Актуально: У Вінниці відбулося публічне представлення інформації про виконання бюджетних програм за 2019 рік
Керування дозволамиКерування дозволами

У Вінниці відбулося публічне представлення інформації про виконання бюджетних програм за 2019 рік

IMG_8473.JPG
З  10 по 13 березня у залі засідань Вінницької міської ради на виконання частини п’ятої статті 28 Бюджетного кодексу України відбулися публічні представлення інформації про виконання бюджетних програм за 2019 рік.  Оголошення про місце та час публічних звітів було опубліковано у «Вінницькій газеті».

«У нас змінилися правила підходу до бюджетних формувань для підвищення  публічності бюджетного процесу. Це є важливим інструментом організації відносин влади та громади. За питання прозорості публічності в основному відповідають фінансові установи, але разом з тим частина відповідальності за прозорість в бюджетному процесі зараз покладена на головних розпорядників коштів», - зазначив заступник міського голови Андрій Очеретний. 

Директорка департаменту фінансів міської ради Наталія Луценко, звітуючи про виконання бюджету Вінницької міської ОТГ за 2019 рік зазначила, що за звітний рік до бюджету надійшло 4880,8 млн грн, що на 2,9 % більше, ніж у попередньому році.

«Сьогодні ми офіційно, на підставі даних звіту, обговоримо підсумки виконання бюджету громади за 2019 рік. Результати виконання повністю підтвердили ті позитивні тенденції щодо наповнення бюджету та фінансування видатків, про які ми звітували впродовж 2019 року. За звітний рік до бюджету надійшло 4880,8 млн грн, що на 2,9 % більше, ніж у попередньому році. План по доходах виконано на 103,6%. Основну роль у виконанні бюджету відіграє загальний фонд, який закумулював 90% всіх доходів. Частка видатків бюджету розвитку в загальному обсязі бюджету зросла до 21,8 %, що підтверджує курс міської влади  на оновлення та розвиток», - каже директор департаменту фінансів міської ради Наталія Луценко. 

10 березня звітували департаменти освіти, охорони здоров’я, культури та комітет по фізичній культурі і спорту. 

«Видатки на галузь освіти складають близько 25% усіх видатків бюджету та в сумарному виразі щорічно зростають. Зокрема у 2019 році видатки склали понад 1 млрд 321 млн, що на 17% більше ніж у попередньому році. Галузь фінансується за рахунок доходів бюджету Вінницької ОТГ та за рахунок різних субвенцій», - розповіла директорка департаменту освіти Вінницької міської ради Оксана Яценко. 

11 березня свої публічні звіти представили департаменти архітектури та містобудування, комунального майна, земельних ресурсів та самоврядного контролю. Директори департаментів розповіли, що зробили у своїх галузях у минулому році та скільки коштів на це було витрачено з Вінницької ОТГ. 

12 березня усі бажаючі почули представлення інформації про виконання бюджетних програм за 2019 рік виконавчого комітету та департаменту фінансів Вінницької міської ради.

У п’ятницю 13 березня звітували департамент соціальної політики і департамент маркетингу міста та туризму.