• 20 листопада 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Ми, мешканці  будинку  по  вул.Київська 12,  хочемо  висловити  подяку  директору департаменту   житлового  господарства  Фурману  Роману  Сергійовичу  за  сприяння  та допомогу  у ремонті  асфальтного покриття   під'їзду  до  будинку  та  прибудинкової  території!   Це  той, нажаль в  наш  час,  рідкісний   випадок,  коли  фахівець  на  сто  відсотків  відповідає  займаній  посаді,  і  при  цьому  залишається  небайдужим  та  уважним   до  прохань  пересічних  мешканців  міста.  Роман  Сергійович  вкотре  продемонстрував  мешканцям  нашого  будинку  свій  професіоналізм,    компетентність  та   наполегливість (в 2017р.,  саме  за  його  підтримки,  ми  замінили  вікна  у  під'їздах  будинку)!  В наш час дуже мало таких  керівників, які готові з повною відповідальністю підійти до своєї роботи, нічого не відкладаючи  на «потім»,  а  миттєво  виконувати її на високому  рівні. Щиро дякуємо  Роману  Сергійовичу  за  підтримку  та  допомогу!  

 • 20 листопада 2019
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Ми, мешканці  будинку  по  вул.Київська 12,  хочемо  висловити  подяку  директору департаменту   житлового  господарства  Фурману  Роману  Сергійовичу  за  сприяння  та допомогу  у ремонті  асфальтного покриття   під'їзду  до  будинку  та  прибудинкової  території!   Це  той, нажаль в  наш  час,  рідкісний   випадок,  коли  фахівець  на  сто  відсотків  відповідає  займаній  посаді,  і  при  цьому  залишається  небайдужим  та  уважним   до  прохань  пересічних  мешканців  міста.  Роман  Сергійович  вкотре  продемонстрував  мешканцям  нашого  будинку  свій  професіоналізм,    компетентність  та   наполегливість!  В наш час дуже мало таких  керівників, які готові з повною відповідальністю підійти до своєї роботи, нічого не відкладаючи  на «потім»,  а  миттєво  виконувати її на високому  рівні. Дякуємо  Роману  Сергійовичу  за  підтримку  та  допомогу!  

 • 20 листопада 2019
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Доброго дня! Шановний Ромене Сергійовичу, звертаюсь до Вас за допомогою не вперше та дуже сподіваюсь на позитивне вирішення нашої проблеми, а саме: перед нашим третім під'їздом (кв. з #41 до #60 включно), будинку #26 по вул. 600-річчя росте велика стара береза, так от в минулому році під час зимового обледеніння від неї масово падали гілки просто на голови людям, які виходять з під'їзду, цього року вже зараз вони сипляться, а ще морозів не було. При сильному вітрі її гілки ламають балкони 4 і 5-го поверхів (кв. # 53 та # 57), мешканці звертались в ЖЕК #6, але там відмовились вирішувати нашу проблему. Ми з острахом чекаємо зиму і переживаємо за наших діток. Будемо Вам дуже вдячні, якщо Ви допоможете та посприяєте у вирішенні данної проблеми. 

 • 20 листопада 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня! Змушений знову писати скаргу на кафе Газета, що на Космонавтів, 23. У них практично щовечора з 18:00 до 21:30 грає занадто гучна музика(через цегляну стіну чути приблизно 45-50 Децибел, тобто у самому кафе музика лунає 90-95 Децибел). Будинок побудований у 1964 році і такі вібрації можуть спричинити його руйнування, вже не говорячи про нервовий стан мешканців. У них немає права вмикати так музику у вихідні і свята, але якраз у ці дні в них найбільш весело. 
  Чому б Вам не прийняти зміни до правил благоустрою і не заборонити розважальним закладам влаштовувати дискотеки у житлових багатоквартирних будинках після 19:00? Така норма, наприклад, діє у Києві. 
  Дякую за відповідь. 

