217/10-18.

  Директор департаменту земельних ресурсів Кушнірчук С.А. не вважає за доцільним реалізувати попередню домовленість, яка 04.07.2018 Вами була погоджена, щодо обміну земельними ділянками по закінченню терміну сервітутного землекористування.

  02.10.2019 я, був на особистому прийомі у заступника міського голови Матусяка С.В. продемонстрував завізований ним проект від 03.11.2016 № Т-01-77616/10010 попереднього договору "міни" приватної земельної ділянки за адресою вул. Київська, 38 на іншу, який документально по теперішній час не укладений. На питання до директора департаменту земельних ресурсів Кушнірчука С.А. чому ситуація не вирішена, останній дав наступні пояснення:

  1. Відстань між металевою гаражною спорудою і існуючою багатоповерхівкою (протипожежний розрив) не відповідає вимогам державним будівельним нормам (ДБН) – 10м. (але відстань від багатоповерхового будинку по вул. Київській №38А до змонтованого металевого гаража - в реальності складає 8,5 м., а у вимогах п.7.50 ДБН 360-92 зазначено, що відстань від гаражів I і II ступенів вогнестійкості до житлових будинків не може бути  менше 7,5 м., а є 8,5 м.). Тобто порушення вимог ДБН відсутні.

  ДБН 360-92 діє з 1993 року і до сьогодні, він чинності не втратив. І навіть з 01.10.2019 року — з набранням чинності ДБН Б.2.2-12:2019, ДБН 360-92 діє в частині, яка не суперечить вимогам нового ДБН Планування та забудова територій.

  2. Ніби межі не погоджені з сусідами - мною була подана до комісії міської ради по встановленню безкоштовного земельного сервітуту копія заяви від сусідки по межі Пшегорської І.А., яка не заперечувала щодо установки гаражної споруди.

  Департаментом правової політики та якості (ДППтаЯ) міської ради зроблено дві публікації в газетах №43 від 13.10.2017 та №48 від 17.11.2017, а також на сайті міської ради про запрошення до громадських слухань та обговорень щодо розміщення гаражної споруди біля багатоповерхівки на вільну земельну ділянку, яка належить територіальній громаді міста Вінниці на правах комунальної власності. В листі ДППтаЯ міської ради на №Т-01-88746 від 11.09.2017 зазначено, що мешканці багатоповерхівки Київська №38А не виявили бажання брати участь у громадських слуханнях, яке виносилось на обговорення і вони не є учасниками процесу, так як купували готові квартири і питання обговорення їх не стосується.

  Співвласники багатоповерхового будинку (СББ) по вул. Київській №38А не мають позитивного комплексного висновку державної експертизи на прибудинкову територію (інвентарна справа, акт на право власності чи користування земельною ділянкою та акт прийняття в експлуатацію, план зовнішніх мереж, тощо), що долучається до генерального плану населеного пункту, відповідно до вимог ст.1 Закону України "Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку", ст.42 Земельного Кодексу України "Земельні ділянки багатоквартирних жилих будинків" та Закону України "Про приватизацію державного житлового фонду".

  Тому, Вінницька міська рада, якій належить вільна земельна ділянка, на правах комунальної власності територіальної громади міста Вінниці може вирішити питання про обмін земельними ділянками, щоб залагодити, усунути порушення, які були допущені в минулому працівниками структурних підрозділів Вінницької міської ради .

  В листі департаменту земельних ресурсів міської ради від 16.11.2018         № Т-01-104692/01-37 зазначено, що згідно інформації Державного земельного кадастру земельну ділянку з кадастровим №0510100000:01:035:0060 по вул. Київській №38А було передано в оренду "ТОВ Вінницяміськбуд" на підставі рішення міської ради від 29.09.2005 №1434 на 2 роки 6 місяців. Рішення щодо відведення співвласникам багатоповерхового будинку (СББ) по вул. Київській №38А земельної ділянки Вінницькою міською радою не приймалось. Тобто підстав претендувати мешканцям будинку (СББ) по вул. Київській №38А на вільну земельну ділянку, яка належить територіальній громаді міста Вінниці на правах комунальної власності не має, а тому погодження меж для проведення обміну земельними ділянками є безпідставним.

