Актуально: Вінничан запрошують долучитись до документального онлайн-проекту «Розмова»
Керування дозволамиКерування дозволами

Вінничан запрошують долучитись до документального онлайн-проекту «Розмова»

Благодійний фонд «Меморіал Голокосту «Бабин Яр» запрошує вінничан долучитися до створення документального проєкту «Розмова». Його метою є формування експозиції про спільне минуле й майбутнє країни.

Вінничани  можуть онлайн поділитися своїми спогадами й думками, які є частиною колективної та персональної пам'яті. Організаторам цікаво почути, з яких історій складається досвід вашої родини, які події минулого вплинули на сприйняття сьогодення й заклали мрії на майбутнє, як ваші рідні пережили Другу світову війну, що знаєте про трагедію Бабиного Яру.

Тривалість онлайн зустрічі – 30 хвилин. Всі розмови проходять онлайн за допомогою Zoom або будь-якого іншого зручного додатку для відеозв'язку. Поступово всі відео з'являтимуться на оновленому сайті проєкту - https://babynyar.org/ua/conversation 

Взяти участь можуть усі повнолітні українці незалежно від статі, ідентичності, релігійних і політичних переконань. Запрошуються також в повному складі колективи організацій, установ, підприємств, гуртків. Зареєструватися на проєкт «Розмова» можна за посиланням - https://babynyar.org/ua/conversation/about#3

Довідка

Благодійний фонд «Меморіал Голокосту «Бабин Яр» – некомерційна освітня організація, покликана гідно вшанувати пам'ять жертв трагедії Бабиного Яру та сприяти гуманізації людства через збереження та вивчення історії Голокосту.

Деталі про проєкт - https://babynyar.org/ua/conversation/about#1

Відео-тизер проєкту -  https://youtu.be/wKJACszo20A