Керівники: Панчук Федір Васильович
Керування дозволамиКерування дозволами

Панчук Федір Васильович

Панчук Федір Васильович

Директор Вінницького літературно-меморіального музею М. М. Коцюбинського, керівник Малої академії мистецтв

Панчук.pngНародився 03 травня 1954 року  в с. Свердлівка Липовецького району Вінницької області.

У 1979 році закінчив Вінницький державний педагогічний інститут ім. М.Островського (філологічний факультет, російське відділення).

З 1998 року Федір Панчук працює директором Вінницького літературно-меморіального музею М.М.Коцюбинського, перетворивши його в консолідуючий осередок для творчої інтелігенції Поділля. За плечима директора багаторічна робота, як творця, так і успішного організатора з тридцятирічним стажем роботи, котрий нині є заслуженим діячем мистецтв України (присвоєно указом президента України за особливий внесок  у розвиток культури і мистецтва, вагомі досягнення у творчій і професійній діяльності №655 від 22 травня 1998 року). Автор багатьох літературно-мистецьких проектів, які успішно реалізувалися на садибі музею М. Коцюбинського. Вагомим здобутком художника є організація та участь в різноманітних виставках регіонального та міжнародного рівня – 36 персональних художніх виставок власних творів живопису .

У 2006 році відкрив власну картинну галерею у маєтку Раковського в с.Козинці Липовецького району на Вінниччині, в школі, де навчався.

18 років Федір Панчук очолював Вінницький осередок Національної спілки майстрів народного мистецтва України. Зарекомендував себе як досвідчений спеціаліст у сфері образотворчого мистецтва і художніх промислів. Подвижник і пропагандист творчості аматорів Вінниччини.

Місце проведення занять: вул. І. Бевза, 15, музей М. М. Коцюбинського

Контактний телефон: 26-32-98