• 24 жовтня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Шановний Роман Сергійович, звертаюсь до Вас з проханням провести ревізію по роботі "ТОВ ЖЕО-1", яке обслуговує будинок по вул. Івана Богуна 3 м. Вінниця.

  Мене звати Литвиненко Ірина Ігорівна, я явлюсь власницею квартири 25 по вул. Івана Богуна 3.

  На даний час, наш будинок обслуговується ТОВ ЖЕО (вул. Лялі Ратушної 22а), ми сплачуємо щомісячну плату за послуги управління (однокімнатна квартира 135,00грн/міс.). Але за що мають сплачувати мешканці, якщо з часів Сталіна у під"їзді не був проведений взагалі ремонт, світла у під"їзді немає, все тече коли йде дощ. Це старий дім(центр міста ),  і в ньому проживає 80 відсотків похилих людей, які не мають змогу звернутись до керівництва з цим питанням. Нажаль не можу підкріпити фото в цьому звернені, але це просто жах, я таких жахливих під"їздів ще не бачила. На скільки мені відомо одниз з пунктів послуг які має надавати  ЖЕО це - Поточний ремонт конструктивних елементів будинків, внутрішньо- будинкових систем гарячого і холодного водопостачання, водовідведення, централізованого опалення та зливової каналізації і технічних пристроїв будинків та елементів зовнішнього упорядження, розташованих на прибудинковій території ( в тому числі спортивних, дитячих та інших майданчиків). Це означає, що ЖЕКи, відповідальні за багатоквартирний будинок, повинні стежити не тільки за його технічним станом, але й за всією територією навколо нього. Так, ЖЕК зобов'язаний самостійно підтримувати двори і технічні споруди в належному стані. Двічі на рік (навесні і восени) співробітники ЖЕКу повинні проводити сезонні огляди житлових будинків. У разі необхідності, ЖЕК проводить ремонт: покрівлі; фасадів; трубопроводів на горищах і в підвальних приміщеннях; систем водопостачання та центрального опалення, їх регулювання і гідравлічні випробування; вхідних дверей в під'їзд, її утеплення.Лампочки повинні працювати на кожному поверсі в кожному під'їзді, а також при вході на вулиці. обов'язки ЖЕКу регулюються ст. 21 закону України «Про житлово-комунальні послуги». Виконавець, який порушив договір про надання послуг за плату, відповідає за це порушення, якщо не доведе наявність форс-мажорних обставин. Збитки, заподіяні невиконанням або неналежним виконанням договору про безоплатне надання послуг, підлягають компенсації. 

  Я дуже надіюсь на Вашу допомогу з вирішенням цієї проблеми в найближчий час. Буду звертатись з скаргами також до мера міста і у вищі інстанції. Дякую за розуміння, чекаю відповідь.


 • 24 жовтня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний Сергій Анатолійович!

  Ми мешканці багатоповерхових будинків по вулиці Я.Шепеля 5а та 5 б,і також мешканці приватного сектора дуже просимо вас звернути Вашу увагу на стан вулиці яка веде до наших будинків.Нам соромно комусь сказати,що ми живемо в місті Вінниці,в селах біля міста дороги набагато кращі,до нас відмовляється їхати навіть таксі,водії швидкої в шоці,бояться щоб пацієнт не витримає такого транспортування.Ми не можемо взяти участь в програмі 30/70 бо на цій ділянці дороги не має житлових будинків,на ній з однієї сторони підприємства,а з іншої пустир,але кожний день по ній намагаються проїхати сотні людей,щоб доїхати на роботу,завезти дітей в дитячий садок та школу.ДОПОМОЖІТЬ!!!Щоб і ми могли відчути,що живемо в самому комфортному місті Україне,а не в сташному захалусті.

 • 23 жовтня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Уважаемый Сергей Анатольевич,вопрос с отоплением я решила самостоятельно с помощью инженера Жэо Александра,все ему рассказала о проблеме и мы вместе с ним стравили воздух из системы.Вопрос закрыт на сегодня.Желаем Вам победы на выборах,голосуем как всегда за Вас!

