Актуально: Витяг з наказу щодо призову громадян на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань
Керування дозволамиКерування дозволами

Витяг з наказу щодо призову громадян на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

ВИТЯГ з НАКАЗУ
Військового комісара Вінницького об'єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки (з адміністративно-господарської діяльності)

03.08.2021                            м.   Вінниця                               №132

Про призов громадян на
строкову військову службу
 в жовтні-грудні 2021 року

На підставі Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу", Указу Президента України від 24.02.2021 №71/2021 "Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2021 році", в жовтні-грудні 2021 року проводиться призов громадян на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань.

З метою організованого проведення чергового призову громадян на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань наказую:

1. Усім громадянам чоловічої статі м. Вінниці, яким у період чергового призову виповниться 18 років, та старшим особам, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу, прибути на призовну дільницю Вінницького об'єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки (далі - Вінницький ОМТЦК та СП) для призову на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань за адресою: м. Вінниця, вул. Олександра Довженка, 28 у визначений час і з документами, що зазначені в особистих повістках.

Громадянам, які не отримали особистих повісток, прибути на призовну дільницю з 01.10.2021 року до 10.10.2021 року у робочий час, мати при собі посвідчення про приписку до призовної дільниці та паспорт громадянина України.

2. Усім особам призовного віку чоловічої статі, які підлягають черговому призову на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань і тимчасово перебувають на території м. Вінниці, негайно повернутися до місць постійного проживання і з'явитись до Вінницького ОМТЦК та СП для проходження призовної комісії.

3. Громадяни, які ухиляються від призову і не з'являються за повісткою до військового комісаріату, будуть нести відповідальність згідно з чинним законодавством.

4. На підставі "Закону України про військовий обов'язок і військову службу" та Постанови Кабінету Міністрів України від 21.03.2002 №352 (зі змінами від 20.01.2021         №100), органам місцевого самоврядування, керівникам підприємств, установ, організацій, у тому числі закладів освіти, незалежно від підпорядкування і форм власності, управителям багатоквартирних будинків, власників будинків відповідно до розпоряджень військового комісара на виконання вимог ст. 47, 65 Постанови Кабінету міністрів України від 07.12.2016 №921 "Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов'язаних", сповіщати призовників про їх виклик до Вінницького ОМТЦК та СП шляхом вручення повісток та забезпечувати прибуття за викликом.


Т
имчасово виконуючий обов'язки
військового комісара Вінницького
об'єднаного міського територіального
центру комплектування та соціальної
підтримки підполковник                                                                                            О. Джулай