Актуально: Про закритий національний архітектурний конкурс на розробку проектної пропозиції «Публічний простір між будинком офіцерів та будинком побуту «Ювілейний»
Керування дозволамиКерування дозволами

Про закритий національний архітектурний конкурс на розробку проектної пропозиції «Публічний простір між будинком офіцерів та будинком побуту «Ювілейний»

юбилейный конкурс 4.png

1 липня 2019 року Агенція просторового розвитку оголосила результати закритого національного архітектурного конкурсу на розробку проектної пропозиції «Публічний простір між будинком офіцерів та будинком побуту «Ювілейний».

Конкурс проходив з 24 квітня по 21 червня 2019 року та відбувався у два тури. Заявки на участь у конкурсі подали 24 учасники з 10 міст України. Найбільша їх кількість надійшла з

Києва - 8, зі Львова, Дніпра та Вінниці по 3 заявки, 2 заявки з Харкова та по 1 з Одеси, Краматорська, Запоріжжя, Івано-Франківська та Хмельницького.

Подані заявки містили резюме, мотиваційний лист та приклади власних подібних проектів.

До участі у другому турі було обрано 3 учасники (авторські колективи), які виконували конкурсне завдання: space.od.design, Romea Muryń / м.Одеса, ГО «Міські Реформи» / м.Харків, студія KOTSIUBA, студія SHOVK / м.Київ.

24 червня в рамках конкурсу відбулося засідання журі. За роботою журі спостерігала експертна група, яка складалася із представників Інституту розвитку міст та громадських активістів.

Журі відзначило високий професійний рівень всіх архітектурних проектів.

Шляхом досягнення консенсусу журі обрало проект авторського колективу студія KOTSIUBA, студія SHOVK / м. Київ переможцем конкурсу.

Кожен з трьох учасників отримає гонорар у розмірі 100 тис. грн.

З переможцем конкурсу особа уповноважена Вінницькою міською радою, укладе угоду на розробку ескізного проекту рекомендації журі будуть покладені в технічне завдання замовника.

З 1 липня відкрито виставку проектних робіт для усіх бажаючих її відвідати.

Основним завданням для ділянки проектування є створення комфортного громадського простору з високою якістю середовища, який має демонструвати підходи, що будуть в подальшому використані при реконструкції усього проспекту.

Організатор конкурсу – «Агенція просторового розвитку» Вінницької міської ради.
Сайт конкурсу : http://www.archcontest.vn.ua