 • 23 жовтня 2020
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради


  ​Вітаємо Вас, шановна Оксано Василівно! 

  Пишемо Вам від батьків групи #9 КЗ "ДНЗ #57 ВМР". 

  Хочемо висловити подяку та низький уклін нашому вихователю Ірині Миколаївні Назарюк.
  Жаль, що вихователь у певну силу вагомих причин змушена покинути наших діток за крок до шкільного життя, але попри даний факт безмежно вдячні за віддану та сумлінну працю; за тепло яке дарували дітям; за велике серце та душу, що завжди відкриті для дітей; за те що сіяла "зерна" людяності у маленьких серцях наших чад, виховали почуття розсудливості не по віку, поваги до старших; за ті повчальні слова та вчинки, які наші дітки відчували та засвоїли з найменшого віку; за розуміння та увагу до кожної дитини; за індивідуальний підхід до розвитку дітей; особливо за те що завжди використовували інноваційні методи навчання; за цікавий та захоплюючий світ перебування дітей в садку; і нарешті не менш вагоме - це за терпіння та дипломатичність до батьків у будь якій нестандартній ситуації. Даний список можна було б продовжувати до безкінечності. Дякуємо за все те що навчили наших діток!!! 

  Ірина Миколаївна, як мама за власних дітей, турбувалась про наших, щоб були одягнені по погоді, щоб не змерзли чи зіпріли під час активних прогулянок, щоб були охайні та незабувала жодної хвилини про безпеку дітей. Вкладала нашим діткам знання "не по віку", вважаючи їх дорослішими, щоб у свої 3-4 роки могли б позмагатись в обізнаності із старшими на 1-2роки дітками. Інший раз були вражені відданістю своїй роботі, оскільки за 2 роки немаючи напарниці та працюючи по 2 зміни підряд зуміла вивести групу у лідери та стати зразком для наслідування колегам та молодим вихователям. Дякуємо та водночас пробачте за недоспані ночі та вкрадений час у своєї родини задля підготовки до занять нашим діткам (бо розуміємо що іншого часу небуло у Вас для цього). 

  Коли говорять, що "Вихователь від Бога", то це 100% слова про нашу Ірину Миколаївну. 

  Дітки із задоволення відвідували дитячий садочок, і дуже важко переносять відсутність улюбленого вихователя! 


 • 23 жовтня 2020
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

  ​                Яків Олександрович!

  Нещодавно мешканці пров. Архітектурний (8-пров. Гніваньського шосе), грубо порушуючи містобудівну документацію, загородили свій провулок високим бетонним парканом. Провулок вони продовжили, включивши в нього існуючу лісосмугу. При цьому було також зрубано деякі дерева, що заважали встановленню паркану.

  Але згідно ПЛАНУ ЗОНУВАННЯ МІСТА із зазначенням планувальних обмежень на використання території, затвердженого рішенням міської ради від 27.06.2019р. №1857, ця лісосмуга, що пролягає між провулками Гніваньського шосе та м-ну "Академічний" зазначена як РЕКРЕАЦІЙНА ЗОНА ОЗЕЛЕНЕННЯ ТЕРИТОРІЇ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ. Тому відповідно до цього самовільно встановлена огорожа повинна бути негайно демонтована і лісосмуга знову повинна стати територією загального користування.                                                                                                                                 Просимо Вас розібратись з цим кричущим самоуправством та покарати винних.

 • 23 жовтня 2020
  Звернення до:
  Шиш Олександр Володимирович
  Директор департаменту , Департамент охорони здоров’я

  ​У такий складний час пандемії хочу висловити подяку сімейному лікарю ЦПМСД 3 - Проценко Людмилі Василівні. Людмила Василівна чудовий і кваліфікований лікар! Під час лікування проявляє себе як професійний, компетентний і уважний лікар, і що важливо, одночасно дуже приємна і чуйна людина. Вона уважно вислуховує скарги і зважено приймає рішення щодо лікування. Готова прийти на допомогу і у позаробочий час, що в теперішніх умовах дуже важливо!

