Керування дозволамиКерування дозволами

Директор департаменту

Мисловська Аліса Олександрівна

Директор департаменту у справах ЗМІ та зв'язків з громадськістю

DSC05178111.jpgНародилась 12 травня 1979 року у м. Вінниці в родині службовців. Освіта вища. Навчалась у Вінницькому державному педагогічному університеті ім. М. Коцюбинського, який закінчила у 2001 році, отримавши диплом з відзнакою за спеціальністю «Історія».

Перше місце роботи - журналіст за контрактом газети «ВІТА + Сьогодні», яка виходила на базі МКП ІТА «ВІТА». Відпрацювавши рік, у 2000 році перевелась до редакції телевізійних програм МКП ІТА «ВІТА». Паралельно продовжувала набувати досвід роботи газетного журналіста у щотижневиках «9 вал» та «Тумба». З 2002 року працювала винятково у телевізійній журналістиці. Глядачам була відома як диктор новин «День за Днем», ведуча щотижневої підсумкової інформаційно-аналітичної програми «Постфактум», ведуча прямих ефірів у форматі проектів «Із перших вуст» та «На часі». У 2004 році стала переможницею загальноміського конкурсу «Вінничанин року» у номінації «Журналіст року». З 2005 року - заступник головного редактора МКП ІТА «ВІТА».

16 травня 2007 року призначена на посаду начальника управління у справах ЗМІ та зв'язків з громадськістю міської ради. А 1 квітня 2011, у зв'язку з реорганізацією, призначена на посаду директора департаменту у справах ЗМІ та зв'язків з громадськістю Вінницької міської ради.

У 2013 р. закінчила з відзнакою Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління» та здобула кваліфікацію магістра державного управління.​

Контактний телефон: (0432) 59-50-66