Заклади: Вінницька дитяча музична школа №2
Керування дозволамиКерування дозволами

Вінницька дитяча музична школа №2

Адреса: вул. Червоноармійська, 16

Контактний телефон: 26-18-81

Сайт: http://vdmsh2.vn.ua/

E-mail: muzshkola2@yandex.ru

Вінницька   дитяча   музична  школа № 2 – початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад (школа естетичного виховання) департаменту культури Вінницької міської ради.

Директор - Ліпський Леонід Іванович, заслужений працівник культури України (очолює колектив школи з 1982 року).

У школі створені сприятливі умови для реалізації творчих здібностей кожного учня та професійного становлення викладачів.

В школі функціонують три основних відділення: музичне, художнє та хореографічне. Також працюють структурні підрозділи на засадах самоокупності: підготовча та підліткова групи, театральний відділ, відділ музичного виховання та англійської мови, групи раннього естетичного розвитку дитини, мистецька студія для дорослих.

Окрім освітніх послуг, школа  надає додаткові послуги: користування нотною та навчально-музичною літературою та надання у тимчасове користування музичних інструментів для домашніх занять, аудиторій для репетицій  учням, які тимчасово не придбали музичні інструменти.

Навчально-виховну роботу в школі здійснює біля 90 високопрофесійних фахівців. Педагогічному колективу притаманні творчий підхід до організації навчально-виховного процесу, пошук нових напрямків діяльності та форм роботи з обдарованою молоддю.  

В школі щорічно навчається більше 1000 учнів, з яких 720 на бюджетній  основі, інші у групах самоокупності.

В школі створені та стабільно працюють учнівські та педагогічні художні колективи великих і малих форм, проводяться традиційні мистецьки вечори.

На базі школи функціонує міський методичний центр, де ведеться значна робота по обміну передовим педагогічним досвідом, методиками навчання, здійснення допомоги молодим викладачам, проводяться методичні семінари. 

ДМШ2.png