• 06 квітня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня, зробіть будь ласка в справках які ви видаєте робочим пропишіть маршрут від роботи і до дому і на якому вони можуть бути транспорті створені, бо виходить так що вони можуть собі спокойно їздити куда їм захочеця а ми прості люди повинні трати на таксі щоб поїхати придбати продукти для виживання, або сніміть ці обмеження щоб всі могли тоді спокойно їздити!!!!! І будь лас подумайте наконецто за людей всіх!!!!!

 • 06 квітня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​02.04.2020 о 00:37 год., я подав офіційний запит на ел.скриньку ВМКЛ№1: vin_mkl1@ukr.net в якому просива надати відповідь у строки встановлені ч.2 ст. 20 ЗУ №2939-17.

  Проте відповіді на електронну скриньку не отримав.

  Вважаю, що директором ВМКЛ№1 допущено протиправну бездіяльінсть, що повинна мати наслідком юридичну відповідальність, передбачену чинним контрактом.

  Про вжиті заходи стягення до керівника Вінницької МКЛ№1 повідомити з наданням відповідних копій наказів.

  Відповідь надати на ел.скриньку та продублювати поштою.

 • 06 квітня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний Сергію Анатолійовичу хочу звернутися до Вас з таким питанням. Я дитина сирота, закінчив школу інтернат для дітей сиріт. Далі закінчив пожежне училище, одружений і маю 2 дітей віком 2 і 4 роки. Завжди офіційно працював і оплачував всі податки. Живу на орендованій квартирі вже багато разів звертався щодо отримання свого житла но мене навіть слухати ніхто не хоче. В данний час залишився безробітнім у зв'язку з карантином але квартплату ніхто не відміняв. І зараз не знаю як мені бути. Залишились надії на Вас та на президента України щоб повпливали на отримання житла. Надіюсь отримати відповідь так як не можу залишитись з дружиною та дітьми під відкритим небом на вулиці. 

 • 05 квітня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний Сергію Анатолійовичу!

  Два тижні тому мене було доставлено бригадою швидкої допомоги до МКЛ ШМД. Довелось перенести непросту операцію. Незважаючи на мої 84 роки лікарі хірургічного відділення доклали усіх зусиль, щоб спасти мені життя. Щиро вдячна лікарям Вознюку О.В., Притулі В.П., Грицишину, медичним сестрам та молодшому медичному персоналу. Дякую за злагоджену роботу завідувачу відділення Гончаренку ОВ та заступнику головного лікаря  Трохименку БВ. Низький уклін нашим медикам та подяка за чуйність, високий професіоналізм та самовідданість у таких складних умовах праці. Вінничани мають гордитись такими лікарями. Неправда , що у нас все погано. 

  З повагою, А. Кузьмінська

 • 04 квітня 2020
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Доброго дня, Роман Сергійович

  До вас звертається в.о. уповноваженої особи від мешканців будинку 184, що по вулиці Князів Коріатовичів Чорна Яна Вікторівна та мешканці будинку. В нашому внутрішньому дворі не передбачені паркомісця для авто, мешканці паркують свої авто на зеленій зоні ( яка через це стала зовсім неЗЕлена). Для забезпечення благоустрою мешканців будинку та покращення прибудинкової території, під час електронного обговорення з мешканцями було вирішено організувати паркомісця орієнтовно на 40 авто з можливістю подальшого розширення до 60 ( з розрахунку, що довжина будинку 130 м, а ширина одного парко місця 2 м, плюс по 5 м два заїзди та проходи до зеленої зони, дитячих майданчиків,сушарок та гаражів)

   30% коштів   від  паркомісця згодні оплатити мешканці, які ставлять авто на прибудинковій Зеленій території, за погодженням з мешканцями, та  згодні оплатити вартість робіт власним коштом, аби не використовувати загальнобудинкові кошти. Так як не в усіх мешканців є авто.

  На сьогодні це близько 40 паркомісця з подальшим можливим розширенням до 60 паркомісць (за потреби).

  Просимо погодити дану петицію щодо паркомісць та забезпечити коштами міського бюджету за програмою 30/70 до кінця 2020 року

  Кошти від мешканців в розмірі 30%  орієнтовно зберемо до 01.06.2020

  Також просимо надати конкретний перелік необхідних документів, алогоритм дій, орієнтовна вартість паркомісця, рішень, технічної документації - для оперативного виконання з обох сторін (що потрібно зробити мешканцям, що потрібно зробит міській раді).

