Заклади: Міська дитячо-юнацька спортивна школа №1
Керування дозволамиКерування дозволами

Міська дитячо-юнацька спортивна школа №1

Адреса: м. Вінниця, вул. Хлібна, 1, ЦПКіВ .

Контактний телефон: 67-12-47

Директор школи - Таранчук Сергій Олександрович, майстер спорту з боротьби греко-римської. 

У МДЮСШ №1 розвиваються чотири види спорту: легка атлетика, художня гімнастика, хокей на траві та теніс настільний.

Тренери – викладачі школи докладають багато зусиль для розвитку видів спорту, здоровя дітей та підвищення майстерності спортсменів нашого міста.

Міська дитячо-юнацька спортивна школа №1 була заснована у 1945 році. Пройдено  великий спортивний шлях. У школі розпочинали роботу велика плеяда визнаних тренерів-викладачів та спортсменів. У різні роки у школи розвивалися такі види спорту  як баскетбол, волейбол, спортивна стрільба, акробатика (започаткована саме у МДЮСШ №1), спортивна гімнастика, легка атлетика та ін.

Безумовною перевагою школи є наявність сучасного спортивного стадіону. Спортивна база включає в себе легкоатлетичні доріжки та сектори , 11 облаштованих роздягалень з душовими, приміщення для роботи суддів та секретаріату, медичний кабінет, глядацькі трибуни на 2076 місць, тренажерний зал, складські приміщення.  Спортивна база знаходиться у робочому стані і відповідає сучасним вимогам, на якій проводяться більшість загальноміських заходів, змагання з легкої атлетики та хокею на траві  міського, обласного, Всеукраїнського  та міжнародного рівнів.

Весь колектив школи працює на одну мету – залучення дітей до занять фізичною культурою та спортом, розвиток здібностей вихованців в обраному виді спорту, створює необхідні умови для фізичного розвитку, повноцінного оздоровлення, набуття навичок здорового способу життя та підготовки спортивного резерву для збірних команд України.

Навчання у ДЮСШ є безкоштовним. Навчаються діти шкільного віку і студенти до 23-х років. Набір здійснюється в групи початкової підготовки.

Рисунок1a.jpg​   Рисунок1b.png