Апарат міської ради та її виконкому: Відділ організаційного забезпечення та діловодства апарату міської ради та її виконкому
Керування дозволамиКерування дозволами

Відділ організаційного забезпечення та діловодства апарату міської ради та її виконкому

12.bmpОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ВІДДІЛУ ОРГАНІЗАЦІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ДІЛОВОДСТВА

Забезпечення організації робочого часу та процесу роботи міського голови, заступників міського голови, керуючого справами виконкому.

Здійснення перспективного та поточного планування роботи виконавчого комітету міської ради.

Організаційне забезпечення засідань виконавчого комітету міської ради.

Організаційне забезпечення проведення нарад,  заходів,  загальнодержавних,  загальноміських,  професійних та інших свят. 

Підготовка і внесення на розгляд міського голови пропозицій щодо організаційних заходів з підготовки і проведення на території Вінницької міської об’єднаної територіальної громади виборів Президента України, народних депутатів України, депутатів місцевих рад, міського голови, всеукраїнських та місцевих референдумів.

Забезпечення зв'язку міського голови з об'єднаннями громадян, релігійними конфесіями з питань суспільно-політичного та духовного життя громадян Вінницької міської об’єднаної територіальної громади та додержання в цій сфері діяльності чинного законодавства.  

Забезпечення супроводження секретаря міської ради, заступників міського голови, керуючого справами виконкому на прийомі громадян по особистим питанням згідно з графіком та здійснення робочих контактів з відповідними підрозділами міської ради, органами вищого рівня, підприємствами, установами, організаціями, їх керівниками.

Здійснення попереднього опрацювання офіційних листів, заяв, звернень громадян та інших документів, що надходять на адресу секретаря міської ради, заступників міського голови, керуючого справами виконкому та підготовка проектів резолюцій щодо подальшого розгляду із зазначенням виконавців, відповідно до їх повноважень.