Актуально: Фестиваль соціальних плакатів «Права і обов’язки людини очима дитини» для багатодітних родин Вінниці
Керування дозволамиКерування дозволами

Фестиваль соціальних плакатів «Права і обов’язки людини очима дитини» для багатодітних родин Вінниці

 багатодітні родини.jpgВ наш  час без реальних правових знань не обійдешся. Дитина з самого народження  вже  перебуває  у  правових стосунках  із  світом, в якому  їй  пощастило з’явитися! Дитинство – найважливіший  і   неповторний  період  у  становленні  особистості. З дитячих років діти потрапляють в різні ситуації, коли необхідно знати свої права та обов'язки. Буває так, що  вони не знають, як захистити свої права, що для цього слід зробити, до кого звернутись по допомогу.
Саме тому, з метою популяризації та підвищення рівня правової обізнаності дітей, виховання почуття важливості прав та обов’язків дитини, активного залучення дітей до соціально-вагомої діяльності, департаментом соціальної політики міської ради для багатодітних родин, які проживають на території Вінницької міської об’єднаної територіальної громади проводиться  Фестиваль соціальних плакатів «Права і обов’язки людини очима дитини» ( в рамках заходів до Дня знань у 2019 році).

До участі у Фестивалі запрошуються діти з багатодітних родин Вінницької міської об’єднаної територіальної громади: дошкільнята, діти молодшого шкільного віку та підлітки. 
Організаторам заходу подаються роботи, виконані дітьми на ватмані або аркуші паперу формату А2 будь-якою художньою технікою (живопис, графіка, аплікація тощо). Подані на Фестиваль роботи мають бути естетично оформленими, повинні відповідати темі заходу, спонукати захищати свої права або містити конкретні поради/алгоритми дій у тій чи іншій ситуації, пропагувати обов’язки кожного громадянина України. Кожен учасник може подати не більше однієї творчої роботи. Подані на Фестиваль роботи повинні додатково супроводжуватися анкетою  анкета.docxанкета.docx з короткою історією про родину та авторів творчого виробу. Разом з роботами і анкетою, претенденти подають до відділу організаційної роботи Департаменту соціальної політики міської ради копію довідки про включення до Єдиного державного реєстру пільговиків Вінницької міської об’єднаної територіальної громади або посвідчення багатодітної сім’ї. 

Термін прийому робіт – до 09 вересня 2019 року. 

 Більше інформації про умови участі у  Фестивалі соціальних плакатів «Права і обов’язки людини очима дитини», вимоги до робіт та інформація про організаторів заходу знаходиться у Положенні про захід. 

 За підсумками проведення Фестивалю, у п’ятницю 13 вересня 2019 року  о 12.00 год. для його учасників у приміщенні актової зали Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Вінниці, за адресою: м.Вінниця,  вул. Соборна, 50  відбудеться ігрова програма та нагородження. 

Довідка

1. Загальні положення:
          заходи для багатодітних родин Вінницької міської об’єднаної територіальної
громади з нагоди відзначення Дня знань у 2019 році проводяться в рамках реалізації Комплексної програми «Основні напрямки соціальної політики Вінницької міської об’єднаної територіальної громади на 2015 – 2020 роки», затвердженої рішенням міської ради від 26.12.2014 року № 1944, зі змінами.
         Під час проведення зазначених заходів обробка персональних даних учасників здійснюється з урахуванням вимог Закону України «Про захист персональних даних».

2. Мета та завдання Фестивалю соціальних плакатів «Права і обов’язки людини очима дитини»:
- популяризація та підвищення рівня правової обізнаності дітей;
- виховання почуття важливості прав дитини;
- виховання соціально-правової активності у дитячому середовищі;
- активне залучення дітей до соціально-вагомої діяльності;
- соціальна підтримка талановитих дітей, сприяння їх самореалізації, творчого розвитку;

3. Організатори Фестивалю: 
            департамент соціальної політики Вінницької міської ради.

            4. Умови проведення Фестивалю:
4.1.Учасники Фестивалю:  
               до участі у Фестивалі соціальних плакатів «Права і обов’язки людини очима дитини» запрошуються діти з багатодітних сімей, які мешкають на території Вінницької міської об’єднаної територіальної громади та перебувають на обліку в Єдиному державному реєстрі пільговиків Вінницької міської об’єднаної територіальної громади.  Вікова категорія учасників не обмежена.  
           
4.2. Вимоги до робіт: 
           організаторам заходу подаються роботи, виконані дітьми будь-якою художньою технікою (живопис, графіка, аплікація тощо) на ватмані або аркуші паперу формату А2. Подані на Фестиваль роботи мають бути естетично оформленими, повинні відповідати темі заходу, спонукати захищати свої права або містити конкретні поради/алгоритми дій у тій чи іншій ситуації, пропагувати обов’язки кожного громадянина України. Кожен учасник може подати не більше однієї творчої роботи. Подані на Фестиваль роботи повинні додатково супроводжуватися анкетою (додається) з короткою історією про родину та авторів творчого виробу. Разом з роботами і анкетою, претенденти подають до відділу організаційної роботи Департаменту соціальної політики міської ради копію довідки про включення до Єдиного державного реєстру пільговиків м. Вінниці або посвідчення багатодітної сім’ї. 

4.3. Доставка творчих робіт на Фестиваль:
             власноруч, до 09 вересня 2019 року, на адресу: м.Вінниця, вул. Соборна, 50, організаційний відділ Департаменту соціальної політики Вінницької міської ради, тел. для довідок: 50-86-89

5. Підведення підсумків та нагородження учасників: 
        13 вересня  2019 року о 12.00 год. у приміщенні актової зали Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Вінниці, за адресою: м.Вінниця, вул. Соборна, 50. 
       
6. Зберігання робіт, надісланих на Фестиваль: 
          творчі роботи, представлені на захід, повертаються їх авторам після проведення виставки, яка відбудеться у день підведення підсумків Фестивалю соціальних плакатів «Права і обов’язки людини очима дитини», а світлини кращих з них з інформацією про їх авторів, будуть розміщені на офіційному сайті Вінницької міської ради після проведення творчого заходу.

8. Адреса організаторів конкурсу:
м. Вінниця, вул. Соборна, 50, каб. 306, відділ організаційної роботи департаменту соціальної політики Вінницької міської ради.

Контактна особа: Павлюк Оксана Володимирівна, тел. 50-86-89.