Актуально: Повідомлення про проведення попередньої реєстрації учасників громадських слухань з обговорення проектів Програми економічного і соціального розвитку та бюджету Вінницької міської територіальної громади на 2021 рік
Керування дозволамиКерування дозволами

Повідомлення про проведення попередньої реєстрації учасників громадських слухань з обговорення проектів Програми економічного і соціального розвитку та бюджету Вінницької міської територіальної громади на 2021 рік

ПОВІДОМЛЕННЯ 

про проведення попередньої реєстрації жителів Вінницької міської територіальної громади, які проживають в м.Вінниці, селах Малі Крушлинці, Великі Крушлинці, Вінницькі Хутори, Гавришівка, Писарівка, Щітки, Стадниця та селищі Десна, і бажають взяти участь у громадських слуханнях з обговорення проектів Програми економічного і соціального розвитку Вінницької міської територіальної громади на 2021 рік та бюджету Вінницької міської територіальної громади на 2021 рік, які відбудуться 01.12.2020р. о 16-00 год. за адресою: вул.Соборна, 59

Департаменти економіки і інвестицій та фінансів Вінницької міської ради завершують роботу по підготовці проектів Програми економічного і соціального розвитку Вінницької міської територіальної громади на 2021 рік та бюджету Вінницької міської територіальної громади на 2021 рік.

В умовах карантину під час організації та проведення громадських слухань рішенням виконавчого комітету від 17.09.2020р. №1912 запроваджено додаткові заходи, спрямовані на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-COV-2.

З метою встановлення орієнтовної кількості учасників громадських слухань задля визначення місця проведення заходу з дотриманням карантинних обмежень, попередня реєстрація жителів Вінницької міської територіальної громади, які проживають в м.Вінниці, селах Малі Крушлинці, Великі Крушлинці, Вінницькі Хутори, Гавришівка, Писарівка, Щітки, Стадниця та селищі Десна, і які бажають взяти участь у вищезазначених громадських слуханнях  здійснюється за допомогою:

- Google Форми  за посиланням: https://forms.gle/Aac1YW2eELky1ySo8;

 - електронної пошти: vinmfu@vmr.gov.ua із зазначенням прізвища, ім'я, по батькові та місця проживання (домашня адреса);

- за телефонами: 59-51-96, 59-52-02, 59-52-03.

Попередня реєстрація здійснюватиметься протягом 10 календарних днів з моменту оприлюднення повідомлення про початок реєстрації (до 21 листопада 2020 року).

Організаторами громадських слухань визначені департамент фінансів та департамент економіки і інвестицій Вінницької міської ради.

Проекти рішень міської ради «Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Вінницької міської об'єднаної територіально ї громади на 2020 рік та затвердження Програми економічного і соціального розвитку Вінницької міської територіальної громади на 2021 рік» та «Про бюджет Вінницької міської територіальної громади на 2021 рік» в повному обсязі будуть розміщені з 25.11.2020р. на офіційному сайті Вінницької міської ради www.vmr.gov.ua в розділах «Громадські слухання» та «Актуально».

Департамент фінансів Вінницької міської ради

Департамент економіки і інвестицій Вінницької міської ради