Актуально: Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту – проекту рішення виконавчого комітету Вінницької міської ради «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 31.01.2012 №203 (зі змінами)»
Керування дозволамиКерування дозволами

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту – проекту рішення  виконавчого комітету Вінницької міської ради «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 31.01.2012 №203 (зі змінами)»

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань повідомляємо про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету міської ради «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 31.01.2012 №203 (зі змінами)» (далі – проект регуляторного акту).

Розробник проекту регуляторного акту – Департамент економіки і інвестицій Вінницької міської ради.

Метою розробки та впровадження зазначеного проекту регуляторного акту є встановлення економічно обґрунтованих тарифів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в режимі маршрутного таксі №30А та №30Б в ВМОТГ за одну поїздку пасажира.

Повний текст проекту регуляторного акту та відповідний аналіз регуляторного впливу будуть офіційно оприлюднені протягом п'яти робочих днів у черговому номері видання «Вінницька газета» та на офіційному порталі Вінницької міської ради (http://www.vmr.gov.ua) в розділі «Регуляторна політика» («Прозоре місто» - «Регуляторна політика»). Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту приймаються на паперових носіях або в електронному вигляді протягом одного місяця з дати його опублікування за адресою: Департамент економіки і інвестицій Вінницької міської ради, м. Вінниця, вул. Соборна, 59 та на e-mail: dei@vmr.gov.ua.