Актуально: Конкурс «Літературно-поетична візитка рідного краю» з нагоди відзначення Дня знань у 2020 році
Керування дозволамиКерування дозволами

Конкурс «Літературно-поетична візитка рідного краю» з нагоди відзначення Дня знань у 2020 році


Департамент соціальної політики Вінницької міської ради інформує про проведення Конкурсу відео оглядів творів письменників та поетів рідного краю, підготовлених дітьми з багатодітних  родин, які проживають на території Вінницької міської об’єднаної територіальної громади на тему: «Літературно-поетична візитка рідного краю» з нагоди відзначення Дня знань у 2020 році.

До участі в Конкурсі запрошуються  діти з багатодітних сімей, які мешкають на території Вінницької міської об’єднаної територіальної громади та перебувають на обліку в Єдиному державному реєстрі пільговиків Вінницької міської об’єднаної територіальної громади. Вікова категорія учасників від 7 до 17 років (включно).

Учасниками Конкурсу можуть бути діти наступних вікових груп: 
- «Перша вікова категрія» - від 7 до 10 років;
- «Друга вікова категорія» - від 11 до 14 років;
- «Третя вікова категорія» - від 15 до 17 років (включно).
Один автор може представити на Конкурс лише одну відеороботу від своєї сім’ї.

Вимоги до робіт:
- На початку відеоролика слід вказати дані про автора: ім’я, прізвище, дату народження, місце проживання.
- Відеоролик може бути відзнятий будь-якими доступними засобами (за допомогою професійної або непрофесійної відеокамери, фотоапарату, смартфону, мобільного телефону).
- Під час зйомки та відеомонтажу можуть бути використані будь-які спеціальні програми, методи, способи та інструменти створення, наповнення й оформлення відеоматеріалу.
- Тривалість відеоролика не повинна перевищувати 7 хвилин.

Конкурс проводиться 30.07.2020 року по 11.09.2020 року. Прийом відеоробіт від учасників  Конкурсу триватиме до  31.08.2020 року.  Підведення підсумків  Конкурсу здійснюється в приміщенні департаменту соціальної політики міської ради  03.09.2020 року. Визначення переможців відбудеться колегіально конкурсним журі у трьох вікових категоріях. За підсумком оцінок Журі, визначається по одному переможцю у кожній віковій категорії. Всього: 3 призових місця. 11.09.2020 року відбудеться нагородження призерів та учасників Конкурсу.

Творчі роботи із зазначенням ПІБ автора, адреси проживання та контактного номеру телефона приймаємо з 10 серпня 2020 року по 31 серпня 2020 року на електронну адресу: PavlyukOV@vmr.gov.ua. Подані на Конкурс роботи повинні додатково супроводжуватися анкетою Анкета.docxАнкета.docx з короткою історією про родину та автора відеоролика. Разом з роботами і анкетою, претенденти надсилають на вказану електронну адресу відскановану копію довідки про включення до Єдиного державного реєстру пільговиків м. Вінниці або посвідчення багатодітної сім’ї. Інформацію про подання на Конкурс роботи необхідно обов’язково підтвердити за тел: 50-86-89. Контактна особа: Павлюк Оксана Володимирівна.