Актуально: У Вінниці відбулось публічне представлення виконання бюджету громади за минулий рік
Керування дозволамиКерування дозволами

У Вінниці відбулось публічне представлення виконання бюджету громади за минулий рік

2021-03-17 Публ звіт 1.jpg17 березня Вінницька міська рада здійснила публічне представлення інформації про виконання бюджету Вінницької міської територіальної громади за 2020 рік.


Захід організовано не тільки на вимогу Бюджетного кодексу України, але й для залучення громадськості до бюджетного процесу та налагодження діалогу з мешканцями громади в питаннях управління публічними коштами.


2021-03-17 Публ звіт 3.jpgВін відбувся в режимі онлайн-конференції (за допомогою програмного забезпечення ZOOM) з дотриманням всіх карантинних обмежень, які діють в умовах «помаранчевої» зони. Окрім представників виконавчих органів міської ради учасниками стали 57 мешканців територіальної громади, які попередньо зареєструвались до участі у заході.


2021-03-17 Публ звіт 5.jpgВідкрив його заступник міського голови Андрій Очеретний. Після чого директорка департаменту фінансів міської ради Наталія Луценко доповіла присутнім про підсумки виконання бюджету Вінницької міської територіальної громади за 2020 рік.


2021-03-17 Публ звіт 2.jpgДиректор департаменту охорони здоров'я ВМР Олександр Шиш розповів про фінансування в минулому році галузі «Охорона здоров'я», в тому числі щодо роботи медичних установ міста по протидії пандемії COVID-19.


Щодо коштів бюджету, які були направлені на виконання заходів Комплексної програми «Основні напрямки соціальної політики Вінницької міської територіальної громади на 2015-2021 роки», - з цією інформацією присутніх ознайомила директорка департаменту соціальної політики міськради Валентина Войткова.

2021-03-17 Публ звіт 5.jpg

А директор департаменту житлового господарства Роман Фурман проінформував учасників про виконання робіт по капітальному ремонту житлового фонду та прибудинкових територій, які були проведені в минулому році за кошти бюджету громади.