Актуально: До уваги вінничан!!!!
Керування дозволамиКерування дозволами

До уваги вінничан!!!!

Закону України №2671 – VIII «Про соціальні послуги» є важливим кроком для покращення функціонування сфери соціальних послуг в Україні, він визначає основні організаційні та правові засади надання соціальних послуг, спрямованих на профілактику складних життєвих обставин, подолання або мінімізацію їх негативних наслідків, особам/сім'ям, які перебувають у складних життєвих обставинах. Соціальні послуги спрямовані на профілактику, підтримку та обслуговування, які будуть надаватися на рівні територіальних громад, тобто найближче до одержувачів.

Департамент соціальної політики міської ради запрошує громадські об'єднання, благодійних та релігійних організацій до участі в реалізації цього Закону, щоб спільно зробити соціальні послуги максимально ефективними та якісними для населення ВМТГ.

Для внесення до Реєстру інформації про надавачів соціальних послуг, суб'єктам, що їх надають, необхідно звернутися із відповідними документами до департаменту соціальної політики.

Постановою Кабінету Міністрів України від 03.03.2020 №185 затверджено критерії діяльності надавачів соціальних послуг, які розроблено з метою встановлення єдиних вимог до надавачів соціальних послуг незалежно від форми власності та господарювання, серед яких, зокрема:

∙ наявність статутних документів, цивільно-правових договорів (для фізичних осіб – підприємців);

∙ дотримання державних стандартів соціальних послуг;

∙ відповідний фаховий рівень працівників тощо.

Для отримання детальної інформації щодо переліку соціальних послуг, категорій надавачів та отримувачів соціальних послуг, Ви можете звернутися до Департаменту соціальної політики Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця вул. Соборна, 50, контактний телефон 50-43-50, 50-82-84.