Актуально: В червні у Вінниці стартують безкоштовні тренінги з розвитку бізнес-навичок у людей з інвалідністю
Керування дозволамиКерування дозволами

В червні у Вінниці стартують безкоштовні тренінги  з розвитку бізнес-навичок у людей з інвалідністю

До відома 

людей з інвалідністю, в тому числі  з груп внутрішньо переміщених осіб, учасників антитерористичної операції та членів їхніх родин

В рамках проекту «Економічні можливості постраждалим від конфлікту», який впроваджується Українським Жіночим Фондом Ukrainian Women’s Fond за підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) відбудуться тренінги  з розвитку бінес-навичок у людей з інвалідністю (в тому числі осіб з інвалідністю з груп внутрішньо переміщених осіб, учасників антитерористичної операції та членів їхніх родин, жінок та чоловіків)

Інформація про проведення даного проекту

В рамках зазначеного вище проекту заплановано:
Десятиденні тренінги з розвитку бізнес-навичок для людей з інвалідністю, які готові почати бізнес – 1 група- з 13 червня до 14 липня 2017 року.
Підтримка та консультації з питань підприємництва для людей з інвалідністю.
Юридичні консультації, у т.ч. консультації щодо перенесення бізнесу, а також консультації за результатами досліджень ринку.
Консультації за результатами аналізу правових та організаційних засад ведення переселенцями бізнесу, підтримка та консультації для МСП, що працевлаштовують людей з інвалідністю.

Тренінговий цикл складається з 80 годин інтенсивного тренінгу та 50 годин консультацій.
У рамках цієї діяльності Проект визначить найбільш успішних та зацікавлених учасників цих тренігів та надасть їм підтримку для створення та ведення свого бізнесу (кожний грант в еквіваленті​ 1500 дол. США).

Для цього буде організовано конкурс та відібрано найкращих та найбільш мотивованих учасників тренінгів.

Набір першої групи триває до 30 травня 2017 року.

Проект забезпечує харчуванням під час тренінгів, канцелярським приладдям всіх учасників, відшкодування транспортних витрат та проживання іногородніх.
Довідки за телефоном (068)932-11-94.