Заклади: Вінницький міський центр художньо-хореографічної освіти дітей та юнацтва "Барвінок"
Керування дозволамиКерування дозволами

Вінницький міський центр художньо-хореографічної освіти дітей та юнацтва "Барвінок"

Адреса: вул. Стахурського, 44, м. Вінниця, 21030

Контактний телефон: 46-65-16

E-mail: barvinok@vn.ua, main@barvinok-dance.com.ua

Сайт: http://barvinok.edu.vn.ua

Вінницький міський Центр художньо-хореографічної освіти дітей та юнацтва "Барвінок" був створений у 1996 році.

За роки існування Центр став осередком народної культури та центром виховання підростаючого покоління засобами українського національного мистецтва. У більш ніж 70 гуртках та класах Центру навчається більше 1500 дітей віком від 5 до 17 років. У зведених репетиціях концертного складу ансамблю приймають участь одночасно більше 150 дітей різного віку. В один колектив їх об’єднує спільна творча робота.

На базі Центру "Барвінок" працюють «Народні художні колективи» - ансамбль танцю "Барвінок", фольклорна група ансамблю "Барвінок" та студія художньої вишивки "Барвінкові візерунки". Учасниками всіх творчих колективів Центру - і ансамблю танцю "Барвінок", і фольклорної групи, і гуртків сольного співу та студії художньої вишивки є одні ї ті ж діти.

Народний ансамбль танцю «Барвінок» створено у 1984 році. За 30 років свого існуван­ня ансамбль танцю «Барвінок» став переможцем багатьох Всесоюзних, Всеукраїнських та Міжнарод­­­­них фестивалів.

Засновником та незмінним керівником ансамблю є Народний артист України, Заслужений діяч мистецтв України, Відмінник народної освіти України Петро Бойко.