Актуально: Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта
Керування дозволамиКерування дозволами

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

​Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення Вінницької міської ради «Про упорядкування зовнішнього вигляду будівель, вулиць і території, збереження історико-архітектурного середовища та створення сучасного інформаційного простору на території Вінницької міської об’єднаної територіальної громади».

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради повідомляє про оприлюднення в мережі Інтернет за електронною адресою: http://www.vmr.gov.ua проекту рішення Вінницької міської ради «Про упорядкування зовнішнього вигляду будівель, вулиць і території, збереження історико-архітектурного середовища та створення сучасного інформаційного простору на території Вінницької міської об’єднаної територіальної громади».» (далі – Проект), а також аналізу регуляторного впливу вказаного проекту з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань.

Розробником Проекту регуляторного акта є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради.

Проект розроблено з метою упорядкування і поліпшення зовнішнього вигляду будівель, вулиць і території міста Вінниці, збереження історико-архітектурного середовища, підвищення туристичної привабливості міста, створення сучасного інформаційного простору на основі ідентифікації місць здійснення господарської і професійної діяльності, узгодження інтересів суб’єктів господарювання і територіальної громади при розміщенні вивісок. Проект запровадить прозорі і обґрунтовані вимоги до розміщення вивісок, надасть більш чіткий опис та регулювання процедур та вимог щодо розміщення вивісок.

Проект регуляторного акта, аналіз його регуляторного впливу буде розміщено   на офіційному веб-сайті Вінницької міської ради (http://www.vmr.gov.ua) в розділі «Регуляторна політика» («Прозоре місто» - «Регуляторна політика») та у віснику Міської ради міста Вінниці «Вінницька  газета».

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта приймаються від юридичних та фізичних осіб, їх об'єднань протягом одного місяця з дня оприлюднення  у письмовому вигляді за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна,59, департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради (тел. 67-23-65, 67-21-42), або на електронні адреси: radzhabova@vmr.gov.ua, sovinskyiyv@vmr.gov.ua