• 16 вересня 2019
  Звернення до:
  Романенко Володимир Борисович
  Директор департаменту , Департамент інформаційних технологій

  ​Неефективна система елекронної черги для зарахування до ДНЗ м. Вінниця. Недостовірна інформація щодо номеру в черзі, та можливості зарахування.

  Доброго дня, звертаюсь до Вас з приводу недостовірності інформації в електронній системі реєстрації до ДНЗ http://edu.vn.ua/dnz.html. В 2017 році ми зареєстрували дитину, для зарахування в группу раннього віку в вересні 2019 року до ДНЗ №27, в системі реєстрація була успішною і було вказано № черги 48.

  В липні 2019 року, було проведено зарахування 59 дітей до даного ДНЗ, дитина в списки зарахованих не потрапила і міце в черзі змінилось на № 2. Мною було направлено запит до Департаменту освіти ВМР, для отримання інформації, щодо кількості зарахованих дітей та порядку зарахування. 

  Згідно відповіді на даний запит, існує дві черги на зарахування дітей, черга з дітей які не були зараховані в минулому році (2018), та черга на зарахування в 2019 році. Згідно отриманих даних, в 2019 році було зараховано 59 дітей, 8 дітей з черги 2018 року, 51 дитина з черги 2019 року.  Також було зазначено, що в черзі на поточний рік зареєстровані діти з пільгами, які зараховуються позачергово 6 дітей та першочергово 7 дітей, таким чином незважаючи на те, що наш номер в черзі був 47, станом на початок липня 2019, а зараховано 59 дітей, моя дитина в садок чомусь не потрапила. Як мені пояснили, через недоліки системи електронної черги, так як при формуванні номера черги враховується тільки дата реєстрації, але не враховуть пільги. Таким чином, зареєстрований в червні 2019 пільговик, який буде зареєстрований під №60 у списку, буде зарахований до ДНЗ раніше, ніж дитина яка в списку під №47. В наступному році для нас, також відсутня можливість зарахування в даний ДНЗ, оскільки, комплектацію груп молодшого віку, ДНЗ не буде здійснювати.

  Два роки очікування в черзі, як результат дитина втратила можливість зарахування до ДНЗ в районі проживання, через недосконалість системи електрнонної черги, недостовірну інформацію про №черги, що не враховує пільговиків, які зареєструвались пізніше, а також не відображає інформацію про кількість дітей з черги минулого року.

  Зараз для того, щоб потрапити до іншого ДНЗ, нам необхідно знайти вільні місця, зніматись з черги, дату реєстрації ми звісно втратимо, ніби і не стояли в черзі, та реєструватись знову, чекати на зміну статусу.

  Також, прошу підтвердити надану інформацію, про те яким чином формуються списки на зарахування в системі, хто саме змінює статус на "Є можливість зарахування". Також пошу надати відповідь, чому відсутня можливість реєструвати дитну в кілька ДНЗ, наприклад різних районів міста, враховуючи неефективність та недопрацьованість системи електронної черги, щоб потрапити хоч в один з обраних садочків.

 • 16 вересня 2019
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня! Сьогодні, 16 вересня, близько 6.40 год ранку на тролейбусній зупинці "Залізничний вокзал" сталася неприємна ситуація з боку водія тролейбуса №6 "Залізничний вокзал-ВПЗ" (№ тролейбуса 306). Як тільки відчинилися двері тролейбуса, усі пасажири почали, звісно, заходити всередину. Водій почала кричати, що відчинені другі та треті двері, на передні заходити не потрібно (бо як виявилося згодом, їй треба було вийти). Коли я зі своєю 7-річною донькою почала заходити, водій почала виходити і зумисне штовхнула мене. На моє зауваження з приводу того, що вона мене штовхнула, водій почала кричати, що вона не штовхала і що якщо мені щось не подобається, то можу вийти і йти пішки. І взагалі, за її словами, я не інвалід, і можу зайти на задні двері.

  Для чого постійно на кожній зупинці вмикати правила, кому можна заходити на передні двері, в тому числі пасажирам з дітьми, а не лише інвалідам, якщо водій громадського транспорту своєю поведінкою показує їх нехтування? Чи, можливо, правила вже змінилися????

  Дуже попрошу відреагувати на моє звернення.  Дякую.

 • 16 вересня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​ Добрий день. 

  Ми з вами спілкувались,. на день м. Вінниця 14.09.2019. Мені не подзвонили. 

  Дякую. 

 • 16 вересня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

                                     Громадська організація

                                                      «СОФІЯ»

                                 Gmail: grom.org.sofia@gmail.com

                                  Facebook, Twitter - ГО «Софія»                                                            

        Україна,   21050, м. Вінниця, вул. Київська, 4 тел. (097) 54-555-93                           

                                                                                          Голові

                                                                                           Вінницької  міської  Ради 

від «16» вересня 2019р.                                                С.Моргунову

                                                                                           м.Вінниця, вул.Соборна,59

                                                                                      ГО «Софія»

                                 Інформаційний    запит

Керуючись статтями 34, 40 Конституції України, статтями 1,3, 4, 5,14, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», статтями 5, 9,20, 28, 29, Закону України «Про інформацію», Закону України         «Про запобігання  корупції» - просимо надати наступну інформацію:

1. Всі копії Рішень депутатів Вінницької міської Ради – про надання в оренду земельної ділянки, яка по факту є прибудинковою територією – ФОП гр. Мбані – Амона О.В., за адресою: м. Вінниця, перехрестя вул. Верхарна –Ленінградська (Довженка).

2. Всі копії протоколів - починаючи з 2005р. громадських зборів – мешканців будинку №40, адреса: м. Вінниця, вул. Довженка – колишня вул. Ленінградська – де в протоколах Громадських зборів - мешканці будинку №40 дають згоду на оренду прибудинкової теріторії та будівництво магазину(тимчасової споруди)...

Повідомляємо Вас про те, що ГО «Софія» отримала - не всі копії Рішень депутатів Вінницької міської Ради – про надання в оренду земельної ділянки, яка по факту є прибудинковою територією – ФОП гр. Мбані – Амона О.В., за адресою: м. Вінниця, перехрестя вул. Верхарна –Ленінградська (Довженка).

Так само злочинно не отримані копії протоколів Громадських зборів, які насправді не проводилися і Рішення кишенькових депутатів ВМР – є антинародними і протизаконними...

Інформуємо:

Затримання і ненадання потрібної інформації ГО «Софія» буде вважати перешкоджанням в проведенні Громадського контролю та порушенням при цьому з боку працівників Вінницької міської ради - Закону України «Про запобігання  корупції» - ККУ Статті  170, 366, 367, 396

Відповідь з інформацією просимо направити на електронну адресу: grom.org.sofia@gmail.com    

 

Голова   ГО «Софія»                                                       Денисов В.В.

Організація по сприянню правоохоронним                

органам та органам державної влади

в сфері боротьби з корупцією та

організованою злочинністю                                             


 • 16 вересня 2019
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Доброго дня,просимо допомоги у вирішенні проблеми нашогобудинку по вул Тімірязєва 2.В будинку: під' їзді,підвалі,деяких квартирах з' явилися щурі і миші.Ми,мешканці будинку написали на ЖЕО 5 колективне звернення про проведення дератизації і санітарної обробки,але ЖЕО жодним чином не береться вирішувати дану проблему.Вчора дитина не змогла потрапити до квартири,бо на східцях на неї нападав щур!!! Просимо допомоги!!

 • 15 вересня 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Доброго дня! Звертаюсь стосовно черги у дитячий садок. Зареєстровала дитину у минулому році на 2021 рік у молодшу групу. Нещодавно дізналась, що набору у цю групу не буде, треба знімати дитину з реєстрації на 2021 рік і переєстровувати на 2020 (навіть якщо ми не будемо протягом року ходити). Для чого ж тоді на молодшу групу відкрито реєстрацію, якщо її не набирають? Виходить, дитина має просто "числитися" рік у групі раннього віку, щоб потім була можливість потрапити у молодшу? Буду вдячна за відповідь та пояснення. 

 • 14 вересня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Доброго дня! Звернення від викладачів будинку, що знаходиться на балансі ВНАУ і в якому рівно три роки не працює ліфт з поміткою - в аварійному стані, який так і не був перевірений ВНАУ. Всі квартири приватизовані. Мешканець Бігун П.П. не зміг дійти до 9го поверху і помер на шостому поверсі. Просимо надати розяснення, чому МОН України дозволяє створити ОБСС , а ВНАУ ні (квартплата, гуртожиток ..тощо - благодійні внески). Дякуємо. З Днем міста.

 • 14 вересня 2019
  Звернення до:
  Шиш Олександр Володимирович
  Директор департаменту , Департамент охорони здоров’я

  ​Доброго дня! Мене цікавать таке питання - дитина захворіла в пятницю ввечері, в суботу вирішили звернутися до ЦПМСД№3, але всі двері зачинені. Невже дитина повинна чекати як мімінум понеділка якщо вдасться попасти на прийом (на найближчі дні звичайно повний запис), чого немає чергового лікаря? І ще до всього наш лікар знаходится у відпустці і не може по телефону нас прослухати і призначити лікування, а телефона лікаря який заміщає звісно в нас немає.  В швидку допомогу звертатися з тепературою 38,7 С немає сенсу - іх така "низька" температура не цікавить.  Залишаються тільки приватні клініки? Навіщо тоді було заключати декларацію, якщо і звернутись нема до кого і на виклик тепер не прийнято приходити ?