 • 20 листопада 2019
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

  ​Шановний Яків Олександрович! Змушений звернутись до Вас з приводу порушення чинного законодавства "Про рекламу".

  Справа у тому, що магазин-аптека "Подорожник" що знаходиться за адресою пр. Юності 22, у цілях зовнішньої реклами встановив яскраву світлодіодну вивіску що ритмічно змінює яскравість та колір. У нічний час це призводить до нав'язливого блимання та освітлення у кімнатах мешканців що заважає сну дітей та осіб похилого віку. 

  Згідно закону "Про рекламу" 270/96-ВР від 26.07.2018, стаття 16 п. 2 зовнішня реклама повинна відповідати таким вимогам: 

  "освітлення зовнішньої реклами не повинно засліплювати учасників дорожнього руху, а також не повинно освітлювати квартири житлових будинків;

  А отже, аптека-магазин встановив рекламну вивіску із прямим порушенням закону.

  Прошу Вас вжити заходів щодо усунення даного порушення. Дякую!

 • 20 листопада 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Добрий день. Вкотре звертаюсь до Вас, пане мер з приводу земельної ділянки загального користування, що знаходиться біля багатоповерхівки за адресою Покришкіна 8з. На даний час ця земля має вигляд великого смітника, який в свою чергу приваблює людей з різних районів міста, звозити туди сміття. За останні декілька місяців було зареєстровано та складено протоколи на осіб, які привозили брухт. Величезна дяка за це Коцюрубі Олегові Івановичу. Людина дійсно професійно виконує свою роботу. Завжди реагує на повідомлення, направляє співробітників. Завдяки йому нам вдалось побороти деяку частину зловмисників, що зносили туди сміття. Але багато сміття привозять вночі і нажаль цього ми догледіти не можемо. На даний момент у цьому смітнику розвелось багато щурів, які несуть загрозу нашому здоров'ю. 

  Будь-ласка прийміть міри для утилізації сміття та благоустрою даної ділянки.


 • 20 листопада 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Добрий день. Вкотре звертаюсь до Вас, пане мер з приводу земельної ділянки загального користування, що знаходиться біля багатоповерхівки за адресою Покришкіна 8з. На даний час ця земля має вигляд великого смітника, який в свою чергу приваблює людей з різних районів міста, звозити туди сміття. За останні декілька місяців було зареєстровано та складено протоколи на осіб, які привозили брухт. Величезна дяка за це Коцюрубі Олегові Івановичу. Людина дійсно професійно виконує свою роботу. Завжди реагує на повідомлення, направляє співробітників. Завдяки йому нам вдалось побороти деяку частину зловмисників, що зносили туди сміття. Але багато сміття привозять вночі і нажаль цього ми догледіти не можемо. На даний момент у цьому смітнику розвелось багато щурів, які несуть загрозу нашому здоров'ю. 

  Будь-ласка прийміть міри для утилізації сміття та благоустрою даної ділянки.

 • 19 листопада 2019
  Звернення до:
  Варламов Михайло Васильович
  Директор департаменту , Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

  ​Звертаюся до Вас з проханням, повпливати та навести лад із підприємством ТОВ "ЕНЕРА", адже керівництво цієї компанії абсолютно не виконує своїх обов'язків та халатно відноситься до своєї роботи, тому що від керівників залежить весь механізм, що "пробуксовує" і уже рік як не працює: не працює сайт, абсолютно не працює зворотній зв'язок, немає з квітня місяця відповідей на елементарні запитання "це їх техпідтримка", абсолютно не можливо внести показники лічильника ні через "Viber", а ні через Кол Центр, навіть не можливо через їх "Сайт". Мало того, вони ще вказують біля своїх видуманих та завищених показників- тип "Обхід" (обходу ніхто не робить).

