Актуально: До уваги багатодітних родин!
Керування дозволамиКерування дозволами

До уваги багатодітних родин!

DSC_0110.JPG​З давніх давен існувала така традиція: кожен повинен знати свій рід до сьомого коліна поіменно. З кожним членом роду були пов’язані цікаві історії, події. Чим більше людина знала про свій рід, чим довше жила пам’ять про померлих родичів, тим більше берегли і підтримували живих.

Привернути увагу багатодітних сімей Вінницької міської об’єднаної територіальної громади до повернення цих традицій поставили за мету організатори постійних заходів для багатодітних сімей – працівники департаменту соціальної політики Вінницької міської ради. Саме тому, раді  повідомити про старт заходів з нагоди відзначення Дня родини у 2019 році. Цьогоріч, ми пропонуємо Вам взяти участь у Фестивалі творчості «Нехай завжди квітує дерево родинне». 

До участі у Фестивалі запрошуються діти з багатодітних родин Вінницької міської об’єднаної територіальної громади: дошкільнята, діти молодшого шкільного віку та підлітки. 

Організаторам заходу подаються роботи, виконані дітьми у співпраці з батьками. Подані на Фестиваль роботи мають відтворювати родовід (родинне дерево), відображаючи перше, друге, третє,четверте покоління  з невеличкими фото (за наявності) батьків, братів, сестер, бабусь, дідусів, із вказівкою імен, по батькові, прізвищ, професій, року народження. 

Роботи виконуються у будь-яких техніках (живопис, графіка, аплікація тощо) на стандартних аркушах А-2, А-3. Творчі роботи повинні відповідати темі конкурсу, мають бути художньо завершені та естетично оформлені. Не будуть прийматися роботи, які не відповідають тематиці заходу.

Кожна подана на Фестиваль робота повинна додатково супроводжуватися анкетою (додається) з короткою історією про родину та авторів творчого виробу. Разом з поданими на Фестиваль роботами і анкетою, претенденти подають до відділу організаційної роботи Департаменту соціальної політики міської ради копію довідки про включення до Єдиного державного реєстру пільговиків м. Вінниці або посвідчення багатодітної сім’ї. 

Термін прийому робіт – до 27 червня 2019 року. 

Більше інформації про умови участі у  Фестивалі творчості «Нехай завжди квітує дерево родинне», вимоги до робіт та інформація про організаторів заходу знаходиться у вкладенні. 

За підсумками проведення заходу, у п’ятницю 05 липня 2019 року  о 12.00 год. для учасників Фестивалю з нагоди Дня родини  у приміщенні актової зали Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  м. Вінниці, за адресою: м.Вінниця, вул. Соборна, 50  відбудеться ігрова програма та нагородження. 

Після традиційної частини заходу – ігрової програми та нагородження учасників Фесивалю - організація перегляду тематичного сімейного фільму у кінотеатрі «Родина»  для членів багатодітних сімей Вінницької міської об’єднаної територіальної громади , які стали учасниками Фестивалю, а також для сімей з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Анкета для участі у фестивалі до Дня родини.docxАнкета для участі у фестивалі до Дня родини.docx