 • 14 вересня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​14.09.2019 ев прохання до диспетчера трамвая к.п. Барське шосе- Тетяни Мороз, повідомити прізвище водія трамвая, в якому я їхав, близко 10:00 год., маршрут 2 вагон №109, остання відмовила. Пояснила, що за розпорядженням старшого диспетчера КП "ВТК" Віри Сергіївни, надавати ПІБ обслуговуючого персоналу (водії, кондуктори) пасажирам, заборонено. Аналогічно підтвердила й центральний диспетчер КП "ВТК"  Дуріцка Ольга.  Тобто пасажири не мають права знати ПІБ тих працівників КП "ВТК" які їх обслуговують. Проте варто нагадати, що про дану ситуацію, стосовно вказівки керівництва КП "ВТК", не надавати інформацію про обслуговуючий персонал, мною подавалася скарга. За наслідками чого,  листом за підписом заст. міського голови Миколи Форманюк від 06.08.2019 №К-01-66089/1-00-10 було повідомлено про зворотнє.

  Таким чином чином факт неправдивої інформації у вище вказаному листі, підтверджуєтсяь фактичними обставинами. А якщо керівництво КП "ВТК"  може довести, зворотнє, що таких вказів воно нібито не давало, то я маю запис телефонної розмови з вказними диспетчерами. Враховуючи викладене прошу:

  1) Встановити на яких підставах керівництво КП "ВТК"  забороняє своїм диспетчерам повідомляти ПІБ обслуговуючого персоналу (водіїв, кондукторів).

  2) Вжити заходи по недопущенню приховування вазаної інформації, оскільки пасажири мають повне право знати хто їх обслуговує і без письмових запитів а негайно в режимі реального часу.

  3) Винних осіб притягти до відповідальності.

  4) Розгляд, первірку скарги, провести за моєї участі.

  5) Відповідь надати офіційну в т.ч. продублювати і на ел.пошту.
 • 14 вересня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня, Сергій Анатолійович. Нещодавно, моя сім'я переїхала в таку довгоочікувану новобудову на вул Покришкіна 8Ж. При виборі квартири зупинилися на тій, що виходить вікнами на кирпічний завод ( ПАТ Будматеріали) адже вдень його робота нас не турбує, а вночі все ж буде тиша. Але виявилося, що вночі підприємство працює. Щоночі ми слухаємо як трактор загружає глину на автомобілі. А на днях таких тракторів вже стало два. Від цього шуму навіть діти прокидаються. Дуже прошу Вас вплинути на цю ситуацію. Дякую. 

 • 13 вересня 2019
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  В марте месяце 2019 года мы с женой оформили карточку Винничанина. Нам после оформления карточки сказали, что в мае месяце нам сообщат, когда  получать по телефону. До сих пор нам никто не сообщил. Убедительно прошу Вас сообщить, когда и где возможно получить эти карточки и вообще сообщат ли нам о их готовности. Спасибо.

 • 13 вересня 2019
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Добрий день.Яким чином можливо встановити ліхтарі на прибудинкові території багатоповерхівки?Є для цього програми фінансування 30/70?Чи це робиться за кошти ОСББ, чи за кошти міста?

 • 13 вересня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Добрий день. Щиро дякуємо Вам, що біля нашого будинку на Покришкіна 8з розпочалися роботи по вивезенню сміття. Працівники, що цим займаються сказали ,що вивіз буде лише частковий. Дуже просимоВас посприяти закриттю цього питання повністю, адже у 21 столітті просто не можливо, щоб поряд з багатоповерхівкою було звалище будівельного брухту! 

  Також просимо допомоги з питання освітлення двору та прибудинкової території! Чи можливо зробити освітлення за програмою фінансування 30/70?

 • 13 вересня 2019
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Добрый день , уважаемая Галина Анатольевна . обращаюсь к Вам от имени родителей 1 А класса сш 19 . Вчера на собрании родители первоклашек обратились к дирекции школы создать группу продленного дня , так как нет с кем оставлять деток . Им ответил директор что нет такой возможностии создать бесплатную группу , только платную 1600 гривень в час . Чем очень возмутил родителей . При минимальной зарплате и 1600 гривень , извините - это  что за тариф ? Кто устанавливает их ? То они отремонтировали с улицы ступеньки в 180000 гривень , по которым дети не ходят .То ремонт не могут сделать в коридоре , слава Богу в этом году побелили , а то было как в сарае .А ступени , где вход в школу   там ноги поломать можно . Взрослым тяжело идти по ним , одна ступень ниже , а другая выше , а детишкам как ?А в нижней школе сломаны перила и торчит огрызок трубы .Не доведи Господь до беды .Как сдирали деньги так и продолжают .Что в сш 11 , 22  что в в 19 . Сдаем деньги на школу по 40 гривень и ничего не видно .Помогите родителям .Приедьте в школу посмотрите .Нет будем обращаться к Зеленскому .

 • 13 вересня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  У К Р А Ї Н А

  Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку

  «Москаленка 69»

  21000, м. Вінниця, вул. Москаленка, буд. 69, код банку 351005,

  ЄДРПОУ 37028744, тел.: 0982631013

                                                                                              Вінницькому міському

                                                                                              голові   Моргунову С.А.

   

  № 39    від  13.09.2019 року                                       Директору департамент

                                                                                             житлового господарства  

                                                                                             Фурману Р. С.                 

                                                                    

   

  Шановний Сергій Анатолійович!!!!

  Шановний Романе Сергійовичу !!!

   

  Правління ОСББ «Москаленка 69»  звертається  до Вас за допомогою у вирішенні проблемного питання, по утриманню нашого будинку. Якщо Вам не відомо, то підвальні приміщення в нашому будинку, викуплені будівельною компанією «Київцивільбуд», за які він не сплатив жодної копійки на управління будинком станом на сьогодні. Просимо звернути увагу на те,що підвальні приміщення в аварійному стані, а саме: в приміщенні розбиті пластикові вікна та  стіни зі щілинами, по яким  гуляє вітер. Створюється аварійна ситуація, втрачається енергетична ефективність будинку.    Пластикові неякісні труби часто лопають, приміщення потребує щоденного огляду в окремих випадках і ремонту та заміни труб. Тому ОСББ «Москаленка69» не розуміє , яким чином можна обслуговувати будинок без підвального приміщення і чому його переоформили будівельники, як власність???

   Через неякісну підмостку при сильних дощових зливах або при таненні снігу в підвалі  повно води, підмостка повпадала, вірогідно  через велику кількість будівельного сміття, яке просто було присипано невеликою кількістю асфальтного покриття. Чому не вивезти будівельне сміття своєчасно???. Його всипано під клумби та підмостки, а також значну частину було залишено в підвалі, (яку ми своїми силами вивезли),як може місто довіряти такій будівельній компанії   будівництво  будинків в місті. Балкони в будинку не засклені, вікна та двері установлені неякісно зі щілинами, піна майже відсутня, під підвіконням птахи поробили гнізда через що в квартирах холодно, гуляє вітер(хто встиг перепакувати вікна, тому пощастило..).

  Також ще на один факт варто звернути увагу на ч.1 ст.5   Закону України  «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» та інші законодавчі акти підвальні приміщення в будинку повинні належати співвласникам ОСББ,  будь-ласка розгляньте наше  складне питання, тільки з Вашими можливостями, переговорити з будівельною компанією.  З приводу передачі документів на право власності підвального приміщення  та будинку  в ОСББ.    Хотілось би знати як довго нам чекати, коли вирішиться питання підвального приміщення? За яке ніхто не платить.  Нагадуємо , будинок не був своєчасно переданий на баланс з невідомих причин.

     Також, не розуміємо, яким чином правління чи голова ОСББ  може нести відповідальність за приміщення, що не знаходиться у власності ОСББ?    Даремним листуванням та телефонними дзвінками  мирним шляхом вирішити дане питання з ТОВ «Київцивільбуд» не вдається і мовчати теж права не маємо по тій причині, що створена    аварійна ситуації в підвальному приміщенні.  Також з кожним роком погіршується  стан будинку, а за даними Держреєстру підвальне приміщення  належить частково ТОВ «Київцивільбуд» та банку АТ «Хрещатик» .

  ТОВ «Київцивільбуд» порахував  за необхідне переоформити документи за підвальне приміщення на себе і не сплачувати за його утримання. Якщо воно викуплене, то яким платіжним документом перераховані кошти? .

  Враховуючи той момент, що попередній голова Гончарук Тетяна Станіславівна не оформила акт прийняття та  передачу будівлі на баланс від будівельної компанії, а також не склали перелік  недоліків  та невиконаних робіт, порушені правила утримання будинком  , утеплення будинку здійснено матеріалами, які не відповідають  нормам та стандартам зовнішнього утеплення,   це видно  с торца,   за будинком. Утеплювач    легко  займистий матеріал і як навмисно вечорами, коли стемніє підлітки постійно   пошкоджують та підпалюють його, балкони  теж у нас не засклені?

  Надіємось на підтримку, розуміння та співпрацю!