 • 23 жовтня 2020
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Велика подяка Форманюку Миколі Вікторовичу за реконструкцію доріг та комунікацій, за озеленення чудовими деревами прибудинкової території буд. 28 по вул. Космонавтів. Ми, мешканці будинку, побачили в дії принцип работи Миколи Вікторовича -"Пообіцяв - Зробив". І зробив в точно призначений ним термін.

  Дуже вдячні всім робітникам, які виконували роботи по благоустрою доріг в нашому дворі, робітникам Зеленбуду за кваліфіковану, професійну, якісну та швидку роботу.

  Мешканці буд. 28 по вул. Космонавтів


 • 23 жовтня 2020
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  Доброго дня. Пишу до Вас зі зверненням , щодо прийому дітей в садочок. Чому вранці при температурі +6 дітей приймають на вулиці ДНЗ №13? Як можна виміряти температуру на вулиці?  Чому всі діти мають мерзнути??? 

 • 23 жовтня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​над входом в первый подъезд по ул. Соборная 91 на 4м этаже жилец смонтировал с выходом из окна себе из непонятных подручных материалов, то ли склад, то ли подиум, то ли балкон... как бы то ни было, конструкция хлипкая и шаткая, никак не закрепена, несер риск и опасность для окружающих, а кроме того еще и  нарушает общий архитектурный ансабль дома: все это видно невооруженным взглядом.

  на обращения на горячую линию "Цилодобовой варты" около 12 дней назад - мне был звонок от представителя ЖЕО, но ситуация никак не решена.

  каждый день, заходя и выходя в подъезд, жильцы несут риск быть травмированными упавшими с высоты 4 этажа предметами.

  Данное обращение написано формально, чтобы зафиксировать в системе бездеятельность уполномоченных служб, а также выступать в возможных судебных заседаниях в качестве аргумента, что были неоднократные обращения граждан.


 • 22 жовтня 2020
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

  ​Шановний Яків Олександрович!  На земельній ділянці з кадастровим номером 0510100000:02:109:0010 та цільовим призначенням "03.10 Для будівництва  та обслуговування будівель ринкової структури", по вул.Сабарівське шосе 7 в зоні діючої високовольтної ЛЕП будується АГЗС "СЕНС". При цьому напевно планується навіть перенесення поворотної анкерної опори ВЛЕП. Невже це будівництво має дозволи відповідних служб та чи не порушено при цьому законодавство України? 

 • 22 жовтня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний Сергію Анатолійовичу!

  Звертаюся до вас з вимогою навести лад на виборчих дільницях, зокрема - на №051514. Вже котрий рік поспіль там плутають списки виборців. На минулих виборах, в мене двічі була вказана неправильна дата народження, а цьогоріч я взагалі не отримав запрошення на вибори за місце прописки. 

  Звернувшись на дільницю, я написав заяву про цю ситуацію, як мені було сказано - не пізніше, ніж за 5 днів до виборів (у понеділок, 19.10.2020). Також сказали пізніше звернутися в Реєстр громади - там повідомили, що до сьогодні (22.10.2020) мою заяву дільниця так і не передала.

  Тепер я маю доводити своє право голосу через суд! Зробити цього фізично вже неможливо, оскільки в мене є постійна робота. Та й чому я маю судитися за ЗАКОННЕ право проголосувати через бездіяльність відповідальних осіб?

  Наполегливо прошу вас звернути увагу на цю ситуацію і вжити негайних заходів.


  З повагою,

  Олег Анатолійович

 • 22 жовтня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Доброго дня! Шановний Сергію Анатолійовичу! Звертаємось до Вас із проблемою, яку не може вирішити підпорядкований Вам департамент житлового господарства. Щоб не описувати знову всю проблему, надсилаємо Вам копію тексту, який надсилали на Департамент та не отримали ніякої відпівіді і ніяких дій. Дуже сподіваємось, на Вашу допомогу і надіємся, що не дарма підтримуємо Вас як нашого майбутнього мера. 

