Керування дозволамиКерування дозволами

Начальник відділу

Парфілов Олег Михайлович

Начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної і оборонної роботи та режиму секретності

Парфілов.jpgНародився 11 січня 1969 року в місті Вінниці у сім'ї робітників.

У 1986 році закінчив Вінницьку середню школу № 22.

В цьому ж році поступив у Тюменське вище військово-інженерне командне училище. Після закінчення училища у 1990 році був направлений для подальшого проходження служби до Західної Групи військ (Німеччина), де проходив службу на посадах від командира інженерно-саперного взводу до помічника начальника штабу інженерно-саперного батальйону.

У 1993 році за власним бажанням був переведений до Збройних Сил України і призначений на посаду заступника начальника штабу інженерного батальйону спеціальних робіт, а в подальшому - на посаду заступника начальника штабу окремого аварійно-рятувального загону Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.

З 2001 по 2004 роки проходив службу на посаді начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Староміського району міста Вінниці.

З жовтня 2005 року по листопад 2008 року - начальник відділу цивільного захисту населення і територій Вінницької міської ради.

З листопада 2008 року по квітень 2011 року - начальник відділу цивільного захисту, мобілізаційної і оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Вінницької міської ради.

З квітня 2011 року по теперішній час -  начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної і оборонної роботи та режиму секретності Вінницької міської ради.

Одружений.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2016 рік

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2017 рік

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2018 рік

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2019 рік


 Кабінет №713

тел. 59-50-77, факс 59-51-45.

Е-mail: parfilov@vmr.gov.ua 

Прийом громадян – другий вівторок місяця з 9.00 до 10.00.