   

  З повагою,

  Голова правління ОСББ «Москаленка 69»                        Н.Д. Ліхашорська


 • 12 вересня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня,Сергій Анатолійович! Вимушена просити у Вас допомоги у вирішенні питання. Вул.Привокзальна між будинками №34-36 протікає річка.З берега цієї річки над тротуаром похилена стара суха акація,яка,дякуючи ще тихій теплій погоді утримується на проводах. Я зверталась 07,09,19 на цілодобову варту(15-60),пояснила ситуацію,але мені оператор відповіла,що за зрізку дерева потрібно заплатити тому на чиїй території воно знаходиться.Річка,беріг-це напевно територія міста.Я вдруге зверталась10,09,19 на 15-60,повідомили,що заявку приняли.Але на сьогоднішній день 12.09,19 дерево так і стримують провода єлектромереж,чи то звязку.Тротуар дуже насищений людьми-тут ідуть люди в центр зайнятості, студенти в коледж харчових технололій,діти в школу і т.д.Телефонувала в ситуаційний центр Вінниці-відповіли,що це не їх питання,муніципальна поліція за вказаними на сайті телефонами не відповідає.Можливо Ви в підпорядкованних Вам службах знайдете ту ,яка вирішить  питання,хто відповідає в даному випадку за беспеку Вінничан в нашому ЄВРОПЕЙСЬКОМУ МІСТІ,чи наші податки ідуть просто на утрамання великої кількості посадовців ,які ,вибачте,не беруть до уваги ніяких звернень,бо в такому випадку ,напевно не потрібно чекати 10-20днів чи 2місяці,бо життя людини  Є  цініше ,ніж зрізка сухого дерева. Дуже Вам дякую. • 12 вересня 2019
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Доброго дня! Звертаюсь до вас по допомогу. Можливо Ви зможете вплинути на керуючих МКП"Територія комфорту"(ЖЕК №6). Тому що, окрім гучної назви, ніякого комфорту немає, як і сил це все терпіти.  Вже дуже багато років, боремся з байдужістю і повним ігноруванням, на будь які звернення і скарги.  Долучали місцеве телебачення, та і це не діє.   

  Особисто моя проблема у тому, що проживаю я на першому поверсі, і саме під моєю квартирою постійно течуть труби(гарячої води). Повторюсь, триває це дуже багато років, та за остані кілька днів викликаю щодня представників МКП, це вже перебор. В квартирі неможливо знаходитись.  Все що я чую у відповідь на свої звернення, звичайно, немає коштів.

  Це все зрозуміло, та скажіть будь ласка, сплачуючи щомісяця за утримання будинку, та взагалі за комунальні послуги ( що на сьогодні не дуже легко), невже за стільки років постійних звернень і скарг, не накопичилось трішки грошей, щоб замінити  труби під моєю квартирою, не говорючи за заміну в цілому. 

  Невже, я немаю право, сплачуючи,  хоча б на мінімальний комфорт?

  Заздалегідь дякую Вам! 


 • 12 вересня 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  Доброго дня, Оксано Василівно!

  Прошу Вас звернути увагу на "Нове Шкільне Харчування" (в школі №35)– проект з покращення культури харчування у школах України, заснований кулінарним експертом Євгеном Клопотенко.

  У рамках проекту було розроблено "Збірник рецептів страв для харчування дітей шкільного віку в навчальних та оздоровчих закладах", а також план впровадження нової шкільної культури харчування у шкільні їдальні по всій Україні.
  Збірник ВЖЕ затверджений Державною службою України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів, виданий Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи, яким надано дозвіл на впровадження програми у їдальні освітніх закладів. Більше того, його вже можна безкоштовно скачати та почати змінювати харчування у своїй школі. Це нескладно. 

  Щоб змінити шкільне харчування, не потрібно витрачати більше грошей. Ціна на нові страви не зміниться.

  Щоб змінити шкільне харчування, не потрібно купувати екзотичні продукти. Взято до уваги лише ті, що зазвичай закуповують для школи.

  Щоб змінити шкільне харчування, не потрібно купувати нове обладнання для їдальні. Розроблені страви з урахуванням старих духовок та відсутності всього необхідного на кухні звичайної шкільної їдальні та у великих об'ємах.

  Щоб змінити шкільне харчування, не потрібно звільняти кухарів та шукати нових. Кухарі прекрасні. Вони все вміють готувати. Страви не складні. Нових технік немає: просто нарізати, змішати, запекти.

  Знаю, що тільки декілька шкіл перейшли на таке харчування, чому не всі школи Вінниці? В Жмеринці за цією реформою діти вже рік харчуються, за рахунок місцевого бюджету,  і всі дуже задоволені!!!!

  Для його реалізації потрібне лише Бажання  http://cultfood.info/faq/


 • 11 вересня 2019
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня, Шановна Галина Анатоліївна!

  Я, Данилюк Галина Анатоліївна, прописана у селі Махнівка, Вінницької області, Козятинського району.

  Звертаюсь до Вас з проханням надати інформацію про гадання фінансової допомоги на операціне втручання для оєї бабусі Данилюк Ольги Матвіївни, 1936 року народження, котра заламала тазостегновий суглоб та готується до операції по заміні суглобу у Вінницькій лікарні ім. Пирогова.

  Завідувачем травматологічного відділення Майко В'ячеславом Михайловичем була надана інформація про відсутність безкоштовного суглобу для заміни. Відповідно, оплата суглобу має бути здійснена за кошти пацієнта.

  Протез коштує: 29 000 грн.

  Опкрація коштує: 9000 грн.

  Наша родина збирає кошти на операцію, проте, сума 38 000 грн. є важко доступною.

  Ми просимо надати фінансову допомогу для проведення операції по заміні тазостенгового суглобу для Данилюк Ольги Матвіївни.

  З повагою, Галина Данилюк

 • 11 вересня 2019
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Шановний Роману Сергійовичу!

  до Вас звертаються мешканці будинку 39 по вулиці Івана Миколайчука.

  Просимо допомогти у вирішенню питанна що стосується Повної відсутності холодної води. Вже біше двох тижнів ми не можемо ні помитися, ні випрати білизну, ні сходити в туалет.

  Сапасибі за розуміння та чекаємо на результат!

 • 11 вересня 2019
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Шановний Роман Сергійович!

  Висловлюю  подяку, за те що до Вас можно звернутися і отрмати зворотній зв'язок.

  Мое звернення від 29.08.2019 с приводу стояка по вул. Київська 52, вирішується. Дякую за допомогу старшій будинку Ирині та майстру  і сантехніку ЖЕКа "Київська", які змогли донести сусідам їх порушення.

 • 11 вересня 2019
  Звернення до:
  Варламов Михайло Васильович
  Директор департаменту , Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

  ​Доброго дня! Звертаюсь до вашого департаменту від усіх мешканців будинку №2 по вул.А.Первозванного у кого немає бойлера (а це переважно пенсіонери), з проханням вплинути та розібратись з питанням постачання ГАРЯЧОЇ води. Воду було вимкненно у нашому будинку ще на початку серпня, її і досі нам не включили, хоча диспетчер "Вінницятеплоенерго" давав відповідь  що включать 1го вересня!!! 

 • 11 вересня 2019
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Прохання посприяти в виділенні коштів з міського бюджету на улаштування резинового покриття дитячого майданчика, що розташований в ЖК "Європейський квартал", вул. Покришкіна, 8в, 8г.

  Необхідність визвана відсутністю безпечного покриття для діток на дитячому майданчику, що несе ризик їхньому травмування .

 • 11 вересня 2019
  Звернення до:
  Єлізарова Ірина Євлампіївна
  Начальник відділу , Відділ звернень апарату міської ради

  Міському Голові

  Моргунову С.А.

  авторів національних фільмів

  «ВОЇНИ ДУХУ» та «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ»

                                                                     Кулаковської  Т.Л.

                                                                   Мартиненко А.К.

                                                                       тел.: +380672301340

                                                                                      e-mail: ukrannatan@gmail.com

   

  Шановний Сергію Анатолійовичу!

              Ми, автори національних фільмів «ВОЇНИ ДУХУ» та п'яти стрічок «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ», Анна Мартиненко та Тетяна Кулаковська доводимо до Вас наступну інформацію. На виконання розпорядження Начальника Генерального штабу - Головнокомандувача ЗСУ - «проведення заходів військово-патріотичного виховання молоді та бойової підготовки військовослужбовців військової служби за контрактом та призовом в контексті налагодженої роботи між Генеральним штабом ЗС України та організаціями щодо активізації збереження пам'яті про подвиги військовослужбовців ЗС України як новітньої бойової історії України, так й актуалізацію історії визвольних змагань українського війська протягом попередніх століть проти споконвічного ворога — російського агресора. Саме такий формат взаємодії виховуватиме патріотизм, гордість за військову частину, Збройні Сили та Україну в контексті протидії російській агресії» запланувати демонстрацію фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» та фільму «ВОЇНИ ДУХУ» в МКП кінотеатр «РОДИНА» з «03» жовтня по «24» жовтня 2019 року, присвячену відзначенню державного свята - День Захисника України.

