Керування дозволамиКерування дозволами

Звернення громадян до міської влади

Відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян» Ви можете звернутися до міської влади у такий спосіб:

 - надіслати письмове звернення поштою на адресу: 21100, м. Вінниця, вул. Соборна, 59. У письмовому зверненні має бути зазначено прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати.

 надати звернення до відділу звернень апарату міської ради та її виконкому особисто або через уповноважену особу, якщо ці повноваження оформлені відповідно до чинного законодавства, за адресою:  м. Вінниця, вул. Соборна, 59 (години роботи відділу -  понеділок - четвер з 9-00 до 18-15, п’ятниця – з 9-00 до 17-00, обідня перерва – з 13-00 до 14-00);

викласти звернення усно на особистому прийомі у керівництва міської ради та керівників виконавчих органів відповідно до графіку прийому;

- подати електронне звернення. Відповідно до Закону України "Про звернення громадян" письмове звернення може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку. У електронному зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. В електронному зверненні також має бути зазначено коректну електронну адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Адреса офіційної електронної пошти Вінницької міської ради, Вінницького міського голови та його заступників: vinrada@vmr.gov.ua.