   "Доброго дня, шановний Романе Сергійовичу! 

  Звертаємось знову до Вас з проханням допомогти. Справа у тому, що мешканці нашого будинку не одноразово звертались до ЖЕКу та в Ваш Департамент стосовно двух берез під вікнами наного під'їзду, які при вітрові сипляться гілками прямо на голови людям, б'ють по вікнах та особливо по балкону кв.#57, де маленькі діти бояться спати від того грохоту. До нас приїжала бригада, але дві пенсіонерки з першого та другого під'їздів не дали їм цього зробити. Ми зібрали підписи мешканців, що не заперечуємо зрізанню цих дерев та заново подали разом із заявою до ЖЕКу #6, а з відти уже передали на Ваш Департамент... Але час іде, а нічого не робиться... Вибачте, але ось на днях звалилась гідка на плече жінці-сильний забій... з нею йшов внук 4-х років... а не приведи Господь, якби впало на дитину? Чи наша влада чекає поки когось приб'є і лиш потім буде щось робитись??? Вибачте, але в нас усіх діти... і боятись випустити на двір через падаючі на голову дерева - це вже занадто. Куди нам потрібно ще звернутись,щоб нас нарешті почули????". 


 • 22 жовтня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний Сергій Анатолійович!

  З 14 жовтня 2020 року у мене не працює ні телефон ,ні інтернет за номером 67-04-57.

  З 14 жовтня заявка на Укртелекому, обіцяли зробити до 20 жовтня, але до цього часу нічого не зроблено.

  Я вчасно оплочую послуги, до директора Укртелекому, не пропускають, дзвонила до секратеря, пояснюю їй ситуацію, що зараз робота онлайн і без інтернета неможливо працювати, на що вона усміхається, на моє прохання зв'язати з керівником, відповідає, що його немає в кабінеті.Залишила свій мобільний телефон, ніхто не зв'язався зі мною.

  Прошу допомогти мені у вирішенні питання телефону та інтернету.

 • 21 жовтня 2020
  Звернення до:
  Шиш Олександр Володимирович
  Директор департаменту , Департамент охорони здоров’я

  Я  житель Вінниці, проживаю та зареєстррований.
  Чи маю я право на пільгове щеплення , як жителя міста, якщо зареєстрований у сімейного лікаря Вінницького районного Центру ПМСД.  Я належу до групи ризику. 
  Чи маю я право та де я можу отримати щеплення? 


 • 21 жовтня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Від співвласників та мешканців

  Будинку №2А по вул. С. Тимошенко

  тел. 068 0019603, E-mailnashdim2a@gmail.com

   

  Скарга

  На дії орендаря нежитлового приміщення

   

  Нежитлове приміщення № 79 в будинку № 2А по вул. Степана Тимошенко, що перебуває в комунальній власності Вінницької міської об'єднаної територіальної громади, та передано в оренду згідно договору № 22-4 від 27.02.2003 р. завдяки бездіяльності орендаря знаходиться в занедбаному стані. Зробивши косметичний ремонт ще років десять тому, він наче забув про існування даного приміщення та про свої обов'язки дотримуватись належного технічного стану. За весь період існування нашого ОСББ він жодного разу не сплатив внески на утримання будинку та прибудинкової території, накопичивши чи малий борг.

  В липні 2020 року в приміщенні розпочались роботи, за словами орендаря це мав бути ремонт та відновлення споруди. Але на справді прикриваючись цим він просто вивіз з приміщення своє майно, та демонтував тротуарну плитку навколо прибудови, чим створив дискомфорт для всіх мешканців будинку. Наразі щоб потрапити в під'їзд доводиться проходити через бруд, який залишився на місці тротуару. А із настанням сезону дощів це все перетвориться в болото, крізь яке людям взагалі буде тяжко потрапити додому.