  А сьогодні, недолугим рішенням ТОВ "ЕНЕРА" закрила ще й доступ для введення своїх показників через інтернет-банкінг (де я не можу ні показники по двом зонам записати, ні місяць розрахунку ввести, не можу відповідно і заплатити). Приїхати до них у офіс та з усім розібратися? Теж неможливо, бо там таких як я- постійна черга!!! 

   Невже у 21 столітті, коли усе комп'ютерезовано (Смарт-лічильники з маршрутизатором) потрібно по елементарних речах кудись їхати та просити "книгу скарг", щоб люди почали просто виконувати свою роботу та взяті на себе обов'язки?! Прошу, повпливайте на ТОВ "ЕНЕРА", адже тисячі людей невдоволені їхніми послугами.

 • 19 листопада 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Доброго дня! Велике прохання звернути Вашу увагу на майже повну вiдсутнiсть освiтлення на территорii ДНЗ 59. Вихователi не мають змоги вийти з дiтьми на вечiрню прогулянку так як в п'ять-шiсть вже темно!Вони просто не бачать у тiй темрявi дiтей! Будь ласка,вiдреагуйте!

 • 18 листопада 2019
  Звернення до:
  Пурдик Григорій Никанорович
  Директор департаменту , Департамент міського господарства

  Доброго дня!

  Хочу до вас звернутися з наступним питанням, відносно постачальника електроенергії в Вінниці, а саме ТОВ "Енера Вінниця". Ситуація полягає в наступному в березні 2019, відбулося знятя показників по будинку, в квитанції про оплату комунальних послуг зявився показник замість існуючого 10230 - (вказали 11380) що являється в районі 1900грн до сплати, я це розцінив як технічний збій, які часто трапляються в програмах. Проте в квітні ситуація не змінилася, і я зателефонував на гарячу лінію тієї ж "Енера Вынниця". Для внесення правок в контрольних показника. Правка відбулась і до липня 2019 мені приходили ті дані які були в показниках. Я вважав що питання вирішено і надіявся на подалюшу адекватність працівників даноїї компанії.

  Проте проблеми не змусили себе чекати.... І в серпні 2019 місяць який я пробу в відпустах і в мене вийшло лише 2кв. електроенергії за місяць, мені до сплати вказали суму в 1995,24грн. Я не зовсім розумію даної політи, від коли електроенергія стала по 1тисячі за кіловат?

  Звязавшись знову ж таки ТОВ "Енера Вінниця" я почав розбиратися в ситуації. Де мені проінформували. що не має права вносити контроліні показники, і замість того щоб повернути той бред який вони самі придумали ще в квітні місяці, вирішили просто повернути суму, але показник залишити коректний. Я запросив перерахунок, для того щоб вони самі переконалися, що помилка на їхній стороні, так як я постійно вчасно все оплачую. Звернення створили на перерахунок в кінці вересня 2019. На протязі жовтня мені не одноразово приходили повідомлення про те що необхідно сплатити борг, так як можуть відключити електрику в квартирі. І на всі мої дзвінки ТОВ "Енера Вінниця" вілповідає, що звернення в рамках розгляду який має зайняти не більше 1 місяця часу... проте вже пройшло майже 2.

  На скільки я чув та знаю по знайомих це не одна ситуація даного типу, та деякі люди не маючи сили довести свою правоту, так і сплачують незрозумілі суми, які беруться з нема.

  Дуже надіюсь на вашу допомогу чи вплив, на ТОВ "Енера Вінниця", для того щоб компетенція їх працівників хоч трошки зрушила з мертвої точки.

  На перед вдячний з допомогу!!!
 • 18 листопада 2019
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня !

      Шановний Миколо Вікторовичу ! Повторно звертаюсь до Вас із проханням втрутитись в конфліктну ситуацію між ОСББ "Антонова,52" та ПП "БОКУД".  Керуюча ОСББ подала на підпис договори з надавачами послуг (ліфти,ЦМСУ), а їй повідомляють, що ПП "БОКУД" надіслав всім повідомлення, що вони й надалі є нашою управляючою компанією (хоча 75 % мешканців будинку проголосували за ОСББ), і у нас перед ними існує велика заборгованість в сумі біля 50 000 грн.,. 

