Заклади: Вінницька дитяча школа мистецтв "Вишенька"
Керування дозволамиКерування дозволами

Вінницька дитяча школа мистецтв "Вишенька"

Адреса:  просп. Космонавтів, 64

Контактний телефон: 52-32-77 

Сайт: http://vyshenka.com.ua/

E-mail: vdsm_vyshenka@bigmir.net

Основне завдання школи – навчити дітей та підлітків різним видам мистецтва, допомогти загальному розвитку підростаючого покоління та розвинути в них відчуття прекрасного. Школа працює за трьома напрямками – музика, хореографія та образотворче мистецтво. Вихованці школи здобувають початкову мистецьку освіту, для них школа стає першою сходинкою у великий світ краси, музики та естетики.  

Директор Вінницької дитячої школи мистецтв "Вишенька" - Заїчко Тетяна Василівна.

На сьогоднішній день в школі навчається більш ніж 800 дітей. Учні школи приймають активну участь у концертах та мистецьких заходах міста, в Міжнародних, Всеукраїнських, Регіональних, обласних та міських фестивалях і конкурсах. Найкращі учні школи нагороджуються стипендією міського голови. Після закінчення навчання в школі випускнику видається атестат державного зразка.

Праця колективу школи та окремих викладачів неодноразова була відмічена грамотами та дипломами Міністерства України, Вінницького обласного управління культури та Вінницького міської ради.  

При школі працюють художня та хореографічна студії, групи загально естетичного виховання, групи з вивчення англійської мови та театральне відділення.

емблема ВДШМ Вишенька.png​     ВДШМ Вишенька.png