Актуально: Підсумки роботи за 2020 рік Вінницького відділення УВД ФССУ у Вінницькій області
Керування дозволамиКерування дозволами

Підсумки роботи за 2020 рік Вінницького відділення УВД ФССУ у Вінницькій області

Вінницьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області обслуговує страхувальників, застрахованих осіб, потерпілих на виробництві(членів їх сімей) та утриманців, які зареєстровані (перебувають на обліку) в м. Вінниця та Вінницькому районі.

Щомісяця потерпілі внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань та особи, які мають на це право в разі втрати годувальника, отримують від Фонду соціального страхування України страхові виплати.

Особи з інвалідністю, що настала  внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, упродовж усього періоду до відновлення здоров'я отримують за кошти Фонду соціального страхування України санаторно-курортне лікування, лікування в закладах охорони здоров'я всіх прямих наслідків страхового випадку, забезпечуються лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами реабілітації, колясками, протезно-ортопедичними виробами, слуховими апаратами,  медичним доглядом, протезуванням очей, зубопротезуванням, побутовим обслуговуванням та іншими медичними .

Також, Фонд соціального страхування України здійснює соціальний захист застрахованих осіб, у тому числі медичних працівників, які постраждали внаслідок захворювання коронавірусною хворобою COVID-19 під час виконання професійних обов'язків. В 2020 році Вінницьким відділенням було здійснено фінансування одноразових допомог відповідно до загально-обов'язкового державного соцстрахування на суму 263,64 тис. грнивень родинам медиків, які померли внаслідок гострого професійного захворювання.

Матеріальне забезпечення від Фонду отримали 38203 застраховані особи. Фонд соціального страхування України направив для страхувальників Вінницького відділення 241,58 млн. гривень на фінансування допомоги по тимчасовій втраті працездатності (у тому числі в разі потреби догляду за хворою дитиною), ізоляції від COVID-19, допомог по вагітності та пологах. Це на 20,8% або майже  50,3 млн. гривень більше, ніж за підсумками 2019 року.

Для здійснення виплат працюючим жінкам, які знаходились у декретній відпустці у 2020 році, Фонд направив 79,05 млн. гривень. Допомог на поховання профінансовано на загальну суму 0,56 млн. гривень.

З початку пандемії в 2020 році Вінницьким відділенням було прийнято на оплату листки непрацездатності 137 медиків, яким Фонд компенсував 100% втраченого заробітку за час ізоляції від COVID-19 на суму більше 218,93 тис. гривень.

Вінницьким відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Вінницькій області профінансовано у повному обсязі заяви-розрахунки, подані страхувальниками (роботодавцями) упродовж 2020 року.