Керування дозволамиКерування дозволами

Пам'ятка щодо отримання матеріальної грошової допомоги

 З питання отримання одноразової допомоги відповідно до Положення про порядок надання матеріальної грошової допомоги жителям Вінницької міської об’єднаної територіальної громади, Вам потрібно прийти у вівторок з 9-00 до 12-00 години на особистий прийом до директора Департаменту соціальної політики Войткової Валентини Романівни (за адресою:  вул. Соборна, 59, приміщення відділу звернень, кімната особистого прийому №1)  з такими документами:

1. Заяву на ім'я міського голови встановленої форми.

2. Декларацію про доходи та майновий стан особи, яка звернулась за наданням матеріальної грошової допомоги, встановленої форми.

3. Копію паспорта (сторінки 1 і 2, а також сторінка з відміткою про реєстрацію місця проживання).

4. Копію ідентифікаційного номера.

5. Довідки про доходи працездатних осіб, які зареєстровані і проживають разом із заявником, за останні шість місяців, що передують місяцю звернення.

6. Довідки про розмір пенсії осіб, які зареєстровані і проживають разом із заявником, за останні шість місяців, що передують місяцю звернення.

7. Довідки з Пенсійного фонду України про індивідуальні відомості про застраховану особу за формою ОК-5 заявника, якщо він є працездатною особою, та працездатних осіб, які зареєстровані і проживають разом із заявником, за останні шість місяців, що передують місяцю звернення.

8. Довідки з лікувальних закладів, які не перебувають у комунальній власності Вінницької міської об'єднаної територіальної громади (в разі необхідності лікування у них).

9. Інші документи, які підтверджують необхідність отримання матеріальної допомоги.

10. Копію довідки про відкриття особового рахунку в державному банку України, у разі виплати матеріальної грошової допомоги через банківську установу.

 
Для оформлення даних документів перед прийомом у директора Департаменту соціальної політики, Вам потрібно звернутися в управління та відділи соціального захисту населення за місцем Вашого проживання, де на Вас чекають щодня (крім вихідних та святкових днів) з 9-00 до 16-30 години  за адресами:
•   Управління соціального захисту населення (Правобережне):                                 проспект Космонавтів, 30, 2-й поверх, тел. 50-83-88, 50-83-96
•   Управління соціального захисту населення (Лівобережне):
вул. Замостянська, 7, 2-й поверх Центр адміністративних послуг «Прозорий офіс»,                  
тел.  50-86-26, 50-86-70.