  Вінницька міська рада 23.08.2018 р. № 1306 прийняла рішення укласти договір про встановлення земельного сервітуту для монтажу металевої гаражної споруди на вільну земельну ділянку, яка належить територіальній громаді міста Вінниці на правах комунальної власності і під виданий дозвіл мною був замовлений та виготовлений кадастровий план земельної ділянки за адресою вул. Київська, 38А міським комунальним підприємством "Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури".

  Для вирішення питання щодо договору про встановлення земельного сервітуту для гаражної споруди на вільну земельну ділянку, я витратив кошти на договір підряд №940/3-2018 від 21.11.2018, на виконання земельних робіт, виготовлення, складання кадастрового плану земельної ділянки за адресою вул. Київська, 38А (виготовленого міським комунальним підприємством           "Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури") під монтаж металевої гаражної споруди, тому

   

                                             ПРОШУ:

  1. Надати мені у приватну власність земельну ділянку площею 0,0020 га, кадастровий номер: 0510100000:01:035 __ по вул. Київській, біля будинку №38А розташовану в межах вулиць Київська-Академіка Янгеля-Стрілецька-Ширшова в м. Вінниці, яка належить територіальній громаді міста Вінниці на правах комунальної власності, через укладання договору міни на здійснення обміну земельної ділянки, котра знаходиться в межах території кварталу, яка належить мені на правах приватної власності, з цільовим призначенням, для установки і обслуговування індивідуального гаража, розташованої по вул. Київській, 38 в м. Вінниці, площею 0,0025 га, технічний паспорт на гараж від 17.01.1994, державний акт ВН №2/232 від 10.09.2001р., кадастровий номер 0510100000:01:035:0175, реєстраційний номер об'єкту нерухомого майна 321436705101; рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень від 24.03.2014р. за індексним номером №19460655.

  2. У зв'язку із викладеним вище, прошу розглянути мою заяву, дати доручення відповідним службам ВМР для вирішення мого звернення по суті, а також надати мені письмову відповідь по прийнятому рішенні за вказаною адресою.

   

   

  З повагою                                                                        Валерій Татунько

  13.02.2020

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

 • 13 лютого 2020
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​В зв'язку з ліквідацією ГО "СТ"Підлісне" (Код ЄДРПОУ 26245153)від 12.11.2019 без правонаступника та згідно закону "Про громадські об'єднання", прошу терміново розпочати прискорену процедуру визнання майна ( лінії електропередач, опори, трансформаторні підстанції 546 і 935) безхазяйним,з подальшим зарахуванням даного майна в Комунальну власність міста Вінниці, з метою уникнення електричного колапсу на даній території м.Вінниці

 • 13 лютого 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  На території м. Вінниця функціонувала ГО “СТ “Підлісне”, Код ЄДРПОУ 26245153, яка припинена 12.11.2019. В свою чергу повідомляємо Вас про те, що на даній території без відповідно визначеного власника розміщене майно у виді: двох трансформаторних підстанцій, ТП №546 і ТП №935,стовпів і ліній електропередач.

  Прошу Вас розглянути питання щодо взяття на облік вказаного майна, як безхазяйні речі, в порядку встановленому статтею 335 Цивільного Кодексу України.


 • 13 лютого 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Шановний Сергій Анатолійовичу!

  Прошу Вас надати доручення провести комісійне обстеження зелених насаджень на нашій прибудинковій території із залученням представників будинку.

  З метою запобігання виникнення можливих аварійних ситуацій просимо сприяти подальшому видаленню аварійних дерев або санітарній обрізці.

  Деякі дерева вже знаходяться в аварійному стані і несуть загрозу мешканцям будинку. 

  Про дату комісійного обстеження прошу повідомити мене заздалегідь.

  Дякуємо 


 • 13 лютого 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний Сергій Анатолійович. Звертаюся до вас від імені мешканців мікрарайону "Хутора Шевченка". Що до ремонту доріг у нашому мікрорайоні . Це повний жах.По вулицях Гайдамацький та Ушинського . Дороги взагалі вже немає одні ями та болото . Ні проїхати ,ні пройти не можливо. По даних вулицях ремонту не було дуже давно . Прийміть міри . Дякую за розуміння.