        Вся ця заборгованість є не доведеною, і ні що інше, як стос підроблених на скору руку паперів (Акти виконаних робіт без дати, без вартості послуг), що для правоохоронних органів звісно буде цікаво. 

        Не дивлячись на повну фальсифікацію і нікчемність договору на управління між мешканцями та ПП "БОКУД" ми попередньо прийняли рішення виконати умови  договору і повідомити ПП "БОКУД" про припинення співпраці за два м-ці, як того вимагає угода, але ПП "БОКУД" і надалі намагається зашкодити нам в переході на самоуправління ! Тому я, як Голова правління ОСББ "Антонова,52" прошу Вас втрутитись в цю ситуацію, і допомогти нам позбавитись від управління "чорної фінансової діри" під назвою ПП "БОКУД" і як найшвидше перейти на самоуправління. Всі необхідні листи в ПП "Бокуд" було надіслано. В іншому випадку окремі мешканці налаштовані запросити до нас центральні телеканали, і освітити всі факти і схеми роботи ПП "БОКУД" на всю державу. ДЯКУЄМО ! Сподіваємось на підтримку !!!


 • 18 листопада 2019
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня, Миколо Вікторовичу! Звертаюсь до Вас  з проханням щодо благоустрою біля садочку №24, а саме по вулиці Константиновича,21. Хочу зверниту Вашу увагу на те, що це садочок у якому є інклюзивні групи з дітьми ДЦП,  саме тому звертаюсь до Вас за допомогою у освітлені центральної частини дороги по вул.Константиновича (дорога взагалі не освітлюється) та взагали кусочка дороги який не є у належному стані.  До того часу як був світлий день на це не зверталось уваги, а коли я 15.11.2019 ледь не забилася з дитиною на руках в темноті то стоїть питання за безпеку як дітей так і батьків. Дуже буду вдячна за розуміння.

 • 17 листопада 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Уважаемый Сергей Анатольевич.

  Честно говоря, не знаю для чего существуют у нас в городе Винница аварийно-ремонтные службы водоканала. Которые несмотря на все множественные звонки жильцов в аварийную и ремонтную службу с просьбой устранить утечку в течении двух месяцев - ее не устранили.

   Вопрос?  Можно ли назвать такую службу аварийной?  Если ее бездеятельность способствует авариям!

  Этот дом сам по себе и без того аварийный, ветхий, еще дореволюционной постройки у которого деревянные стены(дранка). Из за этой утечки за этих два месяца у всех жильцов дома образовались трещины на стенах. Мало того центральная несущая стена дала усадку на 1.5-2см. Что стало причиной того что начали разламываться старые газовые печки (что может привести к утечке угарного газа). Учитывая, что в этих домах нет нормального фундамента старые деревянные лаги - наполовину, а то и больше прогнили на первом этаже, так как вода бежит под дом.

  А старые деревянные стены, как промокашка впитывают в себя воду - и как результат  нижняя боковая стена почти до второго этажа мокрая. Страшный грибок на стенах, который у  некоторых жильцов провоцирует аллергию.

   Вопрос кто будет отвечать за служебную халатность, которая уже привела и еще больше приведет к порче имущества жильцов. А также ухудшению состояния здоровья из за грибка и сырости.

           А теперь давайте рассмотрим техническую сторону вопроса.

  Первые две недели вода бежала под дом здоровенным ручьем. Водоканал аж через две недели приехал и устранил первую утечку - поставив  хомут на дырку в трубе.   (На долго ли хватит?)

  По началу все думали, что все решилось. Но вода в яме и в течении недели никуда не делась. А когда вызвали местного сантехника и подняли водопроводный люк, то увидели что яма почти вся заполнена водой. Это результат утечки магистральной трубы или крана, который тоже надломан, так как не полностью перекрывает воду на дом.

