Заклади: Директор ВДШМ "Вишенька"
Керування дозволамиКерування дозволами

Директор ВДШМ "Вишенька"

Заїчко Тетяна Василівна

Директор Вінницької дитячої школи мистецтв "Вишенька"

Заїчко.pngВикладач-методист  вищої категорії по класу баяна та акордеона у ВДШМ «Вишенька». Закінчила Вінницьке музичне училище ім. М. Д. Леонтовича, згодом – Вінницький Педагогічний університет ім. М.М.Коцюбинського.

Працювала викладачем класу баяна та акордеона в Тиврівській дитячій музичній  школі, Вінницькому державному педагогічному університеті ім. М.М. Коцюбинського на кафедрі історії, теорії музики та гри на музичних інструментах (за сумісництвом) та у Вінницькій дитячій школі мистецтв викладачем класу баяна та акордеона та концертмейстером де згодом зайняла посаду заступника директора з навчальної роботи.

У 2011 р зайняла посаду директора ВДШМ «Вишенька».  

Викладач активно бере участь у методичній  роботі, проводить відкриті уроки на курсах підвищення кваліфікації і бере участь у всеукраїнських, обласних, семінарах, на Міжнародний науково-практичний конференції  «Народно-інструментальне мистецтво на зламі 20-21століть», презентувала статті. Нагороджена дипломами , грамотами, подяками, подяками Міністерства культури України, Міністерством науки, молоді та спорту України, управління культури і туризму ОДА, департаменту культури міської ради.