Освіта міста: Завідуюча ДНЗ №31
Керування дозволамиКерування дозволами

Завідуюча ДНЗ №31

XJN44699665.jpg

Мудрість життя! В чому ж вона?

Виявляється все бере початок із крихіточок, дрібничок: вчасно посміхнутися, підтримати, поспівчувати, надати допомогу. Із цього складається велика і мудра ріка днів і ночей, місяців і років людини – шлях, який важливо пройти із чистою совістю, благородством, любов’ю до ближнього, вмінням розуміти життя і розважливо та ефективно давати раду будь-яким ситуаціям: іноді суворо запитати, іноді розтлумачити необхідність того чи іншого кроку в житті.

Ходить доля між людьми, сипле їм під ноги життєві дороги. Наталі Дацюк встелила доля стежки освітянськими рушниками.

Дацюк Наталія В’ячеславівна народилася 18 лютого 1969 року у чарівному місті Вінниця.

Швидко пролетіли яскраві та незабутні роки дитинства. Відкриваючи вперше двері школи, вона впевнено крокувала до дорослого життя. З якою любов’ю, захопленням і цікавістю слухала вона свою першу вчительку і вже, мабуть, тоді в неї зародилася мрія стати вчителем.

Неспокійна думкою, допитлива, сумлінна, творча – такою вона проявила себе за час навчання у СЗОШ №21 міста Вінниці, яку закінчила з відзнакою.

Переконана в обраній професії Наталя без вагань продовжила навчання у Вінницькому державному педагогічному інституті, який закінчила у 1991 році.

Перші кроки у ролі педагога Наталя здійснила на посаді вчителя географії та біології СЗОШ №26.

Життєві дороги привели вже Наталю В’ячеславівну в дошкільний навчальний заклад №4 міста Вінниця. З тої миті не тільки серце, а й вся її сутність стала належати малятам.

Зміна фаху – вчитель-логопед – змінив характер Наталі В’ячеславівни: тверда у прийнятті рішень, рішуча, з загостреним відчуттям справедливості, десь педантична, вона випромінювала добро, гуманність, співчуття, вбачаючи у кожній дитині генія.

2002 рік вніс корективи у службовий ряд посад Дацюк Наталії В’ячеславівни – вона призначена завідуючою дошкільним навчальним закладом №31.

Її педагогічний стаж становить – 18 років. У нинішніх, далеко не комфортних економічних умовах, вона зуміла організувати потужний творчий колектив, намагається працювати ефективно, нарощуючи у своїй роботі новизну.