              Кінотеатр «Родина» - єдиний у місті кінотеатр, який співпрацює з дошкільними, загальноосвітніми та вищими навчальними закладами. В кінотеатрі проводиться виховна робота з дітьми на правові, культурно-історичні теми, зустрічі з ветеранами. МЕТОЮ І ОСНОВНИМ ЗАВДАННЯМ якого є посилення впливу національного кіномистецтва у соціальній сфері суспільства та розвиток естетичних цінностей у населення міста

              Ми вдячні Вам, Вашим колегам, усім свідомим посадовцям за те, що будете інформувати та запрошувати мешканців Вінниці та області на патріотично-культурну подію – демонстрацію п'яти стрічок «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» та фільму «ВОЇНИ ДУХУ». Спільними зусиллями відбудеться патріотичне виховання учнівської молоді, містян та гостей Вінничини, які переглянуть фільми та вшанують ВОЇНІВ.

              Документальний цикл «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» і стрічка «ВОЇНИ ДУХУ», створені для дітей, для правнуків, для майбутніх поколінь. Час іде, інформаційний простір пропонує інтерпретації і часто нав'язує думки та судження, але факти залишаються фактами. Саме документальне кіно, вільне від художніх образів, домислів і фантазій, - скарбниця новітньої історії України. Для вінничан - скарбниця увічнення подвигу місцевих ВОЇНІВ та переможного подвигу Штабу Повітряних Сил ЗСУ в АТО/ООС. Молодь повинна знати і шанувати своїх сучасних Героїв, які стоять горою на передовій фронту!

   

  Шановний Сергію Анатолійовичу!

   

              У повсякденній роботі мера м.Вінниці Ви піклуєтесь про добробут та культурно-просвітницький розвиток. Ви завжди сприяєте духовному збагаченню молоді та опікуєтесь долею учасників бойових дій міста Вінниці.

              П'ять фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» та фільм «ВОЇНИ ДУХУ» надихають та схиляють молодь, юнацтво та дітей до фізичного розвитку, свідомого ставлення до подій в країні, духовного зростання та культивують сімейні цінності і дружбу.

              П'ять фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ», фільм «ВОЇНИ ДУХУ» та автори і режисери - Тетяна Кулаковська і Анна Мартиненко нагороджені відзнаками за особистий внесок у справі обороноздатності країни, військово- патріотичного виховання молоді; внесок у розвиток вітчизняного документального кіно, високу професійну майстерність, яка відображує діяльність сектору безпеки та оборони держави; популяризації проходження військової служби та висвітлення героїчних вчинків військовослужбовців Високомобільних десантних військ ЗСУ; за активну патріотично-просвітницьку роботу спрямовану на підвищення та утвердження гідного іміджу Повітряних Сил ЗСУ, рівня патріотичного виховання молоді, висвітлення подій та участі військовослужбовців під час виконання завдань з захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України у складі «Зведеного Загону Повітряних Сил».

               Наголошуємо, що шість національних фільмів знято без залучення коштів Держкіно, УКФ, без залучення коштів платників податків.

   

  Тому ми звертаємося до Вас, шановний Сергію Анатолійовичу, та закликаємо:

   

  1) доручити Директору департаменту культури Філанчуку Максиму Валерійовичу, який реалізує пріоритети державної політики та повноваження органів місцевого самоврядування у сфері культури та у сфері захисту суспільної моралі, - виховувати патріотизм, гордість за військову частину, організувати проведення заходів в межах його повноважень;

  2) сприяти керівництву комунального кінотеатру «РОДИНА» у проведенні показів фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» та фільму «ВОЇНИ ДУХУ» з «03» жовтня по «24» жовтня 2019 року за ціною квитка у зручний для глядачів час;

  3) доручити Директору департаменту  освіти  Яценко Оксані Василівні, Начальнику відділу виховання та позашкільної робот и Перекрестенко Наталії Василівні, Начальнику відділу загальної середньої освіти, дистанційної освіти та впровадження ІКТ Лебідь Інні Наумівні рекомендувати керівництву навчальних закладів взяти участь у проведені заходів військово-патріотичного виховання з переглядом шести національних фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» та «ВОЇНИ ДУХУ»;

  4) залучити на культурно-патріотичні покази п'яти національних фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ», національного фільму «ВОЇНИ ДУХУ» та зустрічі з учасниками бойових дій міста Вінниці цільову аудиторію за напрямом діяльності Департаменту освіти УЧНІВ, СТУДЕНТІВ навчальних закладів;

  5) сприяти участі учнівської молоді міста Вінниці у перегляді фільмів в МКП кінотеатр «РОДИНА» в якості патріотичного виховання;

  6) допомогти в інформуванні відділів освіти Вінниці та Ваших колег з Департаментів освіти та культури про заплановану демонстрацію шести національних фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» та «ВОЇНИ ДУХУ» в МКП кінотеатр «РОДИНА» в якості патріотичного виховання, уроків мужності та уроків новітньої історії України;

  7) інформувати за допомогою комунальних медіа, радіо та телебачення, інтернет ресурсів ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ МІСЬКОЇ РАДИ про патріотичні заходи в МКП кінотеатр «РОДИНА».

   

  Необхідні матеріали для інформування мешканців міста Вінниця та області додаємо.

  З повагою, автори національних військових патріотичних фільмів

  Анна Мартиненко та Тетяна Кулаковська

              тел.: +380672301340

  e-mail: ukrannatan@gmail.com

  11.09.2019


 • 11 вересня 2019
  Звернення до:
  Мончак Юлія Вікторівна
  Начальник відділу , Відділ молодіжної політики

  Міському Голові

  Моргунову С.А.

  авторів національних фільмів

  «ВОЇНИ ДУХУ» та «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ»

                                                                     Кулаковської  Т.Л.

                                                                   Мартиненко А.К.

                                                                       тел.: +380672301340

                                                                                      e-mail: ukrannatan@gmail.com

   

  Шановний Сергію Анатолійовичу!

              Ми, автори національних фільмів «ВОЇНИ ДУХУ» та п'яти стрічок «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ», Анна Мартиненко та Тетяна Кулаковська доводимо до Вас наступну інформацію. На виконання розпорядження Начальника Генерального штабу - Головнокомандувача ЗСУ - «проведення заходів військово-патріотичного виховання молоді та бойової підготовки військовослужбовців військової служби за контрактом та призовом в контексті налагодженої роботи між Генеральним штабом ЗС України та організаціями щодо активізації збереження пам'яті про подвиги військовослужбовців ЗС України як новітньої бойової історії України, так й актуалізацію історії визвольних змагань українського війська протягом попередніх століть проти споконвічного ворога — російського агресора. Саме такий формат взаємодії виховуватиме патріотизм, гордість за військову частину, Збройні Сили та Україну в контексті протидії російській агресії» запланувати демонстрацію фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» та фільму «ВОЇНИ ДУХУ» в МКП кінотеатр «РОДИНА» з «03» жовтня по «24» жовтня 2019 року, присвячену відзначенню державного свята - День Захисника України.

              Кінотеатр «Родина» - єдиний у місті кінотеатр, який співпрацює з дошкільними, загальноосвітніми та вищими навчальними закладами. В кінотеатрі проводиться виховна робота з дітьми на правові, культурно-історичні теми, зустрічі з ветеранами. МЕТОЮ І ОСНОВНИМ ЗАВДАННЯМ якого є посилення впливу національного кіномистецтва у соціальній сфері суспільства та розвиток естетичних цінностей у населення міста

              Ми вдячні Вам, Вашим колегам, усім свідомим посадовцям за те, що будете інформувати та запрошувати мешканців Вінниці та області на патріотично-культурну подію – демонстрацію п'яти стрічок «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» та фільму «ВОЇНИ ДУХУ». Спільними зусиллями відбудеться патріотичне виховання учнівської молоді, містян та гостей Вінничини, які переглянуть фільми та вшанують ВОЇНІВ.

              Документальний цикл «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» і стрічка «ВОЇНИ ДУХУ», створені для дітей, для правнуків, для майбутніх поколінь. Час іде, інформаційний простір пропонує інтерпретації і часто нав'язує думки та судження, але факти залишаються фактами. Саме документальне кіно, вільне від художніх образів, домислів і фантазій, - скарбниця новітньої історії України. Для вінничан - скарбниця увічнення подвигу місцевих ВОЇНІВ та переможного подвигу Штабу Повітряних Сил ЗСУ в АТО/ООС. Молодь повинна знати і шанувати своїх сучасних Героїв, які стоять горою на передовій фронту!

   

  Шановний Сергію Анатолійовичу!

   

              У повсякденній роботі мера м.Вінниці Ви піклуєтесь про добробут та культурно-просвітницький розвиток. Ви завжди сприяєте духовному збагаченню молоді та опікуєтесь долею учасників бойових дій міста Вінниці.

              П'ять фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» та фільм «ВОЇНИ ДУХУ» надихають та схиляють молодь, юнацтво та дітей до фізичного розвитку, свідомого ставлення до подій в країні, духовного зростання та культивують сімейні цінності і дружбу.

              П'ять фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ», фільм «ВОЇНИ ДУХУ» та автори і режисери - Тетяна Кулаковська і Анна Мартиненко нагороджені відзнаками за особистий внесок у справі обороноздатності країни, військово- патріотичного виховання молоді; внесок у розвиток вітчизняного документального кіно, високу професійну майстерність, яка відображує діяльність сектору безпеки та оборони держави; популяризації проходження військової служби та висвітлення героїчних вчинків військовослужбовців Високомобільних десантних військ ЗСУ; за активну патріотично-просвітницьку роботу спрямовану на підвищення та утвердження гідного іміджу Повітряних Сил ЗСУ, рівня патріотичного виховання молоді, висвітлення подій та участі військовослужбовців під час виконання завдань з захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України у складі «Зведеного Загону Повітряних Сил».

