Актуально: Проєкт Програми розвитку соціального підприємництва Вінницької міської ОТГ на 2020-2022 роки
Керування дозволамиКерування дозволами

Проєкт Програми розвитку соціального підприємництва Вінницької міської ОТГ на 2020-2022 роки

З метою підтримки соціально-орієнтованого підприємництва, залучення соціально-незахищених груп населення до підприємницької діяльності, поширення кращих практик соціального підприємництва для вирішення наявних соціальних проблем та досягнення позитивних соціальних змін триває робота над формуванням Програми розвитку соціального підприємництва Вінницької міської ОТГ на 2020-2022 роки. 

Програма розроблена департаментом економіки і інвестицій міської ради у співпраці з департаментом соціальної політики Вінницької міської ради та Проектом «ПРОМІС: Партнерство для розвитку міст».

Під час розробки Програми був використаний партисипативний підхід — залучення у різних форматах всіх основних зацікавлених сторін до формування її пріоритетів та створення програмних складових. 

Розробка Програми відбулася за участі створеної Робочої групи, до складу якої увійшли представники від соціальних підприємців, неприбуткових організацій, МСП та великого бізнесу, закладів вищої освіти, бізнес-асоціацій та виконавчих органів міської ради. 

У процесі формування програмного документу було проведено 4 фокус-групи з широкою аудиторією зацікавлених осіб, ознайомчі зустрічі з представниками виконавчих органів міської ради, відбулося 3 засідання Робочої групи.

Учасники Робочої групи та усі бажаючі можуть ознайомитися з усіма напрацюваннями в електронній версії документу та надіслати свої пропозиції на електронну адресу департаменту економіки і інвестицій міської ради  dei@vmr.gov.ua або за телефоном 59-51-22 протягом місяця із дати публікації проекту Програми розвитку соціального підприємництва Вінницької міської ОТГ на 2020-2022 роки.