  Дякуємо за розуміння та оперативність

  З повагою, Чорна Яна Вікторівна

 • 04 квітня 2020
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  Добрий день,

  Через тривалу відсутність атмосферних опадів вулиці нашого міста залишаються дуже запилинеми та брудними.  Вітер та транспорт підіймають пил, який проникає у квартири прилеглих будинків. Замість тратитись на невиправдано частий рух майже порожніх тролейбусів та трамваїв, прошу Вас розглянути можливість частого миття вулиць спецавтомобілями.


 • 04 квітня 2020
  Звернення до:
  Парфілов Олег Михайлович
  Начальник відділу , Відділ з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної і оборонної роботи та режиму секретності

  ​Добрий день,

  Через тривалу відсутність атмосферних опадів вулиці нашого міста залишаються дуже запилинеми та брудними.  Вітер та транспорт підіймають пил, який проникає у квартири прилеглих будинків. Замість тратитись на невиправдано частий рух майже порожніх тролейбусів та трамваїв, прошу Вас розглянути можливість частого миття вулиць спецавтомобілями.

 • 04 квітня 2020
  Звернення до:
  Філанчук Максим Валерійович
  Директор департаменту , Департамент культури

  ​Добрый!

  Я Вам писала с просьбой вернуть деньги за отмененный концерт в "доме офицеров"

  СУХИШВИЛИ

  Ответ будет или мне написать в Киев---чтобы наконец мне вернули деньги за ОТМЕНЕННЫЙ концерт!!!!!!!!!!!?????????????

 • 04 квітня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Уважаемый Сергей Анатольевич! В связи с ситуацией в нашей стране связанная с короновирусом каждый житель нашего города должен быть ответсвенным. Хочу обратить Ваше внимание на Рынок " Вишенка" который находится на конечной остановке района Вишенка.  Пускают всех по очереди, но когда я зашла  за продуктами увидела, что внутри находится большое скопление людей, охрана пропускает большое кол - во людей, никто не придерживается дистанции. Там находятся люди пожилого возраста и им закон не по чем. Возле рынка торгуют рыбой и там так же скопление людей, особенно в выходной день. Считаю, что это небезопасно, наведите пожалуйста порядок. 

 • 03 квітня 2020
  Звернення до:
  Романенко Володимир Борисович
  Директор департаменту , Департамент інформаційних технологій

  ​Владимир, приветствую.

  Направляю Вам информацию по возможному разворачиванию Office 365 E1 Trial где есть почта и полноценный MS Teams, который Вам может пригодиться:

   

  https://docs.microsoft.com/ru-ru/microsoftteams/e1-trial-license#:~:text=New%20in%20March%202020%2C%20a,%2D19%20(coronavirus)%20outbreak

   

  Компания Microsoft об этой инициативе рассказала на днях, поэтому спешим поделиться с Вами, связано с распространением СOVID-19 (coronavirus).

   

  Сейчас можем говорить о следующих сценариях:

   

  1.      Microsoft Teams Free. При регистрации нового тенанта можно подключить бесплатную ограниченную лицензию Teams (https://products.office.com/en-us/microsoft-teams/free)

  2.      Microsoft Teams Exploratory Experience. Неограниченное к-во пользователей до Января 2021. Для существующих клиентов, каждый пользователь может самостоятельно с корпоративной учётки подписаться на Teams. https://docs.microsoft.com/en-us/microsoftteams/teams-exploratory

  3.      Office 365 E1 Trial – параллельно мы попробуем Вас номинировать на этот пакет, но как и обсудили это может занимать больше времени чем изначально планировалось.

   

  На данный момент, мы поможем с созданием тенанта (необходимо с вашей помощью заполнить форму которую мы отправляем на рассмотрение в компанию Microsoft, рассмотрение занимает до одной недели).

   

  После подтверждения, мы помогаем с получением бесплатных лицензий Office365 E1 в количестве до 1000 штук, не более чем на 90 дней (при необходимости проговорим о продлении с Microsoft).

