Запрошуємо взяти участь в новому технічному русі IT-SCOUTS

Вінницький національний технічний університет у 2016 році був ініціатором створення молодіжного технічного руху IT-SCOUTS.

Розвиток економіки міста Вінниці, Вінницької області та України в цілому неможливий без розвитку та всебічного поширення сучасних ІТ- технологій. Рушієм науково-технічного прогресу, агентами технічних інновацій та змін стануть IT-SCOUTS, які мають за основну мету вміння використання сучасних інформаційних технологій, програмування, комп’ютерної та робото інженерії.

З квітня місяця заплановано проведення гурткових занять зі шкільною молоддю, а також спільні заходи зі студентами, готовими ділитись власними знаннями з використання ІТ- технологій.

Протягом березня відбувається зголошення бажаючих взяти участь у русі, за результатами чого сформовані групи претендентів в IT-SCOUTS за відповідними напрямками навчання. Для бажаючих долучитись до руху або стати претендентом в IT-SCOUTS необхідно пройти реєстрацію.

З квітня місяця розпочнеться навчання претендентів, а вже у травні цього року заплановано проведення першого міського чемпіонату з робототехніки.

Вже сьогодні в рамках розгортання цього руху налагоджено співпрацю з Департаментом інформаційних технологій Вінницької міської Ради та Департаментом соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної державної адміністрації.

Ініціатори (Громадський центр Форум та благодійний фонд сприяння розвитку ВНТУ) запрошують до співпраці з рухом IT-SCOUTS провідні компанії міста.

Контакти:

http://itscouts.vntu.edu.ua/

itscouts@vntu.edu.ua​

096 458 99 80​

partners.png