   

  Зважаючи на це, просимо як найшвидше допомоги у відновленні благоустрою прибудинкової території. 

   А також надіємось на розірвання договору оренди з таким недобросовісним підприємцем, та передачу приміщення на користь громаді, а саме для створення дитячого центру розвитку який вже не один рік шукає приміщення в тяжилові.

   

  З повагою та надією на вашу допомогу,

  співвласники та мешканці

  будинку №2а по вул. С. Тимошенко


 • 21 жовтня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Налагодіть,будь ласка,роботу ЖЕО,т.я на будинок по Стеценко 50 два дні тому подали тепло,а працівники ЖЕО тепло не підключають,в одному під'їзді запустили тепло,а в другому під'їзді не запускають,бо не хочуть(так відповіли при зверненні в ЖЕО). При цьому нарахування за опалення проводять. При зверненні до них реакції немає.Дякую

 • 21 жовтня 2020
  Звернення до:
  Міс​ецький Віталій Юліанович
  Заступник директора департ​аменту - начальник відділу реформування та розвитку житлово-комунального господарства та енергетики , Департамент міського господарства

  ​ Доброго дня. Я проживаю в будинку,який має 3 під'їзди. Другий рік підряд,коли підключають опалення,в першому та третьому під'їздах тепло є,а в квартирах другого під'їзда немає.ЖЕО на звернення не реагує,футболять в теплоенерго. Гроші за тепло за цей період нараховують. Тобто весь другий під'їзд платить за тепло,якого немає,та й за весь будинок. Теплоенерго перерахунків не робить. Прошу посприяти, заставити робітників ЖЕО включати опалення на весь будинок,а не на окремі під'їзди,та тенпловиків не начислять оплату за опалення,якого немає.На 21 жовтня опалення в нас немає,а начислення за 2 дня вже є,і не відомо,коли нам включать опалення. В минулому році в нас пів місяця не було тепла,а в сусідніх під'їздах було,а платили однаково.Дякую.

 • 21 жовтня 2020
  Звернення до:
  Шиш Олександр Володимирович
  Директор департаменту , Департамент охорони здоров’я

  ​​Шановний Олександре Володимировичу, прошу Вас звернути увагу і посприяти перенесенню, або проведенню капітального ремонту на підстанції 1 КНП "ТМО "ВОЦЕМДМК ВОР"( КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ВІННИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ), що знаходиться за адресою: м.Вінниця, вул.Пугачова 1. Це найбільша підстанція екстреної медичної допомоги в місті Вінниця, за територією обслуговування. Там працює близько 230 людей в 5 змін. Там неприйнятні умови праці, вже понад 30 років не проводився капітальний ремонт. Дах будівлі протікає, стіни просочені грибком, місць для відпочинку персоналу не вистачає. Такі умови праці є шкідливими для медиків, які там працюють. Будь ласка прийміть міри.

 • 21 жовтня 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​​Шановна Галино Анатолієвно, прошу Вас звернути увагу і посприяти перенесенню, або проведенню капітального ремонту на підстанції 1 КНП "ТМО "ВОЦЕМДМК ВОР"( КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ВІННИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ), що знаходиться за адресою: м.Вінниця, вул.Пугачова 1. Це найбільша підстанція екстреної медичної допомоги в місті Вінниця, за територією обслуговування. Там працює близько 230 людей в 5 змін. Там неприйнятні умови праці, вже понад 30 років не проводився капітальний ремонт. Дах будівлі протікає, стіни просочені грибком, місць для відпочинку персоналу не вистачає. Такі умови праці є шкідливими для здоров'я медиків, які там працюють. Будь ласка прийміть міри.