    Кто знает, может скоро ударят морозы и разрытая труба замерзнет и даст трещину и весь дом останется без воды?

  А может этот дом вообще не достоит до морозов и повалится?  Кто даст новое жилье жильцам?

        Мы все жильцы дома Малиновского -15 убедительно просим Вас, Сергей Анатольевич, отреагировать на этот беспредел. Помогите нам устранить аварию и заменить дырявые трубы и входной в дом вентиль. Мы надеемся на Вашу профессиональность и человеческое понимание!


 • 16 листопада 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Шановний,Сергій Анатолійович!

  Звертаються до Вас жителі будинків по вул.600-річчя №32,№30, вул.Порика  №2

  З проханням припинити «варварську» вирізку дерев.

  На прибудинковій території  цих домів проводиться вирізка здорових не аварійних

  дерев ,приблизно 4-5 місяців,під приводом зачистки,роботи проводяться на

  вихідні дні,без належних документів,з приводу чого була викликана поліція і

  муніципальна варта і складений протокол.

  Є фото і відео фіксація злочинної вирізки дерев.

  Просимо Вас втрутитися в дану проблему!

                                                             З повагою жителі цих будинків. 16.11.2019


 • 16 листопада 2019
  Звернення до:
  Копчук Ірина Володимирівна
  Директор департаменту , Департамент адміністративних послуг

  ​Добрый день.

  Сегодня,16 ноября,в 11-44 звонил на гор.линию 1560.

  Первый звонок-не поднимали трубку 5 минут,потом сброс.

  Второй звонок-не поднимали трубку 4 минуты,при попытке оставить сообщение набрав еденицу-сброс.

  Обьясните мне-10 минут звонка с мобильного без результата-кто виноват?

  Заранее благодарен за ответ на электронную почту.

 • 15 листопада 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго вечора! 

  Турбує питання, яке тягнеться вже декілька місяців, коли підключають комунікації по адресу П.Запорожця 4 2 черги? Будинок будували по програмі Муніципальне житло. Вкладавши кошти в будівництво, яке під контролем міської ради, давало надію та внутрішній спокій, що гарантовано це не обман, і все буде якісно, без лишніх нервів. Але без нервів не обійшлось! Завжди пишалась своїм містом і його керівництвом, але зараз вже розчарування! Таке відчуття, що нас обманули. 

  Прошу втрутитися і допомоги вирішити питання з підключенням, адже скоро морози! 

 • 15 листопада 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний, Сергію Анатолійовичу!. Звертається до вас власниця квартири новобудови, яка знаходиться по вулиці Петра Запорожця 4. Маючи право власності на житло, комунікації в нас так і не підключені. Ми хочемо жити в своїй квартирі,  посприяйте якнайшвидшому вирішенню нашої проблеми.

 • 15 листопада 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Сергію Анатолійовичу !

  Звертаються до Вас майбутні жителі будинку по вул. П.Запорожця 4 (програма "Муніципальне житло", друга черга).

  Будинок здано у вересні, комунікації так і не підключені.

  Комунальні служби змушують лише чекати, а скільки необхідно ще чекати ? Сьогодні на календарі маємо листопад!

  Просимо звернути увагу на нас, майбутніх жителів даного будинку, та вжити заходів щодо підключення комунікацій.

  Дякуємо !!! Сподіваємось, що нас почують!!!

   


 • 15 листопада 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний Сергій Анатолійович !

  Ми жителі будинку по вулиці П.Запорожця 4 ( друга черга) 

  Дуже просимо Вас посприяти якнайшвидшому підключено комунікацій у нашому будинку ! 

  Усі можливі сроки уже порушені , і з здачею будинку, і з врученням ключів , тепер світло , газ , вода !!!

  Наші сім'ї хочуть жити у своїх квартирах ! Дякуємо !!!

