Заклади: Міська дитячо-юнацька спортивна школа №2
Керування дозволамиКерування дозволами

Міська дитячо-юнацька спортивна школа №2

Адреса: Узвіз Бузький, 33

Контактний телефон: 67-36-86

Директор - Фільварків Максим Михайлович, майстер спорту України з веслувального слалому, майстер спорту зі водного туризму.

МДЮСШ №2 заснована в 1961 році в мальовничому куточку Вінниці – на березі Південного Бугу. Вона створювалась як спортивна база для занять водними видами спорту: веслуванням, плаванням, стрибками у воду. Довгі роки відділення плавання та веслування були провідними у школі. На відділенні плавання займався усі роки своєї блискучої кар’єри відомий олімпієць Павло Хникін. Сьогодні в МДЮСШ №2 функціонують відділення із шести  видів спорту:  веслувального слалому, веслування на байдарках та каное, спортивного орієнтування, радіоспорту, тхеквондо (ВТФ), веслування на човнах "Дракон". Школа має І кваліфікаційну категорію. З 2004 року МДЮСШ №2 займає призові місця в обласному рейтингу з олімпійських та не олімпійських видів спорту,  в 2013-14р.р. – перше місце з олімпійських видів. За підсумками 2014р. школа посіла 3 місце у Всеукраїнському рейтингу спортивних шкіл серед 1291 ДЮСШ. Спортсмени відділень  веслувального слалому, спортивного орієнтування та радіоспорту незмінно представляють Вінницю у національних збірних. На сьогоднішній день в школі займаються 10 МСУ та 19  КМСУ.

З 1986 року у Вінниці культивується дуже цікавий вид спорту – спортивне орієнтування, яке відрізняється різнобічністю підготовки спортсменів, оздоровчою спрямованістю занять та тісним зв’язком з природою.

Навчання у ДЮСШ є безкоштовним. Набір здійснюється в групи початкової підготовки.