Актуально: Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту «Про затвердження Правил благоустрою території Вінницької міської об’єднаної територіальної громади»
Керування дозволамиКерування дозволами

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту «Про затвердження Правил благоустрою території Вінницької міської об’єднаної територіальної громади»

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення Вінницької міської ради «Про затвердження Правил благоустрою території Вінницької міської об’єднаної територіальної громади».

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»  Комунальне підприємство «Муніципальна варта» Вінницької міської ради повідомляє про оприлюднення в мережі Інтернет за електронною адресою: http://www.vmr.gov.ua проекту рішення Вінницької міської ради «Про затвердження Правил благоустрою території Вінницької міської об’єднаної територіальної громади» (далі – Проект), а також аналізу регуляторного впливу вказаного проекту з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань.

Розробником Проекту регуляторного акту є Комунальне підприємство «Муніципальна варта» Вінницької міської ради.

Проект розроблено з метою врегулювання відносин, що виникають у сфері благоустрою населених пунктів, і створення сприятливого для життєдіяльності людини, довкілля, збереження і охорони навколишнього природного середовища, забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення на території Вінницької міської об’єднаної територіальної громади.
Проект регуляторного акту, аналіз його регуляторного впливу буде розміщено на офіційному веб-сайті Вінницької міської ради (http://www.vmr.gov.ua) в розділі «Регуляторна політика» («Прозоре місто» - «Регуляторна політика») та у друкованому ЗМІ «Вінницька газета».

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта приймаються від юридичних та фізичних осіб, їх об'єднань впродовж одного місяця з дня оприлюднення  у письмовому вигляді за адресою: м. Вінниця, вул. Р.Скалецького, буд. 29, Комунальне підприємство «Муніципальна варта» Вінницької міської ради (тел. 50-89-91), або на електронну адресу: Chygur@vmr.gov.ua