 • 13 лютого 2020
  Звернення до:
  Варламов Михайло Васильович
  Директор департаменту , Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

  ​Доброго вечора.

  Ні в одну структуру мені не доводилось так писати, просити, щоб нарешті звернули увагу на болюче питання. Це не лише принизливо, але й неприємно. 

  На сьогодні 13 лютого, напруга 170. Обіцянки допомогти вирішити питання, на жаль, залишились обіцянками. Змінюється все в світі, навіть погодні умови, окрім сталої критично низької напруги у моєму будинку. Невже мої звернення не псують всю статистику відділу? Допоможіть вирішити проблему і я нарешті перестану писати ці принзливі для мене листи.  

  Так багато думок з приводу цієї ситуації, але поки що промовчу )

 • 13 лютого 2020
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

                                                                                                                Заступнику міського голови 

                                                                                                                 Виконавчого комітету

                                                                                                                 Вінницької міської ради

                                                                                                                 Форманюку Миколі Вікторовичу

                                                                                                                 уповноваженого по буд. №1,

                                                                                                                 по вул. Івана Шиповича

                                                                                                                 Худа Петра Степановича

   

   

  Шановний, Микола Вікторович!

   

    Звертаюся до Вас від імені мешканців, проживаючих по вул. Івана Шиповича, буд №1 з проханням нагального вирішення проблеми, яка виникла в останній час і набула катастрофічних наслідків.

  Як Ви знаєте, за останні 5-6 років кількість легкового транспорту у нашому місті збільшилася у кілька разів,  але інфраструктура доріг майже не змінилася з різних,  в більшості, з об'єктивних причин. Мешканці нашого будинка, а також будинків №10, №3, буд. №30 по вул. Театральній, буд. № 23 по вул. Хлібній потерпають від «нашестя» легкових автомобілів у часи пік: з 8.00 -10.00, 12.00-14.00, 17.00-19-00 під вікнами наших будинків. Справа в тім, що це не дороги автомобільного користування, а пішохідні дороги і доріжки без тротуарів, ширина яких складає 4-5 метрів, які знаходяться на нашій прибудинковій території.

  В час пік автомобілі, яким потрібно перетнути вул. Соборна в бік «київського» мосту скупчуються по вул. Театральній від вул. Соборної до самого верху – перехрестя вул. Льва Толстого, Артинова та Гоголя. Виїзд з вул. Хлібна направо по вул. Соборній заборонено дорожнім знаком. В'їзд на вул. Соборну від площі Гагаріна теж заборонено знаком з 6.00 до 22.00. А перехрестя вул. Соборної, яка є головною згідно ПДР, з вул. Театральна не регулюється. От із єдиної другорядної дороги – вул. Театральної виникає черга на 300-400 метрів…

  Але ж ми українці кмітливий народ. Тому найбільш кмітливі роблять «хід конем» - вони звертають з вул. Гоголя на Хлібну і дворами їдуть поміж будинків по вул. Хлібній, 23, Шиповича, 1, 10, 3 і виїжджають на Соборну біля Торгового університету. Такий же маневр роблять деякі кмітливі, але вже з вул. Театральної, звертаючи між буд. №30 и № 24 («Тамеро»), бо не хочуть стояти в черзі, і також проїжджають, оминаючи наш будинок № 1 по вул. Івана Шиповича вже з 2-х сторін, і тим же шляхом виїжджають на верх на Соборну. Тож сотні машин на годину проїжджають повз наш та інші вище згадані будинки по вузьких  пішохідних доріжках. В нашому будинку позбивали на кутах водостічні труби, а навпроти буд. №10 зім'яли вже нову трубу, яка «захистила» собою газову трубу середнього тиску нашого будинку. С того ж боку, навпроти буд №10 вікна наших мешканців 1-го поверху знаходяться майже на рівні землі. В цих помешканнях через вікна – шум, пил, бризки води і снігу на вікнах і стінах…

  Тож безпека наших дорослих, дітей, інвалідів, пенсіонерів знаходиться під постійною загрозою, бо цими дорогами ми ходимо на роботу, до школи, в магазини, виносимо сміття. Більш того, подвір'я між домами №1 і №10 не має штучного освітлення (там нема ліхтарів), що ще більше порушує безпеку наших мешканців в темний час доби.