               Наголошуємо, що шість національних фільмів знято без залучення коштів Держкіно, УКФ, без залучення коштів платників податків.

   

  Тому ми звертаємося до Вас, шановний Сергію Анатолійовичу, та закликаємо:

   

  1) доручити Директору департаменту культури Філанчуку Максиму Валерійовичу, який реалізує пріоритети державної політики та повноваження органів місцевого самоврядування у сфері культури та у сфері захисту суспільної моралі, - виховувати патріотизм, гордість за військову частину, організувати проведення заходів в межах його повноважень;

  2) сприяти керівництву комунального кінотеатру «РОДИНА» у проведенні показів фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» та фільму «ВОЇНИ ДУХУ» з «03» жовтня по «24» жовтня 2019 року за ціною квитка у зручний для глядачів час;

  3) доручити Директору департаменту  освіти  Яценко Оксані Василівні, Начальнику відділу виховання та позашкільної робот и Перекрестенко Наталії Василівні, Начальнику відділу загальної середньої освіти, дистанційної освіти та впровадження ІКТ Лебідь Інні Наумівні рекомендувати керівництву навчальних закладів взяти участь у проведені заходів військово-патріотичного виховання з переглядом шести національних фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» та «ВОЇНИ ДУХУ»;

  4) залучити на культурно-патріотичні покази п'яти національних фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ», національного фільму «ВОЇНИ ДУХУ» та зустрічі з учасниками бойових дій міста Вінниці цільову аудиторію за напрямом діяльності Департаменту освіти УЧНІВ, СТУДЕНТІВ навчальних закладів;

  5) сприяти участі учнівської молоді міста Вінниці у перегляді фільмів в МКП кінотеатр «РОДИНА» в якості патріотичного виховання;

  6) допомогти в інформуванні відділів освіти Вінниці та Ваших колег з Департаментів освіти та культури про заплановану демонстрацію шести національних фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» та «ВОЇНИ ДУХУ» в МКП кінотеатр «РОДИНА» в якості патріотичного виховання, уроків мужності та уроків новітньої історії України;

  7) інформувати за допомогою комунальних медіа, радіо та телебачення, інтернет ресурсів ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ МІСЬКОЇ РАДИ про патріотичні заходи в МКП кінотеатр «РОДИНА».

   

  Необхідні матеріали для інформування мешканців міста Вінниця та області додаємо.

  З повагою, автори національних військових патріотичних фільмів

  Анна Мартиненко та Тетяна Кулаковська

              тел.: +380672301340

  e-mail: ukrannatan@gmail.com

  11.09.2019


 • 11 вересня 2019
  Звернення до:
  Мисловська Аліса Олександрівна
  Директор департаменту , Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю

  Міському Голові

  Моргунову С.А.

  авторів національних фільмів

  «ВОЇНИ ДУХУ» та «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ»

                                                                     Кулаковської  Т.Л.

                                                                   Мартиненко А.К.

                                                                       тел.: +380672301340

                                                                                      e-mail: ukrannatan@gmail.com

   

  Шановний Сергію Анатолійовичу!

              Ми, автори національних фільмів «ВОЇНИ ДУХУ» та п'яти стрічок «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ», Анна Мартиненко та Тетяна Кулаковська доводимо до Вас наступну інформацію. На виконання розпорядження Начальника Генерального штабу - Головнокомандувача ЗСУ - «проведення заходів військово-патріотичного виховання молоді та бойової підготовки військовослужбовців військової служби за контрактом та призовом в контексті налагодженої роботи між Генеральним штабом ЗС України та організаціями щодо активізації збереження пам'яті про подвиги військовослужбовців ЗС України як новітньої бойової історії України, так й актуалізацію історії визвольних змагань українського війська протягом попередніх століть проти споконвічного ворога — російського агресора. Саме такий формат взаємодії виховуватиме патріотизм, гордість за військову частину, Збройні Сили та Україну в контексті протидії російській агресії» запланувати демонстрацію фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» та фільму «ВОЇНИ ДУХУ» в МКП кінотеатр «РОДИНА» з «03» жовтня по «24» жовтня 2019 року, присвячену відзначенню державного свята - День Захисника України.

              Кінотеатр «Родина» - єдиний у місті кінотеатр, який співпрацює з дошкільними, загальноосвітніми та вищими навчальними закладами. В кінотеатрі проводиться виховна робота з дітьми на правові, культурно-історичні теми, зустрічі з ветеранами. МЕТОЮ І ОСНОВНИМ ЗАВДАННЯМ якого є посилення впливу національного кіномистецтва у соціальній сфері суспільства та розвиток естетичних цінностей у населення міста

              Ми вдячні Вам, Вашим колегам, усім свідомим посадовцям за те, що будете інформувати та запрошувати мешканців Вінниці та області на патріотично-культурну подію – демонстрацію п'яти стрічок «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» та фільму «ВОЇНИ ДУХУ». Спільними зусиллями відбудеться патріотичне виховання учнівської молоді, містян та гостей Вінничини, які переглянуть фільми та вшанують ВОЇНІВ.

              Документальний цикл «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» і стрічка «ВОЇНИ ДУХУ», створені для дітей, для правнуків, для майбутніх поколінь. Час іде, інформаційний простір пропонує інтерпретації і часто нав'язує думки та судження, але факти залишаються фактами. Саме документальне кіно, вільне від художніх образів, домислів і фантазій, - скарбниця новітньої історії України. Для вінничан - скарбниця увічнення подвигу місцевих ВОЇНІВ та переможного подвигу Штабу Повітряних Сил ЗСУ в АТО/ООС. Молодь повинна знати і шанувати своїх сучасних Героїв, які стоять горою на передовій фронту!

   

  Шановний Сергію Анатолійовичу!

   

              У повсякденній роботі мера м.Вінниці Ви піклуєтесь про добробут та культурно-просвітницький розвиток. Ви завжди сприяєте духовному збагаченню молоді та опікуєтесь долею учасників бойових дій міста Вінниці.

              П'ять фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» та фільм «ВОЇНИ ДУХУ» надихають та схиляють молодь, юнацтво та дітей до фізичного розвитку, свідомого ставлення до подій в країні, духовного зростання та культивують сімейні цінності і дружбу.

              П'ять фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ», фільм «ВОЇНИ ДУХУ» та автори і режисери - Тетяна Кулаковська і Анна Мартиненко нагороджені відзнаками за особистий внесок у справі обороноздатності країни, військово- патріотичного виховання молоді; внесок у розвиток вітчизняного документального кіно, високу професійну майстерність, яка відображує діяльність сектору безпеки та оборони держави; популяризації проходження військової служби та висвітлення героїчних вчинків військовослужбовців Високомобільних десантних військ ЗСУ; за активну патріотично-просвітницьку роботу спрямовану на підвищення та утвердження гідного іміджу Повітряних Сил ЗСУ, рівня патріотичного виховання молоді, висвітлення подій та участі військовослужбовців під час виконання завдань з захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України у складі «Зведеного Загону Повітряних Сил».

               Наголошуємо, що шість національних фільмів знято без залучення коштів Держкіно, УКФ, без залучення коштів платників податків.

   

  Тому ми звертаємося до Вас, шановний Сергію Анатолійовичу, та закликаємо:

   

  1) доручити Директору департаменту культури Філанчуку Максиму Валерійовичу, який реалізує пріоритети державної політики та повноваження органів місцевого самоврядування у сфері культури та у сфері захисту суспільної моралі, - виховувати патріотизм, гордість за військову частину, організувати проведення заходів в межах його повноважень;

  2) сприяти керівництву комунального кінотеатру «РОДИНА» у проведенні показів фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» та фільму «ВОЇНИ ДУХУ» з «03» жовтня по «24» жовтня 2019 року за ціною квитка у зручний для глядачів час;

  3) доручити Директору департаменту  освіти  Яценко Оксані Василівні, Начальнику відділу виховання та позашкільної робот и Перекрестенко Наталії Василівні, Начальнику відділу загальної середньої освіти, дистанційної освіти та впровадження ІКТ Лебідь Інні Наумівні рекомендувати керівництву навчальних закладів взяти участь у проведені заходів військово-патріотичного виховання з переглядом шести національних фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» та «ВОЇНИ ДУХУ»;

  4) залучити на культурно-патріотичні покази п'яти національних фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ», національного фільму «ВОЇНИ ДУХУ» та зустрічі з учасниками бойових дій міста Вінниці цільову аудиторію за напрямом діяльності Департаменту освіти УЧНІВ, СТУДЕНТІВ навчальних закладів;

  5) сприяти участі учнівської молоді міста Вінниці у перегляді фільмів в МКП кінотеатр «РОДИНА» в якості патріотичного виховання;

  6) допомогти в інформуванні відділів освіти Вінниці та Ваших колег з Департаментів освіти та культури про заплановану демонстрацію шести національних фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» та «ВОЇНИ ДУХУ» в МКП кінотеатр «РОДИНА» в якості патріотичного виховання, уроків мужності та уроків новітньої історії України;

  7) інформувати за допомогою комунальних медіа, радіо та телебачення, інтернет ресурсів ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ МІСЬКОЇ РАДИ про патріотичні заходи в МКП кінотеатр «РОДИНА».

