Освіта міста: Директор НВК: ЗШ - гімназії №6
Керування дозволамиКерування дозволами

Директор НВК: ЗШ - гімназії №6

J4F44230496.jpg

Тітова Наталія Анатоліївна народилася 30 серпня 1957 року у м.Вінниці. 

Затишним берегом дитинства у вирі життя для мене залишається середня школа № 8, яку я закінчила у 1974 році, з її дружним, надзвичайно талановитим педколективом на чолі з Левченко Афанасієм Мусійовичем. 

У 1974 році збулась мрія – вступила до Вінницького педагогічного інституту на історичний факультет. Займалася активною громадською діяльністю.

Велику підтримку в перший рік педагогічної роботи отримала в рідній школі № 8, в стінах якої проходила практику під керівництвом свого класного керівника Петрик Людмили Петрівни. 

1978 рік – учитель історії у вінницькій заочній середній школі, де пропрацювала 6 років, а з 1985 року – середня школа № 6, якій віддала уже 20 років педагогічної діяльності. 

Колеги, керівники міського управління освіти повірили у мене, і у 1990 році була призначена на посаду директора середньої школи № 6.

За цей період завдяки силам міської Ради на чолі з Дмитром Володимировичем Дворкісом та педагогічного, учнівського, батьківського, обслуговуючого колективів, школа переходить працювати у нове приміщення по вулиці Червоноармійській, а у 2003 році отримує статус школи-гімназії, чим я дуже горджуся.

Має свої публікації. 

Нагороджена значком «Відмінник народної освіти», грамотами управління освіти і науки Вінницької облдержадміністрації, міської Ради. 

Учитель вищої категорії, учитель-методист.