    Звертаюсь до Вас і так розвернуте викладаю суть проблеми не тільки через біль від цієї проблеми, а й через бажання скорішого її вирішення.

    З свого боку наважусь запропонувати кілька варіантів вирішення цієї проблеми.

  Перший варіант, найбільш радикальний, але найбільш дешевий и простий, до якого схиляються більшість наших мешканців, це вмонтувати 2 стовпчика на анкерах трошки нижче колодязних люків на перехресті вул. Івана Шиповича і пров. Кам'янецький. Так як це зроблено по всьому місту.

    Але цей варіант не вирішує загальної проблеми громади нашого міста, а саме проблему нормального автосполучення між частинами міста по різні сторони від вул. Соборна. Тому хочу запропонувати другий варіант.

  Другий варіант, по кроках.

  1. Відкрити проїзд по вул. Соборна від площі Гагаріна до перехрестя вул. Соборна і вул. Театральна. Так як це давно зроблено в зворотньому напрямку.
  2. Встановити знак – обмеження швидкості 40 км./год на цьому відтинку.
  3. На перехресті вул. Соборна і вул. Театральна встановити світлофор з програмуванням, який би враховував завантаженість (провести хронометраж) в час пік.
  4. Встановити світлофор (як варіант) перед пішохідним переходом на перехресті вул. Соборна і вул. Хлібна з відображенням перехід  для дітей (до школи №2).
  5. Зняти забороняючий знак для повороту направо на перехресті вул. Хлібна і вул. Соборна.

   Що нам дає другий варіант?

  По-перше, ми розвантажуємо у час пік одно смугову дорогу по вул. Театральна, бо тепер відкриті шляхи також і через вулиці: Соборна (3 смуги), Хлібна (2 смуги).

  По-друге, ми розвантажуємо вул. Івана Шиповича.

  По-третє, ми гарантовано розвантажуємо і прибудинкові доріжки біля будинків №1, №10, №3 по вул. Івана Шиповича, буд. №23 по вул. Хлібній, буд. № 30 по вул. Театральна, тому що після цього більше не має сенсу їздити «заячими стежками».

  В-четверте, і саме головне, ми забезпечуємо безпеку наших громадян, проживаючих у цій частині нашого міста!

   

  Шановний, Микола Вікторович, ще раз вибачте за настілки розвернуте звернення.

   

  Гарного дня та наснаги на благо громади нашого міста!

  З повагою, уповноважений

  по буд. №1, по вул. Івана Шиповича,

  Худа Петро Степанович!     

   

  13.02.2020 р.

                                  

   


 • 13 лютого 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Запрошуємо керівництво міста на житловий масив "Підлісне" (колишні дачі) для розгляду проблем масиву і в подальшому напрацювання дорожньої карти по їх вирішенню. Готовий організувати мешканців масиву для зустрічі з Вами. 

 • 12 лютого 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Звертаюсь до Вас від імені мешканців м-ну "Академічний". Так як в нашому м-ні є проблема з транспортом, багато його мешканців вимушені ходити через провулки Гніванського шосе хто на тролейбус, хто на 16 автобус і т.д. Але ці провулки, а саме 3,4,5,6 закриті для вільного проходу громадян. Для прикладу два мешканці 4 провулку Гніванського шосе Саволюк П. та Слепченко Н., щоб перекрити цей провулок, взагалі пішли хитрим шляхом-встановили на прохід Земельний сервітут, хоча в його обмеженнях не вказано, що забороняється право проходу. Як можна було міській раді дозволяти укладати такий договір, в якому не враховані конкретні потреби людей, а саме вільного проходу через територію загального користування!? Адже згідно нормам ВУЛИЦІ, ДОРОГИ,ПРОВУЛКИ, ПРОЇЗДИ, ПІШОХІДНІ ДОРІЖКИ і т.ін. є ТЕРИТОРІЯМИ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ!!!           Тому Просимо Вас шановний мер м. Вінниці зробити все належне для вільного проходу громадян через провулки Гніванського шосе згідно законів України.