   

  Далее, мы сделаем вводный звонок, где расскажем про технологии и их эффективном использовании в работе.

   

  В заключении, проведем воркшоп для небольшой группы пользователей (руководителей отделов и их замов), как пользоваться данными решениями.

   

  Если есть вопросы пишите - звоните, буду рад ответить.

   

  PS Прошу по возможности поделиться данной информацией с коллегами из других ведомств и министерств, а так же коммунальных служб.

  Спасибо.


 • 03 квітня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго Вам дня!

  Просимо Вас , в зв'язку з поширенням інфекції, проводити регулярне дезінфікуюче вологе  прибирання всіх зупинок(тролейбусних та трамвайних), як це проводиться в інших містах України.  Це дасть змогу призупинити поширення короновіруса.


  Завчасно дякуємо.

 • 03 квітня 2020
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  скажіть будь ласка. в мене дитина отримувала допомогу від держави по хворобі. в березні термін закінчився. пройшло 5 років і ми повинні були надати новий пакет але не встигли із- за карантину. виплату припинили але ми ж не винні. сімейний лікар теж не знає як бути в такій ситуації. чому автоматом не продовжують виплати таким дітям?

 • 02 квітня 2020
  Звернення до:
  Чернега Олександр Михайлович
  Директор департаменту , Департамент архітектурно-будівельного контролю

  ​Добрий день, шановний Олександр Михайлович!

  Від імені мешканців будинку звертається до Вас голова правління ОСББ "Зодчих 36" Кротна Світлана Миколаївна. Доводжу до вашого відома, що відомий вам власник нежитлових приміщень , у нашому будинку Овчаренко Богдан Олегович проводить будівельно-ремонтні роботи, які суперечать будівельним нормам. Не дивлячись на те, що у 2017 році під виглядом благоустрою був оголений фундамент біля нежитлового(підвального) приміщення №17, Овчаренко Б.О. продовжує оголювати фундамент і в сусідньому приміщенні (придбав у 2019р.).               02.04.20р. з  даного приміщення  була вивезена земля ( погружена на кузов машини і зверху прикрита будівельним сміттям). З"ясувалося, що всередині приміщення йде поглиблення і повне оголення фундаменту, в одному місці навіть підкоп під фундамент. Мені як голові правління ОСББ дозвільних документів пред'явлено не було. Впевнена, що вони, як і у випадку з попереднім приміщенням, відсутні.  Мешканці будинку просять Вас вирішити дану ситуацію згідно закону.


 • 02 квітня 2020
  Звернення до:
  Очеретний Андрій Михайлович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Шановний Андрій Михайлович!  Звертається до Вас голова правління ОСББ "Зодчих 36" Кротна Світлана Миколаївна.  У нашому будинку є власник нежитлового приміщення Овчаренко Богдан Олегович. Кілька років тому він без дозвільних документів під виглядом благоустрою розпочав будівництво, яке було припинене завдяки своєчасному втручанню мешканців. Улітку 2019р.  він придбав ще одне приміщення, яке знаходиться поряд.Протягом останніх місяців пан Богдан активно проводить ремонтні роботи у приміщенні. цими роботами схвильований весь дім. 02.04.2020р. , не дивлячись на те, що карантин, з приміщення Овчаренка Б.О. вивозилася земля( значить проводилося поглиблення). дозвільних документів мені, як голові правління ОСББ, надано не було, показати приміщення власник також відмовився. Мною була викликана поліція та інспекція Департаменту архітектурно-будівельного контролю. Коли я разом з інспекторами потрапила в приміщення, то побачила, що фундамент повністю оголений, а під фундаментом в сусіднє приміщення велика яма.Мешканці будинку стурбовані тим,що з  такими темпами ремонтних робіт буде зруйнований будинок, а також тим, що через підвальні приміщення проходять загальнобудинкові мережі, доступ до яких власник зобов'язаний надати представнику правління ОСББ. На даху будинку внаслідок робіт у приміщеннях Овчаренка Б.О вже пішли тріщини. Звертаюсь до Вас як до людини компетентної у даній справі. Допоможіть  врятувати будинок!

 • 02 квітня 2020
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  ​Добрий день, шановний Павло Васильович.

