Вінницьке міське управління юстиції: На Вінниччині продовжує діяти пілотний проект Міністерства юстиції України «Екстериторіальність»
Керування дозволамиКерування дозволами

На Вінниччині продовжує діяти пілотний проект Міністерства юстиції України «Екстериторіальність»

​Вже рік на Вінниччині діє запроваджений Міністерством юстиції України пілотний проект «Екстериторіальність». На сьогодні такий пілотний проект впроваджено також в Київській області, містах Київ, Івано-Франківськ, та Калуш (Івано-Франківська область).

«Екстериторіальність» - це можливість подання документів для проведення державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців без прив'язки до адміністративно-територіальної одиниці, в якій зареєстрований суб'єкт підприємницької діяльності.

Наприклад, фізична особа, яка постійно проживає в місті Вінниці та має намір стати підприємцем, зможе надати документи для проведення державної реєстрації державному реєстратору в місті Києві або в Івано-Франківську. 
     Запровадження пілотного проекту дає можливість суб'єктам підприємницької діяльності оперативно вирішувати ті чи інші питання, пов'язані з внесенням інформації до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців незалежно від місця їх перебування.

Втілення пілотного проекту надало можливість представникам бізнесу вільно вибирати місце подання документів, а також вирішити проблеми щодо нерівномірного навантаження на державних реєстраторів в різних органах реєстрації. 

________________________________________________

     Вінницьке міське управління юстиції:    

     Адреса: 21000, м. Вінниця, 
              вул. 50-річчя Перемоги, 26

     Тел.: 61-20-67, 61-05-11

     E-mail: info@vnm.vn.minjust.gov.ua

     Сайт: Вінницьке міське управління юстиції

________________________________________________