 • 12 лютого 2020
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Доброго дня Володимир Миколайович,  звертаюсь до вас,  як голова ОСББ з проханням допомогти нам розібратися хто за що відповідає. Проблема полягає в тому , що восени по нашій заявці на ВМР обрізали дерева на прибудинковій території і великі стовбури забрали , а гілля залишили нам. Питання: що робити нам , куди цого дівати ? На мусор не можна Жек забороняє хоча ми платимо за прибирання сміттєвої площадки Жек №12 , " Ековін" забирав листя  просили забрати теж  не забрали , бо не можна. Сьогодні прийшла муніципальна поліція і виписала припис за це , дали строк до понеділка бо буде штраф. Підскажіть до кого звертатися з приводу цього питання?

 • 12 лютого 2020
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Шановний Микола Вікторович!

  Дякую Вам від імені всіх членів ВОТГ - мешканців будинку №2 по вулиці Гоголя в місті Вінниця - за увагу до їх потреб та своєчасне та якісне вирішення питання по обрізці старого (більше 60 років)  плодового дерева на прибудинковій територій, яке було здійснено сьогодня, 12.02.2020 року. 

  З повагою та надією на плідну співпрацю,

  керуюча ОСН Будинковим комітетом

  Нікітюк Т.Г.

  12.02.2020 року. • 12 лютого 2020
  Звернення до:
  Шиш Олександр Володимирович
  Директор департаменту , Департамент охорони здоров’я

  Чому не можна онлайн записатись до лікаря? Коли я спитав про це сімейного лікаря вона з подивом подивилась на мене і відправила з цим питанням на рецепцію, звідти мене відправили назад до лікаря. Чому в ПЦСМД 3, що по Хмельн. шосе нічого не знають про цей сервіс, адже як написано в інтернеті, електронні кабінети пацієнтів знаходяться в єдиній електронній базі на сайті міської ради (але туди чомусь не можна зайти -Forbidden403-). Тому будь ласка проінструктуйте лікарів та наведіть порядок в онлайн записі.

 • 12 лютого 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Я вижу  у нас разговор глухого со слепым , один не видет что ему показывают, а другой не слышит что ему говорят. Вы в угоду одному дому вынуждаете целый микрорайон ходить через мусорку и по мусору и только через мусорные зловонья . Вы "обложили" мой дом со всех сторон газовыми завесами вонючими. ОСББ ж/д 49 свою мусорку сунуло нам под окна (ж/д 18 по Ратушной и ж/д 51 по Хм.ш.), идешь в другую сторону - там у пицерии в ж/д 16 ливневые лотки подключены к бытовой канализации - воняет, далее походу у детской площадки на колодце бытовой канализации вместо крышки люка стоит решетка - воняет, еще через десяток шагов напротив офиса партии "Свобода" вновь решетка на колодце канализационном вместо крышки - воняет.(Возможно офис партии "Свобода" незаконно подключен к ливневой канализации. Через газончик в сторону трамвайных путей с решетки ливневой канализации тоже воняет. В ливневую канализацию запрещено сбрасывать бытовую канализацию.)  Как нам добираться к Хмельницкому шоссе, через Келецкую? Покаместь дойдешь - весь провоняешся. Вернемся к мусорке, я не обращался по вопросу ремонта контейнерной площадки, а по вопросу что ей там не место, и не я один обратился к вам, и также получил абсолютно нелепый ответ. Мы вам про Ерему, а вы нам про Фому .Перечитайте ваш ответ А.О.Гора на Т-20-81549 от 12.09.2019 . Задача стоит в переносе, а не развороте контейнерной площадки не 90 градусов .  То что сейчас "городится" там еще хуже делает для людей, особенно для забора (вывоза) мусора. Берите план с комуникациями и выходите на место, поможем с выбором нового места. Пока не залили площадку срочно остановите все, цельную металлоконструкцию можно срезать и перенести. Это дешевле чем огораживать проход через мусорку делать в обход тратуарные дорожки, а там и велосипедные и т.д. Вам с кабинетов не видно, выходите на место и все прояснится . Ваши, как вы пишите, "відповідні" службы делают лиш бы что, не то что просят и не то что надо. Пора уже начать прислушиваться к людям.  

