Освіта міста: Завідуюча ДНЗ №37
Керування дозволамиКерування дозволами

Завідуюча ДНЗ №37

E8722074382.jpg

Мартинова Світлана Вікторівна народилась 10 червня 1957 року в місті Кам'янець-Подільський Хмельницької області в родині молодих педагогів, де понад усе цінувались книги, які й сформували літературні смаки, моральні ідеали, жагу до знань та творчості.

В 1964 році пішла до першого класу Вінницької середньої школи № 2 ім. В.І. Леніна.

Вісім класів закінчила на «відмінно».

Згодом - Вінницьке музичне училище, потім педагогічний інститут.

Прекрасні вчителі відкривали бездонну криницю людського таланту і любові, справжні духовні скарби.

Уже в перші роки педагогічної роботи предметом особливої її гордості стало те, що належить вона до творчої української інтелігенції, яка плекає молоду зміну і несе велику відповідальність за її долю. Молодим спеціалістом працювала у сільській глибинці.

Ставши дружиною військового, помандрувала світом. За кордоном працювала вчителем в містечку, де проживали співвітчизники. Любов до дітей і малюків проявились дуже рано і діти відповідали їй взаємністю. І це було головним в розвитку педагогічних здібностей і поглядів. Вона хотіла так побудувати навчально-виховний процес, щоб дитина, повернувшись додому, мріяла знову піти до дитячого садка.

Керівники та колеги завбачили в її роботі новаторський почерк та організаторську жилку. Так їй було довірено очолити дитячий садок № 66, а згодом - колектив дитсадка № 37.

Дослухаючись до заповітів великого педагога Василя Сухомлинського, вона поставила перед собою мету: дошкільний заклад має стати школою радості для дітей, школою творчості для вихователів, школою спокою для батьків. А всі, хто працює поряд повинні стати мудрими наставниками, що душею вболівають за малят. Адже саме таких вона жадала бачити у своїй трудовій родині.

За 28 років педагогічного стажу у Світлани Вікторівни є своя формула успіху - починається вона з любові до дітей, до кожного з тих, хто поряд, з віри у торжество діянь, з надії, що крила творчості ще довго будуть дужими та молодими і сягатимуть жаданої висоти.