   

  Необхідні матеріали для інформування мешканців міста Вінниця та області додаємо.

  З повагою, автори національних військових патріотичних фільмів

  Анна Мартиненко та Тетяна Кулаковська

              тел.: +380672301340

  e-mail: ukrannatan@gmail.com

  11.09.2019


 • 11 вересня 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  Міському Голові

  Моргунову С.А.

  авторів національних фільмів

  «ВОЇНИ ДУХУ» та «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ»

                                                                     Кулаковської  Т.Л.

                                                                   Мартиненко А.К.

                                                                       тел.: +380672301340

                                                                                      e-mail: ukrannatan@gmail.com

   

  Шановний Сергію Анатолійовичу!

              Ми, автори національних фільмів «ВОЇНИ ДУХУ» та п'яти стрічок «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ», Анна Мартиненко та Тетяна Кулаковська доводимо до Вас наступну інформацію. На виконання розпорядження Начальника Генерального штабу - Головнокомандувача ЗСУ - «проведення заходів військово-патріотичного виховання молоді та бойової підготовки військовослужбовців військової служби за контрактом та призовом в контексті налагодженої роботи між Генеральним штабом ЗС України та організаціями щодо активізації збереження пам'яті про подвиги військовослужбовців ЗС України як новітньої бойової історії України, так й актуалізацію історії визвольних змагань українського війська протягом попередніх століть проти споконвічного ворога — російського агресора. Саме такий формат взаємодії виховуватиме патріотизм, гордість за військову частину, Збройні Сили та Україну в контексті протидії російській агресії» запланувати демонстрацію фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» та фільму «ВОЇНИ ДУХУ» в МКП кінотеатр «РОДИНА» з «03» жовтня по «24» жовтня 2019 року, присвячену відзначенню державного свята - День Захисника України.

              Кінотеатр «Родина» - єдиний у місті кінотеатр, який співпрацює з дошкільними, загальноосвітніми та вищими навчальними закладами. В кінотеатрі проводиться виховна робота з дітьми на правові, культурно-історичні теми, зустрічі з ветеранами. МЕТОЮ І ОСНОВНИМ ЗАВДАННЯМ якого є посилення впливу національного кіномистецтва у соціальній сфері суспільства та розвиток естетичних цінностей у населення міста

              Ми вдячні Вам, Вашим колегам, усім свідомим посадовцям за те, що будете інформувати та запрошувати мешканців Вінниці та області на патріотично-культурну подію – демонстрацію п'яти стрічок «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» та фільму «ВОЇНИ ДУХУ». Спільними зусиллями відбудеться патріотичне виховання учнівської молоді, містян та гостей Вінничини, які переглянуть фільми та вшанують ВОЇНІВ.

              Документальний цикл «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» і стрічка «ВОЇНИ ДУХУ», створені для дітей, для правнуків, для майбутніх поколінь. Час іде, інформаційний простір пропонує інтерпретації і часто нав'язує думки та судження, але факти залишаються фактами. Саме документальне кіно, вільне від художніх образів, домислів і фантазій, - скарбниця новітньої історії України. Для вінничан - скарбниця увічнення подвигу місцевих ВОЇНІВ та переможного подвигу Штабу Повітряних Сил ЗСУ в АТО/ООС. Молодь повинна знати і шанувати своїх сучасних Героїв, які стоять горою на передовій фронту!

   

  Шановний Сергію Анатолійовичу!

   

              У повсякденній роботі мера м.Вінниці Ви піклуєтесь про добробут та культурно-просвітницький розвиток. Ви завжди сприяєте духовному збагаченню молоді та опікуєтесь долею учасників бойових дій міста Вінниці.

              П'ять фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» та фільм «ВОЇНИ ДУХУ» надихають та схиляють молодь, юнацтво та дітей до фізичного розвитку, свідомого ставлення до подій в країні, духовного зростання та культивують сімейні цінності і дружбу.

              П'ять фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ», фільм «ВОЇНИ ДУХУ» та автори і режисери - Тетяна Кулаковська і Анна Мартиненко нагороджені відзнаками за особистий внесок у справі обороноздатності країни, військово- патріотичного виховання молоді; внесок у розвиток вітчизняного документального кіно, високу професійну майстерність, яка відображує діяльність сектору безпеки та оборони держави; популяризації проходження військової служби та висвітлення героїчних вчинків військовослужбовців Високомобільних десантних військ ЗСУ; за активну патріотично-просвітницьку роботу спрямовану на підвищення та утвердження гідного іміджу Повітряних Сил ЗСУ, рівня патріотичного виховання молоді, висвітлення подій та участі військовослужбовців під час виконання завдань з захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України у складі «Зведеного Загону Повітряних Сил».

               Наголошуємо, що шість національних фільмів знято без залучення коштів Держкіно, УКФ, без залучення коштів платників податків.

   

  Тому ми звертаємося до Вас, шановний Сергію Анатолійовичу, та закликаємо:

   

  1) доручити Директору департаменту культури Філанчуку Максиму Валерійовичу, який реалізує пріоритети державної політики та повноваження органів місцевого самоврядування у сфері культури та у сфері захисту суспільної моралі, - виховувати патріотизм, гордість за військову частину, організувати проведення заходів в межах його повноважень;

  2) сприяти керівництву комунального кінотеатру «РОДИНА» у проведенні показів фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» та фільму «ВОЇНИ ДУХУ» з «03» жовтня по «24» жовтня 2019 року за ціною квитка у зручний для глядачів час;

  3) доручити Директору департаменту  освіти  Яценко Оксані Василівні, Начальнику відділу виховання та позашкільної робот и Перекрестенко Наталії Василівні, Начальнику відділу загальної середньої освіти, дистанційної освіти та впровадження ІКТ Лебідь Інні Наумівні рекомендувати керівництву навчальних закладів взяти участь у проведені заходів військово-патріотичного виховання з переглядом шести національних фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» та «ВОЇНИ ДУХУ»;

  4) залучити на культурно-патріотичні покази п'яти національних фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ», національного фільму «ВОЇНИ ДУХУ» та зустрічі з учасниками бойових дій міста Вінниці цільову аудиторію за напрямом діяльності Департаменту освіти УЧНІВ, СТУДЕНТІВ навчальних закладів;

  5) сприяти участі учнівської молоді міста Вінниці у перегляді фільмів в МКП кінотеатр «РОДИНА» в якості патріотичного виховання;

  6) допомогти в інформуванні відділів освіти Вінниці та Ваших колег з Департаментів освіти та культури про заплановану демонстрацію шести національних фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» та «ВОЇНИ ДУХУ» в МКП кінотеатр «РОДИНА» в якості патріотичного виховання, уроків мужності та уроків новітньої історії України;

  7) інформувати за допомогою комунальних медіа, радіо та телебачення, інтернет ресурсів ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ МІСЬКОЇ РАДИ про патріотичні заходи в МКП кінотеатр «РОДИНА».

   

  Необхідні матеріали для інформування мешканців міста Вінниця та області додаємо.

  З повагою, автори національних військових патріотичних фільмів

  Анна Мартиненко та Тетяна Кулаковська

              тел.: +380672301340

  e-mail: ukrannatan@gmail.com

  11.09.2019


 • 11 вересня 2019
  Звернення до:
  Філанчук Максим Валерійович
  Директор департаменту , Департамент культури

  Міському Голові

  Моргунову С.А.

  авторів національних фільмів

  «ВОЇНИ ДУХУ» та «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ»

                                                                     Кулаковської  Т.Л.

                                                                   Мартиненко А.К.

                                                                       тел.: +380672301340

                                                                                      e-mail: ukrannatan@gmail.com

   

  Шановний Сергію Анатолійовичу!

              Ми, автори національних фільмів «ВОЇНИ ДУХУ» та п'яти стрічок «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ», Анна Мартиненко та Тетяна Кулаковська доводимо до Вас наступну інформацію. На виконання розпорядження Начальника Генерального штабу - Головнокомандувача ЗСУ - «проведення заходів військово-патріотичного виховання молоді та бойової підготовки військовослужбовців військової служби за контрактом та призовом в контексті налагодженої роботи між Генеральним штабом ЗС України та організаціями щодо активізації збереження пам'яті про подвиги військовослужбовців ЗС України як новітньої бойової історії України, так й актуалізацію історії визвольних змагань українського війська протягом попередніх століть проти споконвічного ворога — російського агресора. Саме такий формат взаємодії виховуватиме патріотизм, гордість за військову частину, Збройні Сили та Україну в контексті протидії російській агресії» запланувати демонстрацію фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» та фільму «ВОЇНИ ДУХУ» в МКП кінотеатр «РОДИНА» з «03» жовтня по «24» жовтня 2019 року, присвячену відзначенню державного свята - День Захисника України.

              Кінотеатр «Родина» - єдиний у місті кінотеатр, який співпрацює з дошкільними, загальноосвітніми та вищими навчальними закладами. В кінотеатрі проводиться виховна робота з дітьми на правові, культурно-історичні теми, зустрічі з ветеранами. МЕТОЮ І ОСНОВНИМ ЗАВДАННЯМ якого є посилення впливу національного кіномистецтва у соціальній сфері суспільства та розвиток естетичних цінностей у населення міста

              Ми вдячні Вам, Вашим колегам, усім свідомим посадовцям за те, що будете інформувати та запрошувати мешканців Вінниці та області на патріотично-культурну подію – демонстрацію п'яти стрічок «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» та фільму «ВОЇНИ ДУХУ». Спільними зусиллями відбудеться патріотичне виховання учнівської молоді, містян та гостей Вінничини, які переглянуть фільми та вшанують ВОЇНІВ.

