Освіта міста: Завідуюча ДНЗ №58
Керування дозволамиКерування дозволами

Завідуюча ДНЗ №58

TXF22586549.jpg

Ось уже понад 25 років працює у ДНЗ №58 Рудюк Марія Миколаївна.

Про себе пише так:
"...Живу радощами і проблемами педагогічного виховання підростаючого покоління - майбутнього нашого українського суспільства.
Мій характер формувало життя, певна обставина ставала для мене уроком, певний вчинок, як по відношенню до себе так і до інших, залишав свій відпечаток.
Життя склалось так, що я була завжди в колі людей, у вирії подій: святкових і буденних. Я ставила кожну обставину умовно на шальку терезів і робила для себе певні висновки.
Предметом моєї особливої гордості є мій затишний дитячий садочок, де кожна деталь є моїм задумом, де кожен куточок обігрітий моїм душевним теплом, де все зроблено з величезною любовю.
Свій дошкільний заклад неможливо уявити без колективу, який я очолюю. Більшість із них є ветера¬нами праці. Кожен працівник до виконання своїх обовязків відноситься бездоганно, адже кожного працівника обігріває любов до дітей, відданість справі виховання та навчання.
Я впевнена, що дитина лише тоді розумітиме прекрасне, коли сама буде виховуватись та бачити навколо себе прекрасне.
Жага до прекрасного завжди керує мною. Я в усьому бачу красиве, чисте, світле. Я людина романтична, але сильна духом, віддана своїй справі, вимоглива до себе і до підлеглих і завжди прагну значущих для себе результатів.
Звичайно, як у кожної земної людини, бувають хвилини непевності й зневіри, адже ми живемо у складний час нестабільності і великих перемін. Проблем і негараздів вистачає чимало, але я люблю дітей, людей, життя... і часто чую музику навіть у тиші...
Я вірю у майбутнє України!
Дбати про малят - найбільше щастя для мене. Поставлена мета вимагає часу, терпіння, дієвості, і великої любові. Я не зупиняюсь на досягнутому, попереду ще багато незавершених справ і невирішених проблем. Для мене, як і для інших людей, радість успіху, довіри та визнання позначаються на моїй готовності працювати невтомно та творчо.
"Життя прожити, не поле перейти" - стверджує народна мудрість.
Кожен прожитий день складає людське життя, тому кожний прожитий день повинен бути наповнений певним змістом.
Я люблю життя, людей, дітей. Це спонукає мене творити, мріяти, не зупи¬нятись на досягнутому.
Я завжди вірю у добру казку, де добро перемагає зло. Намагаюсь робити приємне усім оточуючим та бачити навколо себе прекрасне!"