   

 • 15 листопада 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Шановний Сергій Анатолійович! Звертається до Вас власниця квартири новозбудованого будинку №4 по вулиці Петра Запорожця міста Вінниці (друга черга будівництва), з питання підключення будинку до мереж електро-, водо-, газопостачання. Зазначений будинок збудований за програмою Муніципального житла міста Вінниці та введений в експлуатацію з 06 серпня 2019р

  15.11.2019 - жодною з комунікацій , не 

   підключено. Всі комунальні підприємства тільки" кормлять" нас завтраками і обіцянками. 

  Прошу Вас втрутитися у ситуацію що сталася та посприяти якнайшвидчому вирішенню нашої проблеми. Зобов'язати ПАТ "Вінницяобленрго", КП "Вінницяоблводоканал", АТ "Вінницягаз"  в найкоротший час приєднати будинок за вказаною адресою до зазначених мереж. 

     • 15 листопада 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​УВАЖАЕМЫЙ СЕРГЕЙ АНАТОЛЬЕВИЧ.ПОМОГИТЕ МОЕЙ БАБУШКЕ ПОЛУЧИТЬ СУБСИДИЮ НА ОТОПИТЕЛЬНЫЙ СЕЗОН.У НАС 2 ПЕНСИИ И МЫ НЕ СМОЖЕМ ПЛАТИТЬ ЗА КОМУНАЛЬНЫЕ УСЛУГИ.ОЧЕНЬ ВАС ПРОШУ ПОМОГИТЕ ОФОРМИТЬ СУБСИДИЮ.

 • 15 листопада 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Сергій Анатолійович, отримали відповідь мешканці будинку від Вас, у якому було зазначено, що після перешого звернення до Вас  від 29.10.2019   №Я-01-99389, за допомогою  підключення всіх комунікацій до нашого будинку, за адресою П. Запорожця 4, Ви надали відповідь що всі комунікації підключенні до нашого будинку. Хочемо повідомити вам наступне, що на сьогодні 15.11.2019 - жодною з комунікацій , мешканці неможуть користуватись, через її відсутність. Всі комунальні підприємства тільки" кормлять" нас завтраками і обіцянками. Даний будинок будувався за програмою Муніципальне житло, від міської ради., але нажаль так склалось, що це все жахлово відбувається зі сторони підключення всіх комунікацій до будинку.

  Будинок був зданий ще у вересні місяці, і до цього часу нічого не працює.

  Знаємо що Ви хороший господар у м. Вінниця, тому просимо посприяти та допомогти нам. Будемо Вам дуже вдячні.

 • 15 листопада 2019
  Звернення до:
  Варламов Михайло Васильович
  Директор департаменту , Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

  ​Шановний Михайло Васильович!

          В департаменті житлового господарства міста відбувся тендер на  виявлення викнавця робіт щодо капітального ремонту системи загально будинкової мережі електропостачання будинку №79 по вул. Космонавтів, м. Вінниця. Підрядник виконує капітальний ремонт внутріних електромереж будинку згідно проекту.

   За роки експлуатації будинку багато змін пройшло у підключенні до будинку  зовнішних споживачів: магазини, провайдери кабельного телебачення та інші. 

  Просимо провести аудіт з метою перевірки прав підключення і наявності лічильників у вказаних споживачів у будинку та  від РП 0.4 кв ТП 569 по вул. Космонавтів 79, а також показників якості і надійності електропостачання.

  Уповноважена особа від ініціативної групи мешканців будинку №79 по вул. Космонавтів, м. Вінниця Ерліх Лев Григорович.

 • 15 листопада 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  Доброго дня. Хочу виразити щиру подяку завідуючій ДНЗ 26. Короленко Юлія Іллівна дякую вам за відповідальність, підтримку та розуміння. Дякую за любов та турботу про наших дітей. Завдяки вашій клопіткій праці у садочку створено умови домашнього затишку куди діти щоранку приходять з великим задоволенням та проводять своє щасливе дитинство. Бажаємо вам здоров'я, натхнення та процвітання садочка.

