Актуально: Інформація про пілотний проект «Створення системи надання послуги раннього втручання для забезпечення розвитку дитини, збереження її здоров'я та життя»
Керування дозволамиКерування дозволами

Інформація про пілотний проект «Створення системи надання послуги раннього втручання для забезпечення розвитку дитини, збереження її здоров'я та життя»

До уваги вінничан!!!

У 2019 році Вінницька область приєдналась до пілотного проекту «Створення системи надання послуги раннього втручання для забезпечення розвитку дитини, збереження її здоров'я та життя».

Раннє втручання – це система комплексної міждисциплінарної сімейно-центрованої допомоги дітям від народження до 4 років з порушеннями здоров'я і розвитку, яка спрямована на розвиток дитини, нормалізацію життя сім'ї, профілактику інвалідності і попередження інституалізації дітей.

У 2020 році сформовано команду фахівців раннього втручання, які пройшли навчання на базі Благодійного Фонду «Інститут раннього втручання» (м. Харків). Це міждисциплінарна команда, до її складу водять: лікар, фізичний реабілітолог, психолог, спеціаліст з комунікації (логопед), соціальний педагог, координатор. Окрім професійних знань вузької спеціальності, кожен спеціаліст володіє міждисциплінарними знаннями суміжних спеціальностей, які допомагають у роботі з сім'єю.

Послуга раннього втручання надається на базі Комунального закладу «Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій».

   ШАНОВНІ БАТЬКИ:

  1. Якщо Ваш малюк має:
  • порушення у розвитку, або ризик їх виникнення;
  • встановлений діагноз, який супроводжується затримкою в розвитку, незалежно від ступеня важкості;
  • встановлену інвалідність, незалежно від діагнозу;
  • затримку в розумовому, моторному, соціально-емоційному, комунікативному розвитку…

 

У разі виникнення питання щодо розвитку Вашої дитини, коли  хвилюєтесь, що дитина відрізняється від однолітків, або Вам про це говорить педіатр, чи вихователь дитячого садка, будь ласка звертайтеся за соціальною послугою раннього втручання.

 

  1. Фахівці раннього втручання (логопед, психолог, лікар, фізичний реабілітолог):
  • проведуть всебічну оцінку розвитку дитини;
  • нададуть кваліфіковану консультацію;
  • запропонують  супровід сім'ї – щотижневі зустрічі з фахівцями в зручному для Вас та дитини середовищі (вдома або в Центрі Обрій).

 

Послуга надається офлайн (з дотриманням карантинних вимог) та онлайн.

 

Онлайн-скрінінги для перевірки розвитку дитини: http://bit.ly/eci_xx_screening

Сайт «Раннє втручання. Розвиток дитини, допомога сім'ї»: http://rvua.com.ua

 

За детальною інформацією та запис на консультацію звертайтеся за телефоном: 067-545-77-20, (0432)50-91-39, те./факс 50-91-45 (понеділок-п'ятниця з 09.00 до 17.00) або e-mail: Obriy.real.rv@gmail.com, адреса: 21050, м. Вінниця, вул. В.Городецького, 10.