Актуально: Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту
Керування дозволамиКерування дозволами

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

    Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення  виконавчого комітету Вінницької міської ради «Про затвердження Умов проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у звичайному режимі руху на території Вінницької міської об’єднаної територіальної громади».

     Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» департамент енергетики, транспорту та зв’язку Вінницької міської ради повідомляє про оприлюднення в мережі Інтернет за електронною адресою: http://www.vmr.gov.ua проекту виконавчого комітету Вінницької міської ради «Про затвердження Умов проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у звичайному режимі руху на території Вінницької міської об’єднаної територіальної громади»  (далі – Проект),  а також аналізу регуляторного впливу вказаного проекту з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань.

     Розробником Проекту регуляторного акту є департамент енергетики, транспорту та зв’язку  Вінницької міської ради.   

     Вказаний проект рішення розроблено з метою реалізації визначених законодавством повноважень  та спрямований на встановлення рівних та прозорих вимог для відбору перевізника на автобусних маршрутах загального користування у звичайному режимі руху.

     Проект регуляторного акту та аналіз його регуляторного впливу будуть розміщені на офіційному веб-сайті Вінницької міської ради) в розділі «Регуляторна політика» та у віснику міської ради «Вінницька газета».  

     Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту приймаються від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань протягом одного місяця з дня оприлюднення у письмовому вигляді за адресою: м. Вінниця, 21050, вул. Соборна, 59, департамент енергетики, транспорту та зв’язку (тел.  59-51-35),  e-mail: dtz@vmr.gov.ua.