Керування дозволамиКерування дозволами

Завідувач секретаріату міської ради

Романюк Людмила Григорівна

Людмила Григор.jpgРоманюк Людмила Григорівна 1966 року народження, позапартійна. Освіта вища. Закінчила Вінницький торгово-економічний інститут КНТЕУ, здобувши кваліфікацію спеціаліста з менеджменту організацій, менеджера-економіста.

Трудову діяльність розпочала у 1984 році в середньому МПТУ № 3 м.Вінниці на посаді лаборанта. З 1989 року по 1999 рік – робота в галузі торгівлі. З 1999 року працювала в апараті виконкому Вінницької міської ради, а з 2001 року – в апараті Вінницької міської ради, де перебувала на посадах: спеціаліста 1-ї категорії відділу взаємодії з депутатами і постійними комісіями міської ради; головного спеціаліста відділу діловодства і контролю, завідувача відділу організаційно-технічного забезпечення та сприяння органам самоорганізації населення секретаріату міської ради; заступника завідувача секретаріату, начальника відділу діловодства і контролю.

В січні 2011 року призначена на посаду завідувача секретаріату міської ради.

Головним завданням працівників секретаріату вважає створення та забезпечення умов для максимально ефективної роботи кожного обранця міської ради

Кабінет №209

тел.59-51-14

E-mail: romanuk@vmr.gov.ua​

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов"язання фінансового характеру за 2016 рік

Декларація про майно,доходи, витрати і зобов"язання фінансового характеру за 2017 рік

Декларація про майно,доходи, витрати і зобов"язання фінансового характеру за 2018 рік

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2019 рік