Актуально: До відома членів сімей загиблих та померлих громадян, які постаржали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС! ​
Керування дозволамиКерування дозволами

До відома членів сімей загиблих та померлих громадян, які постаржали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС! ​


 Департамент соціальної політики Вінницької міської ради повідомляє, що відповідно до  розпорядження голови  обласної державної адміністрації  «Про підготовку до видання обласної Книги пам'яті померлих учасників ліквідації наслідків катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції», з метою  увічнення пам'яті померлих учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи - жителів Вінницької області, створена обласна редакційна колегія з підготовки до видання обласної Книги пам'яті померлих учасників ліквідації наслідків катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції.

Бажаючі подати матеріали про померлих учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, для включення їх до обласної Книги пам'яті, просимо звертатись за адресю: м.Вінниця, вул.Соборна, 72, кім. 301 «Вінницьке обласне відділення. Пошуково-видавниче агенство «Книга пам'яті України»» .

Телефон агенства: (0432)61 -15-99.