  Звертається до Вас голова правління ОСББ "Зодчих 36" Кротна Світлана Миколаївна. Допоможіть врятувати від руйнації будинок! У нашому будинку є власник нежитлового приміщення Овчаренко Богдан Олегович. Кілька років тому він без дозвільних документів під виглядом благоустрою розпочав будівництво, яке було припинене завдяки своєчасному втручанню мешканців. Улітку 2019р.  він придбав ще одне приміщення, яке знаходиться поряд.Протягом останніх місяців пан Богдан активно проводить ремонтні роботи у приміщенні. цими роботами схвильований весь дім. 02.04.2020р. , не дивлячись на те, що карантин, з приміщення Овчаренка Б.О. вивозилася земля( значить проводилося поглиблення). дозвільних документів мені, як голові правління ОСББ, надано не було, показати приміщення власник також відмовився. Мною була викликана поліція та інспекція Департаменту архітектурно-будівельного контролю. Коли я разом з інспекторами потрапила в приміщення, то побачила, що фундамент повністю оголений, а під фундаментом в сусіднє приміщення велика яма.Мешканці будинку стурбовані тим,що з  такими темпами ремонтних робіт буде зруйнований будинок, а також тим, що через підвальні приміщення проходять загальнобудинкові мережі, доступ до яких власник зобов'язаний надати представнику правління ОСББ. ДОПОМОЖІТЬ вирішити дану ситуацію

 • 02 квітня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня . Допоможіть нам будь ласка.Я у відчаї,руки опустилися. Писала Вам уже повідомлення. Подала документи на допомогу,але співробітники прозорого офісу ще не приймали рішення. Кошти закінчилися,платити немає чим. Постійні дзвінки з погрозами,лякання колекторами від МФО. Вже телефонують до родичів,сума щодня росте. Без Вашої допомоги нам не впоратись. Прошу прискорити розгляд документів. 

 • 02 квітня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  https://www.vmr.gov.ua/Branches/Lists/HealthCare/ShowContent.aspx?ID=35

  За даним посиланням в розділі електронна скринька- ВМКЛ №1​, не вірно вказана ел.адреса: clinic@VCCH1.Vn.UA, листи направлені на нею не можуть бути доставлені. Посилання http://vcch1.vn.ua/, також не відкривається. 

  Прошу вжити невідкладних заходів, для притягнення винних до відповідальності, зазначити вірну ел.скриньку ВМКЛ №1. За можливості розглянути скаргу за моєї участі(відміна карантину).

  Про усунення помилок, результат розгляду скарги, повідомити за тел.моб.(098)9473579 та продублювати на ел.скриньку.

 • 01 квітня 2020
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Доброго дня, Володимире Миколайовичу.

  Звертаюся до Вас, як голова правління ОСББ "Павла Тичини 21" від імені співвласників нашого будинку, з проханням допомогти вирішити питання:

  1) обрізки сухих дерев на прибудинковій території (не приватизована), що становлять небезпеку для наших мешканців;

  2) ліквідації стихійного звалища гілок з обрізаних дерев від сусідніх будинків  на контейнерному  майданчику для побутових відходів біля будинків : Ю.Клена, 5 -  П.Тичини,21 .

  Сподіваюсь на Ваше розуміння і допомогу.

  Завчасно дякую! Будьте здорові!

   

 • 01 квітня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​З 5 лютого 2010 року зросли тарифи на водовідведення та водопостачання. До цього часу тариф на водопостачання складав 9,66 грн. за 1 куб.м, на водовідведення - 5,868 грн. З 5 лютого відповідно 14,484 грн. та 7,452 грн. Таким чином, тарифи зросли відповідно на 4,824 грн. та 1,584 грн. А це є 49,9% та 27% !!! При цьому у засобах масової інформації звучить, що тарифи піднялися на 15-20% і найбільше у областях, що мають проблему з водопостачанням - Схід та Південь України. Оскільки підняття тарифів відбувалося за поданням та з погодженням міських органів влади, поясніть будь-ласка, чому Вінниця, яка розташована на березі великої річки і не має проблем з водою, має платити за водопостачання майже на 50% більше?

