Департамент комунального майна: План роботи департаменту комунального майна Вінницької міської ради на 2018 рік
Керування дозволамиКерування дозволами

План роботи департаменту комунального майна Вінницької міської ради на 2018 рік

№ п\пСтратегічна цільПлан виконання заходів в 2018 р.

1

Впровадження в тестовому режиму спеціалізованого програмного комплексу з системою віддаленого доступу

 

Затвердження регламенту роботи   Автоматизованої системи  обліку та моніторингу об'єктів нерухомого майна комунальної власності територіальної громади м. Вінниці, (далі – АСОКМ)  1-й квартал 2018р.        

Впровадження  АСОКМ, у виконавчих органах міської ради, підвідомчих комунальних підприємствах та   закладах, засновником яких є Вінницька  міська рада шляхом надання доступу до програмного комплексу  з 01.01.2018 року.

Винести на розгляд Вінницької міської ради (4-й  квартал 2018р.) проект рішення щодо  затвердження відомостей  (переліку) об'єктів нерухомого майна комунальної власності територіальної громади м. Вінниці.

Вивантаження даних реєстрів  та змін до них  для публічного доступу, зокрема на електронній мапі міста щодо:

  • об'єктів комунальної власності, зокрема по галузям;
  • об'єктів оренди;
  • об'єктів що пропонуються до приватизації;
  • інше

2

Забезпечення надходжень до міського бюджету від використання комунального майна.

 

1. Надходження від приватизації об'єктів нерухомого майна - 5 540,00 тис. грн.

2. Надходження від оренди об'єктів нерухомого майна комунальної власності  міста (крім цілісно-майнових комплексів)  5 176,00 тис.грн.

3. Надходження від оренди ЦМК 1 376,00 тис. грн.

За інформацією балансоутримувачів формувати перелік вільних об'єктів комунальної власності, які можливо було б передавати в оренду.

Підготовка документів по вільним об'єктам комунальної власності та організація конкурсів на  право оренди вільних об'єктів нерухомого майна комунальної власності територіальної громади м. Вінниці.

Ведення обліку договорів оренди об'єктів комунальної власності.

Підготовка проектів договорів оренди (змін, додаткових угод до них), проектів  договорів купівлі-продажу майна /споруд, приміщень/ що підлягають відчуженню та їх реєстрації.

Здійснення заходів по визначенню ліцензованих суб'єктів оціночної діяльності з проведення незалежних (експертних) оцінок об'єктів нерухомого майна комунальної власності.

Приватизація об'єктів комунальної власності територіальної громади   м. Вінниці, перелік яких затверджено рішенням Вінницької міської ради №1053 від 26.01.2018р. (зі змінами).

Внесення змін до Положення «Про оренду комунального майна територіальної громади м. Вінниця».


3

Оприлюднення інформації по вільним об'єктам комунальної власності на офіційному сайті міської ради

Забезпечення повноцінного відкритого доступу громадськості до інформації про об'єкти оренди  та відчуження.

Застосування системи онлайн-аукціонів «ProZorro. Продажі», що дозволить здійснювати прозору реалізацію майна та збільшить кількість потенційних покупців.


4

Застосування засад державно-приватного партнерства в муніципальних галузях соціального сектору (освіта та охорона здоров'я)

В рамках  муніципально-приватного партнерства спільно з департаментом освіти, департаментом правової політики та якості упорядкувати договірні відносини з приватним закладом "Дельфін", зокрема:

  • укладання договору «Про співпрацю»;
  • укладання договору «Про  надання освітніх послуг»;

укладання договору оренди майнового комплексу із застосуванням пільгових умов.


5

Покращення інвестиційного клімату в місті

Супровід інвестиційних проектів (замовлення  виготовлення технічної та правоустановчої документації) по наступних об'єктах нерухомого майна:

  • вул. Замостянська, 49;
  • вул. Мури, 7;
  • вул. Маліновськго, 26

6

Розширення та розвиток матеріальної бази міста

Прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Вінниці наступних об'єктів нерухомого майна:

- адміністративна будівля по вул. Соборна, 36;

- комплекс будівель і споруд по  вул. Г. Арабея, 2а;

-  будівля по вул. С. Петлюри, 24.

Проведення підготовчих заходів для прийняття  об'єктів в майбутніх періодах: «Пристань Вінниця», будівля РП-24 по вул. 600- річчя, 21, приміщення для розташування «Музею мужності» по вул. Пирогова, 148,  адміністративних будівель по вул. Театральна, 29 і       вул. Пирогова, 45 та ПТНЗ міста.

На виконання програми за КПКВК 3116083 «Проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа» з метою забезпечення житлом дітей-сиріт придбання  п'яти квартир та одного будинку для дитячого будинку сімейного типу.

На виконання програми за КПКВК 3117370 «Реалізація інших заходів щодо соціально-економічного розвитку територій» з метою соціально-економічного розвитку територій    придбання будівлі для розміщення ДНЗ».