Керування дозволамиКерування дозволами

Замовити витяг з ДЗК онлайн

Отримання Витягу про земельну ділянку - найпопулярніша послуга в сфері земельних відносин. Щорічно в Україні за заявами громадян видається близько мільйона витягів. З початку 2015 року по місту Вінниці вже видано 1130 витягів.

30 червня 2015 року Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру та Державне агентство з питань електронного урядування України запустили зазначену онлайн-електронну послугу «Замовлення витягу з Державного земельного кадастру».

Вже сьогодні в рейтингу перших по Вінницькій області наше місто має перших 2 онлайн-замовлення, а саме, послуги громадян з м.Києва. Тобто, вже не потрібно їхати замовнику в іншу область чи район та витрачати час і кошти, а можна здійснити таке замовлення через інтернет.

Відтепер замовлення витягу здійснюється через Публічну кадастрову карту, яка розміщена на офіційному сайті Держгеокадастру. Простий спосіб робить послугу доступною навіть для невпевнених користувачів ПК. У систему інтегрована функція он-лайн оплати послуги через сервіс моментальних платежів Приватбанку. Банківська комісія при цьому не стягується. Підтвердження про сформовану заявку та повідомлення про готовність документу користувач отримує на свою електрону адресу.

Отримати готовий витяг можна в будь-якому з 660 центрів надання адміністративних послуг по всій Україні. Єдиний документ, який при цьому знадобиться – посвідчення особи.

Запровадивши електронний прийом заяв, Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру розширює вікно можливостей для громадян та водночас зменшує навантаження на ЦНАПи.

Вартість послуги з надання витягу з Державного земельного кадастру – 68,90 гривні. Всі отримані кошти спрямовуються до загального фонду Державного бюджету України.

Наше Управління Держгеокадастру у місті Вінниці пропонує скористатись такою послугою та заощадити Ваші час і кошти.