 • 21 жовтня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний Сергію Анатолійовичу, прошу Вас звернути увагу і посприяти перенесенню, або проведенню капітального ремонту на підстанції 1 КНП "ТМО "ВОЦЕМДМК ВОР"( КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ВІННИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ), що знаходиться за адресою: м.Вінниця, вул.Пугачова 1. Це найбільша підстанція екстреної медичної допомоги в місті Вінниця, за територією обслуговування. Там працює близько 230 людей в 5 змін. Там неприйнятні умови праці, вже понад 30 років не проводився капітальний ремонт. Дах будівлі протікає, стіни просочені грибком, місць для відпочинку персоналу не вистачає. Матеріальне забезпечення та ремонт в жахливому стані. Такі умови праці є шкідливими для здоров'я медиків, які там працюють. Будь ласка прийміть міри.

 • 21 жовтня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Шановний Моргунов Сергій Анатолійови!

  Звертаються до вас мешканці будинку за адресою А.Первозванного 76, вчора ми звертались до Фурмана Романа Сергійовича та Варламова Михайла Васильовича з питання подачі тепла на наш будинок, так як у нас був прорив труби. Після звернення приїхала бригада подивились і сказали що не знають коли подадуть тепло. Сьогодні вранці була бригада по ремонту, на моє запитання коли зможуть подати тепло відповіли коли скаже начальство. В нашому будинку багато людей похилого віку та сімей з малими дітьми, в даній епідеміологічній ситуації вважаю не припустимим зволіканням подачі тепла, прошу Вас посприяти вирішенню цього питанння.

 • 20 жовтня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Добрий день, Сергій Анаталійович. Ми мешканці будинку ОСМД, який знаходиться за адресою Ак. Янгеля 64/7, Звертаємось до Вас з проханням надати другий безкоштовний ремонт. Дім 1958 року, підїзд в аварійному стані, квартир мало, половина дому пенсіонери. ОСМД створене 12 грудня 18 року.Постанова 1350 від 28.09.18 р.п.7 дозволяє другий безкоштовний ремонт Осбб які створені після 1 січня 19 року.Ми створили на 3 тижня раніше.Коли нас агітували до створення ОСМД нам говорили що треба зробити це як умога скоріше, щоб отримати два безкоштовних ремонта.Ми отримали від ЖЕО будинок в аварійном стані. Але п 3 розділ4 постанови 1350 говорить , що можливі виключення в окремих випадках.Просимо надіслати до нас коміссію, яка змогла зробити висновок. Просимо допомогти нам привести наш дім в порядок! Без вашої допомоги це не можливо.Дякуємо!


 • 20 жовтня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний Сергій Анатолійович . Прошу звернути Вашу увагу на Дитячий садочок номер  25 . Він перебуває не у дуже хорошому стані . А саме : найменша ясільна група! Дітки не мають де гратися!!! У них зеленої території взагалі не має ! Один бетон , два старі пеньки які давно потрібно викорчувати , пісочниця , лавочка та гойдалка на пружині одна !!!! А діток 20 . Дуже шкода , що Вам не можна скинути фото цієї території , щоб Ви поглянули та переконались . Садочок підпорядковується Вінницькій міській Раді тільки чомусь ніхто нічого не робить ! Кошти ні на що не виділяють !!!! Всі ремонти роблять за рахунок батьків ! Садочок ще Радянських часів . І ремонт він бачив теж тоді . Труби прогнили . Каналізація стара.На криші ростуть дерева , скоро взагалі розвалиться . Інші садочки  по місту ремонтують а Садочок н.25 просто ігнорують .Там також Діти .  Це ж Наші Діти .. Наше майбутнє . На  що Ви " Влада "дивитесь ???Надіюсь,  що вибори не завадять Вам зробити для Дітей майданчик де б вони могли проводити час . Адже дітям потрібна увага. Ваша увага !!! Вам будуть вдячні батьки ясільноі 1 групи Дитячого садочка  н.25.

  Дякую 

 • 20 жовтня 2020
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Шановний Миколо Вікторовичу!

              Звертаюсь до Вас з приводу аварійного стану дитячого майданчика, який розміщений у м. Вінниця, вул. Ващука( поряд з ЗОШ №35 ( Ващука,10), торговельним комплексом «Гранд»).

