Керування дозволамиКерування дозволами

Алгоритм дій щодо внесення інформації до Реєстру у разі зміни адреси проживання

     ​Відповідно до статті 22 Закону України «Про Державний реєстр виборців» відомості про зміну реєстрації місця проживання щомісячно подаються до відділу ведення Державного реєстру виборців департаментом адміністративних послуг, згідно з якими відділ проводить зміну виборчої адреси.

   Відповідно до статті 21 Закону України «Про Державний реєстр виборців» виборець може особисто звернутися з письмовим запитом до органу ведення Реєстру за своєю виборчою адресою щодо змісту його персональних даних у Реєстрі, пред'явивши паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо  особа недавно набула громадянства України).

    Якщо виборець у разі зміни реєстрації своєї адреси проживання у відповідь на запит отримав від відділу ведення Реєстру повідомлення, яке містить попередню адресу, він, відповідно до статті 20 Закону України «Про Державний реєстр виборців», може особисто звернутися до органу ведення Реєстру за своєю новою виборчою адресою із заявою про внесення змін у Реєстр. До заяви додаються документи (копії документів), що підтверджують ці зміни. У разі якщо до заяви додаються копії документів, їх оригінали пред'являються органу ведення Реєстру.

    Виборець, який постійно не здатний пересуватися самостійно, може уповноважити на подання такої заяви іншу особу.