Заклади: Міська дитячо-юнацька спортивна школа №3
Керування дозволамиКерування дозволами

Міська дитячо-юнацька спортивна школа №3

Адреса: вул. Театральна, 24

Контактний телефон: 67-32-85

МДЮСШ № 3 була заснована в 1966 році.

Директор - Маршук Людмила Григорівна.

Головними завданнями школи було і залишається – забезпечення  зміцнення здоров’я та різнобічного фізичного розвитку дітей, підготовка спортивного резерву для збірних команд України.  Збірні команди МДЮСШ №3 відділення гандболу дівчат та юнаків успішно виступають на чемпіонатах, першостях міста, області та України, а збірна команда дівчат 1996 року народження посіла 3 місце на чемпіонаті України, що є дуже високим результатом для ігрових видів спорту. Збірні команди МДЮСШ № 3 відділення волейболу беруть участь у чемпіонатах, першостях міста та області. Вихованці відділення велоспорту дуже вдало виступають на чемпіонатах, кубках України, Європи та Світу, на міжнародних змаганнях, де постійно завойовують призові місця.

В МДЮСШ № 3 культивуються такі види спорту, як гандбол, волейбол та велоспорт. Для проведення тренувань використовуються спортивна зала Палацу дітей та юнацтва та спортивні зали загальноосвітніх шкіл міста № 18,22,13,34,2, а також підвальне приміщення загальноосвітньої школи № 31, де розташована база відділення велоспорту.

Навчання у ДЮСШ є безкоштовним.  Навчаються діти шкільного віку і студенти до 23-х  років. Набір здійснюється в групи початкової підготовки.