 • 01 квітня 2020
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​З 5 лютого 2010 року зросли тарифи на водовідведення та водопостачання. До цього часу тариф на водопостачання складав 9,66 грн. за 1 куб.м, на водовідведення - 5,868 грн. З 5 лютого відповідно 14,484 грн. та 7,452 грн. Таким чином, тарифи зросли відповідно на 4,824 грн. та 1,584 грн. А це є 49,9% та 27% !!! При цьому у засобах масової інформації звучить, що тарифи піднялися на 15-20% і найбільше у областях, що мають проблему з водопостачанням - Схід та Південь України. Оскільки підняття тарифів відбувалося за поданням та з погодженням міських органів влади, поясніть будь-ласка, чому Вінниця, яка розташована на березі великої річки і не має проблем з водою, має платити за водопостачання майже на 50% більше?

 • 01 квітня 2020
  Звернення до:
  Шиш Олександр Володимирович
  Директор департаменту , Департамент охорони здоров’я

  ​Олександре Володимировичу!

  Чи знаєте Ви,що в лікарні швидкої допомоги на Київській в людей, які самі звертаються туди, щоб зробити тест на коронавірус, вимагають 1500грн. на благодійний фонд? Щоб не було такого скандалу як в Житомирі, потрібно це негайно припинити! Ганьба!

 • 01 квітня 2020
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  ​Я маю інвалідніть а також є одинокою матірью дитини-школярки. зареєстрована в соцслужбі "Лівобережне" як одинока мати та малозабезпечена сімья .В березні ми отримали тількі мінімальну пенсію на проживання. Допомога переоформлюється. В березні зареєстрована в терцентрі, як одинокий пенсіонер . На каналі "Віта" Ви казали, що під час  карантину можна отримати  продуктовий пайок тим хто потребує, а в терцентрі по телефону мені відповіли, що це стосується тільки тих хто похилого віку та тими ким опікуються соцслужби. Взагалі про терцентр я почула недавно, ніколи мені не казали про нього. то може Ви зможете  допомогти нам підчас КАРАНТИНУ, бо ми залишені сам на сам.  

 • 01 квітня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня!

  Прочитавши відповідь на петицію, щодо відкриття провулків по Гніванському шосе, відкрили мапу м.Вінниці на яку в своїй відповіді посилаються Ваші спеціалісти. Так дійсно, провулки 2,3,4,5,6 є тупикові.   Але... Раніше і 1 пров. Гніванського шосе був тупиковим, хоча зараз на карті він вже виправлений як прохідний. Щодо пров.Затишний він на карті наразі теж є тупиковим, хоча в відповіді написано, що вжитими заходами МКП "Архітектурно-будівельний сервіс" відкрито прохід по ньому. Постає питання, якщо МКП "Архітектурно-будівельний сервіс" зміг вжити заходів по відкриттю 1 пров. Гніванського шосе та пров. Затишний, то чому ж він тоді не може аналогічно вжити заходів по відкриттю інших провулків, адже це входить в межі його компетенції? Невже мешканці відкритих провулків не такі самі люди як мешканці інших закритих провулків, чому міська рада так впирається і не хоче їх відкривати? Може тому, що на цих провулках живуть люди з міської ради чи ті, що мають вплив на міську раду?

  Щодо містобудівної документації, то провулки по Гніванському шосе проектувались ще до будівництва м-ну "Академічний", як тупикові, але наразі для нагальної потреби мешканців м-ну потрібно переглянути містобудівну документацію і відкрити ці провулки.

 • 31 березня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний Сергій Анатолійович прошу Вас розібратися у ситуації зі спекулювання ліками у лікарні "Центру матері та дитини", оскільки моя дитина знаходиться на лікуванні у даному закладі ми зіткнулися з ситуацією де мед. Персонал змушує оплачувати ліки які є у переліку наявних та безкоштовних, стосовно даної події була скарга директору закладу, з Вашої сторони просимо вас провести перевірку та прийняти міри до відповідальних  за це, оскільки вважаю злочином займатися спекулюванням в такий важкий час для країни та міста!! З повагою! 

 • 31 березня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний Сергій Анатолійович прошу Вас розібратися у ситуації зі спекулювання ліками у лікарні "Центру матері та дитини", оскільки моя дитина знаходиться на лікуванні у даному закладі ми зіткнулися з ситуацією де мед. Персонал змушує оплачувати ліки які є у переліку наявних та безкоштовних, стосовно даної події була скарга директору закладу, з Вашої сторони просимо вас провести перевірку та прийняти міри до відповідальних  за це, оскільки вважаю злочином займатися спекулюванням в такий важкий час для країни та міста!! З повагою! 