 • 11 лютого 2020
  Звернення до:
  Шиш Олександр Володимирович
  Директор департаменту , Департамент охорони здоров’я

  ​Доброго дня. Я хвора на плевмонія звернулась з направленням до Університетської лікарні на Коцюбинського. Мені повідомили, що треба записатись на конкретний час на рецепшегі, що я і зробила. Прийшовши через три години на час запису, я ще годину чекала поки лікар кабінету цифрової флюорографії прийме пацієнтів без черги і запису. Нагадую у мене плевмонія. То питання, а де з ця реформа і навіщо запис до лікаря?  Прошу вжити якихось заходів щодо таких лікарів. Дякую.


 • 10 лютого 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Шановний, Сергіє Анатолійовичу, прошу Вас розглянути можливість і посприяти встановленню напрямного острівця на розі вулиць Владсилава Городецького та Князів Коріатовичів. У часи пік на вулиці Городеціького створюється пробка, яка починається з вулиці Льва Толстого. Велика кількість водіїв не дотримуються ПДР на цьому перехресті та виконують поворот наліво з правої сторони минуючи затор у лівій полосі від 7 школи. Таким чином водії які дотримуються ПДР повинні чекати оскільки їх елементарно підрізають і "пробка" не зменшується. Дякую.

 • 10 лютого 2020
  Звернення до:
  Кравець Ігор Юхимович
  Директор  департаменту , Департамент капітального будівництва

  Шановний Ігор Юхимович ! Звераюсь до Вас від імені мешканців району П'ятничани з приводу проведення каналізаціі( стоків ) на П'ятничанах.  Не зрозуміло , чому на Гніванському шосе проведена каналізація та стоки а практично у центрі міста ці послуги відсутні. Прошу  надати відповідь з цього приводу та звязатись з представниками улічкому для вирішення цього питання. 

 • 10 лютого 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Доброго дня! 

  Роман Сергійович, хочу подякувати Вам, що уже другий рік біля нашого будинку, завдяки Вашій турботі та підтримці, були завезенні та висадженні дерева, а саме липа та каштан. ДЯКУЮ...

  Та все ж, хочу Вас просити, аби уже в цьому році, звичайно якщо то можливо, нам надали озеленення уже не дерев, а квітів. Візьмемо усе що дасте, та і самі висадимо. Дуже сподіваюсь на одобрення мого прохання,  та з великим нетерпінням чекаю на Вашу відповідь. ДЯКУЮ


 • 09 лютого 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний, Сергій Анатолійович, допоможіть будь-ласка ліквідувати проблеми з каналізацією по вул Некрасова 3( забилась каналізаційна труба ззовні). Аварайна бригада приїзджає, гроші з будинку знімають, а результату немає. Як приклад 8.02 була подана заявка про течу в підвалі, мені сказали, що бригада аварійна виїхала але буде вночі, я зранку 9.02 спустився в підвал і побачив, що течу не ліквідували. Я знову подзвонив на гарячу лінію міськради, мені сказали що заявка закрита в 22:35, звідки роблю висновок, що вони вкрали гроші які списали на ремонт. Наступне звернення буде до прокуратури. Прошу прийняти міри, покарати винних у бездіяльності та шахрайських діях. З повагою, Олександр.

 • 08 лютого 2020
  Звернення до:
  Григорук Людмила Анатоліївна
  Директор департаменту , Департамент правової політики та якості

  ​Добрий день. прошу відповіді на питання:  - хто відповідає за внутрішньобудинкові гарячі,холодні труби та каналізацію: ЖЕО чи власник квартири.В випадку прориву труби і затоплення сусідів знизу,хто має покривати збитки:ЖЕО чи власник квартири біля якої ця труба прорвала? -в цих трубах закінчився строк експлуатації,за чий кошт їх замінюють? -жильці будинку можуть замінити ці труби за свій кошт,але ЖЕО це не робить,бо не має спеціалістів(так у відповідь надали) і відправляє до приватних сантехніків.Але сантехніки працюють неофіційно, і не дають ніяких документів за матеріали і за виконану роботу.Як правильно оформити їх роботу,щоб мати гарантії виконаних робіт. -якщо заміна труб внутрішньобудинкових лягає на жильців(наведіть згідно якого закону,будь ласка) за що з нас знімають таку велику плату за квартиру?.Дякую.Прошу відповіді на електрону пошту.Всього найкращого.