              Документальний цикл «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» і стрічка «ВОЇНИ ДУХУ», створені для дітей, для правнуків, для майбутніх поколінь. Час іде, інформаційний простір пропонує інтерпретації і часто нав'язує думки та судження, але факти залишаються фактами. Саме документальне кіно, вільне від художніх образів, домислів і фантазій, - скарбниця новітньої історії України. Для вінничан - скарбниця увічнення подвигу місцевих ВОЇНІВ та переможного подвигу Штабу Повітряних Сил ЗСУ в АТО/ООС. Молодь повинна знати і шанувати своїх сучасних Героїв, які стоять горою на передовій фронту!

   

  Шановний Сергію Анатолійовичу!

   

              У повсякденній роботі мера м.Вінниці Ви піклуєтесь про добробут та культурно-просвітницький розвиток. Ви завжди сприяєте духовному збагаченню молоді та опікуєтесь долею учасників бойових дій міста Вінниці.

              П'ять фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» та фільм «ВОЇНИ ДУХУ» надихають та схиляють молодь, юнацтво та дітей до фізичного розвитку, свідомого ставлення до подій в країні, духовного зростання та культивують сімейні цінності і дружбу.

              П'ять фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ», фільм «ВОЇНИ ДУХУ» та автори і режисери - Тетяна Кулаковська і Анна Мартиненко нагороджені відзнаками за особистий внесок у справі обороноздатності країни, військово- патріотичного виховання молоді; внесок у розвиток вітчизняного документального кіно, високу професійну майстерність, яка відображує діяльність сектору безпеки та оборони держави; популяризації проходження військової служби та висвітлення героїчних вчинків військовослужбовців Високомобільних десантних військ ЗСУ; за активну патріотично-просвітницьку роботу спрямовану на підвищення та утвердження гідного іміджу Повітряних Сил ЗСУ, рівня патріотичного виховання молоді, висвітлення подій та участі військовослужбовців під час виконання завдань з захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України у складі «Зведеного Загону Повітряних Сил».

               Наголошуємо, що шість національних фільмів знято без залучення коштів Держкіно, УКФ, без залучення коштів платників податків.

   

  Тому ми звертаємося до Вас, шановний Сергію Анатолійовичу, та закликаємо:

   

  1) доручити Директору департаменту культури Філанчуку Максиму Валерійовичу, який реалізує пріоритети державної політики та повноваження органів місцевого самоврядування у сфері культури та у сфері захисту суспільної моралі, - виховувати патріотизм, гордість за військову частину, організувати проведення заходів в межах його повноважень;

  2) сприяти керівництву комунального кінотеатру «РОДИНА» у проведенні показів фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» та фільму «ВОЇНИ ДУХУ» з «03» жовтня по «24» жовтня 2019 року за ціною квитка у зручний для глядачів час;

  3) доручити Директору департаменту  освіти  Яценко Оксані Василівні, Начальнику відділу виховання та позашкільної робот и Перекрестенко Наталії Василівні, Начальнику відділу загальної середньої освіти, дистанційної освіти та впровадження ІКТ Лебідь Інні Наумівні рекомендувати керівництву навчальних закладів взяти участь у проведені заходів військово-патріотичного виховання з переглядом шести національних фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» та «ВОЇНИ ДУХУ»;

  4) залучити на культурно-патріотичні покази п'яти національних фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ», національного фільму «ВОЇНИ ДУХУ» та зустрічі з учасниками бойових дій міста Вінниці цільову аудиторію за напрямом діяльності Департаменту освіти УЧНІВ, СТУДЕНТІВ навчальних закладів;

  5) сприяти участі учнівської молоді міста Вінниці у перегляді фільмів в МКП кінотеатр «РОДИНА» в якості патріотичного виховання;

  6) допомогти в інформуванні відділів освіти Вінниці та Ваших колег з Департаментів освіти та культури про заплановану демонстрацію шести національних фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» та «ВОЇНИ ДУХУ» в МКП кінотеатр «РОДИНА» в якості патріотичного виховання, уроків мужності та уроків новітньої історії України;

  7) інформувати за допомогою комунальних медіа, радіо та телебачення, інтернет ресурсів ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ МІСЬКОЇ РАДИ про патріотичні заходи в МКП кінотеатр «РОДИНА».

   

  Необхідні матеріали для інформування мешканців міста Вінниця та області додаємо.

  З повагою, автори національних військових патріотичних фільмів

  Анна Мартиненко та Тетяна Кулаковська

              тел.: +380672301340

  e-mail: ukrannatan@gmail.com

  11.09.2019


 • 11 вересня 2019
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Міському Голові

  Моргунову С.А.

  авторів національних фільмів

  «ВОЇНИ ДУХУ» та «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ»

                                                                     Кулаковської  Т.Л.

                                                                   Мартиненко А.К.

                                                                       тел.: +380672301340

                                                                                      e-mail: ukrannatan@gmail.com

   

  Шановний Сергію Анатолійовичу!

              Ми, автори національних фільмів «ВОЇНИ ДУХУ» та п'яти стрічок «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ», Анна Мартиненко та Тетяна Кулаковська доводимо до Вас наступну інформацію. На виконання розпорядження Начальника Генерального штабу - Головнокомандувача ЗСУ - «проведення заходів військово-патріотичного виховання молоді та бойової підготовки військовослужбовців військової служби за контрактом та призовом в контексті налагодженої роботи між Генеральним штабом ЗС України та організаціями щодо активізації збереження пам'яті про подвиги військовослужбовців ЗС України як новітньої бойової історії України, так й актуалізацію історії визвольних змагань українського війська протягом попередніх століть проти споконвічного ворога — російського агресора. Саме такий формат взаємодії виховуватиме патріотизм, гордість за військову частину, Збройні Сили та Україну в контексті протидії російській агресії» запланувати демонстрацію фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» та фільму «ВОЇНИ ДУХУ» в МКП кінотеатр «РОДИНА» з «03» жовтня по «24» жовтня 2019 року, присвячену відзначенню державного свята - День Захисника України.

              Кінотеатр «Родина» - єдиний у місті кінотеатр, який співпрацює з дошкільними, загальноосвітніми та вищими навчальними закладами. В кінотеатрі проводиться виховна робота з дітьми на правові, культурно-історичні теми, зустрічі з ветеранами. МЕТОЮ І ОСНОВНИМ ЗАВДАННЯМ якого є посилення впливу національного кіномистецтва у соціальній сфері суспільства та розвиток естетичних цінностей у населення міста

              Ми вдячні Вам, Вашим колегам, усім свідомим посадовцям за те, що будете інформувати та запрошувати мешканців Вінниці та області на патріотично-культурну подію – демонстрацію п'яти стрічок «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» та фільму «ВОЇНИ ДУХУ». Спільними зусиллями відбудеться патріотичне виховання учнівської молоді, містян та гостей Вінничини, які переглянуть фільми та вшанують ВОЇНІВ.

              Документальний цикл «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» і стрічка «ВОЇНИ ДУХУ», створені для дітей, для правнуків, для майбутніх поколінь. Час іде, інформаційний простір пропонує інтерпретації і часто нав'язує думки та судження, але факти залишаються фактами. Саме документальне кіно, вільне від художніх образів, домислів і фантазій, - скарбниця новітньої історії України. Для вінничан - скарбниця увічнення подвигу місцевих ВОЇНІВ та переможного подвигу Штабу Повітряних Сил ЗСУ в АТО/ООС. Молодь повинна знати і шанувати своїх сучасних Героїв, які стоять горою на передовій фронту!

   

  Шановний Сергію Анатолійовичу!

   

              У повсякденній роботі мера м.Вінниці Ви піклуєтесь про добробут та культурно-просвітницький розвиток. Ви завжди сприяєте духовному збагаченню молоді та опікуєтесь долею учасників бойових дій міста Вінниці.

              П'ять фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» та фільм «ВОЇНИ ДУХУ» надихають та схиляють молодь, юнацтво та дітей до фізичного розвитку, свідомого ставлення до подій в країні, духовного зростання та культивують сімейні цінності і дружбу.

              П'ять фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ», фільм «ВОЇНИ ДУХУ» та автори і режисери - Тетяна Кулаковська і Анна Мартиненко нагороджені відзнаками за особистий внесок у справі обороноздатності країни, військово- патріотичного виховання молоді; внесок у розвиток вітчизняного документального кіно, високу професійну майстерність, яка відображує діяльність сектору безпеки та оборони держави; популяризації проходження військової служби та висвітлення героїчних вчинків військовослужбовців Високомобільних десантних військ ЗСУ; за активну патріотично-просвітницьку роботу спрямовану на підвищення та утвердження гідного іміджу Повітряних Сил ЗСУ, рівня патріотичного виховання молоді, висвітлення подій та участі військовослужбовців під час виконання завдань з захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України у складі «Зведеного Загону Повітряних Сил».

               Наголошуємо, що шість національних фільмів знято без залучення коштів Держкіно, УКФ, без залучення коштів платників податків.

