Актуально: До уваги жителів Вінницької міської об’єднаної територіальної громади!
Керування дозволамиКерування дозволами

До уваги  жителів Вінницької міської об’єднаної територіальної громади!


14 грудня в Україні традиційно проводиться День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС - людей, які ціною свого життя і здоров'я змогли здолати страшну трагедію 20 століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС. 

Ця пам'ятна дата затверджена Указом Президента  України  від 10 листопада 2006 року   № 945 «Про День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС».
Чим далі ми відходимо від тривожних днів квітня 1986-го, тим гостріше відчувають люди, обпалені Чорнобилем, масштаби та жах лиха, яке випало на їх долю. І якщо це лихо не прийшло у кожний дім, то заслуга в цьому якраз людей, що утримали його, як уламки радіоактивного графіту, в своїх руках.

Час не заколисує рани. Не минув біль Чорнобиля . Щодня, щохвилини волає він численними проблемами у різних сферах суспільства, у долях мільйонів людей. І наш святий обов’язок сьогодні – пам’ятати про кожного, чию долю обпік чорнобильський вогонь… пам’ятати  про тих жителів Вінниччини, хто віддав життя, захищаючи планету.

В знак вшанування пам’яті учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС запрошуємо представників чорнобильської громадськості Вінницької міської об’єднаної територіальної громади та всіх бажаючих 12.12.2019 року о 11.00 год взяти участь у покладанні квітів до пам’ятника «Жертвам Чорнобиля».