              Даний дитячий майданчик розміщений в центрі жилого мікрорайону, є небезпечним для дітей. Уже два роки його не фарбують, не ремонтують відсутні атракціони. Але це не найбільша проблема, оскільки в пластикових лабіринтах, де граються діти утворились дірки (отвори) до 40см. У будь-який момент дитина маленька може випасти з висоти 2-х метрів крізь дірку, великі діти застрягнути, або ж , взагалі, труба ( лабіринт) може розламатися. Щоденно  майданчик переповнений дітьми віком від 1 року до підліткового віку, адже поряд дві школи ( №34,35), де навчаються  біля 3500 дітей.

              Просимо Вас терміново вжити заходів щодо ремонту майданчика» ROSHEN» по вул. Ващука, відновлення зламаних атракціонів та приведення майданчика до нормально естетичного вигляду. Ще раз вертаю увагу, що  експлуатація майданчика в такому стані є небезпечна для життя дітей. За необхідності, можу надати фото стану атракціонів.

              Дякую за оперативне вирішення даної проблеми.


 • 20 жовтня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний Сергій Анатольович, просимо взяти на контроль питання усуненя течі водогону по вул. Південна, на Старому місті. Ніхто не хоче ремонтувати. Вже неділю як тече вода вздовж вулиці.

 • 20 жовтня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня! Цікавить питання медицини,  чи не є абсурдною ситуація, дитина після ДТП, щодня потрібна перев'язка, я щодня маю брати направлення у сімейного лікаря, і щодня записуватись за цим направленням на прийом. Я замість того, щоб приділити час дитині, я маю стояти в черзі по 2 години до сімейного лікаря , брати направлення  , до 15:00 , тому що до хірурга запис до 15:00 , ще записатись до хірурга, для процедури яка займає 10 хвилин ???? Що це за абсурд , направлення для направлення!!! Мені весь день тільки направлення брати??? Коли ця ситуація буде продумана??? Невже неиодна взяти направлення на весь курс перев'язок!!!! Знаю , що у всіх хто ходе на перев'язки така ситуація! Врегулюйте це питання!!! Продумайте його, Ви ж міський  голова!!! 

 • 20 жовтня 2020
  Звернення до:
  Варламов Михайло Васильович
  Директор департаменту , Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

  ​Шановний Михайло Васильович, вже неділю тече міська мережа водопосточання по вул Південна.  Робітники водоканалу приїхали, подивились та поїхали нічого не робивши.  Мов тече не з колодязя а десь по трасі.  Ми розуміємо заслонку перекрити здатен кожен а хто буде ремонтувати ?  може Ви надасте відповідь мешканцям вул Південна ?  Мабуть тому водопостачання збиткове, що скрізь тече.


 • 20 жовтня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Прошу Вас допомогти у вирішенні питання, а саме 19.10.2020 включили опалення в будинку #8 по вулиці Заболотного у м.Вінниці, але тепла в квартирі немає скоріш за все через те, що не була запущена система по стояках, повітряна пробка. Другий день звонимо і до управляючої компанії у якої перебуває на балансі будинок (ТОВ Жео) та на аварійну службу мало того, що ніхто не відповідає, так ще і збивають! 

 • 20 жовтня 2020
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Доброго дня, прошу Вашого сприяння у відновленні вуличного освітлення що пролягає навколо прибудинкової території багатоповерхівки за адресою вул.Ватутіна, 56. Зокрема навпроти 1,3 та 4 підїздів. Опори є, а світла не має. 

 • 20 жовтня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня, скажіть будь ласка, Ви як наш мер і гарна людина, коли ввімкнуть опалення на Келецька 124, в нас маленькі діти, в будинку холодно, раніше вмикали 15 числа, цього року 19, інформації стосовно підключення будинку до тепла цілодобово варта не має. Сергій Анатолійович, розберіться будь ласка в данному питанню, дякую, адже ми на виборах обиратимемо саме Вас, як людину діла, дякую за розуміння