Актуально: Про призов громадян на строкову військову службу в жовтні-грудні 2020 року
Керування дозволамиКерування дозволами

Про призов громадян на строкову військову службу в жовтні-грудні 2020 року

Державний герб.jpg

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

ВИТЯГ з НАКАЗУ

Військового комісара Вінницького об'єднаного міського військового комісаріату (з адміністративно-господарської діяльності)

11.08.2020                                       м. Вінниця                                  №117

Про призов громадян
на строкову військову службу
в жовтні-грудні 2020 року

На підставі Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу", Указу Президента України від 16.01.2020 №13/2020 "Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2020 році", в жовтні-грудні 2020 року проводиться призов громадян на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань.

З метою організованого проведення чергового призову громадян на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань наказую:

1.      Усім громадянам чоловічої статі м. Вінниці, яким у період чергового призову виповниться 18 років, та старшим особам, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу, прибути на призовну дільницю Вінницького об'єднаного міського військового комісаріату (далі - ОМВК) для призову на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань за адресою: м. Вінниця вул. Олександра Довженка, 28 у визначений час і з документами, що зазначені в особистих повістках.

Громадянам, які не отримали особистих повісток, прибути на призовну дільницю з 01.10.2020 року до 10.10.2020 року у робочий час, мати при собі посвідчення про приписку до призовної дільниці та паспорт громадянина України.

2.      Усім особам призовного віку чоловічої статі, які підлягають черговому призову на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань і тимчасово перебувають на території м. Вінниці, негайно повернутися до місць постійного проживання і з'явитись до Вінницького ОМВК для проходження призовної комісії.

3.      Заступнику військового комісара-начальнику відділення комплектування здійснювати заходи з попереднього контрольного медичного огляду призовників, які підлягають призову на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань восени 2020 року, згідно графіків медичного обстеження призовників.

4.      Громадяни, які ухиляються від призову і не з'являються за повісткою до військового комісаріату, будуть нести відповідальність згідно з чинним законодавством.

5.      Керівникам підприємств, установ, організацій незалежно від підпорядкування і форм власності оповіщати на вимогу військового комісаріату призовників про їх виклик до Вінницького ОМВК і забезпечувати їх своєчасне прибуття.

6.      Житлово-експлуатаційним організаціям, іншим організаціям або підприємствам та установам, що здійснюють експлуатацію будинків, а також власникам будинків незалежно від підпорядкування і форм власності, відповідно до розпоряджень військового комісара на виконання вимог ст.65 Постанови Кабінету міністрів України від 07.12.2016 №921 "Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов'язаних", сповіщати призовників про їх виклик до Вінницького об'єднаного міського військового комісаріату шляхом вручення повісток та забезпечувати прибуття за викликом.


Військовий комісар
Вінницького об'єднаного міського військового комісаріату

підполковник                                                                                                        І. ЛІЩУК

Витяг з наказу ВОМВК про призови громадян.pdfВитяг з наказу ВОМВК про призови громадян.pdf