Керування дозволамиКерування дозволами

Порядок особистого прийому громадян міським головою              

Відповідно до розпорядження міського голови від 17.08.2018 р. № 137-р «Про затвердження Порядку особистого прийому громадян (груп громадян) у Вінницькій міській раді»:     

1. Особистий прийом громадян (груп громадян) міським головою здійснюється лише за попереднім записом.

2. Попередній запис на прийом до міського голови здійснюється відділом звернень апарату міської ради та її виконкому щоденно (крім вихідних та святкових днів) з понеділка по п'ятницю з 8-00 до 13-00 год. та з 14-00 до 17-00 год.

3. До попередньої співбесіди можуть залучатися посадові особи виконавчих органів міської ради, апарату міської ради та її виконкому.

4. Попередній запис громадян (груп громадян) на прийом до міського голови проводиться при наявності документу, який посвідчує особу (паспорт, посвідчення).

5. Під час попереднього запису на особистий прийом з'ясовуються прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання громадянина (для груп громадян - контактної особи), зміст порушеного питання, до яких посадових осіб він звертався і яке було прийнято рішення, вивчаються документи та інші матеріали, що подаються громадянином для обґрунтування свого звернення.  

Не допускається з'ясування відомостей про особу громадянина, що не стосуються його звернення.

6. Записуються на прийом до міського голови громадяни (групи громадян) тільки з питань, які не можуть бути вирішені заступниками міського голови, керуючим справами виконкому та керівниками виконавчих органів міської ради.

7. Запису на прийом не підлягають громадяни:

- визнані судом недієздатними за наявності такої інформації у відділі звернень (ст. 8 Закону України «Про звернення громадян»);

- які відмовилися повідомити особам, що проводять запис інформацію, зазначену у п. 4, 5 цього Порядку;

- стосовно яких прийняте рішення про припинення розгляду звернень (ст. 8 Закону України «Про звернення громадян»);

- звернення яких знаходяться на розгляді та остаточного рішення по них ще не прийнято;

- у випадках, коли заявник порушує питання, яке не відноситься до компетенції міської ради та виконкому, громадянину (групі громадян) надаються роз'яснення до якого органу слід звернутися для вирішення порушеного питання;

- при повторному зверненні з одного і того ж питання, якщо перше вирішено по суті або громадянину (групі громадян) надано аргументовані роз'яснення відповідно до чинного законодавства.

Забороняється відмова громадянам в записі на особистий прийом з підстав ознак раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, мовних або інших ознак.

8. Міський голова здійснює прийом громадян (груп громадян), які записані на прийом відповідно до затвердженого графіку згідно списку запрошених.

9. Присутність сторонніх осіб під час проведення особистого прийому не допускається.

10. Регламент спілкування міського голови з кожним громадянином (групою громадян) – не більше 15 хвилин, про що повідомляється громадянам під час попередньої співбесіди та до початку прийому працівником відділу звернень апарату міської ради та її виконкому.

11. У разі, якщо особистий прийом громадян міським головою не може відбутися з поважних причин, він може бути перенесений на інший день та час.

12. Записаний на прийом до міського голови громадянин повинен:

- прийти на прийом саме у той день та час, на які було наголошено під час попередньої співбесіди;   

- чітко викласти міському голові своє питання;

- дотримуватись відведеного для спілкування часу (до 15 хвилин). 

13. Під час проведення особистих прийомів груп громадян на прийомі можуть бути присутні не більше трьох осіб. При собі вони повинні мати документи, які посвідчують особу (паспорт, посвідчення).