Актуально: Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення ВМР «Про затвердження Порядку розміщення стаціонарних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Вінницької міської ОТГ
Керування дозволамиКерування дозволами

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення ВМР «Про затвердження Порядку розміщення стаціонарних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Вінницької міської ОТГ

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення Вінницької міської ради «Про затвердження Порядку розміщення стаціонарних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Вінницької міської об'єднаної територіальної громади».

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради повідомляє про оприлюднення в мережі Інтернет за електронною адресою: http://www.vmr.gov.ua проекту рішення Вінницької міської ради «Про затвердження Порядку розміщення стаціонарних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Вінницької міської об'єднаної територіальної громади» (далі – Проект), а також аналізу регуляторного впливу вказаного проекту з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних і юридичних осіб, їх об'єднань.

Розробником Проекту регуляторного акта є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради.

Проект розроблено з метою упорядкування розміщення стаціонарних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, збереження історико-архітектурного середовища і підвищення рівня туристичної привабливості міста Вінниці та інших населених пунктів, що входять до складу Вінницької міської об'єднаної територіальної громади,  створення сприятливих умов для провадження підприємницької діяльності з використанням стаціонарних тимчасових споруд, задоволення потреб членів Вінницької міської об'єднаної територіальної громади у послугах торгівлі та побутового обслуговування.

Проект регуляторного акта, аналіз його регуляторного впливу буде розміщено на офіційному веб-сайті Вінницької міської ради (http://www.vmr.gov.ua) в розділі «Регуляторна політика» («Прозоре місто» - «Регуляторна політика»).

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта приймаються від юридичних та фізичних осіб, їх об'єднань протягом одного місяця з дня оприлюднення  у письмовому вигляді за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна,59, департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради (тел. 67-23-65, 67-21-42), або на електронні адреси: kylenko@vmr.gov.ua, sovinskyiyv@vmr.gov.ua.