 • 15 листопада 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Шановний ,Сергій Анатолійович ,дякую Вам за відповідь на моє звернення П-01-100286 від 30.10.2019, щодо підключення комунікацій у будинку вул.Петра Запорожця,4 в м.Вінниця. У відповідь на Ваш лист П-01-100286/1-0010 від 14.11.2019 р. Доводжу до Вашого відома, станом на 15.11.2019 жодна з комунікацій (електроенергія,водопостачання,газ) не підключено.Знову порушуються обіцяні строки. Прохання ,посприяти вирішенню даного питання!!!Скоро зима,люди хочуть жити в своїх квартирах.

 • 15 листопада 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Добрый день!

  В дополнение к моему сегодняшнему обращению по поводу "лежачих полицейских" возле детского садика # 73.

  Оказывается, что возле входа на территорию садика со стороны дороги "лежачих полицейских" и вовсе нет, хотя они там, на мой взгляд, особенно необходимы, так как дорога проходит прямо возле самой калитки. Сам чуть было не стал свидетелем ДТП.

  Большая просьба рассмотреть этот вопрос с точки зрения обеспечения безопасности дорожного движения и принять необходимые меры предосторожности: поставить "лежачих полицейских", дорожные знаки, дорожную разметку "пешеходный переход" и т.д.


 • 15 листопада 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Сергій Анатолійович!!!Скажіть,ну будь ласка,для чого міська влада дала дозвіл на встановлення величезних,кошмарних валідаторів у транспорті???Для чого Ви створюєте нам проблеми.Встановили якісь громадні коробки при вході,які дуже заважають людям заходити і виходити з транспорту???Хто придумав цей кошмар і зараз втілює його у громадський транспорт???Не вже в усіх містах нашої країни є такі винахідники які вміють створити пристрій,який потрібно вдвох,або втрьох переносити???Не вже наші винахідники не можуть зробити маленькі,гарненькі пристрої,які будуть висіти десь подалі від входу-виходу,що б люди не зачіплювалися за них і не згадували їх,винахідників,не ***ЗЛИМ,ТИХИМ,СЛОВОМ.Дякуємо Вам,а також адміністрації міста за те що ускладнюєте нам життя.

 • 15 листопада 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня! Я власниця квартири по адресі вул.Петра Запорожця 4 . Нам надали лист з міської ради ,що усі комунікації до 15 .11.19 завершаться ,але на даний момент він навіть не почався . З приводу світла приходили місяць ,в результаті подивились,підключили і виключили . З приводу води подивились ,результат 0 . З приводу газу були два дня ,в результаті нічого не знаємо . Дуже Вас просимо пришвидшити цей процес . Будинок так затримали на 9 місяців здачі. І ми ще чекаємо поки всі домовляться ,підуть на мирову ,і нам все зроблять . Власники і так обурені,і готові піти на дії . Чекаємо Вашої дії та активності,розуміння . Дякую.

 • 15 листопада 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Доброго дня. Цікавить питання щодо школи, яка будується в мікрорайоні Поділля. Коли буде розпочинатися набір до школи, та яким чином це буде відбуватись? І які вулиці будуть відноситись до цієї школи?Дякую.

 • 15 листопада 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Доброго дня! До «Цілодобової варти» міської ради з заявкою зверталися мешканці першого підїзду будинку по вул. В. Порика 13 з питанням засміченної каналізації. Звертались ще вчора ввечері 14.11.2019 і сьогодні 15,11,2019 зранку декілька разів. Ніяк не відреагували. Будь ласка відреагуйте та зробіть все можливе, щоб виконати заявку найближчим часом. Ми не можемо користуватися ні водою ні каналізацією, хоча платимо немалі кошти за це... Якщо найближчим часом ця аварійна ситуація не буде виправлена, наші підвал затопить...