 • 31 березня 2020
  Звернення до:
  Чернега Олександр Михайлович
  Директор департаменту , Департамент архітектурно-будівельного контролю

  ​Доброго дня.

  Звертаюсь від імені моєї мами Лаврентій А.Ф., має статус ветерана праці та діти війни, що проживає за адресою м. Вінниця, вул. Руданського 18 а.

  Сусід моєї мами, що проживає за адресою м. Вінниця, вул. Руданського 20 розпочав незаконну побудову гаража, без дозвільних документів, без дотримання пожежних норм та норм освітленості. Крім того на ділянці, де будується гараж проходить водопровід.

  Побудову гаража з мамою, як з сусідкою не погоджував. Гараж буде зогрожувати її життю та здоров'ю, оскільки не дотримані жодні норми побудови.

  Прошу в найкоротший час з"ясувати це питання та надати нам, як сусідам письмову відповідь на яких засадах здійснюється будівництво.

  З повагою, Оксана Лаврентій.


 • 31 березня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Сергій Моргунов, звертаюсь до вас як до голови комісії, яка 27.03.20 ввела нові заборони по карантину. 1) На магазинах зявились оголошення, що без масок туди не можна заходити, хоча в вашому протоколі немає такої заборони, але продавці стверджують, що їх за це штрафують!! Хоча головний санлікарь, не радить одягати маски, здоровим людям! 2) Громадський транспорт не перевозить пасажирів без посвідки, хоча транспорт має вільні місця(меньше 10 людей)- чи це доцільно? Прошу вас переглянути ці заборони, виходячи з довільних, а не надумали обставин!!! 

 • 31 березня 2020
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Доброго дня! Хочу дізнатися що з будівництвом що знаходиться на кінцевій зупинці 14 го автобусу Будинок відпочинку. Прямо на вході в ліс по прову сторону напроти ставка хтось обніс велику територію парканом та проводить там роботи. По перше на тій території є озеро,а як мені відомо доступ має бути вільний до берега як і в сусідньому маєтку до речі. Що там буде будуватися і хто дав на це дозвіл? Чому закрили доступ до озер? Я вже задавав це питання пару місяців назад і жодного результату і відповіді. Якщо так буде далі я буду змушений звернутися в правоохоронні органи так як видно хтось покриває це паскудство.

 • 31 березня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада


  Шановний Сергію Анатолійовичу!Звертається до вас як місцева мешканка одного з віддалених мікрорайонів.
  Підтримую усі заходи,щодо запобігання розповсюдженню вірусу🦠🦠🦠 і сама дотримуюсь усіх рекомендацій😷😷😷!

  Але, згадайте про віддалені райони міста Вінниці,а саме ВПЗ-18, навколо поля і ліс і тут проживає велика кількість людей!
   
  Але немає елементарного банкомату, коли в місті вони на кожному кроці!
   
  Є єдина аптека в якій на щастя є термінал для безготівкових розрахунків!

  І декілька магазинів, в одному з яких можна здійснити закупи через термінал, але ціни завищені в рази!!! Термінали мають властивість незпрацьовувати. Тоді як бути?Не всі мають статки для того щоб дозволити собі їздити по місту на таксі. Рішення щодо  перевезення робітників критичної сфери-це важливо і першочергово, але це позбавляє можливості мешканцям таких районів придбати товари першої необхідності дешевше,а не на всі гроші,збагачуючи при цьому якогось ПП!
  Тут для людей немає жодного вибору!
  Як бути нам?


 • 31 березня 2020
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​                             Звернення від мешканців вулиці Батозька.

    Шановний, Сергію Анатолійовичу,  ми жителі вулиці Батозька звертаємось до Вас з проханням відновоти прибирання нашої вуиці. На ній відбувається величезне будівництво,  пил летить неймовірний, а прибирання не відбувається, не говорячи уже про елементарну обробку. В такий складний і небезпечний час ми наражаємось на таку  тотальну антисанітарію. 

     Дякуємо за розуміння і увагу до нашої проблеми.