Актуально: СО «Вінницькі міські електричні мережі» нагадують!
Керування дозволамиКерування дозволами

 СО «Вінницькі міські електричні мережі» нагадують!

З метою профілактики електртравматизму серед населення, у тому числі дітей, на обладнанні АТ „Вінницяобленерго” та в побуті від дії електричного струму і забезпечення безпечних умов навчання в дошкільних та середніх навчальних закладах міста, СО «Вінницькі міські електричні мережі нагадують»:

«Останнім часом почастішали випадки електротравматизму серед населення, в тому числі і дітей. Будьте обережні при користуванні електроенергією. Забороняйте дітям влаштовувати ігри поблизу ліній електропередач, користуватися чи торкатися електроприладів, штепсельних розеток, вимикачів і електропатронів для попередження нещасного випадку. Бережіться оголених дротів і струмоведучих частин квартирного електрообладнання, не ремонтуйте електроприлади, квартирну електромережу під напругою!

В зв ’язку з різким погіршенням погодніх умов, сильних поривів вітру та великої кількості опадів можливі обриви електричних дротів повітряних ліній електропередач. В разі виявлення обірваного дроту який лежить на землі ні в якому разі не можна наближатися до нього ближче ніж на 8 метрів, негайно повідомте:
- Аварійно-диспетчерську службу Вінницькі міські електричні мережі за телефоном 53-60-66;
- Кол-центр ПАТ«Вінницяобленерго» за телефонами:
0-800-217-217 (безкоштовно з мобільного) або 65-95-95;
- Диспетчерську службу міської ради «Цілодобова Варта» за телефоном 59-50-39 або аварійно-диспетчерську службу ДСНС за номером 101».

До прибуття аварійної служби організуйте охорону обірваним електричним дротів та не підпускайте до них перехожих».