   

  Тому ми звертаємося до Вас, шановний Сергію Анатолійовичу, та закликаємо:

   

  1) доручити Директору департаменту культури Філанчуку Максиму Валерійовичу, який реалізує пріоритети державної політики та повноваження органів місцевого самоврядування у сфері культури та у сфері захисту суспільної моралі, - виховувати патріотизм, гордість за військову частину, організувати проведення заходів в межах його повноважень;

  2) сприяти керівництву комунального кінотеатру «РОДИНА» у проведенні показів фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» та фільму «ВОЇНИ ДУХУ» з «03» жовтня по «24» жовтня 2019 року за ціною квитка у зручний для глядачів час;

  3) доручити Директору департаменту  освіти  Яценко Оксані Василівні, Начальнику відділу виховання та позашкільної робот и Перекрестенко Наталії Василівні, Начальнику відділу загальної середньої освіти, дистанційної освіти та впровадження ІКТ Лебідь Інні Наумівні рекомендувати керівництву навчальних закладів взяти участь у проведені заходів військово-патріотичного виховання з переглядом шести національних фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» та «ВОЇНИ ДУХУ»;

  4) залучити на культурно-патріотичні покази п'яти національних фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ», національного фільму «ВОЇНИ ДУХУ» та зустрічі з учасниками бойових дій міста Вінниці цільову аудиторію за напрямом діяльності Департаменту освіти УЧНІВ, СТУДЕНТІВ навчальних закладів;

  5) сприяти участі учнівської молоді міста Вінниці у перегляді фільмів в МКП кінотеатр «РОДИНА» в якості патріотичного виховання;

  6) допомогти в інформуванні відділів освіти Вінниці та Ваших колег з Департаментів освіти та культури про заплановану демонстрацію шести національних фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» та «ВОЇНИ ДУХУ» в МКП кінотеатр «РОДИНА» в якості патріотичного виховання, уроків мужності та уроків новітньої історії України;

  7) інформувати за допомогою комунальних медіа, радіо та телебачення, інтернет ресурсів ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ МІСЬКОЇ РАДИ про патріотичні заходи в МКП кінотеатр «РОДИНА».

   

  Необхідні матеріали для інформування мешканців міста Вінниця та області додаємо.

  З повагою, автори національних військових патріотичних фільмів

  Анна Мартиненко та Тетяна Кулаковська

              тел.: +380672301340

  e-mail: ukrannatan@gmail.com

  11.09.2019


 • 11 вересня 2019
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Міському Голові

  Моргунову С.А.

  авторів національних фільмів

  «ВОЇНИ ДУХУ» та «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ»

                                                                     Кулаковської  Т.Л.

                                                                   Мартиненко А.К.

                                                                       тел.: +380672301340

                                                                                      e-mail: ukrannatan@gmail.com

   

  Шановний Сергію Анатолійовичу!

              Ми, автори національних фільмів «ВОЇНИ ДУХУ» та п'яти стрічок «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ», Анна Мартиненко та Тетяна Кулаковська доводимо до Вас наступну інформацію. На виконання розпорядження Начальника Генерального штабу - Головнокомандувача ЗСУ - «проведення заходів військово-патріотичного виховання молоді та бойової підготовки військовослужбовців військової служби за контрактом та призовом в контексті налагодженої роботи між Генеральним штабом ЗС України та організаціями щодо активізації збереження пам'яті про подвиги військовослужбовців ЗС України як новітньої бойової історії України, так й актуалізацію історії визвольних змагань українського війська протягом попередніх століть проти споконвічного ворога — російського агресора. Саме такий формат взаємодії виховуватиме патріотизм, гордість за військову частину, Збройні Сили та Україну в контексті протидії російській агресії» запланувати демонстрацію фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» та фільму «ВОЇНИ ДУХУ» в МКП кінотеатр «РОДИНА» з «03» жовтня по «24» жовтня 2019 року, присвячену відзначенню державного свята - День Захисника України.

              Кінотеатр «Родина» - єдиний у місті кінотеатр, який співпрацює з дошкільними, загальноосвітніми та вищими навчальними закладами. В кінотеатрі проводиться виховна робота з дітьми на правові, культурно-історичні теми, зустрічі з ветеранами. МЕТОЮ І ОСНОВНИМ ЗАВДАННЯМ якого є посилення впливу національного кіномистецтва у соціальній сфері суспільства та розвиток естетичних цінностей у населення міста

              Ми вдячні Вам, Вашим колегам, усім свідомим посадовцям за те, що будете інформувати та запрошувати мешканців Вінниці та області на патріотично-культурну подію – демонстрацію п'яти стрічок «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» та фільму «ВОЇНИ ДУХУ». Спільними зусиллями відбудеться патріотичне виховання учнівської молоді, містян та гостей Вінничини, які переглянуть фільми та вшанують ВОЇНІВ.

              Документальний цикл «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» і стрічка «ВОЇНИ ДУХУ», створені для дітей, для правнуків, для майбутніх поколінь. Час іде, інформаційний простір пропонує інтерпретації і часто нав'язує думки та судження, але факти залишаються фактами. Саме документальне кіно, вільне від художніх образів, домислів і фантазій, - скарбниця новітньої історії України. Для вінничан - скарбниця увічнення подвигу місцевих ВОЇНІВ та переможного подвигу Штабу Повітряних Сил ЗСУ в АТО/ООС. Молодь повинна знати і шанувати своїх сучасних Героїв, які стоять горою на передовій фронту!

   

  Шановний Сергію Анатолійовичу!

   

              У повсякденній роботі мера м.Вінниці Ви піклуєтесь про добробут та культурно-просвітницький розвиток. Ви завжди сприяєте духовному збагаченню молоді та опікуєтесь долею учасників бойових дій міста Вінниці.

              П'ять фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» та фільм «ВОЇНИ ДУХУ» надихають та схиляють молодь, юнацтво та дітей до фізичного розвитку, свідомого ставлення до подій в країні, духовного зростання та культивують сімейні цінності і дружбу.

              П'ять фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ», фільм «ВОЇНИ ДУХУ» та автори і режисери - Тетяна Кулаковська і Анна Мартиненко нагороджені відзнаками за особистий внесок у справі обороноздатності країни, військово- патріотичного виховання молоді; внесок у розвиток вітчизняного документального кіно, високу професійну майстерність, яка відображує діяльність сектору безпеки та оборони держави; популяризації проходження військової служби та висвітлення героїчних вчинків військовослужбовців Високомобільних десантних військ ЗСУ; за активну патріотично-просвітницьку роботу спрямовану на підвищення та утвердження гідного іміджу Повітряних Сил ЗСУ, рівня патріотичного виховання молоді, висвітлення подій та участі військовослужбовців під час виконання завдань з захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України у складі «Зведеного Загону Повітряних Сил».

               Наголошуємо, що шість національних фільмів знято без залучення коштів Держкіно, УКФ, без залучення коштів платників податків.

   

  Тому ми звертаємося до Вас, шановний Сергію Анатолійовичу, та закликаємо:

   

  1) доручити Директору департаменту культури Філанчуку Максиму Валерійовичу, який реалізує пріоритети державної політики та повноваження органів місцевого самоврядування у сфері культури та у сфері захисту суспільної моралі, - виховувати патріотизм, гордість за військову частину, організувати проведення заходів в межах його повноважень;

  2) сприяти керівництву комунального кінотеатру «РОДИНА» у проведенні показів фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» та фільму «ВОЇНИ ДУХУ» з «03» жовтня по «24» жовтня 2019 року за ціною квитка у зручний для глядачів час;

  3) доручити Директору департаменту  освіти  Яценко Оксані Василівні, Начальнику відділу виховання та позашкільної робот и Перекрестенко Наталії Василівні, Начальнику відділу загальної середньої освіти, дистанційної освіти та впровадження ІКТ Лебідь Інні Наумівні рекомендувати керівництву навчальних закладів взяти участь у проведені заходів військово-патріотичного виховання з переглядом шести національних фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» та «ВОЇНИ ДУХУ»;

  4) залучити на культурно-патріотичні покази п'яти національних фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ», національного фільму «ВОЇНИ ДУХУ» та зустрічі з учасниками бойових дій міста Вінниці цільову аудиторію за напрямом діяльності Департаменту освіти УЧНІВ, СТУДЕНТІВ навчальних закладів;

  5) сприяти участі учнівської молоді міста Вінниці у перегляді фільмів в МКП кінотеатр «РОДИНА» в якості патріотичного виховання;

  6) допомогти в інформуванні відділів освіти Вінниці та Ваших колег з Департаментів освіти та культури про заплановану демонстрацію шести національних фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» та «ВОЇНИ ДУХУ» в МКП кінотеатр «РОДИНА» в якості патріотичного виховання, уроків мужності та уроків новітньої історії України;

  7) інформувати за допомогою комунальних медіа, радіо та телебачення, інтернет ресурсів ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ МІСЬКОЇ РАДИ про патріотичні заходи в МКП кінотеатр «РОДИНА».

   

  Необхідні матеріали для інформування мешканців міста Вінниця та області додаємо.

  З повагою, автори національних військових патріотичних фільмів

  Анна Мартиненко та Тетяна Кулаковська

              тел.: +380672301340

  e-mail: ukrannatan@gmail.com

  11.09.2019